Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-22, 22:12   #1381
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Foxxxy, doradzasz? to i ja poproszę
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...6&d=1242071146

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-22, 22:20   #1382
Rzabba
Rzabbocop

Wpisy w blogu: 1
GG do Rzabba

Agus
Zdrowia przede wszystkim i spelnienia marzen
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline  
Stary 2009-06-22, 22:40   #1383
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
No niestety trzeba to pić za każdym razem Ale jeśli pomaga to czemu nie...

Z tą pewnością siebie mam tak samo Choć jak się spotkałyśmy nie zauważyłam żebyś była nieśmiała.
Ja zwykle jak się stresuję reaguję słowotokiem co pewnie zauważyłaś

A ja wygrałam wczoraj mamie aukcję na ebay'u ze stanikiem Z wysyłką wyjdzie 6,20GBP Wreszcie będzie mieć jakiś biały i nie będzie mnie o to męczyć

Słuchajcie, będzie może któraś z Warszawianek robić w najbliższym czasie zamówienie z BU albo Naturalisa? Chcę stamtąd po 1-2 rzeczy i nie opłaca mi się samej zamawiać

Aaaa WI zapomniałam napisać o liście Otóż Cathy coś na blogu wspominała o jakiejś wycieczce do niej w lato I ponoć Ty tworzysz listę
Ja też chętnie sie pisze na wspólne BU No i na wycieczkeo Cathy

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
To może ktoś z minerałoholiczek skusi się na wspólne zakupy na LS? Promocje fajne
Ja upatrzyłam to http://www.lasenza.co.uk/nightwear/s...9&img=C408_060 i to http://www.lasenza.co.uk/nightwear/g...6&img=S1009_29
Najpierw zacznę wyglądać dobrze w nocy bo sypiam w niedzwiedzich piżamach
Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
ja bym chciała coś... biustonosz ew. jakąś koszulkę podrzuć linkę
Jeśli nikt nie robi, to ja Wam mogę zrobić LS... Nawet teraz robie 3 turę dla koleżanek z pracy, ale w tym zamówieniu to mam miejsce na jakieś max 5 rzeczy, bo LS ma ograniczenie 20 rzeczy w paczce...

Agusiu, wszystkiego o czym tylko śnisz... Szczególnie tego jednego, na czym bardzo Ci zależy
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-06-22, 23:04   #1384
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

a wolę LS.co.uk bo na .com nie ma moich piziamek Także nie wiem czy Naamah zorganizowałabyś czy Foxxxy w przyszłym tygodniu? Ja to tylko 2 rzeczy teraz wziełabym.

Foxxxy- szalona Ty to sobie poczytałam i pooglądałam- teraz tylko czas zakupic hehe
Zawsze chodzisz w tak wysokich butkach jak na zdjęciu? Podziwiam No i pięknie wyglądasz

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-06-22, 23:08   #1385
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Foxxxy- szalona Ty to sobie poczytałam i pooglądałam- teraz tylko czas zakupic hehe
Zawsze chodzisz w tak wysokich butkach jak na zdjęciu? Podziwiam No i pięknie wyglądasz
gdzie to zdjęcie, bom przeoczyła a chętnię bym liska obejrzała
Stary 2009-06-22, 23:12   #1386
reziolki
Raczkowanie

Agnieszko wszystkiego naj naj naj..................

Normalnie produkujecie na tym wątku jak małe perszingi Dopiero dzisiaj udało mi się nadrobić zaległości. W kwestjii formalnej:
1. moje manie niestety dopiero zaczynam (przez ostatnie 10 lat cała kasa szła na leczenie niepłodności, a jakpojawiła się mała to na nią) ale teraz nadrabiam zaległości, buty, minerału biochemia, staniki, torebki, pomału ale do przodu
2. co do gabarytów to chyba ja jestem naj............, zresztą widac w podpisie, przy wzroście 158 to niezła kuleczka ze mnie Ale i tak jestem zadowolona bo już 10 kg za mną. Wklejam zdjęcia na dowód, że ja to dopiero jestem gruba, nie to co wy chudzielce Jedno zdjęcie w bibliotece na zamku Czocha, bo widzę, że lubicie książki.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1630_1.jpg (89,7 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_1681_1.jpg (46,7 KB, 87 załadowań)
Stary 2009-06-22, 23:24   #1387
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
Ja to sobie wpisałam co trzeba w googlach hehe Nie wiem czy tak publicznie mogę
Foxxxy, wklej zdjęcie to będziesz miała spokój z nami hehe

Reziolki- za takie łydki dałabym sie pokroić- ja swoich nie pokazuję I gratuluje 10mniej i przede wszystkim wytrwałości Podziwiam!

Stary 2009-06-22, 23:30   #1388
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
ja bym powiedziala, ale już wczoraj opiernicz zebrałam od Foxxxy, że o jej starych fotkach gadam Drugi raz się nie wychylę

Reziolki- ale masz fajne łydki.. jakby co- ja przygarniam I zazdroszczę wytrwałości w gubieniu kg

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-22 o 23:31
cathy jest offline  
Stary 2009-06-22, 23:36   #1389
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
a wolę LS.co.uk bo na .com nie ma moich piziamek Także nie wiem czy Naamah zorganizowałabyś czy Foxxxy w przyszłym tygodniu? Ja to tylko 2 rzeczy teraz wziełabym.

Mi też bardziej podobają się rzeczy z UK Więc też wezmę ze 2 może 3 rzeczy

Cytat:
Napisane przez reziolki Pokaż wiadomość
1. moje manie niestety dopiero zaczynam (przez ostatnie 10 lat cała kasa szła na leczenie niepłodności, a jakpojawiła się mała to na nią) ale teraz nadrabiam zaległości, buty, minerału biochemia, staniki, torebki, pomału ale do przodu
2. co do gabarytów to chyba ja jestem naj............, zresztą widac w podpisie, przy wzroście 158 to niezła kuleczka ze mnie Ale i tak jestem zadowolona bo już 10 kg za mną. Wklejam zdjęcia na dowód, że ja to dopiero jestem gruba, nie to co wy chudzielce Jedno zdjęcie w bibliotece na zamku Czocha, bo widzę, że lubicie książki.
Właśnie o czymś takim marzę, dokładnie taką chciałabym mieć bibliotekę, z takimi rzeźbionymi drzwiczkami i przeszklonymi Teraz to tragedię mam, kurzu się osadza na książkach co nie miara

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość

Jeśli nikt nie robi, to ja Wam mogę zrobić LS... Nawet teraz robie 3 turę dla koleżanek z pracy, ale w tym zamówieniu to mam miejsce na jakieś max 5 rzeczy, bo LS ma ograniczenie 20 rzeczy w paczce...
No dobra to pozostaje tylko napisanie co kto chce z BU i pytanie do kiedy zbieramy się ? Mi się w sumie nie spieszy

Od razu może byśmy się razem wszystkie zamawiające z BU bądź nie spotkały zbiorowo?

A jakie koszty wysyłki z LS tak orientacyjnie wychodzą?

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

Cytat:
Napisane przez reziolki Pokaż wiadomość
Agnieszko wszystkiego naj naj naj..................

Normalnie produkujecie na tym wątku jak małe perszingi Dopiero dzisiaj udało mi się nadrobić zaległości. W kwestjii formalnej:
A tak w ogóle to naprawdę coraz większy strach mnie ogarnia jak ciągle czytam o problemach z niepłodnością Normalnie wiem wtedy że na pewno i ja będę mieć z tym problem Mój instynkt macierzyński i tak jest już rozbuchany a co dopiero jak zaczniemy się starać o dziecko... i wtedy miałoby się okazać że coś jest nie tak...?? Załamanie nerwowe murowane...
Gratuluję że Tobie się w końcu udało
I trzymam mocno kciuki za Agabil

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-22, 23:37   #1390
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Dajcie tylko znać kiedy i wklepię całą moją listę... Trochę tego będzie, ale nie zamówię sama, bo chętnie sie z Wami spotkam

Jeśli chodzi o wysyłkę z LS brytyjskiej to rejestrowana wysyłka, która idzie do polski max 3 dni (ostatnio zamówienie złożyłam w czwartek wieczorem - i dziś paki u mnie ) kosztuje 7.95Ł
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-06-22, 23:42   #1391
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
ja bym powiedziala, ale już wczoraj opiernicz zebrałam od Foxxxy, że o jej starych fotkach gadam Drugi raz się nie wychylę

Reziolki- ale masz fajne łydki.. jakby co- ja przygarniam I zazdroszczę wytrwałości w gubieniu kg
W okresie zanim postanowiłam poderwać mojego TŻ-ta przytyło mi się jakieś 15 kg Za to kiedy wiedziałam już że chcę z nim być to wzięłam się w garść i schudłam prawie 10 kg coby sobie dodać pewności siebie itp (Podziałało teraz śmieję się z niego że to ja go poderwałam tzn przy poznaniu się to on zaprosił mnie na kawę ale wtedy nie doszło do spotkania, ale potem po 2 latach znów na siebie wpadliśmy - ja wszystko ukartowałam hehe - to ja go zaprosiłam )

Potem odrobiłam prawie 5-6 ale teraz znów zeszłam o 3-4 U mnie wahania wagi są na porządku dziennym

Cathy pracujesz może w jakiejś szkole językowej?

Edytowane przez agusia_1
Czas edycji: 2009-06-23 o 00:06
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-23, 00:42   #1392
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
Napisane przez Naamah6 Pokaż wiadomość
ja też się zapisuję z BU jeśli się przyłączamy to poproszę serum lemon z oolejkiem tamanu a cathy to chyba na plaży nas przyjmie tak tłumno wizażanki zjadą

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-23, 01:15   #1393
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

MamoNiny dzisiaj w normalniejszej porze zajmę się i Tobą

White ja nie wiem co Ty w google wpisałaś, że mnie znalazłaś "potworek z Ursynowa" ? ... zaczynam cierpiec na dysgooglie
Ale na "foxxxy wizaz" wyskakuje jakas Sexy Foxxxy na stronach Ale to nie ja a na galerii mój kot z animaliów i moje avatary

White, nie no nie zawsze, ale od jakiegoś czasu bardzo często 10+cm mi nie straszne, zwłaszcza jak bucik dobrze wyważony i dobrze się girki trzyma W ogóle mam jakieś zboczenie w kwestii wysokich butów

Cathy jaki opiernicz, jaki opiernicz Jak zajada nad Zalew to Cie opiernicze

Ilonko
ja się wstydzę tych fotek oooo Tak to jest A to już opublikowane na Amen na wizażu jest ach ja młoda i naiwna.... Jak sobie odwidzisz dział konkursy to powinno być już z górki
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-23, 01:17   #1394
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Cathy pracujesz może w jakiejś szkole językowej?
nie, bo za leniwa na to jestem :P I generalnie mam dziwny wstręt do pracy narzuconej mi przez kogoś No i jakoś nigdy nie mogę się dogadać z pracodawcami, którzy zarzucają mi, że mam niewyparzoną buzię A ja po prostu głupoty i wykorzystywania nie lubię. Dlatego od kilku lat pracuję na własne konto i robię tylko to, na co mam ochotę. A jak nie mam ochoty, to nie pracuję

Podobno apołeczna jestem wogóle , bo na moim osiedlu jestem pokłócona z większoscią ważnych dla naszej osiedlowej społecznosci ludzi. Co ja na to poradzę, że pewnych rzeczy tolerować nie umialam i nie chcę? Ostatni przykład? Danie księdzu za mszę komunijną 1500 zł ! Gdzie rok temu rodzice symbolicznie tylko dali, bo przecież i tak taca będzie, a odprawienie mszy w koncu należy chyba do księdza tak czy inaczej. Ok, symbolicznie, to symbolicznie, tyle ile standardowo za mszę. Ale żeby 1500 zl się rzucać? Sorry, ja się na to nie piszę. A tydzień po komunii zrzutka na prezent dla księdza po 150 zł od osoby, bo do Częstochowy na wycieczkę z dziećmi jechał. I przecież prezent za to mu się należy....

Kolejny przykład? Zrzutka po 120 zł od osoby na rolety do sali, w której nasze dzieci mają ostatni rok nauki. Na moją sugestię, żeby zrobić tak, jak reszta klas, czyli pokryć część z dofinansowania przez gminę (bo w koncu rolety i tak zostają w szkole), większość rodziców popatrzyła na mnie jak na wariatkę. Jednemu się nawet wyrwało "ta, co jej nie stać". Kurczę, stać, czy nie stać, nie ich sprawa.

Cytat:
ja też się zapisuję z BU jeśli się przyłączamy to poproszę serum lemon z oolejkiem tamanu a cathy to chyba na plaży nas przyjmie tak tłumno wizażanki zjadą
cathy ma rodziców, którzy posiadają ogródek piwny nad zalewem (jakieś 300 metrów od mojego bloku ), więc się najwyżej tam rozłożymy, jak Was w mieszkaniu nie pomieszczę
dla zainteresowanych - tu sobie można obejrzeć to miejsce
http://picasaweb.google.com/cath23.t...eat=directlink

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-23 o 01:24
cathy jest offline  
Stary 2009-06-23, 01:18   #1395
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Na razie niech każda pomyśli co chce a potem zrobimy sobie listę
Może pod koniec tygodnia?

Ja to na plaże nad Zalewem bardzo chętnie

agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-23, 01:25   #1396
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Ogródek Piwny rezerwowałabym od razu Ale musimy Twoją kolekcję minerałów zobaczyć wcześniej no mimo wszytko, mimo pięknego ogródka i widoczka

Ludzie niestety tak mają, że ślepi są na różne rzeczy i nie podoba im się, że ktoś ma swoje INNE zdanie kiedy cała reszta jest zgodna. Cieszę się, że masz to gdzieś, albo, że wyrażasz swoją opinie na ten temat mimo czyjegoś niezadowolenia. Chamskie komentarze tego typu co napisałaś, są straszne...ale ludzie są różni i różne głupoty gadać będą.

Podziwiam za tą Twoją niezależność Ważne, że sobie radzisz
Cathy ten Twój blog jest skarbnicą wiedzy Fajnie by było jak byś pisała porównania bezpośrednie między nimi, że coś np jest ciemniejsze od czegoś itp.

Kobiety co w Warszawie żyją i psią kupkę chcą w łazience ugościć : MIAŁYŚMY SIE ZGADAĆ CO DO PRZESYŁKI ? CZY W KOŃCU KAŻDA OSOBNO ODBIERA ?

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-23 o 01:27
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-23, 01:29   #1397
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
MamoNiny dzisiaj w normalniejszej porze zajmę się i Tobą

White ja nie wiem co Ty w google wpisałaś, że mnie znalazłaś "potworek z Ursynowa" ? ... zaczynam cierpiec na dysgooglie
Ale na "foxxxy wizaz" wyskakuje jakas Sexy Foxxxy na stronach Ale to nie ja a na galerii mój kot z animaliów i moje avatary

White, nie no nie zawsze, ale od jakiegoś czasu bardzo często 10+cm mi nie straszne, zwłaszcza jak bucik dobrze wyważony i dobrze się girki trzyma W ogóle mam jakieś zboczenie w kwestii wysokich butów

Cathy jaki opiernicz, jaki opiernicz Jak zajada nad Zalew to Cie opiernicze

Ilonko
ja się wstydzę tych fotek oooo Tak to jest A to już opublikowane na Amen na wizażu jest ach ja młoda i naiwna.... Jak sobie odwidzisz dział konkursy to powinno być już z górki
Apeluję o wklejenie tu linka jak ktoś wyszuka Foxxxy!!!

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nie, bo za leniwa na to jestem :P I generalnie mam dziwny wstręt do pracy narzuconej mi przez kogoś No i jakoś nigdy nie mogę się dogadać z pracodawcami, którzy zarzucają mi, że mam niewyparzoną buzię A ja po prostu głupoty i wykorzystywania nie lubię. Dlatego od kilku lat pracuję na własne konto i robię tylko to, na co mam ochotę. A jak nie mam ochoty, to nie pracuję

Podobno apołeczna jestem wogóle , bo na moim osiedlu jestem pokłócona z większoscią ważnych dla naszej osiedlowej społecznosci ludzi. Co ja na to poradzę, że pewnych rzeczy tolerować nie umialam i nie chcę? Ostatni przykład? Danie księdzu za mszę komunijną 1500 zł ! Gdzie rok temu rodzice symbolicznie tylko dali, bo przecież i tak taca będzie, a odprawienie mszy w koncu należy chyba do księdza tak czy inaczej. Ok, symbolicznie, to symbolicznie, tyle ile standardowo za mszę. Ale żeby 1500 zl się rzucać? Sorry, ja się na to nie piszę. A tydzień po komunii zrzutka na prezent dla księdza po 150 zł od osoby, bo do Częstochowy na wycieczkę z dziećmi jechał. I przecież prezent za to mu się należy....

Kolejny przykład? Zrzutka po 120 zł od osoby na rolety do sali, w której nasze dzieci mają ostatni rok nauki. Na moją sugestię, żeby zrobić tak, jak reszta klas, czyli pokryć część z dofinansowania przez gminę (bo w koncu rolety i tak zostają w szkole), większość rodziców popatrzyła na mnie jak na wariatkę. Jednemu się nawet wyrwało "ta, co jej nie stać". Kurczę, stać, czy nie stać, nie ich sprawa.

cathy ma rodziców, którzy posiadają ogródek piwny nad zalewem (jakieś 300 metrów od mojego bloku ), więc się najwyżej tam rozłożymy, jak Was w mieszkaniu nie pomieszczę
dla zainteresowanych - tu sobie można obejrzeć to miejsce
http://picasaweb.google.com/cath23.t...eat=directlink
Heh jakbym o sobie czytała Dlatego tak boję się pójścia do pracy Wiem że długo nie dam rady trzymać języka za zębami
Nie dziwię Ci się że o na Takie rzeczy się nie godzisz... Dla mnie w ogóle problem Kościoła jest dość drażliwy, mam swoje zdanie na ich temat jeśli chodzi kwestie finansowe...

A wracając do pracy jako lektor, to zZ tego powodu o którym piszesz odszedł z mojej uczelni mój ulubiony lektor, nie podobały mu się właśnie pewne sprawy i sposób ich załatwiania... Teraz też pracuje na własną rękę, głównie przy tłumaczeniach więc nie jesteś w tym osamotniona

---------- Dopisano o 00:29 ---------- Poprzedni post napisano o 00:27 ----------

Cytat:
Ogródek Piwny rezerwowałabym od razu Ale musimy Twoją kolekcję minerałów zobaczyć wcześniej no mimo wszytko, mimo pięknego ogródka i widoczka

Ludzie niestety tak mają, że ślepi są na różne rzeczy i nie podoba im się, że ktoś ma swoje INNE zdanie kiedy cała reszta jest zgodna. Cieszę się, że masz to gdzieś, albo, że wyrażasz swoją opinie na ten temat mimo czyjegoś niezadowolenia. Chamskie komentarze tego typu co napisałaś, są straszne...ale ludzie są różni i różne głupoty gadać będą.

Cathy ten Twój blog jest skarbnicą wiedzy Fajnie by było jak byś pisała porównania bezpośrednie między nimi, że coś np jest ciemniejsze od czegoś itp.

Kobiety co w Warszawie żyją i psią kupkę chcą w łazience ugościć : MIAŁYŚMY SIE ZGADAĆ CO DO PRZESYŁKI ? CZY W KOŃCU KAŻDA OSOBNO ODBIERA ?
Ja to chyba już przelałam Pastereczce za przesyłkę kupki i reszty moich rzeczy

agusia_1 jest offline  
Stary 2009-06-23, 01:31   #1398
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Agusia Potem się będą wszyscy śmiać ze mnie, że wyglądam jak Zdezorientowany kameleon a się za doradztwo biorę

MamaNiny kurde balans, Ty masz teraz blond włosy !!! A Ty mi tak w czarnych pięknie wyglądasz

Reziolki kiedy się nam w sukience pokażesz

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-23 o 01:35
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-23, 01:38   #1399
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
ogródek piwny zarezerwuję w takim razie, jak już termin ustalimy i ilość chętnych na spotkanie minerałomaniaczek Lista wciąż otwarta
Cytat:
nigdy po prostu nie bylam w stanie zrozumiec, dlaczego podczas rozmów plotkowych każdy narzeka na coś tam, a jak przychodzi co do czego, to jak cielę zgadza się z głosem większości i przytakuje, ze wszystko jest ok, mimo iż wczesniej mówił cos zupełnie innego. Czy naprawdę żyjemy w społeczeństwie, gdzie własny głos w danej sprawie oznacza wyrzucenie poza margines, że się tak wyrażę, wspólnoty? Sorry, nie łapię tego i chyba za durna jestem,by to zrozumiec.
zresztą, ja i tak na tapecie jestem praktycznie non stop (odkąd odwołałam wesele będąc w ciąży, bo ojciec mojego dziecka zrobił cos, z czym wiedzialam, ze nie będę mogła żyć - komentarze - no jak to tak, oszalała? Sama z dzieckiem, bo facetow zrobił coś nie tak?), poprzez mój 10 letni luźny i nie papierkowy związek, aż do teraz, czyli do mojej decyzji o byciu singlem
Gdybym przejmowała się tym, co ludzie mówią, musialabym chyba z domu nie wychodzić i na lekach jechać cały czas
[/quote]
Cytat:
za bardzo wyjścia nie mam. Samemu to może o chlebie i wodzie moglabym żyć, ale z dzieckiem na utrzymaniu nie da się
Cytat:
a dziękuję, dziękuję
cenna uwaga Tylko muszę obmyślić, co do czego porównywać przy moich zbiorach

Cytat:
Apeluję o wklejenie tu linka jak ktoś wyszuka Foxxxy!!!
Foxxxy- mogę? mogę? No weź Taką ładną kieckę masz na tym zdjęciu
Cytat:
Heh jakbym o sobie czytała Dlatego tak boję się pójścia do pracy Wiem że długo nie dam rady trzymać języka za zębami
Nie dziwię Ci się że o na Takie rzeczy się nie godzisz... Dla mnie w ogóle problem Kościoła jest dość drażliwy, mam swoje zdanie na ich temat jeśli chodzi kwestie finansowe...
no to przybij piątkę
Cytat:
A wracając do pracy jako lektor, to zZ tego powodu o którym piszesz odszedł z mojej uczelni mój ulubiony lektor, nie podobały mu się właśnie pewne sprawy i sposób ich załatwiania... Teraz też pracuje na własną rękę, głównie przy tłumaczeniach więc nie jesteś w tym osamotniona
no widzisz I na pewno ma się lepiej niż pracując na uczelni. Swoją drogą, biznes językowy to całkiem niezły biznes. Prywatne lekcje nie są tanie, a jak się ma kilkunastu uczniów po 3 razy w tygodniu, to całkiem nieźle można sobie powyżej sredniej krajowej na tym bazować. Co prawda podatki też nie są małe, ale i tak myślę, że wychodzę na tym lepiej niż pracując w szkole, gdzie mnie ciągle wszyscy wyrzucają (bo stabilizacja i prestiż itd )
Cytat:
Agusia Potem się będą wszyscy śmiać ze mnie, że wyglądam jak Zdezorientowany kameleon a się za doradztwo biorę
kameleon nie kameleon, mnie tam się podobasz

ale się rozgadałam.. już sobie idę Jak znajdę w koncu pilota od tv, to może zobaczę, czy jeszcze mi działa telewizor, bo już kilka miesięcy nie odpalany stoi - może się popsuł z nieużywania

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-23 o 01:43
cathy jest offline  
Stary 2009-06-23, 01:49   #1400
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

O Cathy biznesowego uczysz języka Tylko nie mów, że niemieckiego
To ja zamknę oczy a Ty wklej, bo i tak to się w końcu stanie. Zastrzegam sobie prawo do jednego zdjęcia

Zamykam oczy, przyjdę za jakieś dwa dni, jak link się zakopie innymi komentarzami O psia kupka

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-23 o 01:52
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-23, 01:55   #1401
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
O Cathy biznesowego uczysz języka Tylko nie mów, że niemieckiego
To ja zamknę oczy a Ty wklej, bo i tak to się w końcu stanie.

Zamykam oczy, przyjdę za jakieś dwa dni, jak link się zakopie innymi komentarzami O psia kupka
Foxxxy moja droga, pora spać, bo posty już czytasz bez zrozumienia Biznes językowy, a nie język biznesowy

Panowie i Panie, Ladies and Gentleman, oto przed Wami - FOOOOOOOOXXXXXY
http://bandicoooot.blogspot.com/

a namierzyłam ją, bo się na moim blogu wypowiedziała będąc zalogowana I później wystarczyło już tylko klinąć, żeby sprawdzić, co tam P. Foxxxy w sieci działa
No a później to już wszystko można znaleźć, jak ktoś chce
Żeby nie było, że wredna jestem, to wklejam tylko to, reszta dla tych wyjątkowo dociekliwych Jak ktoś będzie chcial, to bez trudu znajdzie więcej wyraźniejszych śladów Foxxxy w sieci Zastrzegłaś sobie prawo do jednego zdjęcia, więc wybrałam to, żeby ogólny pogląd był, bez szczegółów

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-06-23 o 02:02
cathy jest offline  
Stary 2009-06-23, 08:51   #1402
reziolki
Raczkowanie

Cytat:
Reziolki kiedy się nam w sukience pokażesz
Jak się zrobi ciepło, bo na razie pogoda mnie nie nastraja na sukienkowo/spódnicowe wyjścia Chyba że w domu specjalnie dla was sie wystroję Zdjęcie fajne nie ma sie czego wstydzić, niezła laska z ciebie

Zazdroszczę wam,że tak blisko siebie mieszkacie i macie szanse na spotkania, ja jak zwykle na dalekim zachodnie sama. Podobnie jest z forum dla leczących niepłodność (www.nasz-bocian.pl - jeśli są zainteresowani mój nik na forum Ziółki) wszyscy z centralnej albo południowej Polski, mało kto z zachodniej chyba że z Wrocławia.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 07:32 ----------

Tak dla poprawy nastroju pogodowego (u mnie leje od rana) moje marzenie wakacyjne szkoda, że tak słabo znam angielski, bo pewnie bym już tam była, a tak hamuje mnie moja mała komunikatywność;(
Stary 2009-06-23, 09:18   #1403
carmelova
Zakorzenienie

foxxxy booooskie buty :O cudne po prostu i ślicznie wyglądasz, choć troszke niewyraźnie na moim monitorku

Dzisiaj Was nadrobię, bo wzięłam urlop na egzamin. Trzymajcie kciuki, bedzie ciężko. Czuję sie taka niedouczona
carmelova jest offline  
Stary 2009-06-23, 09:58   #1404
IlonaP
Zakorzenienie

mnie się tam foxxxy, podoba
kolorowo, buty w moim klimacie [akurat mój małż długi i lubi, więc mogę sobie nosić i 15cm], no i nogi
nie wiem tylko czemu sądziłam żeś starsza a tu kolejna nastolatka
normalnie też powinnyście do mnie per "ciociu" mówić

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
foxxxy booooskie buty :O cudne po prostu i ślicznie wyglądasz, choć troszke niewyraźnie na moim monitorku

Dzisiaj Was nadrobię, bo wzięłam urlop na egzamin. Trzymajcie kciuki, bedzie ciężko. Czuję sie taka niedouczona
a do nauki sio a nie na wizaż
Stary 2009-06-23, 10:06   #1405
beafrance
Zadomowienie

Foxxxy dalabys wiecej fotek ze swoimi stylizacjami
pochwal sie swoja kolekcja butow a'la Carrie Bradshow
Ja jeszcze stanikowo na chwile bo juz nie wiem w co celowac i moze ktos (evelinek ) mi podpowie. Freya rio fuchsia 30E jest super scisla w obwodzie, miseczka troszke za duza ale to pierwszy prawidlowy stanik wiec mam nadzieje ze cos jeszcze amigruje i falda sie wypelni
Natomiast panache anstasia ivory w tym samy rozmiarze jest idealne - czyli chyba zbyt luzne - od razu moglam na pierwsza haftke sie zapiac a miska jest rowniez idealna -nie ma miejsca na migracje. Ty chyba jakiegos Kleina polecalas ? czy szukac wezszego panacha?
beafrance jest offline  
Stary 2009-06-23, 10:08   #1406
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...

Wpisy w blogu: 5
GG do agabil1

dzień dobry wszystkim
dzięki za życzenia
Pamiętajcie, dziś Dzień Ojca

agabil1 jest offline  
Stary 2009-06-23, 10:13   #1407
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

hehe Foxial ja Cię na facebook'u znalazam No to ja też chcę umieć poruszać się na takim obcasie

Stary 2009-06-23, 10:22   #1408
carmelova
Zakorzenienie

Cytat:
mnie się tam foxxxy, podoba
kolorowo, buty w moim klimacie [akurat mój małż długi i lubi, więc mogę sobie nosić i 15cm], no i nogi
nie wiem tylko czemu sądziłam żeś starsza a tu kolejna nastolatka
normalnie też powinnyście do mnie per "ciociu" mówić

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

a do nauki sio a nie na wizaż
Ehh, już nie mam siły i tak wiele więcej się nie nauczę, a nadrabiać będę po egzaminie

Cytat:
hehe Foxial ja Cię na facebook'u znalazam No to ja też chcę umieć poruszać się na takim obcasie
me too, me too !
carmelova jest offline  
Stary 2009-06-23, 10:33   #1409
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Wy zawsze takie miłe tu jesteście To sobie Ego podbudowałam Dobre Ego Dobre Ego

Cathy zaskoczyłaś mnie tym linkiem jak słowo daje Jak zapewne widzialas w moim profilu mam dwa blogi i ten drugi nieudostępniony to jest moje baby nad ktorym pracuje A tym sobie na próbe wstawiam i wywalam Język biznesowy, bizes językowy Poszłam wtedy juz spac

White Kurde balans potem mnie, że naszlo na facebooku Gdybym nie miała znajmoych z zagranicy to bym tego facebooka zamknęła

Ilonko o już nie nastolatka Sama wyglądasz z resztą strasznie młodo i masz przepiękny uśmiech

Reziolki do Cathy na naukę !!! No i ze wstydem to chyba każdy tak ma
Beafrance do Miss Brawshaw mi daleko z ilością zapewne A stylizacji będzie więcej w wakacje i zalinkuję bloga na dole i jak ktoś będzie chciał to sobie wpadnie i poogląda jak wymuskam mojego bloga

Carmelova to zdjęcie jest niewyraźne, Twój komputer działa Tu bedzie lepiej widac

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1237374625

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-23 o 10:35
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-23, 10:52   #1410
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez carmelova Pokaż wiadomość
Ehh, już nie mam siły i tak wiele więcej się nie nauczę, a nadrabiać będę po egzaminie

me too, me too !
Ja to się kurczę chyba zaczęłam cofać zamiast rozwijać się Nie mam konta na Facebooku (tzn. przez Was i przez Foxxxy założyłam żeby ją znaleźć), o blogach też pojęcia nie mam

Foxxxy co Ty narzekałaś na sukienkę Ładnie wyglądasz Pokaż więcej a ja sierota nie potrafię nic znaleźć

agusia_1 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości