Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-21, 23:14   #1261
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

WI masz fajna figure i podpisuje sie pod tym co Dominka napisala
przynajmniej na tym zdjeciu tak to wyglada

Cathy slow mi brak
ja bym sie dala pokroic za taka figure
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-06-21, 23:16   #1262
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Powinnaś się cieszyć, że nie masz figury modelki, bo modelki nie mają fajnej figury Ni to biustu, ni to bioder...oczywiście nie wszystkie, żeby nie uogólniać. Ja np. jestem koneserem urody Beyonce, czy ciała J.Lopez Mimo tego, że nie wcisną się w rozmiar 0 wyglądają świetnie

Agusia Charlottewłaśnie się na seks w wielkim miescie na TVN zmywam
Też z TŻ-tem oglądamy po raz kolejny te odcinki O dziwo on lubi ten serial Nawet sam zaproponował mi kiedyś pójście do kina na pełnometrażowy "Seks..."

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-21, 23:17   #1263
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
WI masz fajna figure i podpisuje sie pod tym co Dominka napisala
przynajmniej na tym zdjeciu tak to wyglada

Cathy slow mi brak
TY TEŻ NARZEKASZ??? !!! No toż to już normalnie totalna masakra Przecież Ty szczupła i zgrabna jesteś

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-06-21, 23:17   #1264
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Cathy slow mi brak
chętnie oddam w dobre ręce
cathy jest offline  
Stary 2009-06-21, 23:18   #1265
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

spadam mała płacze, miłego gadania
Stary 2009-06-21, 23:19   #1266
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
TY TEŻ NARZEKASZ??? !!! No toż to już normalnie totalna masakra Przecież Ty szczupła i zgrabna jesteś
Bo ja bym chciala troche kobieco wygladac i miec ladna pupe i okragle biodra
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-06-21, 23:20   #1267
Dominkab

Dobranoc Gadmarko. Ja też zmykam, nikt mi nie pąłcze, ale nie mogę tego czytać dłużej, bo się wkurzam za bardzo. Może do jutra te narzekające prześpią się z tym i inaczej rano na siebie spojrzą
edit: Rzabbko widziałam co nieco i przyznaję teraz publicznie, jak już tak nalegasz, że masz zaje...istą pupę!

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-06-21 o 23:22
Dominkab jest offline  
Stary 2009-06-21, 23:20   #1268
Rzabba
Rzabbocop

GG do Rzabba

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
biore
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-06-21, 23:23   #1269
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
biore
fajnie to teraz skoro swojej się pozbyłam, to chętnie przygarnę jakąś fajną

dziewczyny, u mnie też nikt nie płacze, ale uciekam popracować trochę, bo trza w koncu na te minerały zarobić
Dobrej nocy wszystkim (narzekającym i tym narzekajacym na narzekające )
cathy jest offline  
Stary 2009-06-21, 23:24   #1270
Dominkab

łomatko, ta rozmowa zaczyna schodzić na dziwne tory
Dobranoc

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-06-21, 23:25   #1271
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
oj no poważnie piszę!

Cathy- jaaaaa czekam aż sesja się skończy i wpadam w odwiedziny

Dominiko- mi też sie nie podoba ta sukienka także spokojnie Z tym, że ona naprawdę nie zniekształca.

Najlepiej zakończyć ten temat bo ja naprawdę nie tylko wedlug siebie źle wyglądam. Nigdy nie miałam figury typowej modelki ale tak źle do tej pory nie było.

KONIEC.

Cathy- zbędne kilogramy? hahaha! Piękny biust, wcięcie w talii i ręce!
Evelinek- nie piernicz Siostra! Piekna jesteś i masz wspaniałego TŻa, który Cię kocha, docenia, wspiera i wielbi! Tego Ci strasznie zazdroszczę.
Dominiko- mój TŻ mówi mi często tak jak Twój mąż Tobie raz także myślę, że niestety teraz tacy "mężczyźni" są :/
Kochanie przepraszam, nie chciałam Ci sprawić przykrości naprawdę Ja uważam, że jesteś piękna, nawet nie wiesz ile dziewczyn dałoby się pokroić za taką urodę. Ty moja siostrzyczka jesteś, już w tej kwestii nie będę nic pisała, ok?

A takiego TŻta to patelnia po głowie

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ależ ty jesteś podobna do tej brunetki z "Seksu w wielkim mieście", mam chwilowe zaćmienie i nie pamiętam imienia
Właśnie serialu nie oglądam, ale czasem przy mamie podejrzałam i też widzę wyraźne podobieństwo.

Cytat:
no ma się rozumieć Ciebie to ja już dawno mam wpisaną na listę
A czy ja też mogę? Grzeczna będę (wiem, ze się wpraszam, ale co tam, lubię wodę)

Cytat:
Ja byłam pierwsza

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
spadam mała płacze, miłego gadania
To dla malutkiej też Niech śpi grzecznie.

Rzzabciu, ja Ci oddam swoje krągłości, mam większe, niż Cathy (przynajmniej w pupie i brzuszku)

Oki, to ja też idę się pouczyć na jutro. Całuski dla wszystkich, miłych snów

Edytowane przez evelinek_r
Czas edycji: 2009-06-21 o 23:28
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-06-21, 23:43   #1272
cotka
Zadomowienie

Jezu dziewczyny z was sa takie laski, ze glowa mala, a wy tu narzekacie.
Cathy, najgrubsza dziewczyna na wizazu? ty w ogole masz nadwage? chyba mineralow za duzo nakladasz i dlatego ci ta nadwaga na skali wychodzi.
WI, no laska jestes. ktos ci pwoie inaczej to fuknij i idz sie podziwiac no!

az sie przykro robi, kiedy takie dziewczyny narzekaja. naprawde.
chyba nie doceniacie, co macie!!

Edytowane przez cotka
Czas edycji: 2009-06-21 o 23:45
cotka jest offline  
Stary 2009-06-22, 00:58   #1273
atoja
Zadomowienie

GG do atoja

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Ty lepiej jeszcze raz przeczytaj wszystkie nasze wypowiedzi to może wybijesz sobie z głowy te głupoty :P

TŻ mówi że jakbyś szukała nowego chłopaka to on jest chętny nie pije, nie pali, nie powie Ci że jesteś gruba itp
co? to powtarzaj mu, ze za to jego jest chudy!!! to się też będzie wkurzał!!!! Nie daj się mała wielka sercem!!!!!

ani jedno ani drugie (chyba) nie jest prawda i nic się ma do rzeczywistości ani wpływu nie ma!!! ot, czuły punkt zawsze łatwo znaleźć....

głupotami się nie przejmuj tylko w żart obracaj!!!! Mnie się wydaje, że jak tylko skończysz egzamy, to ja się za Ciebie poważnie wezmę, kto się przyłącza???? a jak dobrze pójdzie to oj coś mi sie wydaje, że całą noc bedziemy pracować.... drinie, papierosi, tance sfafole... ojojoj
atoja jest offline  
Stary 2009-06-22, 08:44   #1274
jmw
Zadomowienie

znowu coś przegapiłam, jakis zbiorowy seans terapeutyczny hehe
jakby co ja mam do oddania pare centymetrów wzrostu i naście centymetrów w biodrach, przyjmę parę centymetrów w biuście
i domagam się wsparcia - morduję się dzielnie z odrostami drugi miesiąc (chce dojść do własnego koloru) - ale juz powoli zaczynam ich mieć dość bo wyglądam jakbym łysiała (jasny odrost mam)
Stary 2009-06-22, 09:33   #1275
IlonaP
Zakorzenienie

no w ten weekend to chyba padł rekord - aleście nasmarowały
Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
ad.2 pewnie tak, acz jest u mamy - jest intensywnie komputerowo szkolona i jak coś chce przekazac to musi na gg albo mailem, nie wolno telefonem - kontakt nam sie urwał

zapisałam
och, Ty wredna

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
No to niech się glaczą i niech wytykają, wiesz, że wyglądasz dobrze, dobrze się czujesz, czujesz się pewnie to uśmiech na twarzy niech zagości i sru !!!! Ludzie nie lubią jak ktoś inny dobrze wygląda...niestety....Ost atnio mnie Ewa Minge zaskoczyła swoją wypowiedzią na temat mody ulicznej. Mianowicie powiedziała, że jak ktoś chce sobie chodzić na różówo od stóp do głów czy jakkolwiek się mu podoba, to nich sobie chodzi bo świat jest za mało kolorowy i za mało u nas różnorodności. No więc "wyginam śmiało ciało" jak Ci się podoba i do przodu '
jak tej pani nie lubię, tak się zgadzam w całej rozciągłości
tylko czemu projektanci, wizażyści lansują kolory a sami pokazują się prawie wyłącznie w czerni zauważyłyście...
Evelinek buty fajne ale cenka faktycznie "nie teges". Me łi, to byłoby moje zakupy jako personal shopper na taką skalę Ale to nie jest takie hop siup, pierwsze musze wiedzieć, co lubicie, co robicie, żeby dopasować wszystko do waszego charakterku

White szerokie biodra są Sexy, nie ma to jak krągła pupka i bioderka, ołówki wtedy leżą cud miód i orzeszki. Paznokcie są przecież do okiełznania, prawda ? Widziałam ankiete, w której 9/10 facetów wolało krągłokształtne kobiety a to pozostałe 1/10 wolało tych 9 facetów
padłam i wstać nie mogę

ale to prawda, czasami słyszałam od małża - nie chudnij już więcej [ale to było jak ważyłam jakieś 62kg]
Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
ciekawe co by na to odpowiedział niejaki pan Jacyków ?
edit: już wiem: "no cóż, hymmm, tak więc..hm"
łooo, autorytet pobabrany
Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
ona kłamie! Jest szczuplutka!
WI pamietaj, że Twoje otoczenie odbiera Cię zupełnie inaczej niż Ty samą siebie.
Cytat:
Poważnie- jeszcze nie spotkałam osoby, która miałaby większe łydki niż ja- całkiem poważnie! Nawet mój TŻ ma mniejsze Wyglądają okropnie nawet w spodniach no ale cóż...

Poza tym strasznie jestem zatłuszczona- ręce, brzuch, tyłek, biodra, uda i lydki. I też zero mięśni. Mój wzrost (177cm) mnie ratuje jedynie.

Evelinek- aaa wykasowałam bo na idotke bym znowu wyszła. Wyniki egzaminów będe miała pewnie w ciagu tygodnia ale jednego raczej nie zaliczę.
Liska koniecznie trzeba na zakupy wyciągnąć
Cytat:
Otóż Agusia- nie wiem gdzie Ty masz szerokie biodra- drobniutka jesteś i wyglądasz bardzo ładnie- kobieco Ile ja bym dała za taka figurę...

Ja Wam zaraz wkleję zdjęcie swojej figury to nie będzie, że kłamałam- choć pewnie zbyt cicho sie wtedy zrobi hehe

O! Tylko łydek nie widać heh I uniknę dodatkowych wypowiedzi- wiem wiem zgarbiłam się i wiem wiem źle wyglądam źle stanełam i źle wszystko Ale nie zdazyłam sie ustawić...
oj dziewczyno, dziewczyno
1. jesteś piękna
2. a cóż to za postawa: plecy wyprostować, ramiona do tyłu, biust do przodu i od razu będzie lepiej
3. sorry, ale sukienka jest zupełnie nie w Twoim stylu i nie do takiej figury

Cytat:
hi hi, to tylko kumpel Co prawda mój ex i pierwsza wielka love, ale to stare dzieje
Zaczynaliśmy jeszcze w przedszkolu, potem wielka przyjaźń, co miala wszystko przetrwać, wspolne liceum, gdzie nam się romansów zachciało i nie wytrzymało to próby, a od kilku lat dobry kumpel. Ot, cała story

dziewczyny, tłuszczyku u mnie naprawdę sporo. I uwierzcie mi w to, co mówię. Jestem chyba osobą z największą tu nadwagą. Aktualnej fotki nie posiadam, bo unikam aparatów, które pstrykają zdjęcia od szyi w dół , ale mozecie sobie zobaczyć, jaka już pulchna bylam 2 lata temu, a od tego czasu 4 kg przytyłam. No i macie. Teraz możecie mi pogratulować zapuszczenia się.
ps. ten koleś koło mnie- nie znam go, do dzisiaj nie wiem, kto to był
http://picasaweb.google.com/cath23.t...03450509555106
następna
biust jest, talia jest, bioderka tudzież

czy doprawdy wszystkie chcemy mieć postać wieszaków, ani to ładne ani estetyczne

i błagam, nie narzekajcie, kg przychodzą i odchodzą i to nie jest największy problem życiowy
wystarczy założyć odpowiedni strój, zadbać o siebie i poczuć się piękną - wtedy otoczenie też tak będzie nas odbierać

wiecie, co ja bym chciała? nie mieć poharatanego brzucha po kilku operacjach - o bikini mogę pomarzyć
i mieć prosty, zdrowy kręgosłup, bez przesunięcia żeber, wystającej łopatki itd. - niewykonalne - i znowu o bikini mogę pomarzyć

tom się wyżaliła
Stary 2009-06-22, 09:44   #1276
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

to ja po metamorfozie.. ehh znów muszę kilka stron nadrabiac po 1m wieczorze nieobecności na forum
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P6210007.jpg (19,0 KB, 127 załadowań)

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-22, 09:44   #1277
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Dziewczyny Wątpię żeby ktoś miał więcej z biodrach niż ja ale ok I kończę z narzekaniem na forum publicznym! O!

Siostro, nie sprawiłaś mi przykrości- spokojnie Bardzo się cieszę, że masz takiego TŻa bo jakoś ciężko trafić na fajnego faceta

Agusia- niech Twój TŻ nie pieprzy głupot bo na jego miejscu mając taką dziewczynę jak Ty to nie wyjeżdżałabym na 5tyg! Baaaa- nawet bym z domu Cię nie wypuszczała a jeżeli już to w worku po ziemniakach na głowie i ciele żeby nikt Ciebie nie zabrał Czy Ty widziałaś jak się za Tobą faceci w czwartek oglądali?! No!

Czy u Was też taka okropna pogoda?

MamoNiny- WOW! Jaka odważna zmiana Nie mogę się przyzwyczaić ale oczywiśćie bardzo ładnie wyglądasz w jasnych włosach. Czy to ostateczny kolor? bo ja różowy błysk widzę

Ilono- co do łopatek, żeber i kręgosłupa- źle mnie z brzucha mamy wyciągneli i mam ten sam problem co Ty a na brzuchu też mam bliznę- po wycinaniu wyrostka

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-06-22 o 09:52
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-06-22, 09:51   #1278
pastereczka
Organizatorka

WI ja mam przeprowadzke i patrze na pogode zeby mi wszystko nie zamoklo a tu tylko w czwartek i w piatek do 11 rano ma nie padac
co mam na 6 transport brac? :/
MamoNiny ja wole Twoje ciemne włosy chociaz ladnemu oczywiscie we wszystkim ladnie

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Stary 2009-06-22, 09:55   #1279
carmelova
Zakorzenienie

Cytat:
hi hi, to tylko kumpel Co prawda mój ex i pierwsza wielka love, ale to stare dzieje
Zaczynaliśmy jeszcze w przedszkolu, potem wielka przyjaźń, co miala wszystko przetrwać, wspolne liceum, gdzie nam się romansów zachciało i nie wytrzymało to próby, a od kilku lat dobry kumpel. Ot, cała story

dziewczyny, tłuszczyku u mnie naprawdę sporo. I uwierzcie mi w to, co mówię. Jestem chyba osobą z największą tu nadwagą. Aktualnej fotki nie posiadam, bo unikam aparatów, które pstrykają zdjęcia od szyi w dół , ale mozecie sobie zobaczyć, jaka już pulchna bylam 2 lata temu, a od tego czasu 4 kg przytyłam. No i macie. Teraz możecie mi pogratulować zapuszczenia się.
ps. ten koleś koło mnie- nie znam go, do dzisiaj nie wiem, kto to był
http://picasaweb.google.com/cath23.t...03450509555106
Ale Ty masz kobiecą figurę :O Ale nie poznałabym Cię na tym zdjęciu Zupelnie inaczej buzia wyglada (na tyle na ile ja widać...)

OMG ale z Was marudy! I nic dziwnego, że mówią o nas, że Polki nie są pewne siebie i zakompleksione. Nie znam idealniej kobiety. Każda ma w swoim mniemaniu za dużo/ za mało, za szeroko/za wąsko jest za wysoka lub za niska, ma za długie ręce i za krótkie nogi. Grunt, to wyeksponować to, co jest w nas najlepsze, lekko zatuszować wady i iść z podniesioną głową, wyprostowanymi plecami i z uśmiechem na twarzy

A btw gdzie wy widzicie WI?
carmelova jest offline  
Stary 2009-06-22, 09:58   #1280
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

rany nadrobiłam wątek.. WI jeśteś śliczna i zgadzam się z dziewczynami: masz świetną figurę no to nie jest ostateczny kolor, bo wczoraj moczyłam łeb w gencjanie, żeby pozbyć się żółci i został fiolecik.. mam nadzieję, że zniknie..
Pastereczko ja jeszcze nie wiem jak wolę.. STRASZNIE potrzebowałam zmiany myślałam nawet o obgoleniu się na 0.. siada mi psyche na tym wychowawczym

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cathy... pięknie zabiłabym za takie wcięcie w talii..

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-22, 10:16   #1281
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
to ja po metamorfozie.. ehh znów muszę kilka stron nadrabiac po 1m wieczorze nieobecności na forum
hm, fiolet widzę
chyba wolałabym Cię w ciemniejszym kolorku
Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
WI ja mam przeprowadzke i patrze na pogode zeby mi wszystko nie zamoklo a tu tylko w czwartek i w piatek do 11 rano ma nie padac
co mam na 6 transport brac? :/
MamoNiny ja wole Twoje ciemne włosy chociaz ladnemu oczywiscie we wszystkim ladnie
a do kiedy będziesz dostępna pod starym adresem
Stary 2009-06-22, 10:22   #1282
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Uuuu Pastereczko to ciężka sprawa To o 7-8 może- już lepiej brzmi

Co prawda nie lubię lata ale bez przesady żeby ciągle padało i to aż tak

MamoNiny, jakie na 0?! Zrób piękny blond to wtedy ocenimy bo narazie to jeszcze nie efekt końcowy więc...

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-06-22, 10:27   #1283
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

ehh no dobra, chciałam obgolić się na zero, co by jakieś catharsis przeżyć.. to skomplikowana sprawa.. podsumowując potrzebowałam zmiany.
na ostateczny efekt poczekamy ze 2 tygodnie..

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-22, 10:30   #1284
Dominkab

Wydaje mi się że tak drastyczna zmiana koloru to też niezłe catharsis Ja widzę różyk i chyba bardziej mi się ciemne podobały jednak. No ale jeszcze poczekam aż osiągniesz kolor który chciałaś

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-06-22, 10:40   #1285
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Dziewczyny Wątpię żeby ktoś miał więcej z biodrach niż ja ale ok I kończę z narzekaniem na forum publicznym! O!

Agusia- niech Twój TŻ nie pieprzy głupot bo na jego miejscu mając taką dziewczynę jak Ty to nie wyjeżdżałabym na 5tyg! Baaaa- nawet bym z domu Cię nie wypuszczała a jeżeli już to w worku po ziemniakach na głowie i ciele żeby nikt Ciebie nie zabrał Czy Ty widziałaś jak się za Tobą faceci w czwartek oglądali?! No!

Czy u Was też taka okropna pogoda?

MamoNiny- WOW! Jaka odważna zmiana Nie mogę się przyzwyczaić ale oczywiśćie bardzo ładnie wyglądasz w jasnych włosach. Czy to ostateczny kolor? bo ja różowy błysk widzę
Ile masz w biodrach, przyznaj się :P Zobaczymy co ty tam sobie wymyślasz :P

Jak już ktoś się obejrzał za mną to na to jaka obładowana idę i to dźwigam Na bezdomną w sumie nie wyglądałam za to byłam tak obładowana

Co o Tobie pomyślałam już pisałam A ja naprawdę nie lubię i nie potrafię komuś słodzić

A TŻ to lubi mnie czasem tak podenerwować Odkąd pokazałam mu to zdjęcie kilka razy już o Ciebie pytał, co słychać, czy coś pisałaś itp

U mnie leje od rana

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Ale Ty masz kobiecą figurę :O Ale nie poznałabym Cię na tym zdjęciu Zupelnie inaczej buzia wyglada (na tyle na ile ja widać...)

OMG ale z Was marudy! I nic dziwnego, że mówią o nas, że Polki nie są pewne siebie i zakompleksione. Nie znam idealniej kobiety. Każda ma w swoim mniemaniu za dużo/ za mało, za szeroko/za wąsko jest za wysoka lub za niska, ma za długie ręce i za krótkie nogi. Grunt, to wyeksponować to, co jest w nas najlepsze, lekko zatuszować wady i iść z podniesioną głową, wyprostowanymi plecami i z uśmiechem na twarzy

A btw gdzie wy widzicie WI?
Na innych zdjęciach w tamtym albumie lepiej widać Cathy
Fajne ma piersi Dałabym się za takie pokroić...

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
rany nadrobiłam wątek.. WI jeśteś śliczna i zgadzam się z dziewczynami: masz świetną figurę no to nie jest ostateczny kolor, bo wczoraj moczyłam łeb w gencjanie, żeby pozbyć się żółci i został fiolecik.. mam nadzieję, że zniknie..
Pastereczko ja jeszcze nie wiem jak wolę.. STRASZNIE potrzebowałam zmiany myślałam nawet o obgoleniu się na 0.. siada mi psyche na tym wychowawczym

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cathy... pięknie zabiłabym za takie wcięcie w talii..

O nie!!! Tylko nie na łyso
Nie widziałam Cię co prawda w ciemnych włosach, ale też jakoś mi tak bardziej do Ciebie pasują Chociaż tu efekt będzie można ocenić dopiero jak różyk zejdzie

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-22, 10:40   #1286
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

mam nadzieję, że się uda najwyżej wrócę do naturalnego.
a tak z innej beczki, w życiu nie miałam ze sobą takich problemów, jak teraz siedząc w domu po prostu chyba nie miałam na to czasu

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-22, 10:47   #1287
jmw
Zadomowienie

Cytat:
może jakis pieniążek postawisz? 10 zł od każdego cm wiecej u mnie hehe? może mi starczyć na jakiegoś kita z EDM nawet hehe
Stary 2009-06-22, 11:04   #1288
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

A u mnie świeci słońce Bo gdzieś tam nad chmurami świeci słońce codziennie No to u mnie tak właśnie jest

Mamo Niny żadne zero catharsis to się przechodziło dawno temu Podrasuj ten blondzik i już

Wi czemu nie lubisz lata ? Zime tez lubie, jesien tez i wiosne tez A bo ja wszystko lubie Dobra, grzybow nie lubie O

Ilonko Ilonko znalazłam parę strojów zdjecia ukradlam z Allegro
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg vs1.jpg (44,6 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vs2.jpg (31,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vs3.jpg (27,5 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vs4.jpg (40,7 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg vs5.jpg (31,4 KB, 14 załadowań)
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-22, 11:14   #1289
IlonaP
Zakorzenienie

wczoraj było takie piękne słoneczko a dziś leje, fuj

foxxxy, dzia, ten biały i ostatni czarny [retro] fajne są

czy ktoś skusi się na
FREYA RIO FUCHSIA 34DD
Stary 2009-06-22, 11:16   #1290
pastereczka
Organizatorka

Ilona przekierowanie poczty bede miala

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości