COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej.. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-08-14, 19:56   #271
86Paula
Zakorzenienie

Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

no to sobie wlasnie zoriblam zamowionko i wzielam 1oz miki pearl white... a wczoraj dokonalam na nia zamianki... no coz. dobrego (dla mnie ) nigdy za wiele.
poza tym wzielam kilka probek zeby zrobic cos na ksztalt wlasnego primera wlasnie. silice, serecite, boron, stearynian magnezu.
dodam troche ryzu od nich ktory mi zostal i pomieszam najwyzej z tym z EDM. dobry pomysl??
no i pedzelki

Edytowane przez 86Paula
Czas edycji: 2009-08-14 o 19:57
86Paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:05   #272
joanaros
Zakorzenienie

Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Paula a możesz podać link do serecite? Jakos nie moge znaleść
joanaros jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:08   #273
pastereczka
Organizatorka

jest wyszukiwarka u nich produktow
a dzial filtres... itd

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:10   #274
joanaros
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
jest wyszukiwarka u nich produktow
a dzial filtres... itd
ślepota mnie chyba ogarnęła
joanaros jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:11   #275
86Paula
Zakorzenienie

http://www.coastalscents.com/cfwebst...6/sericite.cfm
Stary 2009-08-14, 22:21   #276
batkab
Raczkowanie

Cytat:
silica 10% serecite mika 90% i primer za grosze gotowy
nie pamietam dokladnie czy 10 czy 15 % sie zaleca, chyba w opisie na CS nawet bylo - sprawdze pozniej i edytuje
Dzięki
Sericite zastąpię chyba miką semi matte, bo lubię matowe wykończenie.

Czym tak na prawdę różni się mika semi matte od sericite?

Z opisu wynika, że poprawiają przyczepność i dają poślizg, przy czy sericite ma dodawać blasku i wygładzać zmarszczki, a semi matte jest zupełnie matowa.
Czy to są jedyne różnice?
batkab jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 22:25   #277
pastereczka
Organizatorka

semi mate nie mailam, spojrze na CS, to chyba nowosc jakas ?

edit
na stronce jest napisane ze semi mate opalizuje.. wiec nie wiem czy taka mat bedzie, ja w serecite widze mat -jak dla mnie to bedzie lepsza..

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-08-14 o 22:41
Stary 2009-08-14, 22:47   #278
batkab
Raczkowanie

Dla mnie sericite jest lekko opalizująca, podobnie jak boron 16, który jest matowy z założenia
Kupię semi matte i porównam, która jest bardziej matowa. I problem rozwiązany
Stary 2009-08-14, 22:53   #279
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Napisane przez batkab Pokaż wiadomość
Dla mnie sericite jest lekko opalizująca, podobnie jak boron 16, który jest matowy z założenia
Kupię semi matte i porównam, która jest bardziej matowa. I problem rozwiązany
i napiszesz tu

Dziewiąty rok na wizażu
Stary 2009-08-14, 22:59   #280
batkab
Raczkowanie

Napiszę i nawet zdjęcia wkleję
Stary 2009-08-17, 23:08   #281
carlet
Przyczajenie

A ja dzisiaj zlozylam zamowienie na ten zestaw http://www.coastalscents.com/cfwebst...e-mica-set.cfm jak narazie tylko probki bo nigdy wczesniej nie zamawial z cs i nei wiem jak te ich mici beda sie sprawowac dla mnie Zamowilam rowniez italian fan brush i pojemniczki ma mici i nie moge sie doczekac poki dostane paczuszke \o/

* dbam o wlosy i paznokcie
* chodze regularnie na silowni
* staram sie jesc mniej slodyczy (oj ciezko)
* czytam wizaz
carlet jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 21:01   #282
kamilawu
Zakorzenienie

OT, ale muszę się pochwalić. Dostałam w końcu moje wyczekiwane gel linery. Są fantastyczne. Używałam wcześniej żelowych z inglota i powiem wam, że nie ma porównania. Z inglotami zawsze musiałam się spieszyć przy aplikacji, bo wysychały w tempie ekspresowym, co przy rysowaniu precyzyjnej kreski bywa naprawdę uciążliwe, a te z coastala są takie bardziej "piankowe", schną w przyzwoitym tempie, a kolory mają nasycone (zakochałam się po prostu w indigo blue).
kamilawu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 21:09   #283
ganimedea
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
OT, ale muszę się pochwalić. Dostałam w końcu moje wyczekiwane gel linery. Są fantastyczne. Używałam wcześniej żelowych z inglota i powiem wam, że nie ma porównania. Z inglotami zawsze musiałam się spieszyć przy aplikacji, bo wysychały w tempie ekspresowym, co przy rysowaniu precyzyjnej kreski bywa naprawdę uciążliwe, a te z coastala są takie bardziej "piankowe", schną w przyzwoitym tempie, a kolory mają nasycone (zakochałam się po prostu w indigo blue).
Zafocisz nam ten linerek?

Wahałam się pomiędzy Deep Plum i Indigo Blue, wybrałam do zamówienia ten pierwszy. Cały czas się zastanawiam, czy dobrze zrobiłam, bo obydwa na swatchach, które oglądałam były ciemne i bardzo do siebie podobne .

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka
ganimedea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-23, 21:18   #284
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
Zafocisz nam ten linerek?

Wahałam się pomiędzy Deep Plum i Indigo Blue, wybrałam do zamówienia ten pierwszy. Cały czas się zastanawiam, czy dobrze zrobiłam, bo obydwa na swatchach, które oglądałam były ciemne i bardzo do siebie podobne .
Gani, ty tutaj? Wizaz jest mały Postaram się jutro zrobić zdjęcia (mam indigo i platinum), o ile aparat nie odmówi mi posłuszeństwa

Edit: Wklejam zgodnie z obietnicą
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1a.jpg (58,4 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2a.jpg (56,1 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3a.jpg (56,7 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4a.jpg (60,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5a.jpg (54,6 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6a.jpg (71,0 KB, 29 załadowań)

Edytowane przez kamilawu
Czas edycji: 2009-08-24 o 16:54
Stary 2009-08-23, 21:32   #285
ganimedea
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Gani, ty tutaj? Wizaz jest mały Postaram się jutro zrobić zdjęcia (mam indigo i platinum), o ile aparat nie odmówi mi posłuszeństwa
A tutaj

Więcej mnie co prawda w wątku zakupowym CS, ale tu też się pokazuję. Gdzieś w końcu trzeba nabyć fajne pędzle, by się maziać zakupami z CC

Żadnego z tych dwu linerów nie mam i teraz nie zamawiałam, więc tym chętniej obejrzę

kamilawu - dzięki serdeczne za foteczki

Odwyk pielęgnacyjny
Zbiory-kolorówka

Edytowane przez frantic
Czas edycji: 2009-08-28 o 21:00 Powód: post pod postem
ganimedea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 21:02   #286
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez ganimedea Pokaż wiadomość
kamilawu - dzięki serdeczne za foteczki
Do usług (i kończymy temat, bo nas stąd pogonią)
Stary 2009-08-25, 12:40   #287
nieshya
Zadomowienie

Mam pytanie do wszystkich użytkowniczek czarnego gel linera: czy Wam się on choć trochę obkrusza??
Bo u mnie niestety tak się dzieje - w ciągu dnia pojawiają mi się takie mikro drobinki na twarzy, a o ich obecności dowiaduję się dopiero jak się rozmazują i tworzą czarne smugi .
Nie wiem co jest nie tak, bo z linerami mam dużą wprawę i nigdy z żadnym mi się taka przygoda nie zdażyła... Lubię ten liner, bo nakłada się super i jest wytrzymały, tylko chciałabym go mieć tylko na powiece, a nie wyglądać, jakbym się z kominiarzem po kątach obłapiała
nieshya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 13:00   #288
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Mam pytanie do wszystkich użytkowniczek czarnego gel linera: czy Wam się on choć trochę obkrusza??
Bo u mnie niestety tak się dzieje - w ciągu dnia pojawiają mi się takie mikro drobinki na twarzy, a o ich obecności dowiaduję się dopiero jak się rozmazują i tworzą czarne smugi .
Nie wiem co jest nie tak, bo z linerami mam dużą wprawę i nigdy z żadnym mi się taka przygoda nie zdażyła... Lubię ten liner, bo nakłada się super i jest wytrzymały, tylko chciałabym go mieć tylko na powiece, a nie wyglądać, jakbym się z kominiarzem po kątach obłapiała
u mnie wygląda w stanie idealnym przez cały dzień, a uzywam go dosć często. Tylko, ze ja go wgniatam w pędzelek (na pokrywce pędzelek z dwóch stron przyciskam i to nanoszę na powiekę, a nie bezpośrednio ze słoiczka)
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:28   #289
nieshya
Zadomowienie

Cathy, dziękuję za radę - podziałało . Sposobu z nakrętką i wgniataniem w pędzielek zawsze używam przy nakładaniu pigmetów z MAC-a, nie pomyślałam nawet, żeby tego samego spróbować z linerem... Jeszcze raz dziękuję
nieshya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 10:31   #290
86Paula
Zakorzenienie

dostalam paczuszke black sable jest duuuzy. ale zobaczymy jak sie bedzie sprawowal no i kilka nowych mik wzielam. bedzie czym oczka pomalowac. i oczywiscie mam ochote na wieeele wiecej
Stary 2009-08-26, 11:12   #291
biedronqa
Rozeznanie

Dziewczyny - mam pytanie odnośnie przesyłek z CS (pytałam już na wątku zakupowym CS, ale nikt mi nie odpowiedział, więc może tu mi ktoś pomoże )
Cytat:
Napisane przez biedronqa Pokaż wiadomość
Mam pytanie, czy komuś się zdarzyło, że przesyłka z CS zaginęła?
A jeżeli tak, to czy np. zwracali pieniążki (bez kosztów wysyłki) albo wysyłali ponownie?

Ja czekam na 2 przesyłki (pierwsza wysłana 10.08, druga 19.08).

Martwi mnie brak tej pierwszej (SN wysłane też 10.08 dotarło 17.08; martwi mnie również brak EGM wysłanego 11.08, ale napisałam do nich maila i odpowiedzieli, bym jeszcze poczekała, a jak nie dojdzie, to wyślą ponownie - ciekawe, czy CS postępuje podobnie?), zwłaszcza, że zawierała potrzebny mi pędzel Pink Duo Fiber Powder Stippler (w drugiej jest 10 słoiczków z sitkiem i gdybym musiała wybierać, to jednak wolałabym, żeby zaginęły słoiczki, a nie pędzel).

Zamawiałam już kiedyś z CS i paczuszka doszła bardzo szybko (ogólnie większość zagranicznych przesyłek do mnie szybko dochodzi; na mojej poczcie tej przesyłki nie ma, więc jeżeli zaginęła, to raczej nie na mojej poczcie, bo naprawdę to solidna i porządna placówka jest ).

Poczekam jeszcze, aż ta druga przesyłka dotrze (o ile dotrze) i jeżeli pierwszej nie będzie, to napiszę maila do CS.
Dodam tylko, że EDM złożone 12.08 dotarło do mnie 24.08, a tego CS i EGM ani widu, ani słychu...
biedronqa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 11:28   #292
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Cathy, dziękuję za radę - podziałało . Sposobu z nakrętką i wgniataniem w pędzielek zawsze używam przy nakładaniu pigmetów z MAC-a, nie pomyślałam nawet, żeby tego samego spróbować z linerem... Jeszcze raz dziękuję
proszę bardzo cieszę się, że pomogło
Biedronqa - ja niestety nie wiem, jak to wygląda, bo mi z CS zawsze na szczęście dochodzą (i to bardzo szybko), ale Coastal ma jak dla mnie bardzo fajną obsługę klienta i są dość przyjaźni, więc napisz do nich, a pewnie Ci wyślą drugą (kosztów pewnie nie zwrócą, ale paczkę powinni wysłać). Ta z 18 ma jeszcze czas na dotarcie , ta pierwsza zresztą też nie jest jeszcze spisana na straty (do mnie wczoraj dotarła przesyłka z ebaya z 20 lipca ). Ja bym poczekała do konca tygodnia i napisała do nich.
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:35   #293
pastereczka
Organizatorka

Cytat:
Dziewczyny - mam pytanie odnośnie przesyłek z CS (pytałam już na wątku zakupowym CS, ale nikt mi nie odpowiedział, więc może tu mi ktoś pomoże )

Dodam tylko, że EDM złożone 12.08 dotarło do mnie 24.08, a tego CS i EGM ani widu, ani słychu...
z roznych firm dochodzą róznie, jesli najtansza bralas to nie ma jak sprawdzic, jesli drozsza to dokladnie jest sledzona, jesli jest w UC to miesiac trwa wsjo w sumie (średnio) od wysyłki, to ze jest w UC moze bbyc spowodowane nieopisaniem wartosci ( w CS to czeste) wiec powinnas poczekac te zalecane 6 tygodni albo chociaz miesiac i jesli Ci nie przyjdzie to wysla Ci znowu

Dziewiąty rok na wizażu
Stary 2009-08-26, 14:03   #294
biedronqa
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
proszę bardzo cieszę się, że pomogło
Biedronqa - ja niestety nie wiem, jak to wygląda, bo mi z CS zawsze na szczęście dochodzą (i to bardzo szybko), ale Coastal ma jak dla mnie bardzo fajną obsługę klienta i są dość przyjaźni, więc napisz do nich, a pewnie Ci wyślą drugą (kosztów pewnie nie zwrócą, ale paczkę powinni wysłać). Ta z 18 ma jeszcze czas na dotarcie , ta pierwsza zresztą też nie jest jeszcze spisana na straty (do mnie wczoraj dotarła przesyłka z ebaya z 20 lipca ). Ja bym poczekała do konca tygodnia i napisała do nich.
Cytat:
z roznych firm dochodzą róznie, jesli najtansza bralas to nie ma jak sprawdzic, jesli drozsza to dokladnie jest sledzona, jesli jest w UC to miesiac trwa wsjo w sumie (średnio) od wysyłki, to ze jest w UC moze bbyc spowodowane nieopisaniem wartosci ( w CS to czeste) wiec powinnas poczekac te zalecane 6 tygodni albo chociaz miesiac i jesli Ci nie przyjdzie to wysla Ci znowu
Dziękuję za odpowiedzi - poczekam aż ta druga przesyłka dotrze do mnie (oby ) i jak pierwszej nie będzie, to napiszę do nich.
[tak samo zrobię z EGM - poczekam na drugą i mam nadzieję, że dojdzie, bo było tam trochę rzeczy za ok. 40$].
Zamawiałam wcześniej zarówno z CS, jak i z EGM i przesyłka była błyskawiczna, dlatego tak się martwię. Zwłaszcza, że w czasie, kiedy potencjalnie miały przyjść, to akurat mój super-fajny listonosz miał urlop i różne indywidua go zastępowały.
Stary 2009-08-26, 14:05   #295
SaraSara
Raczkowanie

Cytat:

NA razie też mam problem...zamówienie składałam 15.08 i tez nic...pisze do nich, ale na razie nic, zero odzewu...

Oddam wiele za serum z zielonej herbaty BU !!! i zalotke do rzęs...może być elektryczna
SaraSara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 14:13   #296
86Paula
Zakorzenienie

dziewczyny spokojnie. przeciez wiecie jak jest z przesylkami zagranicznymi- roznie bywa, raz zatrzymaja w UC raz nie. ja zazwyczaj czekam na przesylke z CS ok 2 tygodni. teraz zamawialam 14 a przyszlo dzisiaj, i uznaje to za sukces szybkosci. jeszcze dojda, cierpliwosci
Stary 2009-08-27, 12:46   #297
biedronqa
Rozeznanie

Moje późniejsze zamówienie z CS (wysłane 19.08) właśnie do mnie dotarło (10 słoiczków 5 g z sitkami, chociaż sitek to dali 11 szt ).
Niestety tego wcześniejszego (wysłanego 10.08) nadal nie ma
Przed chwilą napisałam maila do CS (poprzez formularz na ich stronie) i zobaczymy co mi odpowiedzą

EGM późniejsze też do mnie przyszło, tego wcześniejszego również nie ma i coraz bardziej podejrzewam listonosza - mój "stały" listonosz miał urlop, co parę dni zastępowała go inna osoba i były cyrki z przesyłkami zagranicznymi, które nie mieszczą się przez otwór w euroskrzynce - albo były od razu awizowane - listonosz nawet ich nie brał z poczty, bo bezczelnie przychodził z poleconymi do mieszkania, a w skrzynce w tym czasie już awizo leżało (ale żeby nie podpaść zwierzchnikom, to do okienka, w którym odbiera się awizowane przesyłki, przynosił je dopiero wtedy, gdy wracał z rejonu - wiem, bo byłam na poczcie w dniu awizowania i koło 16 jeszcze tych przesyłek w okienku nie było), zdarzyło się też, że listonosz na siłę wepchnął zamówienie do skrzynki (musiał sie przy tym nieżle natrudzić) i wydaje mi się, że te zamówienia z CS i EGM albo ukradł albo wsadził do złej skrzynki (bo czekam także na potwierdzenie odbioru listu poleconego wysłanego do urzędu, które także w tym czasie miało przyjść i jego też nie ma). A w moim bloku jest duża rotacja mieszkańców (wiele mieszkań jest wynajmowanych studentom - to przez bliskość uniwersytetu), więc albo to ktoś sobie przywłaszczył albo leży cały czas u kogoś w skrzynce.

Ale na szczęście mój listonosz już jest z powrotem On każdą przesyłkę zwykłą, która nie mieści się w skrzynce przynosi mi osobiście na 13 piętro
Stary 2009-08-28, 10:26   #298
SaraSara
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez 86Paula Pokaż wiadomość
dziewczyny spokojnie. przeciez wiecie jak jest z przesylkami zagranicznymi- roznie bywa, raz zatrzymaja w UC raz nie. ja zazwyczaj czekam na przesylke z CS ok 2 tygodni. teraz zamawialam 14 a przyszlo dzisiaj, i uznaje to za sukces szybkosci. jeszcze dojda, cierpliwosci
Problem w tym, że oni z CS tego wogóle nie wysłali...więc to nawet nie jest w drodze...mineło 15 dni... Wiem,że Poczta, że urzędy celne,ale mogliby nadać...

Oddam wiele za serum z zielonej herbaty BU !!! i zalotke do rzęs...może być elektryczna
SaraSara jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 11:23   #299
86Paula
Zakorzenienie

Powinnas do nich napisac i zapytac co sie dzieje i dlaczego tyle czasu zwlekaja z wysylka. tak nie moze byc!
Stary 2009-09-01, 02:56   #300
Lorri
Moderator

Porównanie miki Semi Matte z CS z Matte Sericite z Conservatorie:

http://i390.photobucket.com/albums/o...mica_matte.jpg

Jak widać, CS-owa bielsza, a w związku z tym wydaje się odrobinę bardziej kryjąca. Sericite z Cons. ma lekko kremowy kolor i jest niewątpliwie bardziej matowa, drobinek trzeba by z lupą szukać, czego nie można powiedzieć o Semi Matte. Mam wrażenie, że CS-owa rozprowadza się jakby mniej jedwabiście i bardziej osadza się na włoskach, ale to już bardzo subiektywne moje odczucia. Generalnie mogę polecić obie. Ekstremistycznym drobinkofobom bardziej przypadnie do gustu Matte Sericite, ale i z Semi Matte nie jest źle, na pewno nie będziemy lśnić jak przysłowiowy wampir w słońcu .

Ta reklama pokazywana jest pod 3 040 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Lorri jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
coastal scents, kosmetyki mineralne, mika, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości