zrobic cos z wlosami - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-03, 12:48   #1
bestyjka28
Przyczajenie

zrobic cos z wlosami

witam, mam taki problem otoz: chcialabym zrobic cos z wlosami, przedluzyc, pofarbowac- cokolwiek...
czy protowanie na trwalo daje jakies efekty?
nie cierpie swoich wlosow- kolor sie szybko zmywa, nawet jak je wyprostuje to robia sie sianowate i w dodatku sa bardzo cienkie.
pomocy!

Edytowane przez bestyjka28
Czas edycji: 2009-06-03 o 14:14
bestyjka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 13:15   #2
Monian
Zakorzenienie

Dot.: zrobic cos z wlosami

Cytat:
Napisane przez bestyjka28 Pokaż wiadomość
witam, mam taki problem otoz: chcialabym zrobic cos z wlosami, przedluzyc, pofarbowac- cokolwiek...
czy protowanie na trwalo daje jakies efekty?
nie cierpie swoich wlosow- kolor sie szybko zmywa, nawet jak je wyprostuje to robia sie sianowate i w dodatku sa bardzo cienkie.
pomocy!

widocznie masz zniszczone włosy, poczytaj porady na forum i zacznij o nie dbac, jak np. maseczka z jajka,oleju rycynowego, wit A i E raz na tydzień, co parę dni olej kokosowy na końcówki, odstawienie prostownicy i suszarki, tej ostatniej chociaż na jakiś czas, zainwestowanie w odżywki i balsamy( mi najbardziej służy seria z Glori), odpowiednie, nieobciążające szampony (np. Barwy, babydream, osobiście polecam szampon Pahrmaceris do włosów osłabionych, myślę że w Twoim wypadku mógłby się spisać), może jakieś suplementy ( Vitapil, Silica itd)? Polecam też jedwab do włosów ale z Wax'a lub Joanny ( Biosilc ma alkohol- odpada). Przede wszystkim nawilżanie, regeneracja, dbanie - włosy nie będa takie sianowate i zaczną same się ukladac. Jak w chwili obecnej o nie dbasz? Pamiętaj, że efektów nie będziesz widziala po 1-2-3 zastosowaniach ale juz po miesiącu powinno być lepiej. A jak je zregenerujesz to pomysl o jakieś nowej fryzurce, tylko skoro włosy cienkie to moim zdaniem cieniowanie na pewno odpada. No i absolutnie trzeba obciąć zniszczone końcówki, w trybie natychmiastowym.

Edytowane przez Monian
Czas edycji: 2009-06-03 o 13:23
Monian jest teraz online   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-03, 14:11   #3
bestyjka28
Przyczajenie

ja dbam o wlosy, urzywam odrzywek idt. suszarki urzywam od niedawna bo dzieki niej latwiej i szybciej moge pozniej wlosy wyprostowac. u fryzjera bylam miesiac temu a ze wychodzilam za maz to fryzjerka polecilam i super maseczke, ale moje wlosy juz chyba takie sa... i tak wygladaja lepiej niz kiedys, bo co jakis czas odstawiam na dluzej prostownice. zastanawiam sie czy po prostowaniu tym na trwala nie beda sie mniej puszyc? nie wiem jaka fryzure sobie zrobic by uniknac takich problemow, dodam ze moje wlosy maja tendencje do krecenia sie.
bestyjka28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-04, 12:20   #4
Monian
Zakorzenienie

będą się mniej puszyć to pewne , ale takie chemiczne prostowanie może je poważnie zniszczyć, tymbardziej jeśli masz cienkie i sianowate włosy, na takich w ogole nie wyobrażam sobie chemicznego prostowania- zabójstwo dla włosów
Monian jest teraz online   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości