Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Tutaj podzielisz się adresami i nazwiskami sprawdzonych fryzjerów, których możesz polecić.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-06-03, 21:01   #1
ALEXSIS19
Raczkowanie

DOBRZY FRYZJERZY SZCZECIN przedłużanie , zagęszczanie wsłosów-

Hej. Pisze bo mam pewien problem ostatnio przedłużyłam sobie włosy w Szczecinie i nie byłam zadowolona z efektów a zapłaciłam 2000zł. Moja koleżanka ostatnio sobie zageściła włosy i włąsnie o taki efekt mi mniej więcej chodziło. I teraz mam do was dziewczyny pytanie czy są dziewczyny z zachodniopomorskiego które maja sprawdzone zakłady fryzjerskie gdzie takie usługi wykonują, i czy któraś miała zagęszczenie? I jaka cena?

I jeszcze jedno słyszałam że za granicą takie usługi są tańsze niż u nas a wykonanie i jakosc wlosów lepsza! Czy ktos moze to potwierdzić ? Z góry dziękuje
ALEXSIS19 jest offline  
Stary 2009-06-05, 15:50   #2
ewelina2102
Raczkowanie

Dot.: DOBRZY FRYZJERZY SZCZECIN przedłużanie , zagęszczanie wsłosów-

I jeszcze jedno słyszałam że za granicą takie usługi są tańsze niż u nas a wykonanie i jakosc wlosów lepsza! Czy ktos moze to potwierdzić ? Z góry dziękuje[/QUOTE]

Mieszkam w Szkocji, wybrałam się do kilku salonów żeby dowiedzieć się ile kosztuje przedłużanie włosów... cena wahała się od 700 to 1000 funtów!!! Złapałam się za głowę (bo to ok 3500-5000zł) i podziękowałam, słyszałam o polce która robi to za 100 funtów ale podobno wlosy są złej jakości i trzeba samemu ściągać bo ona już w ściąganie się nie bawi.Widziałem jej dzielo które po tygodniu wyglądało jak miotła. Moim zdaniem lepiej robić włosy w Polsce
ewelina2102 jest offline  
Stary 2009-08-21, 10:42   #3
ooolllaaa
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez ewelina2102 Pokaż wiadomość
I jeszcze jedno słyszałam że za granicą takie usługi są tańsze niż u nas a wykonanie i jakosc wlosów lepsza! Czy ktos moze to potwierdzić ? Z góry dziękuje
Mieszkam w Szkocji, wybrałam się do kilku salonów żeby dowiedzieć się ile kosztuje przedłużanie włosów... cena wahała się od 700 to 1000 funtów!!! Złapałam się za głowę (bo to ok 3500-5000zł) i podziękowałam, słyszałam o polce która robi to za 100 funtów ale podobno wlosy są złej jakości i trzeba samemu ściągać bo ona już w ściąganie się nie bawi.Widziałem jej dzielo które po tygodniu wyglądało jak miotła. Moim zdaniem lepiej robić włosy w Polsce [/QUOTE]
a gdzie przedłużałaś włoski że nie jestes zadowolona, ja sie wybieram do enjoy ...
ooolllaaa jest offline  
Stary 2009-08-21, 12:29   #4
katty86
Rozeznanie

Jest cały dział na temat fryzjerów:
http://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=47
Tu poszukaj lub załóż swój wątek.

katty86 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości