Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-29, 13:00   #1921
anonyme
Zadomowienie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziewczyny, pomocy. pomze mi ktoras z Was skleic meil do CS? otoz dostalam zamowienie..... w kopercie zamowione sloiczki i gratisowy cien i faktura.... bez pedzli i mik i calej reszty.... a na fakturze sa wymieione. koperta nie byla otwierana bo to widac. zrobilam zreszta im fotki tego co dostalam.
O nieee jaki pech
Paula pomogłabym chętnie, ale mój angielski średni.
anonyme jest offline  
Stary 2009-06-29, 13:14   #1922
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

A czy jest tu jakaś wielbicielka Diora hupnotic (klasyczny czerwony)? Jak dla mnie ideał
Obecnie mam CK Euphoria i też bardzo mi się podoba ale na lato muszę coś znaleźć a to na pewno łatwe nie jest
A teraz zamykam oczy i nie czytam Waszych kusicielskich postów na temat innych zapachów bo to zbyt drogie jak dla mnie uzależnienie...

Paula- mogę spróbować - aktualne?

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-06-29, 13:46   #1923
spot
Rozeznanie

cathy, nie przejmuj się ludziskami i nie daj sobie wejść na głowę

a swoja drogą, nie bijcie, ale ja nadążam tylko z nadrabianiem plotkowego a pozostałe wątki mi już umykaja, ale weszłam na EDM, żeby wyczaić jakie zmiany się szykują
foxxy przetłumaczył post z forum firmowego, ale czy oni podali gdzieś nowe ceny kitów i przybliżone wysyłki - bo nie wiem czy któraś firma wysyła Fedexem - wręcz na CS t opcja niedostępna do Polski, więc trochę się zaplątałam
i generalnie nie wiem czy się jeszcze jutro rzucać na zamówienie czy spokojnie poczekać, bo na zbiorowe w ciągu jednego dnia się raczej nie załapię
jeśli to wszytko było to nie bijcie, możecie mnie odesłać, ale jakoś nie znalazłam
Stary 2009-06-29, 13:49   #1924
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

rany.. dopiero nadrobiłam weekend nieobecności ...
nasze forum jest bardzo udane podziękowania i ukłony w stronę Twórczyń! zdradziłam przez Was forum gazetowe

ehh w te wakacje czekają mnie 2 przeprowadzki... już się boję!

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-06-29, 13:55   #1925
tootsie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
A czy jest tu jakaś wielbicielka Diora hupnotic (klasyczny czerwony)? Jak dla mnie ideał
Obecnie mam CK Euphoria i też bardzo mi się podoba ale na lato muszę coś znaleźć a to na pewno łatwe nie jest
A teraz zamykam oczy i nie czytam Waszych kusicielskich postów na temat innych zapachów bo to zbyt drogie jak dla mnie uzależnienie...

Paula- mogę spróbować - aktualne?
Euphoria CK to jeden z moich ulubionych zapachów Teraz szukam czegoś lżejszego i zastanawiam się nad letnią wersją Euphorii

Pytanie z innej beczki. Składam zamówienie na mazidła.pl. Wyczytałam, że można poprosić ich o próbki. Gdzie mam, że zależy mi na konkretnych próbkach?

tootsie jest offline  
Stary 2009-06-29, 13:57   #1926
86Paula
Zakorzenienie

WI juz napisalam do nich, troche sie wspomoglam tlumaczem
mam nadzieje ze szybko dosla reszte zamowienia...
cieszylam sie bo dostalam dzis wszystkie paczki na ktore czekalam (od Pastereczki, z wymianki i CS) a tu taki numer. troche sie wkurzylam no ale cyknelam fotke i wyslalam im link.

ja w perfumach rowniez gubie sie jak dziecko we mgle nie umiem wyszukiwac sobie zapachow w perfumeriach. czuje sie tam zagubiona. za duzo tego na raz, powietrze ciezkie, obsluga patrzy na ciebie jak na nie wiem kogo. ogolnie prawie nie mam perfum (ale planuje troche z EGM kupic- te ktore wlasnie dostalam baaardzo mi sie podobaja ) ale czesto tez zapominam sie nimi psiknac...
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-29, 13:59   #1927
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez spot Pokaż wiadomość
cathy, nie przejmuj się ludziskami i nie daj sobie wejść na głowę

a swoja drogą, nie bijcie, ale ja nadążam tylko z nadrabianiem plotkowego a pozostałe wątki mi już umykaja, ale weszłam na EDM, żeby wyczaić jakie zmiany się szykują
foxxy przetłumaczył post z forum firmowego, ale czy oni podali gdzieś nowe ceny kitów i przybliżone wysyłki - bo nie wiem czy któraś firma wysyła Fedexem - wręcz na CS t opcja niedostępna do Polski, więc trochę się zaplątałam
i generalnie nie wiem czy się jeszcze jutro rzucać na zamówienie czy spokojnie poczekać, bo na zbiorowe w ciągu jednego dnia się raczej nie załapię
jeśli to wszytko było to nie bijcie, możecie mnie odesłać, ale jakoś nie znalazłam

Spot
nic nie podali, właściwie widzę to wszystko mgliście. Jedyne co jest tutaj jasne to to, że będzie drożej.

White nie wiedzieć czemu kupiłam kiedyś Czerwonego Diora Hypnotic Poison na przecenie w Niemczech, stwierdziłam, że to taki demoniczny zapach TŻ mówi, że jest faktycznie demoniczny, ale że mi taki pasuje
A na lato jak lubisz słodkości to ja polecam Escady limitowane na wakacje Jak przyjdzie EGM to ponichasz moje Jamaican Craze Mam nadzieje, że taki będzie Miss Dior Cherie jest bardzo fajny. Ale jak mówie, dla koneserów słodkości

Też nie lubię w Drogeriach jak się na mnie patrzą. Niemiłosiernie mnie to wkurza w sklepach, że jak się nie wygląda jakby Cie było stać to już Cie nie potraktują odpowiednio... Robiłam nawet kiedyś test Jak się ubrałam super elegancko itd. To jakby nastawienie obsługi było inne... Nie rozumiem co to za uprzedzenia względem wyglądu człowieka.
Nienawidzę też niekompetencji w sklepach...mam wrażenie, że nawet jak się pracuję w głupim H&M to sie powinno znać asortyment materiały itd. Ja bym się starała i byłoby mi wstyd gdybym nie wiedziała, a jakbym nie wiedziała to bym poprosiła kogoś innego czy może wie...a tak słysze tylko nie wiem i tyle widziałam sprzedawce. Czasami mam wrażenie, że lepiej znam asortyment od nich mimo, że wpadam tam średnio co 2 tyg.

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2009-06-29 o 14:05
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-29, 14:11   #1928
reniakicia
Rozeznanie

GG do reniakicia

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
Euphoria CK to jeden z moich ulubionych zapachów Teraz szukam czegoś lżejszego i zastanawiam się nad letnią wersją Euphorii

Pytanie z innej beczki. Składam zamówienie na mazidła.pl. Wyczytałam, że można poprosić ich o próbki. Gdzie mam, że zależy mi na konkretnych próbkach?
tootsie przy zamówieniu pojawi się tabelka z "Do Swojego zamówienia może Pani/Pan dołączyć uwagi, sugestie, pytania. Prosimy je umieścić tutaj.:" to w tym miejscu
jest tylko połową cierpienia"
reniakicia jest offline  
Stary 2009-06-29, 14:26   #1929
tootsie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez reniakicia Pokaż wiadomość
tootsie przy zamówieniu pojawi się tabelka z "Do Swojego zamówienia może Pani/Pan dołączyć uwagi, sugestie, pytania. Prosimy je umieścić tutaj.:" to w tym miejscu
Tak myślałam, że w tym miejscu mam umieścić prośbę o próbki. Dzięki

tootsie jest offline  
Stary 2009-06-29, 15:11   #1930
Darianna25
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Cathy, no widzisz jakie ma już guścicho Twoja córka A ile jej zaoszczędzisz zmarszczek i zmartwień kosmetykowych swoim doświadczeniem

A juz myslalam, ze tylko ja nie lubie zapachow szanel

Co do perfum to ja landryny lubię, ale jakoś zapominam się przeważnie psikać na dzień Chyba, ze mi sie jakoś przypomni
Ja też nie przepadam za chanel.
Jedyny zapach c o mi sie podobał to Madmłazele (nie wiem ja się pisze) i mój maż o tym wiedział.No wydawało mi sie,że wie dopóki nie dostałam całej butli Allure.Teraz psikam się nią codziennie do pracy aby szybko zużyć.

Kasiu te Nasze córki będą mądrzejsze od nas w wieku 15 lat.
Moja ostatnio stwierdziła, ze na kolonie muszę jej ogolić włosy na nogach.Nie powiem, ma spore owłosienie ale jasne i tego nie widać. No i ma dopiero 10 lat.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Nina Ricci Nina (czerwone jabluszko z cytryna, najczesciej uzywam)
Kiedyś, dawno temu to moim ulubionym zapachem byłLittle Black Dress z Avonu.Nadal go mam na półce i czasem sie nim psikam.
Teraz zawsze gdy lece do Polski to kupuje sobię jakis zapacj na bezcłówce.
Miałam Ninę.Piękny kobiecy, sexowny zapach.Chyba do niej wróce.
Moje ulubione zapachy to nieustanie zielone jabłuszko DKNY.Super na lato własnie.Srebrna Puma też mi sie podobała.
Mam też Issey Miyake L'eau D'issey świerzy zapach.
Z cięższych, nocnych zapachów mam Lancoma MAGNIFIQUE.

Cytat:
dziewczyny, pomocy. pomze mi ktoras z Was skleic meil do CS? otoz dostalam zamowienie..... w kopercie zamowione sloiczki i gratisowy cien i faktura.... bez pedzli i mik i calej reszty.... a na fakturze sa wymieione. koperta nie byla otwierana bo to widac. zrobilam zreszta im fotki tego co dostalam.
O nie tam był mój duo fiber. Oby wysłali jeszcze raz.
Darianna25 jest offline  
Stary 2009-06-29, 15:15   #1931
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
wysla... w koncu zaplacilam im calosc kasy wiec nie rozumiem skad prawie pusta koperta... ale tak jak wspomnialam- pewnie sie cos komus...ten tego. a tak w ogole to bedziesz go odbierala w PL?
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-29, 15:46   #1932
muffinka84
Raczkowanie

Cytat:

Mój też tam był. Przyjdzie nam czekać na nie dłużej

muffinka84 jest offline  
Stary 2009-06-29, 15:54   #1933
86Paula
Zakorzenienie

niestety, raz na jakis czas cs podobnego sie im zdarza, jak juz mozna bylo wyczytac na chocby tym watku. mi sie zdarzylo pierwszy raz. ale nie ma sie co martwic.
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-29, 15:54   #1934
Darianna25
Zakorzenienie

Cytat:
wysla... w koncu zaplacilam im calosc kasy wiec nie rozumiem skad prawie pusta koperta... ale tak jak wspomnialam- pewnie sie cos komus...ten tego. a tak w ogole to bedziesz go odbierala w PL?
Już poszedł priv.

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Mój też tam był. Przyjdzie nam czekać na nie dłużej
Mnie sie nie spieszy.
Dopiero bym go zobaczyła 27 lipca
Darianna25 jest offline  
Stary 2009-06-29, 15:57   #1935
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Paula- współczuję tej wybrakowanej przesyłki ktoś musiał przeoczyć także na pewno wyślą

Foxxxy- dziś posprawdzam te zapachy Super z tym diorem trafiłaś Nikomu z moich koleżanek się ten zapach nie podoba bo niby za ciężki i zbyt duszący Swój 1 flakon CD hypnotic kupiłam sobie na 18stkę Teraz przerwa na Diesla Fuel for Life (też bombowy słodki) w białej pończosce i Euphorie CK ale jesienią hypnotica muszę zakupić koniecznie
Zastanawiam się nad CK in2U ale jakaś limitowanka w superpharmie była i nie pamiętam dokładnej końcówki w nazwie więc znaleźć nie mogę...

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-06-29 o 16:00
Stary 2009-06-29, 16:02   #1936
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Ooo, dziewczęta o zapachach... Właśnie, może ktoś mi wyjaśnić skąd takie halo na Chanel No 5, bo jak dla mnie to jedzie mydlinami z szarego mydła... Zupełnie nie rozumiem tego szału, absolutnie beznadziejny zapach. Za to pokochałam 212 Caroliny Herrery oraz Envy Me Gucciego - sama nie wiem który wolę bardziej, psikam się na zmianę.

A teraz leżę z bólem brzucha bo coś mnie przytruło... A po pracy musiałam jakiś czas szukać prezentu dla TŻa bo dziś ma imieniny... Buuu...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-06-29, 16:04   #1937
muffinka84
Raczkowanie

Cytat:
J

Mnie sie nie spieszy.
Dopiero bym go zobaczyła 27 lipca
Cytat:
niestety, raz na jakis czas cs podobnego sie im zdarza, jak juz mozna bylo wyczytac na chocby tym watku. mi sie zdarzylo pierwszy raz. ale nie ma sie co martwic.

Mnie się też jakoś szczególnie nie spieszy ale ciekawość tego pędzelka jest dużo silniejsza.

86Paula współczuje nerwów z wybrakowaną przesyłką. Ja bym zaraz spanikowała

muffinka84 jest offline  
Stary 2009-06-29, 16:09   #1938
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez muffinka84 Pokaż wiadomość
Mnie się też jakoś szczególnie nie spieszy ale ciekawość tego pędzelka jest dużo silniejsza.

86Paula współczuje nerwów z wybrakowaną przesyłką. Ja bym zaraz spanikowała
no ja pewnie tez, gdybym nie czytala wczesniej ze inne dziewczyny mialy podobne sytuacje

EDIT: wlasnie dostalam od nich odpowiedz. dosla reszte i przepraszaja za niedogodności

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-06-29 o 16:15
86Paula jest offline  
Stary 2009-06-29, 16:46   #1939
reziolki
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
O nie tylko nie perfumy Ja się na tym kompletnie nie znam, większości rzeczy o których piszecie nie rozumiem Perfumerii nie znoszę Nie umiem się w nich odnaleźć Czuję się tam jak w jakimś obcym wrogim świecie Żebym się jakoś odnalazła w świecie perfum ktoś musiałby mnie chyba poprowadzić za rękę
To tak jak ja, na dodatek moja skóra w połączeniu z perfumami, zwłaszcza szyja to jedno wielki uczulenie, które swędzi i okropnie wygląda

---------- Dopisano o 16:46 ---------- Poprzedni post napisano o 16:35 ----------

Cytat:
A czy jest tu jakaś wielbicielka Diora hupnotic (klasyczny czerwony)?
Mi się podoba, nawet mam zamiar na bezcłówce kupić jak na wkacje będę lecieć
Stary 2009-06-29, 16:54   #1940
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez reziolki Pokaż wiadomość
Mi się podoba, nawet mam zamiar na bezcłówce kupić jak na wkacje będę lecieć
Aaaaaa! Ile to cudo na bezcłowej może kosztować?

Stary 2009-06-29, 17:20   #1941
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

WhiteInnocent To fakt, że nieco duszący Grunt, że ja sie nie duszę.. Ja sobie chyba flakony przy drzwiach wyjściowch powinnam zainstalować, żeby nie zapominać o psik psik A Escady powoniałyście ?
CK też mi się podobał, ale ja mam okolo 5-6 flaszek zebranych w czasie liceum i nie moge ich zuzyc obiecalam sobie, ze jak zuzyje to dopiero nowe kupie. Mam nadzieje, ze sie nie przeterminowują perfumy
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-29, 18:04   #1942
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
WhiteInnocent To fakt, że nieco duszący Grunt, że ja sie nie duszę.. Ja sobie chyba flakony przy drzwiach wyjściowch powinnam zainstalować, żeby nie zapominać o psik psik A Escady powoniałyście ?
CK też mi się podobał, ale ja mam okolo 5-6 flaszek zebranych w czasie liceum i nie moge ich zuzyc obiecalam sobie, ze jak zuzyje to dopiero nowe kupie. Mam nadzieje, ze sie nie przeterminowują perfumy
mój Dior ma lekką ręką licząc 12-13 lat i nie zmienił zapachu
choć to co można teraz dostać pod tą nazwą ciut się różni
Stary 2009-06-29, 19:54   #1943
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

No i nic nie wyniuchałam bo TŻ mnie poganiał... Ale za to kupiłam swoje wypatrzone butki i doszedł do mnie fajowy żakiecik

Stary 2009-06-29, 20:10   #1944
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
No i nic nie wyniuchałam bo TŻ mnie poganiał... Ale za to kupiłam swoje wypatrzone butki i doszedł do mnie fajowy żakiecik
Widocznie były Ci przeznaczone Jutro poniuchasz Trzeba było TŻ na męski wypchac do niuchania
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-29, 20:14   #1945
karrrmelek
Rozeznanie

Cytat:
Cytat:
Tak myślałam, że w tym miejscu mam umieścić prośbę o próbki. Dzięki
Właśnie i ja planuję podobną operację i co to tak po prostu napisać tam "Czy mogłabym poprosić o darmowe próbki......."? i czy można próbkę czego się chce poprosić?

Co do perfum kult Chanelki o której mówicie i mnie nie ogarnął. Za ciężkie dla mnie. Na wakacje jeśli się uda polecieć w tym roku to planuję zakupić "jakąś Nine", ale jeszcze się nie zdecydowałam. Ogólnie żebym miała swój zapach też nie mogę powiedzieć, bo do tej pory wszystkie były tylko Ok.

Poza tym wydaje mi się, że chęć zapachu słodkiego/lekkiego/ciężkiego zależy też od samopoczucia pogody pory roku tudzież wielu innych czynników jakie wpływają na gust kobiecy

to shop
or not to shop
what a very silly question

Edytowane przez karrrmelek
Czas edycji: 2009-06-29 o 20:17
karrrmelek jest offline  
Stary 2009-06-29, 20:26   #1946
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez karrrmelek Pokaż wiadomość
Poza tym wydaje mi się, że chęć zapachu słodkiego/lekkiego/ciężkiego zależy też od samopoczucia pogody pory roku tudzież wielu innych czynników jakie wpływają na gust kobiecy
No a kobieta zmienną jest

Nikt nie obroni tutaj Chanel ?
foxxxy jest offline  
Stary 2009-06-29, 20:30   #1947
Miciel
Wpisz tu zomzing

o, prosz, perfony
ja mam gust zbliżony do nefernefer , znaczy angieły i tym podobne, oraz podobny "problem" jak cathy, czyli jak mam coś lżejszego wybrać, to mi z tego wychodzi... roma laury biagiotti albo obsession night calvina kleina. faworytny zapach to zwykle jednak albo kenzo jungle elephant, albo jean-claude jitrois tudzież sandalwood yardleya (cologne, ale na zimę jest taki cieplutki ) albo z innej beczki: kocham mydło czyli classique oraz fragile jean-paul gaultiera

i tylko żałuję, że le feu issey miyake wycofał, zanim zdążyłam na nie zarobić... le feu light w niczym go nie przypomina (o, jest le feu, na allegro, 1 egzemplarz za jedyne 449 zł... czyżby wycofane tylko w Polsce? albo stary flakon...)
Miciel jest offline  
Stary 2009-06-29, 20:39   #1948
Naamah6
Zadomowienie

GG do Naamah6

Cytat:

Ja mogę pobronić marke - ale nie 5, tylko Madmoiselle - bardzo lubię, dość ciężki - ale lakki zapach... Ale ja mam takie ph skóry i tak dziwnie sie wszystko na mnie rozwija, że tak naprawdę dla mnie to inny zapach niz wiekszość sobie wyobraża i Też lubię l'eu Par Kenzo - za to kiedy czuję Jungle, to robi mi sie niedobrze...

Edytowane przez Naamah6
Czas edycji: 2009-06-29 o 20:41
Naamah6 jest offline  
Stary 2009-06-29, 20:40   #1949
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:

Fuj Chanel to dla mnie totalny śmierdziel
I niestety Kenzo Jungle Elephant też mi totalnie nie podchodzi.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-06-29, 20:48   #1950
Miciel
Wpisz tu zomzing

no, a na osobne i specjalne miejsce zasługuje le baiser du dragon cartiera... niezawodny.

szerokim łukiem za to obchodzę estee lauder (nawet od white linen boli mnie głowa): są jakieś "płaskie", a pleasures wbrew nazwie i kampanii reklamowej jest agresywnym potworem
babydoll ysl oraz damskie escady są też nie do przyjęcia (raz tylko doradziłam mężczyżnie sentiment, z rewelacyjnym efektem - bo mi jakoś na nim joop czerwony nie pasował )

za to zachwycił mnie od pierwszego wejrzenia amethyst lalique, raczej nietypowo

Edytowane przez Miciel
Czas edycji: 2009-06-29 o 20:55 Powód: dopisek
Miciel jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości