Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-05, 21:31   #301
legallybrunette
Rozeznanie

Dot.: kobieta na zapałkę !! :O

dokladnie, juz nie moge sie doczekac kiedy moje odrosną i wszyscy będą spoglądac na nie z zachwytem
Stary 2009-09-06, 19:04   #302
mg78
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 2

Witam dziewczyny ja dzisiaj obcięłam sama swoje włosy na jakieś 4cm,liczę ze będą odrastać zdrowe,na jakiś czas odstawiam prostownicę ponieważ teraz nie mam co prostować...przy takiej długości

mg78 jest offline  
Stary 2009-09-06, 20:26   #303
legallybrunette
Rozeznanie

z pewnością będą zdrowe a czemu scielas i z jakiej dlugosci
Stary 2009-09-06, 20:30   #304
mg78
Zadomowienie

to chyba pod wpływem chwili już dawno mnie korciło na tak króciutko....co prawda to nie zapałka ale ....włosy wcześniej miałam ścięte na grzybka do linii ucha
tak teraz wyglądam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a 153.jpg (19,6 KB, 495 załadowań)

Edytowane przez mg78
Czas edycji: 2009-09-06 o 20:38
mg78 jest offline  
Stary 2009-09-06, 20:55   #305
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

bardzo fajnie wyglądasz-strasznie ci do twarzy w takiej fryzurce! a prostownicę to najlepiej wyrzuć-to morderstwo dla włosów!!!

a oto moja łysa głowa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg łysa_1.jpg (15,9 KB, 487 załadowań)

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

Edytowane przez patrycja1984
Czas edycji: 2009-09-07 o 12:00
patrycja1984 jest offline  
Stary 2009-09-07, 15:36   #306
blackmail
Przyczajenie

mg78, swietnie wygladasz, bardzo Ci pasuje
patrycja1978, moj luby bylby zachwycony:P ciekawa jestem jak wygląda Twoja twarz w tej nowej "fryzurze" jak mialam te swoje kilka milimetrow, to nie nosilam peruk, chust i czapek.. i wtedy tez wlasnie nauczylam się podkreslac mocniej oczy, zeby 'nie zgubic' urody. wsyztskim sie podobało
a poza tym, to jak - juz przyzywczajona?
Stary 2009-09-07, 17:07   #307
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

Cytat:
Napisane przez blackmail Pokaż wiadomość
mg78, swietnie wygladasz, bardzo Ci pasuje
patrycja1978, moj luby bylby zachwycony:P ciekawa jestem jak wygląda Twoja twarz w tej nowej "fryzurze" jak mialam te swoje kilka milimetrow, to nie nosilam peruk, chust i czapek.. i wtedy tez wlasnie nauczylam się podkreslac mocniej oczy, zeby 'nie zgubic' urody. wsyztskim sie podobało
a poza tym, to jak - juz przyzywczajona?
tak,przyzwyczaiłam się...myślałam,że będę rozpaczać po ich utracie-miałam bzika na punkcie włosów-odżywki,farby,prostowanie ,modelowanie...a teraz problem z głowy-do słownie i w przenośni mąż mówi,że wyglądam sexownie-co mnie strasznie zdziwiło, bo zawsze był zwolennikiem długich włosów...ja też noszę ostrzejszy makijaż-tylko oczu- i czuję się nawet atrakcyjnie,ale na iasto nie mam odwagi wyjść bez chusty,albo czapki...może jak troszkę podrosną...

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

Stary 2009-09-07, 17:12   #308
Loretta8
Rozeznanie

patrycja1984 gratuluję odwagi! Jak miałaś tak zniszczone włosy to warto było. Teraz będziesz cieszyć się nowymi, ładnymi włoskami

Loretta8 jest offline  
Stary 2009-09-07, 21:39   #309
rochejaquelein
Raczkowanie

Patrycjo1984, zazdroszczę koledze mężowi takiego skarbu. Ma chłopak szczęście.

Kiedyś prawie namówiłem byłą do tego samego, ale za każdym razem w ostatniej chwili się wycofywała. A teraz to już kwaśne winogrona.
rochejaquelein jest offline  
Stary 2009-09-07, 21:47   #310
aktaga13
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Pokaż wiadomość
bardzo fajnie wyglądasz-strasznie ci do twarzy w takiej fryzurce! a prostownicę to najlepiej wyrzuć-to morderstwo dla włosów!!!

a oto moja łysa głowa
nie widać Twojej buzi, ale pierwsze co pomyślałam : "o rany, ale seksi!!" to dziwne, bo krótkie włosy to nie mój styl zupełnie (nie wspominając o "zapałkach" ). ale podziwiam was. robicie niezły eksperyment, a przy tym nie tracicie nic a nic ze swojej kobiecości. ciekawa jestem efektów (tzn "nowych" włosów!)

z taką "fryzurą" jak nic walnęłabym sobie czerwone usta, skórzaną kurteczkę i szpilki (choć to także nie w moim stylu ). jesteście super!!
Stary 2009-09-07, 22:35   #311
mg78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Pokaż wiadomość

a oto moja łysa głowa
Wow super ja nie miałam odwagi na zapałeczkę ściąć,ale strasznie mi się podobają te Wasze łyse główki,też jestem ciekawa jak wygląda Twoja twarz,co do prostownicy to wiem że to morderstwo ale przy moich kręconych włosach to było zło konieczne,ale teraz mam spokój
No ciekawe która z dziewczyn następna
blackmail dziękuję

mg78 jest offline  
Stary 2009-09-08, 08:04   #312
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

dziękuję Wam wszystkim za komplementy-aż dziwnie je czytać,kiedy zostało się wychowanym w przekonaniu,że długie włosy to główny atrybut kobiety...a tak na marginesie: kiedy miałam dłuższe włosy,musiałam namawiać męża żeby mnie głaskał po głowie (strasznie to lubię) a teraz on nie może oderwać od niej swojej ręki...

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

Stary 2009-09-08, 12:42   #313
legallybrunette
Rozeznanie

Widzę że zaczelam wizażową falę golenia na zapalkę

Cieszę się
Stary 2009-09-08, 21:30   #314
rochejaquelein
Raczkowanie

Patrycjo, rzecz po pierwsze tkwi w przekonaniu, że kobieta powinna nosić długie włosy (a wystarczy rozejrzeć się po polskich miastach, że owo przekonanie nie znajduje pokrycia w rzeczywistości), po drugie że mężczyźni wolą u kobiet długie włosy (patrz wyjaśnienie punktu 1). Wielu mężczyzn lubi zadziorne krótkie fryzury kobiet, ale dla zachowania pozorów udaje, że jest odwrotnie. A mimo wszystko całkiem dużo kobiet się do tych pozorów akomoduje, nosząc fryzury nijakie, proste, nudne strąki sięgające łopatek. Krótka fryzura stanowi miłą odmianę. A jej brak można wręcz potraktować jak afrodyzjak.
Stary 2009-09-08, 22:09   #315
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

Cytat:
Napisane przez rochejaquelein Pokaż wiadomość
Patrycjo, rzecz po pierwsze tkwi w przekonaniu, że kobieta powinna nosić długie włosy (a wystarczy rozejrzeć się po polskich miastach, że owo przekonanie nie znajduje pokrycia w rzeczywistości), po drugie że mężczyźni wolą u kobiet długie włosy (patrz wyjaśnienie punktu 1). Wielu mężczyzn lubi zadziorne krótkie fryzury kobiet, ale dla zachowania pozorów udaje, że jest odwrotnie. A mimo wszystko całkiem dużo kobiet się do tych pozorów akomoduje, nosząc fryzury nijakie, proste, nudne strąki sięgające łopatek. Krótka fryzura stanowi miłą odmianę. A jej brak można wręcz potraktować jak afrodyzjak.
zgadzam się z Tobą w 100%...ja osobiście bardzo się cieszę z eksperymentu zgolenia włosów-wyglądam na pewno oryginalnie zawsze warto spróbować czegoś nowego w życiu...

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

Stary 2009-09-08, 22:19   #316
legallybrunette
Rozeznanie

fajny podpis wlosy dlugosc 0 cm ani się obejrzysz i będą lecialy cm za cm
Stary 2009-09-08, 23:11   #317
rochejaquelein
Raczkowanie

Patrycjo, brawa za odwagę. Przypuszczam, że całkiem liczne dziewczyny odczuwają ochotę, by pójść w Twoje ślady, ale zapewne lękają się reakcji otoczenia. A wbrew pozorom nie ma czego. Może przez pewien czas zostaniesz przy zerowej długości?

Sam bym chętnie przeprowadził taki eksperyment, ale rzeczy wymagałaby spełnienia dwóch podstawowych warunków: pojawienia się właściwej koleżanki i przekonania jej do poddania się eksperymentowi. Na razie spełnienie pierwszego mocno komplikuje sytuację huehue.
Stary 2009-09-09, 01:06   #318
fizelina
Zadomowienie

mnie chyba od zawsze nosi żeby ściąć się na zapałkę, ale od czasu jak miałam rozbitą głowę trochę się boję, ze blizna byłaby widoczna.. :/

a co do ratowania sie, gdy taka sytuacja nie jest z wyboru.. poza różniastymi odżywkami warto skupić się też na ładnym kobiecym makijażu i to takim z kategorii tych mocniejszych.. mnie osobiście się podobają kobiety ścięte na zapałkę, ale bynajmniej nie takie, które do tego ubierają się na chłopczycę i raz na ruski rok podmalują rzęsy, ale właśnie takie z mocno podmalowanymi oczami, zwłaszcza warto wyeksponować rzęsy.. co by nie mówić taka fryzura jest zadziorna, więc nie ma co z siebie robić szarej myszki, tylko podejść do sprawy z dumą, zwłaszcza że kobiecość to nie kolejne centumetry włosów na glowie.
fizelina jest offline  
Stary 2009-09-09, 11:39   #319
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

rochejaquelein
myślę,że kiedyś znajdziesz dziewczynę,która będzie chciała poeksperymentować...ja osobiście jeszcze miesiąc temu byłam nastawiona na zapuszczanie włosów-myślałam "lepsze byle jakie,ale długie, niż żadne " a dzisiaj proszę- mam łysą głowę i dobrze mi z tym...osobiście rozumiem dziewczyny,które boją się ścięcia tak radykalnego-też tak miałam...ale mąż przekonał mnie,że włosy to nie nerka-odrosną,a taka okazja może już się nie powtórzyć i potem będę żałowała....miał rację-żyje się tylko raz!!!

fizelina-ja wcześniej (przed ścięciem) rzadko kiedy się malowałam-teraz makijaż to dla mnie podstawa...podkreślam przede wszystkim oczy-i wyglądam jak kobieta z pazurem!

legallybrunette
masz już całkiem długie włoski na łysej głowie dosłownie widać jak włosy rosną...fajna sprawa

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

Edytowane przez patrycja1984
Czas edycji: 2009-09-09 o 11:41
Stary 2009-09-11, 14:06   #320
baldissima
Raczkowanie

patrycja1984, masz bardzo ladny ksztalt glowy. Smiem przypuszczac ze wygladasz bardzo intrygujaco
baldissima jest offline  
Stary 2009-09-11, 16:48   #321
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie

Patrycja jesteś moją idolką! mg78 bardzo twarzowa fryzura, też kiedyś taka miałam i gdyby nie to że zapuszczam to bym się tak ścięta, bo zaczynam tęsknić za taka długością, masz święty spokój z suszarką, prostownicą etc. i na dodatek bardzo sexy się prezentuje. Chciało by się powiedzieć mrrau Legally u Ciebie nisim tak przyspieszył porost?
Stary 2009-09-11, 18:25   #322
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Patrycja jesteś moją idolką! mg78 bardzo twarzowa fryzura, też kiedyś taka miałam i gdyby nie to że zapuszczam to bym się tak ścięta, bo zaczynam tęsknić za taka długością, masz święty spokój z suszarką, prostownicą etc. i na dodatek bardzo sexy się prezentuje. Chciało by się powiedzieć mrrau Legally u Ciebie nisim tak przyspieszył porost?
thx co tu dużo mówić : krótkie włoski nie wymagają prostowania ani suszenia a to wielki plus jak dla mnie-dużo zachodu a w moim przypadku efekt i tak marny...odżywki,maski do włosów,jedwab,nabłyszczac z,szampony-uzbierałam tego całą masę-po ogoleniu głowy pozbyłam się wszystkiego...WIELKA ulga!pierwszy raz od 10 lat będę miała zdrowe włosy

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

Stary 2009-09-11, 19:32   #323
Aniaaa PlayMate
Zakorzenienie

Nie no Lux i wygoda
Stary 2009-09-11, 19:44   #324
monosylaba
Przyczajenie

witajcie dziewczyny otoz zastanawiam sie nad obcieciem wlosow na tzw."zapalke" jednak obawiam sie, ze przy mojej okraglej twarzy bede wygladac komicznie..nie wiem czy darowac sobie to sciecie czy jednak zaryzykowac czy taka fryzura wyostrza ryry twarzy?udwydatnia okragla buzie czy optycznie wyszczupla?
monosylaba jest offline  
Stary 2009-09-11, 21:43   #325
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

Cytat:
Napisane przez monosylaba Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny otoz zastanawiam sie nad obcieciem wlosow na tzw."zapalke" jednak obawiam sie, ze przy mojej okraglej twarzy bede wygladac komicznie..nie wiem czy darowac sobie to sciecie czy jednak zaryzykowac czy taka fryzura wyostrza ryry twarzy?udwydatnia okragla buzie czy optycznie wyszczupla?
witaj,ja też mam okrągłą twarz-jeszcze nie tak dawno miałam fryzurę na boba-ścięłam sobie grzywkę i mąż powiedział,że wyglądam jak pyza...teraz mam włoski na zapałkę (a może i krócej) i twarz wygląda o wiele szczuplej-zreszcztą moja fotka jest na tym wątku może wstawisz jakieś foto?

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

Stary 2009-09-11, 21:54   #326
legallybrunette
Rozeznanie

Cytat:
tez mam okragla buzie i wcale nie wydaje mi sie zeby pogrubilo , niee
Stary 2009-09-11, 22:47   #327
monosylaba
Przyczajenie

dzieki za info dziewczyny a co do zdjecia to glupio mi wstawic (wstydze sie:P ) ale moge przeslac na meila, moze mi doradzicie czy faktycznie szykowac sie na sciecie
monosylaba jest offline  
Stary 2009-09-11, 23:07   #328
Mortyshja
Rozeznanie

Ja też chce mieć włosy ścięte na 0cm.. ale u mnie to nie przejdzie... jestem puszystą kobietką więc i nie za fajnie bym pewnie wyglądała.. echh.. ubolewam strasznie na tym :p

Mortyshja jest offline  
Stary 2009-09-11, 23:26   #329
mg78
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Aniaaa PlayMate Pokaż wiadomość
Aniaaa,teraz jestem na etapie poszukiwania jakiegoś fajnego szamponu ziołowego,tylko nic mi na razie nie wpadło w oko a jako odżywkę daję olej kokosowy na włosy,albo vatika

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Mortyshja Pokaż wiadomość
Ja też chce mieć włosy ścięte na 0cm.. ale u mnie to nie przejdzie... jestem puszystą kobietką więc i nie za fajnie bym pewnie wyglądała.. echh.. ubolewam strasznie na tym :p
Puszysta??? taki przykład z mojej strony Dorota Wellman kobietka puszysta a jednak króciutkie włosy jej pasują mi się osobiście podoba...

mg78 jest offline  
Stary 2009-09-12, 07:27   #330
patrycja1984
Raczkowanie

GG do patrycja1984

Cytat:
dzieki za info dziewczyny a co do zdjecia to glupio mi wstawic (wstydze sie:P ) ale moge przeslac na meila, moze mi doradzicie czy faktycznie szykowac sie na sciecie
jeśli chcesz to wyślij mi fotke na maila :mija84@wp.pl, może pomogę a tak w ogóle to uważam,że dziewczynom o okrągłej buzi ta fryzura pasuje...spróbuj może na mokro przygładzić włosy i mocno spiąć w kucyk, wtedy mniej więcej zobaczysz jak będziesz wyglądać...

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012

Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości