Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-07-02, 11:21   #2131
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
Ja równeiż w obronie Pastereczki staję! Dziewczyny spokojnie, wiecie, że m dużo zamówień, a ostatnio miała przeprowadzkę.. trochę wyrozumiałości. To ona nam wyświadcza przysługę całą organizacją zamówień.
ja nie widzę podziałów na forum-za to właśnie je lubię.
No właśnie też nie zrozumiałam o co chodzi z tymi podziałam. Też niedawno byłam nowa, ale nic takiego nie odczułam. Ja przyznam się, że trochę się o Pastereczkę martwię

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-02, 11:27   #2132
IlonaP
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Jestem kompletnie nieczula na techniczne gadzety. Moj telefon kom. to popekany, rozlatujacy sie zlom, powinnam go wymienic juz dawno ale jest mi to calkowicie obojetne. O ile w innych sprawach jestem estetka, tak z telefonem nie czuje zadnej empatii i pewnie bede go trzymac az sie rozsypie do szczetu. Kilka lat temu wisialam na telefonie nawet kilkanascie godzin dziennie, obecnie z ulga nie uzywam go prawie wcale i moze dlatego wszystko mi jedno w jakim jest stanie. Jak dla mnie ma rowniez spelniac tylko dwie funkcje - dzwonic i wysylac esemesy, zadne tapety, dzwonki i inne bajery nie sa mi potrzebne, nawet nie moge sie zmusic by mu wymienic popekana obudowe. Wiem, ze to zalosne ale obecnie telefon to dla mnie zero.
To samo komputery, odtwarzacze, aparaty, roboty kuchenne i inne sprzety - maja dzialac i nie irytowac wlasciciela, tyle wymagam.

Co do Pastereczki, nie martwcie sie, to odpowiedzialna osoba, na pewno wszystko sie wyjasni. Mozliwe, ze pzrez jej przeprowadzke cos sie opoznilo, wiec dajcie czas na wszczynanie alarmu do przyszlego tygodnia. Niecierpliwicie sie czekajac na firdygalki, to zrozumiale ale spokojnie, bedzie OK.
co wcale nie jest takie proste i oczywiste jak się wydaje

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
No właśnie też nie zrozumiałam o co chodzi z tymi podziałam. Też niedawno byłam nowa, ale nic takiego nie odczułam. Ja przyznam się, że trochę się o Pastereczkę martwię
ja tez byłam nowa i to całkiem niedawno i jakoś nie zauważyłam tu żadnego lobby

a wiesz, że nie Ty jedna ...
Stary 2009-07-02, 12:00   #2133
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

hehe, ja też niby-nowa, bo poza macierzysty wątek do czasów minerałów to nie wychodziłam

Mam nadzieję, że ta przeprowadzka pochłania większość czasu Pastereczki, że dzieciaczki zdrowe i wyszystko jest o.k., że nic się nie popier,niczyło
wiecie, człowiek planuje a diabeł krzyżuje
Stary 2009-07-02, 12:41   #2134
86Paula
Zakorzenienie

ja calkiem nowa jestem. konto zalozylam dla tego podforum wlasciwie.. i bylam milo przyjeta tam gdzie sie odzywalam. na tym forum wlasnie mi sie podoba to ze nikt nie odrzuca nowych osob, nie zostawia postow bez echa, dziewczyny pomagaja jak moga, bezinteresownie dziela sie swoimi zasobami. nigdzie jeszcze sie z tym nie spotkalam. czuje sie tu bardzo dobrze.

a co z Pastereczka, tez sie zastanawiam. oby wszystko ok.

a co do zamowien. to ja moglabym napisac tyle ze fakt- ona zdecydowala sie na ich organizacje, ale rozne rzeczy sie zdarzaja, i ta przeprowadzka, do tego dzieci. moze nie dopisujcie sie do niej wszystkie tak hurtowo, sa inne organizatorki, albo probujcie organizowac same.
86Paula jest offline  
Stary 2009-07-02, 12:48   #2135
Krystle Carrington
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
Gdzie dokłądnie chodzisz i w jakich godzinach? Muszę sprawdzić czy mi karta multisport obejmuje to miejsce
Jeżeli tak i po 18 w tygodniu to wchodzę w to w ciemno
Bodyshape na KENie, multisport obejmuje i to miejsce . W tygodniu chodzę na 19.10 a w sobotę na 10.10 (ale jest też opcja 9.10), czasem jest ciasno ale mam nadzieję że w wakacje coś się zmieni. Ewentualnie jest też sieć fitnesów S4 i Puella (Ursnów, Kabaty) w obu przyjmują karty multi.
Ja właśnie zaczęłam trzeci miesiąc regularnych ćwiczeń i widzę efekty, tak więc zachęcam a towarzystwo byłoby dla mnie dodatkową mobilizacją
Krystle Carrington jest offline  
Stary 2009-07-02, 12:50   #2136
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

Paula
a wiesz, że cały dzień za Ciebie kciuki trzymałam? Fajnie, ze dobrze minął Wam ten pierwszy dzień, teraz to już z górki (pewnie i jakiś tam kryzys się pojawi po drodze, no ale tak to juz jest , tylko powrót do domu miałaś iście filmowy, jak z filmu katastroficznego. Obyś się nie rozchorowała
Stary 2009-07-02, 12:56   #2137
galloway
Rozeznanie

Wpisy w blogu: 1

Cytat:
Ja równeiż w obronie Pastereczki staję! Dziewczyny spokojnie, wiecie, że m dużo zamówień, a ostatnio miała przeprowadzkę.. trochę wyrozumiałości. To ona nam wyświadcza przysługę całą organizacją zamówień.
ja nie widzę podziałów na forum-za to właśnie je lubię.
Chciałabym wkleić jeszcze raz swój post który napisałam jakiś czas temu. Jeszcze tylko dodam że jeszcze bardziej się utwierdziłam w tym co napisałam poniżej

Cytat:
Napisane przez galloway Pokaż wiadomość
jest to pierwszy mój wpis na tym wątku, po prostu nie miałam odwagi wcześniej a im dłużej bym czytałam jestem pewna że nie odważyłabym się w przyszłości. Zanim ujawniłam się na ''wspólnym zamówieniowym'' czytałam wszystko około 3 miesięcy,sama bez zbędnych pytań zamawiam rzeczy ale może to kwestia ''wieku'', mam 37 lat może szybciej trybię i mam więcej cierpliwości. Co do zamówień zbiorowych,przepraszam jeżeli kogoś urażę ale uważam że organizatorki (niektóre) powinne zacząć zmiany od siebie. Odnoszę wrażenie, że w organizowaniu zamówień idą na ilość a nie na jakość, a potem robią ''zasłonę dymną'' w postaci ''poświęcam swój czas więc robię i tak wszystkim przysługę''. A z tym czasem to zauważyłam, że nie mają lub nie chcą mieć ,,na zamówieniowym'' ale na ''plotkowym'' zawsze są i znajdą . Zgadzam się że ogarnięcie zamówień wymaga wysiłku ale uważam też że wszyscy powinni zmienić podejście co do zamówień.
Foxxxy jesteś chyba jedną z lepszych organizatorek (jeszcze nie brałam udziału) z tego co obserwuję.
Jak pisałam wyżej, nie chciałam nikogo urazić-wyrażam swoje zdanie...
galloway jest offline  
Stary 2009-07-02, 12:56   #2138
86Paula
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez gadmarka Pokaż wiadomość
Paula
a wiesz, że cały dzień za Ciebie kciuki trzymałam? Fajnie, ze dobrze minął Wam ten pierwszy dzień, teraz to już z górki (pewnie i jakiś tam kryzys się pojawi po drodze, no ale tak to juz jest , tylko powrót do domu miałaś iście filmowy, jak z filmu katastroficznego. Obyś się nie rozchorowała
Dzięki Gadmarka na razie czuje sie dobrze, wczoraj wzielam leki profilaktycznie.
86Paula jest offline  
Stary 2009-07-02, 12:57   #2139
rozwielitka
rodzaj forumowych moderatorek zaliczanych do grupy wioślarek

Cytat:
Napisane przez IlonaP Pokaż wiadomość
co wcale nie jest takie proste i oczywiste jak się wydaje

ja tez byłam nowa i to całkiem niedawno i jakoś nie zauważyłam tu żadnego lobby

a wiesz, że nie Ty jedna ...
czyli mamy lobby zaniepokojonych o Pastereczkę najwyżej...
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-07-02, 13:26   #2140
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Galloway dziękuję za komplement Ale nie martw się : Pastereczka na pewno wyśle do Ciebie co należy. Brałam udział w jednym jej zamówieniu i doszło Tak akurat się teraz niefortunnie zdarzyło, że Pastereczka ma przeprowadzkę. Każdemu z resztą mogą się różne rzeczy zdarzyć... Pewnym jest, że paczka na pewno w koncu do Ciebie trafi
foxxxy jest offline  
Stary 2009-07-02, 13:33   #2141
IlonaP
Zakorzenienie

Lisku, a jak tam moje słoiczki? wysłałaś czy poczekamy raczej na jakieś miłe/małe zmówionko, lub spotkanko
Stary 2009-07-02, 13:40   #2142
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
Napisane przez galloway Pokaż wiadomość
Chciałabym wkleić jeszcze raz swój post który napisałam jakiś czas temu. Jeszcze tylko dodam że jeszcze bardziej się utwierdziłam w tym co napisałam poniżej
Ty masz 37 lat (jak sama piszesz) i napewno jesteś niezależna finansowo, stąd możesz pozwolić sobie na zamówienie całego kitu. postaw się w sytuacji, np studentek, dziewczyn z LO czy nawet matek na wychowawczym-we wspólnym kicie kosmetyki wychodzą nam taniej(zresztą to chyba normalne:jak jest możliwość oszczędzenia paru złotych, to korzystamy).
Cieszę się, że jesteś bystra i nie narzucałaś się na forum z głupimi pytaniami-wiele z nas jest Ci nawet za to wdzięcznych.. ale uważam, że to właśnie Ty takim tekstem o wieku czy zamawianiu na akord tworzysz nieistniejące podziały. Skoro są chętne, to są zamówienia. Dla mnie sprawa jasna. Zauważ jaki jest przedział wiekowy Wizażanek nie dzielimy się ze względu na wiek wszystkie się kochamy

edit: i jeszcze cenię nasze forum za jedno tu się rozmawia nikt nikogo nie linczuje nawet jeśli się zdania są podzielone

Mikołaj <3

Edytowane przez mamaNiny
Czas edycji: 2009-07-02 o 13:43 Powód: +
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-02, 13:40   #2143
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

O mówiłam, że są A reszta juz od Ciebie zalezy Zamowionko bedziemy robic jak bedzie jakas fajna promocja A zabierasz sie do Cathy ? To tam ci moge przywiezc Opcji jest mnostwo
foxxxy jest offline  
Stary 2009-07-02, 13:46   #2144
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
O mówiłam, że są A reszta juz od Ciebie zalezy Zamowionko bedziemy robic jak bedzie jakas fajna promocja A zabierasz sie do Cathy ? To tam ci moge przywiezc Opcji jest mnostwo
ojoj a mi w czasie spotkania u Cathy wychodzi wprowadzka teściowej

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-02, 13:55   #2145
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
ojoj a mi w czasie spotkania u Cathy wychodzi wprowadzka teściowej
To już wiadomo kiedy będzie spotkanie?

Jezzzuuu, w ogóle nie mam na nic siły, nic mi się nie chce, nawet na forum mi się siedzieć nie chce Nie myślę, źle się czuję, wszystko się do mnie klei Cały czas chodzę rozdrażniona i co chwilę czepiam się o coś TŻ-ta Mam dość tej pogody Na dodatek sprawdzałam dziś jaka ma być pogoda w okolicach gdzie wyjeżdżamy i wychodzi na to że będzie cały czas padać
W ogóle to nawet tego wyjazdu mi się coraz bardziej odechciewa...

Jutro mam iść do promotora, a nie byłam u niego z pół roku i nie wiem co to będzie, co ja mam mu powiedzieć co on mi powie...
Poza tym dziewczyna która miała mi zrobić obliczenia w tym cholernym programie statystycznym nie odzywa się do mnie od tygodnia a pisałam jej że potrzebuję to mieć na dziś żeby od razu to mu dać No i nie wiem na czym stoję

Mam wszystkiego dość...

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-07-02, 14:06   #2146
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

ojoj będzie dobrze.. dzwoń do niej..
Cathy wspominała coś kiedyś o weekemdzie 1-2 sierpnia?

mnie od dni 2 boli w lewej piersi.. kłuje a z tyłu pod łopatką to taki tępy ból.. w dodatku lewe ramie mi cierpnie.. to chyba nie z upału..

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-02, 14:14   #2147
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
mnie od dni 2 boli w lewej piersi.. kłuje a z tyłu pod łopatką to taki tępy ból.. w dodatku lewe ramie mi cierpnie.. to chyba nie z upału..
To ty lepiej szybko do lekarza idź!!! Wiesz czego to mogą być objawy...

Cytat:
Ponoć dziewczyna wzięła na siebie bardzo dużo i pewnie nie wyrabia się ze wszystkim... Tylko że mogłaby się odezwać, odpisać coś jak do niej piszę... Telefonu do niej niestety nie mam

Cytat:
Można zrobić kilka spotkań Tak żeby dać możliwość przybycia większej ilości osób Tylko co na takie naloty Cathy

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline  
Stary 2009-07-02, 14:17   #2148
Dominkab

Cytat:

ja też bym Ci jednak radziła wizytę u lekarza. Z tego co pamiętam, to masz sporo stresów ostatnio, a EKG to Ci na każdym pogotowiu zrobią

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-02, 14:20   #2149
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

no wiem, że trzeba.. czekam aż małż wróci.. właśnie okazało się, że jego firma mimo, że ściąga z niego składki na moje ubezpieczenie zdrowotne, to od 31.05 nie opłaca mojego abonamentu w LIM.. teraz trzeba to wyjaśnić
niepoważna ta laska
hihi nie wiem czy Cathy będzie chętna na takie rozwiązanie
a co tam z jeżykami?

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-02, 14:22   #2150
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

A ja siedzę tu siedzę i siedzę... A ja siedzę tu siedzę i czytam! :|
Od rana oceniam prace konkursowe...

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są

Edytowane przez WhiteInnocent
Czas edycji: 2009-07-02 o 14:23
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-07-02, 14:27   #2151
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Ja myślę, że Pastereczka panuje nad wszystkim i wszystko niebawem porozsyła. Sama czekam na rzeczy z 3 zamówień, ale doskonale rozumiem, że czasem po prostu człowiekowi doba za krótka się wydaje, żeby wszystko zrobić.
Oczywiście, tak samo chciałabym mieć już w rękach to wszystko, ale spokojnie sobie czekam,, bo wiem, że na pewno nie jest tak, że Asia siedzi sobie z drinkiem na balkonie od rana do wieczora, a stos paczek czeka do wysłania Ja i tak jestem w ciężkim szoku, jak jej się uda to wszystko zrobić podczas przeprowadzki, bo sama przeprowadzałam się kilka miesięcy temu i do dzisiaj pewnych rzeczy jeszcze nie zrobiłam, bo zwyczajnie brakuje na to czasu.
A że zagląda tu czasem - no pewnie, że zajrzy szybko, sprawdzić na bieżąco, co się dzieje, ale podejrzewam, że jej skrzynka jest tak zapchana, ze kilka godzin zajęłoby odpisanie na wszystkie PW.
I oczywiście też mam nadzieję, że wszystko u niej w porządku, bo dzieci, praca, przeprowadzka i zamówienia to całkiem dużo do ogarnięcia

A co do spotkania- dziewczyny, sztywnego terminu jeszcze nie ma Wstępnie podałam pierwszy weekend sierpniowy, bo wtedy na pewno już będę w Zegrzu. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zorganizować kilka spotkań A jak nie w sierpniu, to jest jeszcze wrzesień - jak pogoda dopisze, to również nad wodą mozemy się ulokować...
Ilona- są spore szanse, że jednak tego 10- tego będę w Legionowie, więc kawa aktualna Foxxxy pewnie nie da rady się do nas dostać? Bo byśmy załatwiły wszystko za jednym zamachem (bo liczę po cichu, że moje pudełka dotrą do konca następnego tygodnia )

Potem na kilka dni wyjeżdzam, ale jak wrócę, to dogramy szczegóły grupowego spotkania i mam nadzieję, że zobaczę jak najwięcej z Was

MamoNiny - Maszeruj do jakiegoś dobrego lekarza.
I tak jak napisałaś - przedział wiekowy tu jest naprawdę różny, różne też mamy poglądy na pewne sprawy, różne zainteresowania itd. I każdy czuje się tu dobrze. Tak więc podziałów tutaj ja też żadnych nie widzę.
Agusia - ja mam dzisiaj tak samo. Gdyby nie kilka spraw do załatwienia, to najchętniej nakryłabym się kocem i udawała, ze nie istnieję w ogóle. Wszystko mnie drażni, nic mi się nie chce, wściekam się o byle co.
Vril- mamy w takim razie takie same telefony Mój aż wstyd czasem z torebki wyciągnąć, bo mam wrażenie, że ludzie z politowaniem się na mnie patrzą - obudowa popękana, klapka odpada, w dodatku kilka lat do tyłu z techniką Ale jakoś mnie to średnio obchodzi Na razie dzwoni i to najważniejsze...

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Można zrobić kilka spotkań Tak żeby dać możliwość przybycia większej ilości osób Tylko co na takie naloty Cathy
e tam, naloty Szczerze mówiąc, to mniejsze grupki nie są takim złym pomysłem Bo o ile nad wodą się wszystkie pomieścimy, to już w moim mieszkanku na baczność będziecie musiały stać poupychane Bo małe skubane jest jak diabli. Mi wystarcza, ale spotkań w nim nie planowałam robić

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-07-02 o 14:34
cathy jest offline  
Stary 2009-07-02, 14:38   #2152
WhiteInnocent
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Krystle Carrington Pokaż wiadomość
Bodyshape na KENie, multisport obejmuje i to miejsce . W tygodniu chodzę na 19.10 a w sobotę na 10.10 (ale jest też opcja 9.10), czasem jest ciasno ale mam nadzieję że w wakacje coś się zmieni. Ewentualnie jest też sieć fitnesów S4 i Puella (Ursnów, Kabaty) w obu przyjmują karty multi.
Ja właśnie zaczęłam trzeci miesiąc regularnych ćwiczeń i widzę efekty, tak więc zachęcam a towarzystwo byłoby dla mnie dodatkową mobilizacją
Tak się zawaliłam wypocinami obcych ludzi, że aż przeoczyłam Twóją odpowiedź
A czy trzeba się zapisywać czy tak z biegu można wpaść na zajęcia? Bo ja chętnieeeee

Mój dom jest tam, gdzie moje koty są
WhiteInnocent jest offline  
Stary 2009-07-02, 14:46   #2153
gadmarka
Zakorzenienie

GG do gadmarka

moje drogie, wklejam podpis Pastereczki, tak EOT

kolor+pogrubienie to ja

Edytowane przez gadmarka
Czas edycji: 2009-07-02 o 14:48
gadmarka jest offline  
Stary 2009-07-02, 14:50   #2154
Dominkab

I wszystko jasne Uspokoiłam się trochę też

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-02, 14:52   #2155
frantic
Zakorzenienie

Cathy przeczytałam sobie Twoje babskie czepialstwo na blogu i stwierdzam, że to niemal idealny regulamin dla naszego forum. Jeżeli byś się zgodziła, to można by go zamieścić w wątku informacyjnym, którego nazwę rozszerzyło by się właśnie o "regulamin forum", żeby już nie tworzyć kolejnych wątków do podpięcia.
Jakbyś była zainteresowana taką opcją to daj znać.
frantic jest offline  
Stary 2009-07-02, 15:00   #2156
rozwielitka

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Cathy przeczytałam sobie Twoje babskie czepialstwo na blogu i stwierdzam, że to niemal idealny regulamin dla naszego forum. Jeżeli byś się zgodziła, to można by go zamieścić w wątku informacyjnym, którego nazwę rozszerzyło by się właśnie o "regulamin forum", żeby już nie tworzyć kolejnych wątków do podpięcia.
Jakbyś była zainteresowana taką opcją to daj znać.

ooo, jakby Kasieńka się zgodziła można by odsyłać do regulaminu, to brzmi tak powaznie
rozwielitka jest offline  
Stary 2009-07-02, 15:06   #2157
mamaNiny
Zakorzenienie

GG do mamaNiny

Krystle Carrington,ja chodziłam do body shape na aqua do pani Moniki! bardzo sobie ich chwalę

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline  
Stary 2009-07-02, 15:20   #2158
galloway
Rozeznanie

Cytat:
Ty masz 37 lat (jak sama piszesz) i napewno jesteś niezależna finansowo, stąd możesz pozwolić sobie na zamówienie całego kitu. postaw się w sytuacji, np studentek, dziewczyn z LO czy nawet matek na wychowawczym-we wspólnym kicie kosmetyki wychodzą nam taniej(zresztą to chyba normalne:jak jest możliwość oszczędzenia paru złotych, to korzystamy).
Cieszę się, że jesteś bystra i nie narzucałaś się na forum z głupimi pytaniami-wiele z nas jest Ci nawet za to wdzięcznych.. ale uważam, że to właśnie Ty takim tekstem o wieku czy zamawianiu na akord tworzysz nieistniejące podziały. Skoro są chętne, to są zamówienia. Dla mnie sprawa jasna. Zauważ jaki jest przedział wiekowy Wizażanek nie dzielimy się ze względu na wiek wszystkie się kochamy

edit: i jeszcze cenię nasze forum za jedno tu się rozmawia nikt nikogo nie linczuje nawet jeśli się zdania są podzielone
Nie bardzo rozumiem sens Twojego komentarz-wybacz. Ja sama biorę udział w zamówieniach zbiorowych i nie pierwszy raz u Pastereczki(ale chyba ostatni), i też ze względów finansowych, a Ty pisząc''że dlatego że mam 37 lat to stać mnie na zamówienie kita samej'' -to tym tekstem zrobiłaś podział....a przecież mnie kompletnie nie znasz.
Ja po prostu nie rozumiem z jaką łatwością komentujecie i opisujecie zachowanie ''nowych wizażanek '' itd. ja stanęłam trochę w ich obronie( bo sama rzadko o coś pytam,wolę wyszukiwarkę i nie zadaję,,głupich pytań''). Ale jak ktoś odezwie się i coś napisze na temat ''zakorzenionych wizażanek'' - to następuje ogólny lincz. I niestety wtedy brak obiektywizmu.....następuj e reakcja - im częściej jesteś na ''plotkowym'' tym więcej masz do powiedzenia. To jest naprawdę przykre dziewczyny. Przepraszam jeżeli ktoś się poczuł urażony

Edytowane przez galloway
Czas edycji: 2009-07-02 o 15:22
galloway jest offline  
Stary 2009-07-02, 15:39   #2159
Dominkab

Galloway dajże już spokój. Przecież wiadomo, że niektóre zachowania , które staramy się tu tępić to domena nowych użytkowniczek, a nie tych które tu trochę siedzą, co wcale nie znaczy że tworzymy podziały. Sama też jesteś tu od jakiegoś czasu i na pewno zdajesz sobie sprawę, że nie każdy siedzi tu całymi dniami.
Byłaś też na pewno na bierząco z sytuacją Pastereczki (co widać też po tym że obserwujesz czy ona jest on-line) więc Twoje zarzuty są bynajmniej nie na miejscu.
Acha i dosć spora grupa nas jest w podobnym do Twojego wieku, ale dla większości nie ma to znaczenia.

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline  
Stary 2009-07-02, 15:45   #2160
rozwielitka

mamoNiny, nie wolno Ci tego zlekceważyć. Koniecznie musi zająć się Tobą lekarz.

galloway nie wiem czy ktoś się poczuje urażony, ja jestem po prostu zdziwiona tym co piszesz. Nie ma głupich pytań, są pytania na które łatwo odszukać odpowiedź bo jest podana w którymś z wątków/postów informacyjnych.
rozwielitka jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości