Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-01, 22:19   #2101
evelinek_r
Wtajemniczenie

Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cotko spokojnie, prześpij się, wypocznij, a jutro jeszcze raz przekop mieszkanie (ale ja jestem, nawet nie wiem, kiedy opener). Trzeba mieć nadzieję.

Paulo Gratuluję pierwszego dnia w nowej pracy, widzisz, wszystko się ułoży. Duży dla Ciebie i małej, że takie dzielne jesteście.

Cathy zaintrygowałaś mnie, idę czytać

Lemirko, wcale nie masz bladych nóg. Za to bardzo ładne
evelinek_r jest offline  
Stary 2009-07-01, 22:26   #2102
gabs
Zadomowienie

Wyślij wiadomość przez MSN do gabs

Oho, Cathy, widzę że ci parę osób serio zalazło za skórę. W sumie jesteście bardziej zaawansowane w minerałach, więc ciągle musicie odpowiadać na stado tych samych pytań - ja mam to w pracy, na forum bym nie zniosła...

Dzięki za info o Reserved, ale mam też ulubiony sklepik i jak znajdę DUŻĄ torbę, najlepiej fioletową, z boczną zamykaną kieszonką (niezbędnik) i najlepiej z dzieloną komorą główną - biorę. Ostatnio jak mama mi towarzyszyła w wyborze torebki to stwierdziła, że mojej jeszcze nie wyprodukowali. Coś w tym jest, jestem cholernie wybredna. To straszne... Z ciuchami tak nie mam.

Co do kuszenia, to koleżance z pracy dałam troszkę krzemionki w sloiczku samplowym EDM. Bardzo się ucieszyła, zachwalałam niesamowicie, dałam jej kilka adresów stron - cóż, teraz niech ma pretensje do siebie Krzemionka i króliczy ogonek z EDM to podstawa poprawek w pracy.

Dziś TŻ zamontował mi wreszcie akumulator i tablice i dziś swoim autkiem śmignęłam do sklepu i... Coś mi w silniku nie trybi - robi hałasu jak lokomotywa, serio. Myślałam, ze kapeć, może to hamulec, może coś na sprzęgle, w silniku lub na wale - kto go wie. A może odbija się 3 tygodnie stania na ręcznym i bez ruszania? Jutro jadę do pracy i zobaczymy, czy się coś poprawi. Przynajmniej nie bedę musiała autobusami jeździć w ten upał - wąchanie współtowarzyszy podróży to naprawdę wątpliwa przyjemność...

Najgorsze że nie wiem co w takie upały wkładać do pracy bo u nas obowiązuje dress code, chociaż nie mamy kontaktu z klientami - przez telefon nas nie widać. Ale to lekka przesada, żeby przy 25 stopniach i takiej wilgotności żądać od nas noszenia bluzek z rękawkami - moze jeszcze każą nam marynarki i krawaty nosić. Kocham moje kierownictwo...

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline  
Stary 2009-07-01, 22:37   #2103
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
to są blade nogi
ja bym raczej założyła cieliste, matowe pończoszki - Calzedonia ma taki przyjemny kolorek
tu jakoś tak wyszły, są blade są - natomiast nie rajstopy czy pończochy są problemem a buty

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Lemirko, wcale nie masz bladych nóg. Za to bardzo ładne
tak jak pisałam jakoś tak wyszły, za komplement dziękuję
tylko co z butami

Problem polega na tym, że jestem wyższa od mojego TŻta ze względu na niego i na mój komfort nie noszę na takie wyjścia obcasów ( zresztą w ogóle nie noszę - kręgosłup). Problem mam zawsze bo i sukienka musi być za kolano (żeby nie było widać - bo kolanko w płaskich butach za piękne nie jest), no i wyszukać jakieś ładne buty płaskie - graniczy dla mnie z cudem
Lemirka jest offline  
Stary 2009-07-01, 23:24   #2104
Krystle Carrington
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Dziewczyny z Warszawy- czy jest ktoś chętny na jakiekolwiek aktywności na siłowni/basenie/aerobicu itp? Szukam pilnie kompanki bo zrzuciłam w końcu kilka kg ale mięśni zero no i wiadomo...
ja chodzę 3 x w tygodniu na TBC i właśnie mi się koleżanka wykruszyła poniedziałek, środa i sobota (ale w sobote obowiązkowa kawa po ) tylko że na Kabatach
Krystle Carrington jest offline  
Stary 2009-07-01, 23:51   #2105
Lady Hellsing
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
n
I nie zrezygnuję z pisania o tym, co mnie denerwuje. Nawet, jeżeli większości się to nie będzie podobać. O ile na forum są pewne zasady, to na moim blogu wolno mi pisać to, co mi się zamarzy.
Tylko szkoda, że ta osoba nie uzasadniła swojej opinii. Czy chodzi o sam ton (wiem, złośliwy i to bardzo), czy o coś innego?
NIe pisałam tego na forum, żeby nie wywoływać niepotrzebnej burzy, ale liczę się z tym, że część z Was popuka się znacząco w głowę po przeczytaniu tego. Ale jeżeli dzięki temu postowi choć jedna osoba zastanowi się, zanim zada takie samo pytanie, to uważam, że cel został osiągnięty
bardzo dobrze napisałaś na blogu i myślę że właśnie dobrym pomysłem byłoby umieszczenie tego tekstu na forum. ja co prawda porad nie udzielam ale czytam np wątek o EDM i też wkurzają mnie te powtarzające się pytania, szczególnie jak czytam na raz kilka stron z czego większość to jakieś bzdury ... także respekt dziewczyny że panujecie nad tym wszystkim
Lady Hellsing jest offline  
Stary 2009-07-02, 00:25   #2106
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Lady Hellsing Pokaż wiadomość
bardzo dobrze napisałaś na blogu i myślę że właśnie dobrym pomysłem byłoby umieszczenie tego tekstu na forum. ja co prawda porad nie udzielam ale czytam np wątek o EDM i też wkurzają mnie te powtarzające się pytania, szczególnie jak czytam na raz kilka stron z czego większość to jakieś bzdury ... także respekt dziewczyny że panujecie nad tym wszystkim

Uwierz mi- taki tekst na forum miałby więcej przeciwniczek niż zwolenniczek
Forum nie jest moją własnością, za to blog tak, więc tam spokojnie mogę sobie takie opinie wygłaszać, a i tak liczę się z tym, że kilka osób tam więcej nie zajrzy
Ale cieszę się, że i Ty masz podobne odczucia. Bo myślałam, że zostałam sama z Vril

Evelinek - witaj z powrotem
Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Cathy, współczuję wypadku minerałowego i dla córeczki, wielkie serducho ma po mamie.
I w ogóle, jak Ty mogłaś nie doradzić tego korektora, przecież dziewczyna wyraźnie napisała, że chce coś do zakrycia syfków, no przecież o takie oczywiste M.in. dlatego przestałam wchodzić na stanikowy, tam na każdej stronie pojawia się prośba o dobranie stanika w stylu "mam taki nieduży biust, 75B, jaki stanik powinnam nosić?" A jak dziewczyny pytają o wymiary, to niepotrzebne, bo ona nosi 75B Nic się nie przejmuj, jesteście z Pastereczką i innymi dziewczynami skarbnicą wiedzy, my to doceniamy, a tkimi pannami nie warto sobie glowy zawracać.
)
O wypadku już zapomnialam. Zakupy i wymianek mnóstwo poczynionych, więc niebawem będę cieszyć się jak dziecko na Gwiazdkę
No ja też na stanikowym nie byłam już ho ho i jeszcze trochę. W sumie chyba ani razu się tam nie wychyliłam (choć mogę się mylić), ale czytałam, czytałam, porównywałam i chłonęłam wiedzę i doświadczenia innych. Potem się wyniosłam na inne wątki

Gabs - oj tak Ja raczej z tych bardziej cierpliwych, ale dzisiejsze PW odnośnie zakupu minerałów przelało kielich
cathy jest offline  
Stary 2009-07-02, 01:25   #2107
Lorri
Moderator

Cathy, ja bym nie powiedziała, że to wrednie napisane.
--------------------------------------------------------------------------------------------

Kto dostał newslettera, pewnie już wie. Ceny przesyłek z CS będą znacznie niższe niż dotychczas .

Strasznie żałuję, że mają tak mały wybór podstawowych surowców, jeden rodzaj TiO2, ZnO tylko małocząsteczkowy, boron z połyskiem, brak matowej miki, jedwabiu. Ciekawe, czy by byli skłonni poszerzyć ofertę, skoro tak im się dobrze powodzi.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-07-02 o 01:27
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-07-02, 01:46   #2108
cotka
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość

Strasznie żałuję, że mają tak mały wybór podstawowych surowców, jeden rodzaj TiO2, ZnO tylko małocząsteczkowy, boron z połyskiem, brak matowej miki, jedwabiu. Ciekawe, czy by byli skłonni poszerzyć ofertę, skoro tak im się dobrze powodzi.
maja boron matowy tez

moj opener wyglada tak- biletu nie znalazlam, kupilam za na all 150zl i prosilam o przesylke konduktorska.
nawet jak sie nie uda miec na jutro, to jutro jest stosunkowo slaby dzien i odzaluje.
szkoda,z e nie mam pola i cala impreza ksozowala mnie prawie 500zl, ale coz
mniej mineralow dla mnie w najblizszym meisiacu..
ehh, ksoztowny byl ten miech. ale mineralomania mi przystopowala okad mam duuzo probek. chciala bym teraz pelne wymiary, ale sie ciut powstrzymam.
takie zycie nastepnym razem kupie pzrez net (ostatecznie i nieodwolalnie uznaje wyzszosc zakupow przez internet i nigdy wiecej nie kupie nic stacjonarnie poza jedzeniem. to przereklamowane )
Stary 2009-07-02, 01:57   #2109
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Cathy, ja bym nie powiedziała, że to wrednie napisane.
--------------------------------------------------------------------------------------------

Kto dostał newslettera, pewnie już wie. Ceny przesyłek z CS będą znacznie niższe niż dotychczas .

no ja właśnie się zastanawiałam, jak w praktyce będzie wyglądać nie pobieranie przez nich już opłaty manipulacyjnej za wysłanie przesyłki
chyba jakieś zamówienie nieduże trzeba będzie zrobić, zeby to przetestować

siedzenie w nocy z kasą na koncie wcale nie jest dobrym pomysłem W czasie, gdy większość ludzi śpi, ja właśnie sobie wydaję pieniądze.. Zakupiłam kilka książek, trochę kosmetyków na allegro (tusz, sztuczne rzęsy znowu, kilka lakierów do paznokci, dwa flakoniki perfum), a teraz zabieram się za minerały Nie ma to jak próbować poprawić sobie nastrój okresowy zakupami...

Muszę jeszcze baterię do telefonu kupić, bo mi siadać zaczyna. Czy Wy też tak macie, że kompletnie nie poddajecie się modzie na super wypasione komórki, czy tylko ja odstaję od reszty społeczeństwa? Dla mnie telefon ma spełniać dwie podstawowe funkcje - dzwonić i smsować.. Do całej reszty służą mi inne urządzenia (laptop i aparat) I jakoś nie mogę się przemóc, żeby zmienić mój kilkuletni model na coś przyzwoitego...

Cotka- szkoda, że tak wyszło... A najgorsze jest to, że bilet się pewnie znajdzie za kilka tygodni, czyli wtedy, kiedy nie będzie już potrzebny. Przedmioty martwe tak mają. Przynajmniej u mnie

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-02 o 01:58
cathy jest offline  
Stary 2009-07-02, 02:00   #2110
Lorri
Moderator

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
maja boron matowy tez
Niestety nie, matowy jest tylko z nazwy. W rzeczywistości to lekka perła.

Cytat:

no ja właśnie się zastanawiałam, jak w praktyce będzie wyglądać nie pobieranie przez nich już opłaty manipulacyjnej za wysłanie przesyłki
chyba jakieś zamówienie nieduże trzeba będzie zrobić, zeby to przetestować
No właśnie zasymulowałam małe zamówienie, włożyłam do koszyka 4 uncje różnych surowców i wyszło 9 dolców, czyli całkiem rozsądnie, biorąc pod uwagę, że proszki wysyłają w słoikach.

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-07-02 o 02:01
mikroREKLAMA
Kod rabatowy iHerb
Rabat 10% na pierwsze zamówienie w sklepie iHerb z kodem: ZNV390

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline  
Stary 2009-07-02, 02:09   #2111
cotka
Zadomowienie

Cathy, ja tez teraz robie drobne zakupy coby sobie nastroj poprawic
no ja w czasie szukania biletu znalzlam kilka rzeczy, ktorych szukalam rok wczesniej szczerze mowiac, to mam nadzieje go nie znalezc, niech juz bedzie, ze wywalilam..
Lorri, a to mi rzykro, ze nie matowy
Stary 2009-07-02, 07:34   #2112
IlonaP
Zakorzenienie

cotka, a ja jednak miałam nadzieję

cathy, vril, ja również mam identyczne zdanie na ten temat

modom na telefony, i wszystko inne, raczej nie ulegam
teraz akurat mam możliwość zmiany i się zastanawiam, bo automapa by się przydała
i na szczęście nie mam w zwyczaju poprawiać sobie humoru zakupami

wczoraj kataklizm, a dziś znowu parno, obudziłam się już spocona, a co będzie dalej...

coś się pastereczka nie odzywa - chyba wszystko u niej w porządku
Stary 2009-07-02, 08:13   #2113
WinlyEm
po prostu Łinli

GG do WinlyEm

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
maja boron matowy tez

moj opener wyglada tak- biletu nie znalazlam, kupilam za na all 150zl i prosilam o przesylke konduktorska.
nawet jak sie nie uda miec na jutro, to jutro jest stosunkowo slaby dzien i odzaluje.
szkoda,z e nie mam pola i cala impreza ksozowala mnie prawie 500zl, ale coz
mniej mineralow dla mnie w najblizszym meisiacu..
ehh, ksoztowny byl ten miech. ale mineralomania mi przystopowala okad mam duuzo probek. chciala bym teraz pelne wymiary, ale sie ciut powstrzymam.
takie zycie nastepnym razem kupie pzrez net (ostatecznie i nieodwolalnie uznaje wyzszosc zakupow przez internet i nigdy wiecej nie kupie nic stacjonarnie poza jedzeniem. to przereklamowane )
ooo tak, kupowanie biletu przez internet jest najlepszą opcja My bilety kupiliśmy już na początku marca, a dopiero wczoraj wydrukowałam-nie było opcji na zgubienie. a nawet gdyby, można wydrukować jeszcze raz.

ja sie żegnam, zaraz wyjeżdżam wszystkich dziewczynom, które też będą na openerze życzę swietnej zabawy i dobrej pogody

I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline  
Stary 2009-07-02, 08:15   #2114
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez WinlyEm Pokaż wiadomość
ooo tak, kupowanie biletu przez internet jest najlepszą opcja My bilety kupiliśmy już na początku marca, a dopiero wczoraj wydrukowałam-nie było opcji na zgubienie. a nawet gdyby, można wydrukować jeszcze raz.

ja sie żegnam, zaraz wyjeżdżam wszystkich dziewczynom, które też będą na openerze życzę swietnej zabawy i dobrej pogody
baw się wyśmienicie
Stary 2009-07-02, 08:31   #2115
jmw
Zadomowienie

Cytat:
no dobra, przyznać się, która oceniła mojego ostatniego posta na blogu na 1 gwiazdkę?
Dzisiaj jestem wyjątkowo złośliwa, ale wolno mi, bo mam okres
I nie zrezygnuję z pisania o tym, co mnie denerwuje. Nawet, jeżeli większości się to nie będzie podobać. O ile na forum są pewne zasady, to na moim blogu wolno mi pisać to, co mi się zamarzy.
Tylko szkoda, że ta osoba nie uzasadniła swojej opinii. Czy chodzi o sam ton (wiem, złośliwy i to bardzo), czy o coś innego?
NIe pisałam tego na forum, żeby nie wywoływać niepotrzebnej burzy, ale liczę się z tym, że część z Was popuka się znacząco w głowę po przeczytaniu tego. Ale jeżeli dzięki temu postowi choć jedna osoba zastanowi się, zanim zada takie samo pytanie, to uważam, że cel został osiągnięty
juz lecę czytać niestety wychodza ze mnie najniższe instynkty - do rozróby to mnie zawsze ciągnie

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Problem polega na tym, że jestem wyższa od mojego TŻta ze względu na niego i na mój komfort nie noszę na takie wyjścia obcasów ( zresztą w ogóle nie noszę - kręgosłup). Problem mam zawsze bo i sukienka musi być za kolano (żeby nie było widać - bo kolanko w płaskich butach za piękne nie jest), no i wyszukać jakieś ładne buty płaskie - graniczy dla mnie z cudem
Lemirko - ja teoretycznie jestem równa równa z moim TZ a w rzeczywistości to około 5 cm wyższa (bo on nienawidzi więcej niz pół centymetra podeszwy a ja lubie obcasik) i mam to w nosie - w moim przypadku te 5 cm w te 5 wewte to juz żadna różnica hehe
poza tym ja jeszcze jakoś wyglądam na wyższą dodatkowo (pastereczka pewnie zaświadczy hihi)
w każdym razie wyobraż sobie szukanie ładnych w miare płaskich butów/obcas 5 cm w rozmiarze 42/42 i pół - bo ja taką przyjemność przeżywam co pół roku
w sumie to jest prościej - wchodzisz i pytasz z których modeli jest 42 i zamiast z ze 100 par wybierasz z 2 hehe

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
coś się pastereczka nie odzywa - chyba wszystko u niej w porządku
ja myslę, że pastereczka w szale przeprowadzkowym ogarnie wszytsko i wróci do nas

evelinku cudownie Cię widzieć
Stary 2009-07-02, 09:13   #2116
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Lemirko - ja teoretycznie jestem równa równa z moim TZ a w rzeczywistości to około 5 cm wyższa (bo on nienawidzi więcej niz pół centymetra podeszwy a ja lubie obcasik) i mam to w nosie - w moim przypadku te 5 cm w te 5 wewte to juz żadna różnica hehe
poza tym ja jeszcze jakoś wyglądam na wyższą dodatkowo (pastereczka pewnie zaświadczy hihi)
w każdym razie wyobraż sobie szukanie ładnych w miare płaskich butów/obcas 5 cm w rozmiarze 42/42 i pół - bo ja taką przyjemność przeżywam co pół roku
w sumie to jest prościej - wchodzisz i pytasz z których modeli jest 42 i zamiast z ze 100 par wybierasz z 2 hehe
tylko ja bez butów jestem 5 cm wyższa a jak założe obcasik to bedzie 7-8 cm, jak mówię TŻ że to nic to twierdzi że my nie Tom Cruise i Katy Holmes :P

że też nie mogę być ciut niższa
Lemirka jest offline  
Stary 2009-07-02, 09:44   #2117
galloway
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Wspólne zakupy kosmetyków mineralnych - część II

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
reszte wysylam w poniedzialek i wtorek, wiec jak do kogos nie dojdzie do czwartku to prosze o wiadomość na PW
będę aktualizować ten post i dopisywać osoby, którym wysłałam więc prosze zapisać sobie nr #1131 tego postu
Jest już czwartek....zero przesyłki....zero aktualizacji listy.....zero kontaktu. Czy tylko ja tak mam?
galloway jest offline  
Stary 2009-07-02, 10:19   #2118
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2

Cytat:
Napisane przez galloway Pokaż wiadomość
Jest już czwartek....zero przesyłki....zero aktualizacji listy.....zero kontaktu. Czy tylko ja tak mam?
Pastereczki od kilku dni nie ma w ogóle na forum. Może przeprowadzka ją pochłonęła, ale na pewno się odezwie

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-02, 10:25   #2119
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
ja również tak mam...
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Pastereczki od kilku dni nie ma w ogóle na forum. Może przeprowadzka ją pochłonęła, ale na pewno się odezwie
bardzo przykro mi to pisać, ale...
pastereczka była na forum wczoraj kilka razy, rozumiem, że ma dużo spraw na głowie, ale nie potrafię zrozumieć totalnej olewki z jej strony. Pisałam pw, pisałam na forum i nic... Czy naprawdę tak cięzko odpisać choćby jedno zdanie?? Nie rozumiem tego...
Jeśli ktoś się do czegoś zobowiązuje z własnej, nieprzymuszonej woli, to powinien być odpowiedzialny.

Edytowane przez lukrecja222
Czas edycji: 2009-07-02 o 10:30
lukrecja222 jest teraz online  
Stary 2009-07-02, 10:27   #2120
radelka
Raczkowanie

Cytat:
ja też tak mam...
radelka jest offline  
Stary 2009-07-02, 10:40   #2121
Dominkab

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
bardzo przykro mi to pisać, ale...
pastereczka była na forum wczoraj kilka razy, rozumiem, że ma dużo spraw na głowie, ale nie potrafię zrozumieć totalnej olewki z jej strony. Pisałam pw, pisałam na forum i nic... Czy naprawdę tak cięzko odpisać choćby jedno zdanie?? Nie rozumiem tego...
Jeśli ktoś się do czegoś zobowiązuje z własnej, nieprzymuszonej woli, to powinien być odpowiedzialny.
nie jest to miejsce na takie dyskusje, ale skoro już tak atakujecie to łatwo można sprawdzić, że Pastereczka ostatni post napisała 29-ego czerwca. Kończę OT

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-02, 10:44   #2122
galloway
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Pastereczka była wczoraj późnym wieczorem,jest i dzisiaj od prawie dwóch godzin......wiem że jestem ''nowa'' i powinnam siedzieć cicho...niestety zauważyłam że są ''podziały''
galloway jest offline  
Stary 2009-07-02, 10:52   #2123
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
ja chodzę 3 x w tygodniu na TBC i właśnie mi się koleżanka wykruszyła poniedziałek, środa i sobota (ale w sobote obowiązkowa kawa po ) tylko że na Kabatach
Gdzie dokłądnie chodzisz i w jakich godzinach? Muszę sprawdzić czy mi karta multisport obejmuje to miejsce
Jeżeli tak i po 18 w tygodniu to wchodzę w to w ciemno

Siostro No już się zaczynałam o Ciebie martwić! Gdzie mieszkasz dokładnie? I co robisz po południu/wieczorem?

Wszystkim osobom udającym się na Openera życzę udanej zabawy i bezdeszczowej pogody

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-07-02, 10:53   #2124
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
nie jest to miejsce na takie dyskusje, ale skoro już tak atakujecie to łatwo można sprawdzić, że Pastereczka ostatni post napisała 29-ego czerwca. Kończę OT
nie atakujemy, po prostu chciałybyśmy nasze kosmetyki...
Stary 2009-07-02, 10:53   #2125
vril
Zakorzenienie

Jestem kompletnie nieczula na techniczne gadzety. Moj telefon kom. to popekany, rozlatujacy sie zlom, powinnam go wymienic juz dawno ale jest mi to calkowicie obojetne. O ile w innych sprawach jestem estetka, tak z telefonem nie czuje zadnej empatii i pewnie bede go trzymac az sie rozsypie do szczetu. Kilka lat temu wisialam na telefonie nawet kilkanascie godzin dziennie, obecnie z ulga nie uzywam go prawie wcale i moze dlatego wszystko mi jedno w jakim jest stanie. Jak dla mnie ma rowniez spelniac tylko dwie funkcje - dzwonic i wysylac esemesy, zadne tapety, dzwonki i inne bajery nie sa mi potrzebne, nawet nie moge sie zmusic by mu wymienic popekana obudowe. Wiem, ze to zalosne ale obecnie telefon to dla mnie zero.
To samo komputery, odtwarzacze, aparaty, roboty kuchenne i inne sprzety - maja dzialac i nie irytowac wlasciciela, tyle wymagam.

Co do Pastereczki, nie martwcie sie, to odpowiedzialna osoba, na pewno wszystko sie wyjasni. Mozliwe, ze pzrez jej przeprowadzke cos sie opoznilo, wiec dajcie czas na wszczynanie alarmu do przyszlego tygodnia. Niecierpliwicie sie czekajac na firdygalki, to zrozumiale ale spokojnie, bedzie OK.
vril jest offline  
Stary 2009-07-02, 10:54   #2126
cotka
Zadomowienie

ej wyluzujcie, ja tez nie mam jeszcze moich prochow od dilera pastereczki
a pierwsze zamowienie robilam z nia chyba ze 2 miesiace temu
napisze
Stary 2009-07-02, 10:57   #2127
86Paula
Zakorzenienie

wiec to dlatego ostatnio mi wyszla taka mala oplata w CS za wysylke, robilam symulacje i bylam bardzo zdziwiona. fajnie.
86Paula jest offline  
Stary 2009-07-02, 11:00   #2128
Dominkab

White, Winly dziękuję. Dzisiaj jeszcze nie idę, ale od jutra free ride Oby nie padało Też wszystkim idącym na Openera życzę dobrej zabawy

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-02, 11:02   #2129
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Ja równeiż w obronie Pastereczki staję! Dziewczyny spokojnie, wiecie, że m dużo zamówień, a ostatnio miała przeprowadzkę.. trochę wyrozumiałości. To ona nam wyświadcza przysługę całą organizacją zamówień.
ja nie widzę podziałów na forum-za to właśnie je lubię.

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-02, 11:02   #2130
lukrecja222
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Co do Pastereczki, nie martwcie sie, to odpowiedzialna osoba, na pewno wszystko sie wyjasni. Mozliwe, ze pzrez jej przeprowadzke cos sie opoznilo, wiec dajcie czas na wszczynanie alarmu do przyszlego tygodnia. Niecierpliwicie sie czekajac na firdygalki, to zrozumiale ale spokojnie, bedzie OK.
nie naciskałabym tak, gdyby nie to, że w przyszłym tygodniu wyjeżdzam i trochę mnie nie będzie...
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości