COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej.. - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Wszystko o kosmetykach mineralnych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2010-02-12, 11:48   #511
T3kla
Raczkowanie

GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

Mam pytanie o primer silikonowy, czy któraś z was robiła ten primer na bazie któregoś z silikonów CS? I który z nich polecicie?
Silicone Oil, Dimethicone czy Cyclomethicone ?
T3kla jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 09:30   #512
Mini1991
Zakorzenienie

Dot.: COASTAL SCENTS miki, bazy i kosmetyki mineralne oraz pędzle i wiele więcej..

czy moze ktoras z organizatorek bedzie robic w najblizszym czasie zamowienie? powiedzcie mi ile mniej wiecej wychodzi koszt przesyłki z USA strasznie drogo?

włosomaniaczka

Mini1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 10:02   #513
86Paula
Zakorzenienie

ja chyba niedlugo bede robic. wysylka zalezy od wagi kupowanych przedmiotow. zwykle od ok 10 do 14$ (przy limicie kwoty zamowienia do ok 50$)
86Paula jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 10:11   #514
Mini1991
Zakorzenienie

czyli mniej wiecej wyjdzie cos takiego jak w EDM?
ja chetna jestem

włosomaniaczka

Stary 2010-02-17, 10:15   #515
86Paula
Zakorzenienie

no inaczej troche, bo licze koszt wysylki procentowo od kosztow zakupow danej uczestniczki. mozesz zerknac do mego arkusza, tam jest ostatnie CS.
Stary 2010-02-17, 10:30   #516
Mini1991
Zakorzenienie

ja jestem chyba chetna na same pedzle.. (ale jeszcze nie wiem)
wiec one chyba lekkie w miare ?
nie no wazne zeby mnie koszt wysyłki wiecej nie kosztował niz same pedzle :P
dzieki Paula za informacje

włosomaniaczka

Stary 2010-02-17, 10:48   #517
86Paula
Zakorzenienie

jak widac w arkuszu, nie kosztuje wiecej niz zamowienie
pedzle sa dosc lekkie.
prosze bardzo.
Stary 2010-02-17, 12:13   #518
aniuska18032
Zakorzenienie

Chyba też się skuszę na zamówienie
aniuska18032 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:08   #519
goldika
Zakorzenienie

Dziewczyny jakiej wielkości są sample mik z CS?

Panna Młoda'13

goldika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:12   #520
aniuska18032
Zakorzenienie

Sample mik to 1 teaspoon
Stary 2010-02-18, 16:15   #521
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez aniuska18032 Pokaż wiadomość
Sample mik to 1 teaspoon
Dziękuję
to chyba całkiem sporo... chociaż moje domowe teaspoons są różnej wielkości

Panna Młoda'13

Stary 2010-02-18, 16:26   #522
aniuska18032
Zakorzenienie

Myślę, że spokojnie na jakiś czas starczą. Jak będę w domu to looknę bo chyba mam sampla miki .. właśnie nie jestem pewna czy mam sampla czy co.. bo to był gratis który dostałam od Pauli w zamówieniu z CS dlatego nie mam pewności ale wieczorem sprawdzę
Stary 2010-02-18, 16:35   #523
faa
Zakorzenienie

GG do faa

a to różnie ja mam kilka i niektóre mieszczą się do sampla edm a niektóre ledwo do pojemniczka mini z edm nie wiem od czego to zależy

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 16:40   #524
goldika
Zakorzenienie

Dopiero zauważyłam, że miki to nie cienie a powiedzcie mi jeszcze czym miki różnią się od cieni? można je same nakładac na powiekę czy słabo się trzymają?
Sample cieni jaką mają pojemnośc?

Panna Młoda'13

Stary 2010-02-18, 17:19   #525
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

A ja muszę bardzo pochwalić CS Jakiś czas temu złożyłam zamówienie które niestety zaginęło Napisałam o tym do CS Odpowiedź dostałam już po 2h Zaproponowali zwrot pieniędzy albo ponowną wysyłkę Oczywiście odpisałam że chcę żeby wysłali mi to jeszcze raz, po czym znów po ok 2h dostałam maila że akurat jednej rzeczy nie mają na stanie ale jak będę mieć to mi doślą Jeszcze tego samego dnia dostałam też informację że przesyłka została wysłana No wspaniali są To się nazywa profesjonalne podejście
Ciekawe czy tym razem dojdzie

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 17:24   #526
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
A ja muszę bardzo pochwalić CS Jakiś czas temu złożyłam zamówienie które niestety zaginęło Napisałam o tym do CS Odpowiedź dostałam już po 2h Zaproponowali zwrot pieniędzy albo ponowną wysyłkę Oczywiście odpisałam że chcę żeby wysłali mi to jeszcze raz, po czym znów po ok 2h dostałam maila że akurat jednej rzeczy nie mają na stanie ale jak będę mieć to mi doślą Jeszcze tego samego dnia dostałam też informację że przesyłka została wysłana No wspaniali są To się nazywa profesjonalne podejście
coś ostatnio nie masz szczęscia chyba.. kolejna paczka zaginęła? Widzę, ze nie tylko mi okres zimowy dał w kość
ja też ich obsługę klienta bardzo lubię, choć przyznaję, iż swego czasu słynna sprawa z krzemionką i afera z tym związana nieco mnie zaskoczyła...
ale na pytania zawsze szybko odpowiadają i chyba zadne paczki nie przychodzą do mnei tak szybko jak właśnie z CS

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dopiero zauważyłam, że miki to nie cienie a powiedzcie mi jeszcze czym miki różnią się od cieni? można je same nakładac na powiekę czy słabo się trzymają?
Sample cieni jaką mają pojemnośc?
chyba dawno nic kolorowego do oczu z CS nie zamawiałam, bo wydawało mi się, ze cienie nie mają sampli.. odkąd straciłam całą całkiem sporą kolekcję cieni z CS (wypadek przy pracy), to nie zamawiałam chyba nic.. ale niech mnie ktoś poprawi jezeli się mylę- cienie nie miały sampli, prawda?
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 17:25   #527
evelinek_r
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez agusia_1 Pokaż wiadomość
Hihi, ja pamiętam, jak za pierwszym razem składałam zamówienie i nie zauważyłam linku do PP, odpowiedź po 1,5h i od zlecenie płatności skompletowana wysyłka w 6h. Tak to możemy rozmawiać Zawsze od nich paczki błyskawicznie przychodzą

Wysłałam
evelinek_r jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 17:28   #528
86Paula
Zakorzenienie

nie mialy, ale juz maja
sa w takich malych plastikowych opakowaniach, nie wiem moze 2-mililitrowych (?), ale nie wypelnionych w pelni.

a sample tez juz nie maja tyle co kiedys, choc to zalezy od koloru, z tego, co zauwazylam.
Stary 2010-02-18, 17:30   #529
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
[COLOR=Gray]

chyba dawno nic kolorowego do oczu z CS nie zamawiałam, bo wydawało mi się, ze cienie nie mają sampli.. odkąd straciłam całą całkiem sporą kolekcję cieni z CS (wypadek przy pracy), to nie zamawiałam chyba nic.. ale niech mnie ktoś poprawi jezeli się mylę- cienie nie miały sampli, prawda?
są próbki za 0.95$
tylko nie ma napisane jakiej są wielkości, w mikach faktycznie jest opisane 1teaspoon a tu ni ma

To może mi jeszcze ktoś tylko odpowie czy miki samodzielnie trzymają się powiek? Tzn np z bazą lumene albo coś takiego

Panna Młoda'13

Edytowane przez goldika
Czas edycji: 2010-02-18 o 17:32
Stary 2010-02-18, 17:49   #530
agusia_1
Zakorzenienie

GG do agusia_1

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
coś ostatnio nie masz szczęscia chyba.. kolejna paczka zaginęła? Widzę, ze nie tylko mi okres zimowy dał w kość
ja też ich obsługę klienta bardzo lubię, choć przyznaję, iż swego czasu słynna sprawa z krzemionką i afera z tym związana nieco mnie zaskoczyła...
ale na pytania zawsze szybko odpowiadają i chyba zadne paczki nie przychodzą do mnei tak szybko jak właśnie z CS
Nie to tamta co Ci pisałam Po prostu stwierdziłam że muszę ich tu pochwalić za to że nie robili żadnych problemów nie to co niektóre firmy

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Hihi, ja pamiętam, jak za pierwszym razem składałam zamówienie i nie zauważyłam linku do PP, odpowiedź po 1,5h i od zlecenie płatności skompletowana wysyłka w 6h. Tak to możemy rozmawiać Zawsze od nich paczki błyskawicznie przychodzą

Wysłałam
Dziękuję

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-09, 00:07   #531
EwaLuna
Raczkowanie

Cześć dziewczyny,mam pytanie w związku z tym, że chciałabym zakupić pędzelki z CS i mam już parę na oku i chciałabym taki a'la pencil brush to rozcierania kresek,który mogłybyście mi doradzić?
EwaLuna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 09:42   #532
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Cathy dzięki za zestawienie wszytskich pędzli z CS kawał dobrej, nieprzeterminowanej roboty

Mam tylko pytanie, jaki rodzaj przesylki wybieracie przy zamówieniu z pędzlami, poniżej fotka z róznymi opcjami i ja sie zgubiłam. Nie umiem sie odnaleźć - help

Edytowane przez Julianka_7oo7
Czas edycji: 2010-03-31 o 09:48
Julianka_7oo7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 10:01   #533
cathy
Organizatorka

GG do cathy

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Cathy dzięki za zestawienie wszytskich pędzli z CS kawał dobrej, nieprzeterminowanej roboty

Mam tylko pytanie, jaki rodzaj przesylki wybieracie przy zamówieniu z pędzlami, poniżej fotka z róznymi opcjami i ja sie zgubiłam. Nie umiem sie odnaleźć - help
no właśnie lekko przeterminowanej Bo CS wycofało kilka pędzli, a i sporo nowych się pojawiło od chwili, gdy robiłam to zestawienie

tu nie musisz wybierać opcji wysyłki (znaczy - w tym okienku)
gdy przejdziesz dalej, na samym końcu poda Ci możliwe opcje wysyłki z kosztami i .. ja zawsze wybieram najtańszą możliwą

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2010-03-31 o 10:02
cathy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 10:35   #534
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez cathy
no właśnie lekko przeterminowanej Bo CS wycofało kilka pędzli, a i sporo nowych się pojawiło od chwili, gdy robiłam to zestawienie
Znalazłam Twoje opisy wszytskich tych pedzlaków które mnie interesują, więc zestawienie okazało sie bardzo przydatne dla mnie
Cytat:
Napisane przez cathy
na samym końcu poda Ci możliwe opcje wysyłki z kosztami i .. ja zawsze wybieram najtańszą możliwą
aha dziękuję
Stary 2010-04-12, 12:47   #535
Mini1991
Zakorzenienie

dziewczyny czy któras z was mogłaby mi doradzic jakie pedzle mogłabym kupic z costal scents?? interesuje mnie głownie pedzle do oczu..
ale tak.. zauwazyłam ze interesuje sie pedzlami ktore sa identyczne/takie same jak te co juz mam wiec prosze was..
a wiec http://images.google.pl/imgres?imgur...26tbs%3Disch:1 z sephory mam pedzel (4 od lewej) to nr 21 raczej nie stosuje na oczy bo jest taki mało poradny.. wole go do korektora.. wiec przydałoby mi sie cos ciutke mniejszego
natespnie (7 od lewej) kulka do załamania powieki nr 13 bardzo lubie.
i (8 od lewej) do cieniowania
z Everyday mam pedzel smudge brush, blending brush, do eyelinera. everyday eye shadow.
No wiec z costal'a brałabym raczej do korektora : http://www.coastalscents.com/cfwebst...lage-brush.cfm

zainteresował mnie tez: http://www.coastalscents.com/cfwebst...tour-brush.cfm

http://www.coastalscents.com/cfwebst...adow-brush.cfm - ale nie wiem czy nie bedzie taki jak blending z edm
http://www.coastalscents.com/cfwebst...rease-duet.cfm - ten az 10$ roznicy wiec chyba wezme ;P

włosomaniaczka

Stary 2010-04-26, 20:36   #536
Julianka_7oo7
Zadomowienie

Przyszły moje pędzle z CS
Względnie prędko
Normalnie te syntetyczne cuda są takie mięciutęciupeńkie że nic tylko sie nimi miziać Teraz sie suszą maluchy moje, ale jak tylko wyschną to obfocę i sie podzielę radością

Miki są śliczne, tylko że są niemalże transparentne. Mało napigmentowane. Myślałam że będą bardziej intensywne te kolory.

edycja:
Te włoskie pędzle to są te, co mnie podrażniały. Po tygodniu prania jakoś doszłam z nimi do porozumienia. Widocznie to była reakcja kontaktowa na naturalne włosie. Razem pedzlaki z dwóch zamówień :

Edytowane przez Julianka_7oo7
Czas edycji: 2010-04-27 o 09:53
Stary 2010-05-04, 17:06   #537
capuccino
z innej bajki

Dziewczyny, ile kosztuje ten puder? (Flawless Glow Dust) Nie widzę obok ceny... Może któraś się orientuje?

http://www.coastalscents.com/cfwebst...-glow-dust.cfm

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:10   #538
kamilawu
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez capuccino Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ile kosztuje ten puder? (Flawless Glow Dust) Nie widzę obok ceny... Może któraś się orientuje?

http://www.coastalscents.com/cfwebst...-glow-dust.cfm
Rozwiń sobie okienko "choose one"
kamilawu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 17:15   #539
capuccino
z innej bajki

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Rozwiń sobie okienko "choose one"

Dziękuję
A ja szukałam ceny obok, bo w innych pudrach (tych brązujących) tak było

*
W moim niebie będę znowu głaskać wszystkie moje pożegnane psy.
*

Wymiankowy listopad (klik!)

capuccino jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 17:18   #540
Miss_Blair
Przyczajenie

Hej.
Właśnie zamierzam zacząć moją przygodę z pudrem i różem. Potrzebuję jakichś dobrych, ale nie drogich pędzli (nie jakieś super profesjonalne). Fajnie by było gdyby nie wypadało włosie i prosto rozprowadzało się kosmetyk. Czy możecie polecić tego typu pedzle?

ps. czytałam o tych wszystkich pędzlach, ale totalnie nie wiem co wybrać jako, że jestem totalną amatorką.

Edytowane przez Miss_Blair
Czas edycji: 2010-05-06 o 17:21
Miss_Blair jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
coastal scents, kosmetyki mineralne, mika, minerals

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości