Kolczyk w języku : ) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-05, 17:04   #61
Fisiasia
Rozeznanie

Exclamation Dot.: Kolczyk w języku : )

wchodze na strone wizaz... patrze... znowu "kolczyk w jezyku"
myslalam, ze mnie cos strzeli...
ale widze, ze kolezanki mnie ubiegly
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-05, 18:02   #62
anka1709
Zakorzenienie

Dot.: Kolczyk w języku : )

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
myslalam, ze mnie cos strzeli...
My też sobie lubimy postrzelać.
You opened my eyes when I couldn't see
Love was always here waiting for me"

anka1709 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 14:42   #63
Edysia16
Przyczajenie

Dot.: Kolczyk w jezyku-dlugość pręta POMOCY

Hej, wiem że piszę troszkę nie na temat ale potrzebuje pomocy... Chcę sobie zrobić kolczyk w pępku mam 16 lat i ciekawa jestem czy jest potrzebna do tego zgoda rodzica....Jeżeli tak to może być pisemna?
Edysia16 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 09:27   #64
Wena90
BAN stały

Dot.: Kolczyk w jezyku-dlugość pręta POMOCY

W szanującym się salonie jest potrzebna zgoda.
Wena90 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 12:52   #65
patka92920
Raczkowanie

Dot.: Kolczyk w języku : )

hey na świeta chcę sobie zrobić kolczyk w języku i chciała bym zadać pare pytań:przez ile nie wolno palić(jestem nałogowcem wieć godzina bez papierosa to dla mnie masakra ) mam krótki język nie wiem jak to będzie wyglądać więc miała bym prośnbę aby ktoś kto ma krótki język zamiescił zdjęcie
z góry dziękuję i pozdrawiam
Stary 2009-09-05, 12:52   #66
patka92920
Raczkowanie

Dot.: kolczyk w języku...

hey na świeta chcę sobie zrobić kolczyk w języku i chciała bym zadać pare pytań:przez ile nie wolno palić(jestem nałogowcem wieć godzina bez papierosa to dla mnie masakra ) mam krótki język nie wiem jak to będzie wyglądać więc miała bym prośnbę aby ktoś kto ma krótki język zamiescił zdjęcie
z góry dziękuję i pozdrawiam
Stary 2009-09-25, 13:51   #67
Boggle
Przyczajenie

Unhappy Problem z zatyczką w kolczyku

Witam. Od paru miesięcy mosze kolczyki wkręty z silikonowymi zatyczkami. Chciałam je zdjąć, ale jakby to powiedzieć.... zastygły . Tym samym nie moge ich nawet ruszyć, bo jakby przywarły do kolczyka. Próbowałam namydlać, rozgrzać suszarką i nic;/ zatyczki ani drgną:/ Chciałabym je zdjąć. Kiedyś też cos podobnego mi sie zrobiło i mama musiała mi przeciąć kolczyk. Co moge zrobić z tym? Już uszy mnie bolą od ciągłych prób zdjęcia. Czy mam z tym problemem iść do kosmetyczki, czy w domu mogę coś zrobić?
Dziekuje za odpowiedź.
Boggle jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 22:06   #68
ila_
Przyczajenie

przekłute uszy

Witam, niedawno zdecydowałam się na przekłucie uszu - pierwszy raz. Chciałabym zacząć nosić już inne kolczyki... Jednak nie potrafię ściągnąć kolczyków tych pierwszych, którymi miałam przekłuwane uszy. proszę o instrukcję zdejmowania
ila_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 22:07   #69
Bawitching
Zadomowienie

Dot.: przekłute uszy

a na czym polega twoj problem ? tzn boli cie, czy nie da sie go zdjac
ja pamietam, ze nie moglam odpiac kolczyka, bo trzeba bylo mocno szrpnac, a na to nie wpadlam
Bawitching jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 09:26   #70
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk

Te kolczyki którymi się przebija faktycznie się ciężko odpina. Próbuj mocniej ciągnąć tylko uważaj żebyś nie szarpała za bardzo ucha żebyś potem problemów nie miała, albo poproś kogoś żeby Ci zdjąc, pójdzie łatwiej bo ta osoba będzie widziała kolczyka.
gsk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-03, 10:23   #71
anna1718
Raczkowanie

Pamiętam, że jak przekuwałam sobie drugi raz to też miałam problem z zdjęciem kolczyków z powodu bardzo mocno zatrzaśniętego zapięcia... Wtedy poprosiłam mame żeby mi zdjęła. Myślałam, że mi ucho urwie ^^ ale się udało Dlatego też zgodzę się z moją przedmówczynią ^^ i też myślę, że rzeczywiście pomoc drugiej osoby ułatwi życzę powodzenia
anna1718 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 12:05   #72
promyczek24
BAN stały

Przekłuwanie uszy

Cześć wszytkim. Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale mam pytanko i być może uzyskam na nie tutaj odpowiedź

Dokładnie 5 tygodni temu byłam u kosmetyczki w celu przekłucia uszu pistoletem. Z tego co mi wiadomo gojenie się uszu może trwać nawet 1 miesiąc. Moje prawe ucho już jest właściwie zagojone i bardzo ładnie wygląda. Natomiast od początku miałam problem z lewym uchem. Lekko puchło (tak zazwyczaj wieczorem, a rano już było po sprawie), pojawiała się ropa, a dziurka była nieco rozbabrana. 1,5 tygodnia temu odstawiłam wodę utlenioną i wszystko wskazywało na to, że jest dobrze. Dziurka zaczęła się ładnie goić, ucho nie puchło więcej, nie było ropy... Dzisiaj rano zauważyłam, że ucho znów lekko podpuchło i jest troszkę ropy... po tak długim okresie 'ciszy'. Czy jest to normalne przy gojeniu się uszu (biorąc pod uwagę, że skoro jedno ucho ładnie sie zagoiło to drugie w swoim czasie też się zagoi) czy powinnam się wybrać do kosmetyczki/lekarza na jakąś kontrolę? Po krótkim okresie zadowolenia znów pojawiły się obawy, że to ucho mi się nie zagoi

Dodam, że cały czas noszę te pierwsze, antyalergiczne kolczyki i ani razu ich nie wyjęłam.
promyczek24 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 13:55   #73
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk
Dot.: Przekłuwanie uszy

Cytat:
Napisane przez promyczek24 Pokaż wiadomość
Cześć wszytkim. Nie wiem czy dobrze trafiłam, ale mam pytanko i być może uzyskam na nie tutaj odpowiedź

Dokładnie 5 tygodni temu byłam u kosmetyczki w celu przekłucia uszu pistoletem. Z tego co mi wiadomo gojenie się uszu może trwać nawet 1 miesiąc. Moje prawe ucho już jest właściwie zagojone i bardzo ładnie wygląda. Natomiast od początku miałam problem z lewym uchem. Lekko puchło (tak zazwyczaj wieczorem, a rano już było po sprawie), pojawiała się ropa, a dziurka była nieco rozbabrana. 1,5 tygodnia temu odstawiłam wodę utlenioną i wszystko wskazywało na to, że jest dobrze. Dziurka zaczęła się ładnie goić, ucho nie puchło więcej, nie było ropy... Dzisiaj rano zauważyłam, że ucho znów lekko podpuchło i jest troszkę ropy... po tak długim okresie 'ciszy'. Czy jest to normalne przy gojeniu się uszu (biorąc pod uwagę, że skoro jedno ucho ładnie sie zagoiło to drugie w swoim czasie też się zagoi) czy powinnam się wybrać do kosmetyczki/lekarza na jakąś kontrolę? Po krótkim okresie zadowolenia znów pojawiły się obawy, że to ucho mi się nie zagoi

Dodam, że cały czas noszę te pierwsze, antyalergiczne kolczyki i ani razu ich nie wyjęłam.
Nie ruszaj tej dziurki jeszcze przez jakiś czas i smaruj może troszke tribiotikiem ( tania maść w saszetkach nie pamiętamile kosztuje) żeby uniknąć jakichś infekcji skoro się nie chce goić. No a jak sytuacja dalej się będzie powtarzała to faktycznie lepiej pójdź do lekarza z tym.
gsk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-07, 22:36   #74
xxSHINeexx
Wtajemniczenie

Dot.: Przekłuwanie uszy

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Nie ruszaj tej dziurki jeszcze przez jakiś czas i smaruj może troszke tribiotikiem ( tania maść w saszetkach nie pamiętamile kosztuje) żeby uniknąć jakichś infekcji skoro się nie chce goić. No a jak sytuacja dalej się będzie powtarzała to faktycznie lepiej pójdź do lekarza z tym.
To jest antybiotyk, ktory mozna stosowac TYLKO w krytycznych przypadkach, w kazdym DOBRYM salonie piercingu uzyskuje sie takie informacje. Nie wiem skad ludziom do glowy wpada zeby tego ot tak uzywac

Zamiast wody utlenionej powinno sie uzywac soli fizjologicznej. Nie dotykac rany. Zakrywac kiedy uzywa sie lakier do wlosow lub cokolwiek co mogloby sie dostac do rany.

Edytowane przez xxSHINeexx
Czas edycji: 2009-10-07 o 22:38
xxSHINeexx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 12:47   #75
oooOOANGELOOOoo
Przyczajenie

kolczyk w jezorku.

Czesc wam
wiem ze podobne watki juz byly ale jakos wole zadac moje wlasne pytanie
No wiec zrobilam sobie kolczyk w jezyku w tamten piatek dzis mija wiec 5 dni. Mam strasznie spuchniety jezyk nie boli mnie az tak mocno i nie bolal.
Tylko mam pewien problem bo ta opuchlizna nie chce zejsc probowalam juz ta metode z kostkami lodu i nic (wyssalam juz chyba z 10 torebek) mam teraz tydzien wolnego i boje sie ze do poniedzialku mi nie zejdzie a nie chce chodzic do szkoly z kotletem w buzi i do tego niewyraznie mowic wiec moze Wy macie jakies sposoby na opuchlizne?

Z gory dzieki.

I jeszcze raz przepraszam za powtarzanie postu.
oooOOANGELOOOoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 13:59   #76
Fisiasia
Rozeznanie

Dot.: kolczyk w jezorku.

co za problem, zglos sie do tego kogos co Ci przebijal, dlaczego tak sie dalej dzieje
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 14:09   #77
gsk
Zakorzenienie

GG do gsk

Cytat:
Napisane przez oooOOANGELOOOoo Pokaż wiadomość
Czesc wam
wiem ze podobne watki juz byly ale jakos wole zadac moje wlasne pytanie
No wiec zrobilam sobie kolczyk w jezyku w tamten piatek dzis mija wiec 5 dni. Mam strasznie spuchniety jezyk nie boli mnie az tak mocno i nie bolal.
Tylko mam pewien problem bo ta opuchlizna nie chce zejsc probowalam juz ta metode z kostkami lodu i nic (wyssalam juz chyba z 10 torebek) mam teraz tydzien wolnego i boje sie ze do poniedzialku mi nie zejdzie a nie chce chodzic do szkoly z kotletem w buzi i do tego niewyraznie mowic wiec moze Wy macie jakies sposoby na opuchlizne?

Z gory dzieki.

I jeszcze raz przepraszam za powtarzanie postu.
Na następny raz:
swoje własne pytanie też możesz zadać w zbiorczym wątku, po to one są.
Stary 2010-11-03, 14:40   #78
oooOOANGELOOOoo
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
co za problem, zglos sie do tego kogos co Ci przebijal, dlaczego tak sie dalej dzieje
dzwonilam powiedzieli mi ze to normalne i ze to moze potrwac jeszcze kilka dni :/ i mowili ze kostki lodu normalnie pomagaja ale mi nie, dlatego chcialam sie poradzic was czy moze macie jakies sposoby. Ktos kto przez to przechodzil chyba dobrze wie jak sobie z tym problemem poradzic.

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:35 ----------

Cytat:
Napisane przez gsk Pokaż wiadomość
Na następny raz:
swoje własne pytanie też możesz zadać w zbiorczym wątku, po to one są.
wiem ale tam rozmawiaja o roznych sprawach i czasami nie zauwazaja inych pytan lub sie nimi nie interesuja juz tak robilam i na moje pytanie nikt nie odpowiedzial
Stary 2010-11-03, 18:35   #79
kasienka5g
BAN stały

GG do kasienka5g

To, ze troszke seplenisz to normalne bo język musi sie przyzwyczaic, jest spuchniety i to zejdzie, zapewniam Cie, no chyba ze cos sie wdalo bo nie zrobil Ci tego godny zaufania piercer...
Ja ze swojego seplenienia sie smialam po jakims czasie jezyk bedzie normalny a jak bedziesz chciala wyjac kolczyk to bedziesz sie czula dziwnie bez niego Przynajmniej u mnie tak bylo, przyzwyczailam sie do tego, ze cos tam mi sie "miętoli " ze mam czym się bawić hehe i jak wyjelam to tak sie czulam jakby mi usuneli część mnie ;]
kasienka5g jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 21:10   #80
oooOOANGELOOOoo
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez kasienka5g Pokaż wiadomość
To, ze troszke seplenisz to normalne bo język musi sie przyzwyczaic, jest spuchniety i to zejdzie, zapewniam Cie, no chyba ze cos sie wdalo bo nie zrobil Ci tego godny zaufania piercer...
Ja ze swojego seplenienia sie smialam po jakims czasie jezyk bedzie normalny a jak bedziesz chciala wyjac kolczyk to bedziesz sie czula dziwnie bez niego Przynajmniej u mnie tak bylo, przyzwyczailam sie do tego, ze cos tam mi sie "miętoli " ze mam czym się bawić hehe i jak wyjelam to tak sie czulam jakby mi usuneli część mnie ;]
dzieki za informacje

mam tylko nadzieje ze do poniedzialku bedzie oki
Stary 2010-11-03, 21:17   #81
Świniaczek
Zakorzenienie

GG do Świniaczek

Ja sepleniłam przez jakiś miesiąc Opuchlizna sama zejdzie, ciężko będzie Ci to przyspieszyć, chociaż mi osobiście zeszła dość prędko a nie ssałam żadnych kostek lodu, a po 3 dniach zaczęłam prawie normalnie jeść

Świniaczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 23:03   #82
oooOOANGELOOOoo
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Świniaczek Pokaż wiadomość
Ja sepleniłam przez jakiś miesiąc Opuchlizna sama zejdzie, ciężko będzie Ci to przyspieszyć, chociaż mi osobiście zeszła dość prędko a nie ssałam żadnych kostek lodu, a po 3 dniach zaczęłam prawie normalnie jeść

to sie troche przestraszylam bo miesiac to jednak dlugo :/
ale czuje ze mi juz troche ta opuchlizna zchodzi i tez juz po 3 dniu zaczelam wszystko jesc bo jakos dziwnie mnie nic nie bolalo i nie boli a gadam bez przerwy
Stary 2010-11-04, 16:17   #83
Kicioszka
Raczkowanie

tez mam kolczyk w języku. opuchlizne miałam koło tygodnia. moim zdaniem powinnas oszczedzac jezyk moze nadmierne ssanie to dla niego za duzo...

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:15 ----------

dodam jeszcze ze przy jedzeniu powinnas uważać na zęby... ja tak po 3 dniu jadłam sobie kanapeczke i ugryzłam kolczyk efekt był taki ze pół 4 mi wypadło....
jak tylko zejdzie opuchlizna zmien kolczyk na krótszy to nie bedzie takich niespodznianek (lub silikonowy ale mi sie nie podobaja)
Kicioszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 00:40   #84
munecadeplastico
Przyczajenie

Question Kolczyk w języku

Cześć. Nie mam najmniejszego pojęcia, gdzie trafi ten mój wpis i nie wiem jeszcze o co tu w tym wszystkim chodzi, ale wiem, o co chcę się zapytać. Otóż od 2 lat nurtuje mnie kolczyk w języku. Dzisiaj ściągnęli mi w końcu aparat stały i bardzo chce, aby w końcu moje marzenie się spełniło i ta malutka kuleczka była u mnie w języku jetem strasznym tchórzem i ogromnie boje się bólu. Chociaż nie, źle napisałam. Nie boje się tego bólu, co będzie po przekłuciu, jednak samego przeklucia. Panicznie boje sie igiel. Juz czytalam Wasze wpisy, że nie boli i jak czytalam to robilo mi sie od razu lepiej ale jednak zapytam jeszcze raz, czy przeklucie na prawde nie boli ? i jak to jest mozliwe, przeciez jak sie ugryze lekko w jezyk to jest straszny bol. I druga, wazniejsza sprawa. Dowiedzialam sie przy sciaganiu aparatu, ze mam zapalenie dziasel. Czy to nie przeszkadza w noszeniu kolczyka?
Bardzo chcialabym, zeby to co napisalam trafilo na jakies forum, licze na wyrozumialosc dla 'nowej' na wizazu i ogromnie prosze o pomoc

munecadeplastico jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 01:10   #85
HotterThanFire
BAN stały

Dot.: Kolczyk w języku

tak, zapalenie dziąseł to przeszkoda, czy boli nie wiem, ale sama mam ostatnio "faze" na kolczyk w jezyku, wiec podpinam sie do watku
HotterThanFire jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-29, 11:23   #86
201612291251
Konto usunięte

problemy z dziaslami czy zebami sa przeciwskazaniem do tego typu ozdob. ja dostalam zapalenia dziasel w trakcie gojenia przeklucia i troszke sie nameczylam.
samo przeklucie na prawde nie boli, przeklucie jezyka jest jednym z najmniej bolesnych przekluc i samego przeklucia nie ma sie czego bac na prawde, ja nawet nie czulam w ogole jak igla przechodzila przez jezyk. za to gojenie jest juz dosc uciazliwe, dla mnie przynajmniej bylo ciezkie.

a tu caly watek o kolczyku w jezyku
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=362122

Edytowane przez 201612291251
Czas edycji: 2010-12-29 o 11:26
201612291251 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-30, 23:30   #87
Kiciul
Przyczajenie

jak mi przekłuwała nie bolalo samo wbicie igły tylko moze potem jak wyciagala te rurke od wenflonu no cos poczulam.. słabo mi sie zrobilo na 5 min ale bylo ok. rozne historie slyszalam ze jesc sie nied a itp. a ja wrocilam do domu i zjadlam frytki ;p jadlam je wpychajac sobie na boki te frytki zeby nie urazic jezyka i po kazdym raziie plukalam usta mineralka ale bylo gitt . teraz mam go juz 3 miesiaac i pokochalam go ;d
Kiciul jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 23:52   #88
juszac
Przyczajenie

ja też chciałam, ale zawsze się bałam. właśnie to jest największym problemem chyba u większości-strach przed bólem.
przeszukałam dziesiątki forum, żeby się dowiedziec czy to tak naprawde boli czy nie. raz pisali, że nie raz , że tak i juz sie zaczęłam wkurzać.
najgorzej jest jak sie ktoś naczyta bzdur i potem fazy sobie jakieś wbija.
jednych boli innych nie i tak już jest. tak samo jak nie wiem z pobieraniem krwi- jedni mdleją inni nie.
ja już chciałam sie wycofac z tego pomysłu z kolczykiem. aż w koncu przechodziłam koło studia piercingu, weszłam, zapytałam o cene i mysle: no nie, raz kozie śmierc. i powiedziałam, że chce przekłuć. oczywiście gdy powiedziałam to juz do faceta co miał mi to robić to od razu pomyślałammg, dziewczyno , Ty głupia jestes.
i zapytałam sie jakie ma znieczulenie i w ogóle. a on powiedział, że nie ma znieczulenia. to ja wtedy powiedziałam, że nie chce. a on: chodz dziewczyno , nie pekaj tylko siadaj. dobra usiadłam. on wziął szczypce, złapał język, ja zamknęłam oczy, bo nie chciałam patrzec a tu nagle trach i juz igła wbita!
nie powiem, że nie bolało, bo bolało jak choleeera! ale to chyba nic dziwnego, w koncu to normalna rana. a rana zazwyczaj boli.
noo i wsadził mi kolczyka i podeszłam do lustra i miałam cały jezyk zakrwawiony, ale napiłam sie wody i już było ok. tak więc przekłucie trwało niecałą minutke.
potem przepłukiwałam po każdym posiłku dentoseptem, i jadłam papki dla dzieci. 4 dni i już było wszystko okej.
po przekłuciu troche żałowałam, że zrobiłam kolczyka, bo bolał mnie jeszcze jezyk, ale dziś jestem nim zachwycona i czasami sprawdzam czy go mam, bo juz go nawet nie czuc. no i podziwiam samą siebie, że odważyłam sie na coś takiego , bo z reguły to cykor ze mnie. także nie bac sie, bo strach ma wielkie oczy.
taki ból mozna zniesc, ale za to potem sie ma kolczyka.

---------- Dopisano o 23:52 ---------- Poprzedni post napisano o 23:49 ----------

Cytat:
Napisane przez breslau4 Pokaż wiadomość
ja nie mam kolczyka w języku to się nie będę wypowiadać co do bólu, ale wydaje mi się, że to jest sprawa indywidualna, jednych boli mniej innych bardziej. też słyszałam różne historie na temat przekłuwania języka, ale może lepiej byłoby po prostu zebrać się w sobie, odważyć i przekłuć język. Im więcej będziesz myśleć i pytać różnych osób tym więcej będzie wątpliwości.
Pamiętaj do odważnych świat należy.
Tylko wcześniej wylecz to zapalenie dziąseł
dokładnie. nie przekonasz sie jak nie spróbujesz.
idz na spontan mówie Ci. potem bedziesz miała zarąbistego kolczyka.
juszac jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-11, 21:23   #89
oluzia21
Przyczajenie

Hm... ja przekułam wczoraj I szczerze.? Bolało trochę bo trochę ale bolało Potem spuchło troszeńkę boli ale jest git Więc ogólnie nie żałuję )

Sorki że z własnym pytankiem ale ; Przekułam wczoraj i dziś nie potrafię wystawić całego języka Wiem spuchło ale koleżanka powiedziała mi że mogę mieć problem ze zmianą na krótszy za 2.5 tyg czy to prawda.? A wg to czy zmiana na krótszy boli.? Pytam z ciekawości
oluzia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 21:04   #90
juszac
Przyczajenie

Talking Dot.: Kolczyk w języku

Cytat:
Napisane przez oluzia21 Pokaż wiadomość
Hm... ja przekułam wczoraj I szczerze.? Bolało trochę bo trochę ale bolało Potem spuchło troszeńkę boli ale jest git Więc ogólnie nie żałuję )

Sorki że z własnym pytankiem ale ; Przekułam wczoraj i dziś nie potrafię wystawić całego języka Wiem spuchło ale koleżanka powiedziała mi że mogę mieć problem ze zmianą na krótszy za 2.5 tyg czy to prawda.? A wg to czy zmiana na krótszy boli.? Pytam z ciekawości

nie możesz wystawić całego, bo jest opuchnięty. ale gdy za kilka dni opuchlizna zejdzie, a za 2,5 tygodnia rana Ci sie zagoi, bedziesz mogła bez problemu wystawić cały język i zmienić kolczyka. nie słuchaj koleżanki.
juszac jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
język, kolczyk, kolczyk w języku, piercing, przekłucie, uroda

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości