Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-02-05, 13:56   #1411
niutka1
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
To ja z moją fryzurą nie podobam się nikomu..... chyba tylko samej sobie
mnie sie wydaje, ze jest ok, tylko chyba powinnaś brwi mocniej robić, tak jak jest to na zdjęciach gdzie masz dłuższe ciemniejsze włoski
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline  
Stary 2010-02-05, 13:59   #1412
laudik
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
mnie też, powinni nam za to płacić

laudiczek, nieprawda, jak masz teraz te włoski z pasemkami to duuzo lepiej niz jak miałas takie ciemne

ninedinek- wersji blond nie próbowałam, bo nigdy nie dałam rady zapuścic dłuższych blond, a w takich naprawdę długich miałam tylko ciemne, wydaje mi sie, ze blond ciężko zapuścic długie z którkich, bo rozjaśnianie bardzo niszczy włoski, musze zacisnąc zeby i zapuścić, potem sie będe zastanawiac, ale wiecie, mam wrażenie, że naturalne włoski lepiej wyglądają jak sa juz długie, a najładniej jak sa naprawde długie, powiedzmy do połowy pleców, wtedy to sa piękne, zobaczcie sobie wątek z mojego podpisu, tam dziewczyny daja fotki naturalek...
a takie krótkie jak my mamy, to trzeba po prostu przetrwac, tylko jak

laudik, a co Ty na moja wrsje kleopatra w kolorze naturalnym ( no prawie) ?

bardziej podoba mi sie w wersji niewyprostowanej
nie wiem czemu kleopatra jakos -tak ogolnie-nienaturalna mi sie wydaje.
najbardziej mi sie podobasz z bardzo krotkimi, ale chyba mam juz taki problem w glowie, ze zawsze z tysiecy fryzur wybiore jej brak (w sesnie doslownym)

laudik jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:02   #1413
Ninedin
Zakorzenienie

Przestałam robić brwi na jakiś czas Chyba po wodzie utlenionej wychodziły mi włoski

Myślisz, że przy jasnych włosach będą dobrze wyglądać ciemne brwi?

W przyszłym tygodniu idę do kosmetyczki
Stary 2010-02-05, 14:02   #1414
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Jakby to ująć... U kogoś bardzo podobają mi się naturalne włosy Nawet na forum, gdy jakaś dziewczyna chce ufarbować swoje naturalne włosy to odradzam Wiem, że jak się raz zacznie to potem ciężko przestać

Laudik uważam podobniej, jak Niutka. O wiele lepiej Ci w jasnych. Teraz fryzura ma jakiś charakter Masa była przy tych ciemnych włosach

Muszę sobie coś kupić dla zaspokojenia Wypatrzyłam w necie ciekawy szalik i chyba się skuszę Wygląda, jak naszyjnik

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:21 ----------

Laudik a tak swoją drogą to zakład był o to, że w ogóle masz nie ścinać? Gdyby tylko o to, że masz mieć dłuższe włosy to delikatny kształt mogłabyś im nadać
Przecież nie pójdziesz na imprezę z czymś bez kształtu? Tak czy inaczej jakąś fryzurę na końcu będziesz musiała zrobić
juz i tak dalam de. bo uchlastalam gzrywke - na wiesc o zmianie terminu, no i delikatniee koncowki ciachalam kilka razy - ale straszne stzrepy mialam.
bo ogolnie zakald mowi o wlosach dlugich - znaczy kompletnie nieobcinanych.
i zeby nie zapeszyc - jak pzred matura - wiec nie mialo byc scinania wcale

laudik jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:04   #1415
eli_
Raczkowanie

wszystkie uogólnienia są irytujące. Stwierdzenie- w kontekście włosów- ze to nie jest najważniejsze też trochę irytuje. Dla kobiety wygląd jest ważny .Chociaż mój też nie ma preferencji w tym temacie- nawet nie mówi mi schudnij . Raczej inne mu się podobają chude lub długowłose- ja lepiej żebym była taka w sam raz i raczej z krótkimi. Tak na codzień.
eli_ jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:04   #1416
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
bardziej podoba mi sie w wersji niewyprostowanej
najbardziej mi sie podobasz z bardzo krotkimi, ale chyba mam juz taki problem w glowie, ze zawsze z tysiecy fryzur wybiore jej brak (w sesnie doslownym)
mam to samo
Stary 2010-02-05, 14:05   #1417
eli_
Raczkowanie

a odnośnie zapuszczania- żeby ich nie zniszczyć to jakim szamponem myć - żeby nie były wysuszone jak już podrosną.? bo na rynku jest tyle chemi- stosuję zawsze Elseve- ale nie mogę myć często- prawda?
eli_ jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:06   #1418
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
Kruszynek, wybacz, ale chce przestac byc anonimowa tylko dla tych , którzy odwzajemnia mi sie tym samym

zrobisz album, to sie zaprzyjaxnimy

błagam Cie nie dołuj mnie

mam nadzieję, ze nie
jak poznałam mego ukochanego ścięłam włoski do mniej więcej jak laudik miała w grudniu i z tej długości trzy lata póxniej miałam do połowy pleców, z tym, że w międzyczasie cos tam kombinowałam, podcinałam, równałam itd...

mój mąz uparcie twierdzi, że lubi mnie w kazdych włosach, w czym wcale mi nie pomaga, bo gdyby mi stanowczo powiedział, ze uwielbia długie, to miałabym motywację do zapuszczczania, mysle, ze nie ma czegos takiego, ze faceci to, faceci tamto, mnie to nie interesuje- interesuje mnie co lubi mój facet :p
to jest straszne.
mam takiego samego dziada w domu.
i pytam - a wolisz tak czy tak
a on - obojetnie.
ja na to - nie wiezre ze az tak obojetna ci jestem
a on - zle mnei rozumiesz - to tylko wlosy - pzreciez wiesz, ze jak dla mnei mozesz byc lysa - wlosy to ku..wa tylko wlosy a nie ty.
i taka pomoc

laudik jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:07   #1419
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez eli_ Pokaż wiadomość
wszystkie uogólnienia są irytujące. Stwierdzenie- w kontekście włosów- ze to nie jest najważniejsze też trochę irytuje. Dla kobiety wygląd jest ważny .Chociaż mój też nie ma preferencji w tym temacie- nawet nie mówi mi schudnij . Raczej inne mu się podobają chude lub długowłose- ja lepiej żebym była taka w sam raz i raczej z krótkimi. Tak na codzień.
Każdy człowiek ma prawo do tego żeby wyglądał tak, jak chce

Chyba mam zbyt mocny charakter żeby pytać się mojego faceta, co mam sobie zrobić na głowie Nie potrafię być "więźniem" w związku
Stary 2010-02-05, 14:08   #1420
niutka1
Wtajemniczenie

Cytat:
he, he, bo jest nienaturalna w moim przypadku, musze sie nieźle napracowac prostownicą
ale od dzieciństwa marzyłam o takiej fryz, moja kumpela ma proste jak drut włosy i nosiła taka fryzurę cała podstawówkę i liceum i ja jaj mega zazdrościłam, a prostownice odkryłam rok temu i przez rok prostowałam włoski z uczuciem spełnionego marzenia

naturalne miałam kręcone, a raczej falowane, zalezy przy jakiej fryzurze, a teraz to nie wiem, wywijaja mi się końcówki, zalezy tez jak je ułożę, i duzo zalezy od szamponu lub odżywki, np po odzywce nisim mam prawie proste ( miałam resztki to zuzyłam ostatnio) , a po szamponie joanna bursztynowym bez odzywki mi sie kręcą, zobaczymy jakie będa jak urosną...

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-02-05 o 14:11
niutka1 jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:10   #1421
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
a odnośnie zapuszczania- żeby ich nie zniszczyć to jakim szamponem myć - żeby nie były wysuszone jak już podrosną.? bo na rynku jest tyle chemi- stosuję zawsze Elseve- ale nie mogę myć często- prawda?
Musisz szukać takiego, który będzie Ci odpowiadał Włosy myje się wtedy kiedy tego potrzebują Jak nie są przetłuszczone to nie ma sensu myć
Używałam kiedyś Elseve codziennie..... Szampon nie niszczy
Stary 2010-02-05, 14:10   #1422
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
Włosy rosną średni 1 cm na miesiąc Od łopatek do pleców ? Ile to będzie centymetrów 24 ? To w dwa lata, zakładając, że nie będziesz podcinała

To ja z moją fryzurą nie podobam się nikomu..... chyba tylko samej sobie

Mnie podobają się blondyni.... zapyta mnie jakiś kolega, który jest brunetem o włosy i się biedaczysko załamie bo ja ie lubię brunetów

Co by o facetach nie napisać to jakiś tam móżdżek mają Biorąc pod uwagę, że jeszcze jeden arcy-ważny narząd potrzebuje krwi ... nie tylko mózg to chyba są wstanie, mimo wszystko, określić co im się podoba Jednemu długowłose blondynki a drugiemu krótkowłose rude

nie bulwersować się moją wypowiedzią ..... zirytowała mnie teoria o tym, że mężczyźni wolą długowłose
nieprawda.
podejzrewm, ze moj maz na przyklad woli jednak kobiety bez wlosow - uwaza, ze jak laska wyglada dobzre opitolona na zapalke to to jest naprawde laska.
choc teraz mi kibicuje z zapuszczaniem - sam ma dluzsze ode mnie cwaniak
i jak zawsze twierdzi, ze dla niego czy mam takie czy siakie to mu to lata bo we wszystkich wygladam ponoc swietnie
no nie wiem, ciezko mi to pzryjac za prawde, zwlaszcza ostatnio....

laudik jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:14   #1423
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
he, he, bo jest nienaturalna w moim przypadku, musze sie nieźle napracowac prostownicą
ale od dzieciństwa marzyłam o takiej fryz, moja kumpela ma proste jak drut włosy i nosiła taka fryzurę cała podstawówkę i liceum i ja jaj mega zazdrościłam, a prostownice odkryłam rok temu i przez rok prostowałam włoski z uczuciem spełnionego marzenia

naturalne miałam kręcone, a raczej falowane, zalezy przy jakiej fryzurze, a teraz to nie wiem, wywijaja mi się końcówki, zalezy tez jak je ułożę, i duzo zalezy od szamponu lub odżywki, np po odzywce nisim mam prawie proste ( miałam resztki to zuzyłam ostatnio) , a po szamponie joanna bursztynowym bez odzywki mi sie kręcą, zobaczymy jakie będa jak urosną...

gładkie, proste włosy moje marzenie. Osiągam je jedynie przy użyciu prostownicy.
Stary 2010-02-05, 14:16   #1424
laudik
Zakorzenienie

Cytat:

ja po 5 miesiacach testow na zwizretach(czyt.sobie)wro cilam to pantene highlights expression i loreal elvive pearl protein (czy jakos tak - rozowe butelki).
i bardzo mi z tym dobzre.
mysle, ze farbowane wlosy poztrebuja innej pielegnacji, a naturalne innej.
moje wlsoy ciesza sie z chemii
a z naturalnych skaldnikow daje im kokosa

laudik jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:17   #1425
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
nieprawda.
podejzrewm, ze moj maz na przyklad woli jednak kobiety bez wlosow - uwaza, ze jak laska wyglada dobzre opitolona na zapalke to to jest naprawde laska.
choc teraz mi kibicuje z zapuszczaniem - sam ma dluzsze ode mnie cwaniak
i jak zawsze twierdzi, ze dla niego czy mam takie czy siakie to mu to lata bo we wszystkich wygladam ponoc swietnie
no nie wiem, ciezko mi to pzryjac za prawde, zwlaszcza ostatnio....
Bo to chyba nie o włosy chodzi

Osłabiają mnie też laski, które pod wpływem faceta swoje kruczoczarne włosy farbują na blond
Pamiętacie serial Beverly Hills 90210? Brenda dla Dylana chciała być blondynką
Uwielbiałam ten serial......
Czasami szkoda mi, że czas tak szybko biegnie
Stary 2010-02-05, 14:19   #1426
laudik
Zakorzenienie

Cytat:

ja mam fale od zawsze.\ale jakos zawsze myslalm, ze takie gowniane wlsoy mam, ze trzreba je wygladzac i wygladzac. i nigdy nie sa proste jak tzzreba.
a jak odkrylam wizaz to teraz juz wiem - bo sprawdzilam - tydzien pielegnacji specjalnej dla kreciolow - i mam leb w lokach.

laudik jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:30   #1427
niutka1
Wtajemniczenie

Cytat:

ja tez uwielbiałam

ale tylko ta 1 część, bo potem była tak jakby druga, jak oni juz poszli na studia i do pracy, to było nudne

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

laudik daj linka na ten wątek o pielęgnacji kręciołów , prosze
niutka1 jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:34   #1428
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
ja tez uwielbiałam

ale tylko ta 1 część, bo potem była tak jakby druga, jak oni juz poszli na studia i do pracy, to było nudne

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=382142

prosze bardzo

laudik jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:39   #1429
niutka1
Wtajemniczenie

danke
niutka1 jest offline  
Stary 2010-02-05, 14:42   #1430
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
ja tez uwielbiałam

ja pierwszą też najbardziej lubiłam Potem to już nudne było....

Czytałam ten wątek o kręconych włosach Próbowałam tych sposobów na poprawienie skrętu.... :conf used: ja jestem jakaś dziwna w ogóle skręt mi się nie poprawił.... wyglądałam jak

Może to nie na wszystkie włosy działa
Stary 2010-02-05, 15:16   #1431
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
ja pierwszą też najbardziej lubiłam Potem to już nudne było....

Czytałam ten wątek o kręconych włosach Próbowałam tych sposobów na poprawienie skrętu.... :conf used: ja jestem jakaś dziwna w ogóle skręt mi się nie poprawił.... wyglądałam jak

Może to nie na wszystkie włosy działa

no ja po jednej sesji mialam loki.
teraz jak nieraz chce odziwezyc wlosy a nie chce szorowac szamponem to myje odzywka - i wlosy mam wtedy jak po lekkiej trwalej

laudik jest offline  
Stary 2010-02-05, 15:48   #1432
Ninedin
Zakorzenienie

U mnie się to nie sprawdzało... miałam takie napuszone
Przy krótkich bardziej robi mi się taki moherek. Zwłaszcza z tyłu... tam najbardziej się skręcają. Zresztą widziałyście na zdjęciu te moje "loki". Nie są ładne
Jakby piorun w miotłę strzelił

Narazie mam luz... jeszcze się semestr letni nie zaczął....
Dopiero pod koniec lutego zacznie się młyn
Stary 2010-02-05, 19:19   #1433
laudik
Zakorzenienie

ja doszlam dzis do wniosku - nie pierwszy z reszta raz , ze moja twazr "ladnie" wyglada tylko w octoczeniu bardzo krotkich wloskow.
a istnieje opinia , ze zeby dobzre wygladac w krotkich to ztreba miec ladna i proporcjonalna twarz.
ja nie powiedzialabym tego co wyzej o sobei, a jednak najlepiej sie prezentuje z krotkimi wlosami (nawet ekstremalnie krotkimi).
za to gdy dochodza wlosy moja twarz staje sie okropna naprawde.
moze to kwestia ilosci wlosow, ich faktury, i braku fryzury obecnie, ale serio, jak sie mijam w lustrze to odwracam wzrok.
robie tez fotki jako dokumentacjie, ktora ma w pzryszlosci odwiesc mnie od scinania, ale poki co z kazdym kolejnym zdjeciem popadam w coraz wieksza depresje, ze bylam fajna baba, ale mi pzreszlo

---------- Dopisano o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Cytat:
Bo to chyba nie o włosy chodzi

Osłabiają mnie też laski, które pod wpływem faceta swoje kruczoczarne włosy farbują na blond

a zobaczysz jak ci czas pobiegnie po 30.

laudik jest offline  
Stary 2010-02-06, 03:55   #1434
niutka1
Wtajemniczenie

Cytat:
moze to kwestia ilosci wlosow, ich faktury, i braku fryzury obecnie,

Ja myslę, że to głównie o fryzurę chodzi, po prostu Ty chyba nie możesz miec takiej fryzury typu paź, czy tzw. garnek, bo Ci nie pasuje, Laudik, a czemu ty jakos tak czeszesz te włosy, że Ci się zawijają do dołu ? moze spróbuj na okrągłej szczotce wywijac do góry, w sensie od twarzy, wtedy te włosy nie będa taki garnek, bo mnie sie wydaje, ze ty masz buzie taka, której jest lepiej, gdy włosy jej nie zakrywają dookoła, tylko raczej uciekaja do tyłu, wiem, ze to trzeba przetrwac, ten etap garnka, no i masz ten zakład, że nie możesz ciąć, bo tak to bym ci podpowiedziała, ze może cieniowanie i wywijanie włosów do tyłu, do góry, byłoby ok
Poza tym możesz chyba jakoś juz spinac te włosy, chocby tylko spinkami włoski za uszy, do daje podobny efekt jak krótkie włosy

a ja dzis podcięłam końcówki, miałam nie podcinac az do sierpnia, ale tak się przyjrzałam włoskom i te końcówki były takie wyliniałe, bo włoski po zgoleniu maszynką nie rosły mi tak całkiem równo, tylko mniej więcej z 0,5- 1 cm róznicą, więc własnie tyle podcięłam końcówki 0,5-1 cm. Sama podcinałam, mam nozyczki fryzjerskie w domu.
W sumie zmiana niemal niezauważalna, ale włoski sie mam wrażenie lepiej układaja i sa takie świeższe i bardziej stercza do góry, a nawet bardziej się kręcą
a teraz siedzę z żółtkiem, oliwą i rycyna na łepku...

wiecie co poczytałam ten wątek o kręciołach i chyba spróbuję, tzn ostatnio i tak uzywam tylko szamponu Joanny bursztynowego, ale teraz kupie sobie odzywki Mrs Potters ( ha, ha to odzywki mojej młodości, jedne z pierwszych moich odżywek, bo innych nie było na rynku za bardzo) i będę myła odzywkami albo systemem OMO

Ninedin, a ile stosowałas sie do tych zasad curly girl, bo tam jest napisane, że na efekty trzeba poczekac nawet do 6 tygodni, a w międzyczasie włosy moga sie nawet "buntować" i wyglądac gorzej...
niutka1 jest offline  
Stary 2010-02-06, 09:45   #1435
eli_
Raczkowanie

Smile Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

To myślę że masz tolerancyjnych sąsiadów- gdybym ja o 3 w nocy robiła coś w łazience to nie daliby mi spać przez następnych parę dni.
Ogólnie chodzę spać o 22 a i tak najmniejszy hałas ich denerwuje- na przykład jak łóżko skrzypi. czyli nocne serfowanie odpada a ja właśnie w nocy mam najwięcej czasu bo tak cicho .
Włosy lubię jak są puszyste- dobrałam sobie szampon który tak napusza i suszę suszarkolokówką- to podnosi je u nasady. Ale domowe sposoby też są warte zachodu-
Chciałam zapytać czy mycie włosów w szamponie -jajko- można stosować dłużej- czy ktoś już próbował. w sumie jajka są nawet tańsze od szamponu- można włosy myć raz na tydzień więc to oszczędność.
eli_ jest offline  
Stary 2010-02-06, 09:46   #1436
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
Ja myslę, że to głównie o fryzurę chodzi, po prostu Ty chyba nie możesz miec takiej fryzury typu paź, czy tzw. garnek, bo Ci nie pasuje, Laudik, a czemu ty jakos tak czeszesz te włosy, że Ci się zawijają do dołu ? moze spróbuj na okrągłej szczotce wywijac do góry, w sensie od twarzy, wtedy te włosy nie będa taki garnek, bo mnie sie wydaje, ze ty masz buzie taka, której jest lepiej, gdy włosy jej nie zakrywają dookoła, tylko raczej uciekaja do tyłu, wiem, ze to trzeba przetrwac, ten etap garnka, no i masz ten zakład, że nie możesz ciąć, bo tak to bym ci podpowiedziała, ze może cieniowanie i wywijanie włosów do tyłu, do góry, byłoby ok
Poza tym możesz chyba jakoś juz spinac te włosy, chocby tylko spinkami włoski za uszy, do daje podobny efekt jak krótkie włosy

a ja dzis podcięłam końcówki, miałam nie podcinac az do sierpnia, ale tak się przyjrzałam włoskom i te końcówki były takie wyliniałe, bo włoski po zgoleniu maszynką nie rosły mi tak całkiem równo, tylko mniej więcej z 0,5- 1 cm róznicą, więc własnie tyle podcięłam końcówki 0,5-1 cm. Sama podcinałam, mam nozyczki fryzjerskie w domu.
W sumie zmiana niemal niezauważalna, ale włoski sie mam wrażenie lepiej układaja i sa takie świeższe i bardziej stercza do góry, a nawet bardziej się kręcą
a teraz siedzę z żółtkiem, oliwą i rycyna na łepku...

wiecie co poczytałam ten wątek o kręciołach i chyba spróbuję, tzn ostatnio i tak uzywam tylko szamponu Joanny bursztynowego, ale teraz kupie sobie odzywki Mrs Potters ( ha, ha to odzywki mojej młodości, jedne z pierwszych moich odżywek, bo innych nie było na rynku za bardzo) i będę myła odzywkami albo systemem OMO

Ninedin, a ile stosowałas sie do tych zasad curly girl, bo tam jest napisane, że na efekty trzeba poczekac nawet do 6 tygodni, a w międzyczasie włosy moga sie nawet "buntować" i wyglądac gorzej...

nie jestem na tym etapie w zaden sposob ich ulozyc.
wywijaja sie jak chca. rowniez z tego powodu , ze sa to fale.
jak bym ich nie ukladala - za kazdym razme pojda w swoja strone.
do tego dochodzi to, ze sa bardzo cieniowane - byly sciete w dos specyficzny sposobwiec w tym momecie mam na glowie takei dlugie pazury .
ja ich pod garnek nie ukladam - same tak sie wywijaja.
mam nieposluszne wlosy, ktore robia wszytsko to, do czego inne tzzreba zmuszac zabiegami - unosza sie od nasady, i jest ich mnowstwo.
ze nikt nie wymyslil jeszzce szmponu sklapiajacego i zmnieijszajacego objetosc...

laudik jest offline  
Stary 2010-02-06, 09:51   #1437
eli_
Raczkowanie

Wink Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Na nadmierne puszenie włosów jest prostownica- oczywiście z odżywką przed- jakaś odżywka do nabłyszczania. Tak słyszałam - po tym się nie elektryzują.
Ja uważam że na tym zdjęciu wyszłąś super- chociaż czarne włosy dodają ci pankowego charakteru.
eli_ jest offline  
Stary 2010-02-06, 10:01   #1438
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
Na nadmierne puszenie włosów jest prostownica- oczywiście z odżywką przed- jakaś odżywka do nabłyszczania. Tak słyszałam - po tym się nie elektryzują.
Ja uważam że na tym zdjęciu wyszłąś super- chociaż czarne włosy dodają ci pankowego charakteru.

jesli mowisz o avatarze to to nie jestem ja.
choc nie ukrywam, ze nie obrazilabym sie gydby moje wlosy sie tak ukladaly.

z prostownica nie bede szalec, bo zalezy mi na zapuszczeniu wlosow.
z prostownica co najwyzej je sobie skroce...

laudik jest offline  
Stary 2010-02-06, 10:46   #1439
Ninedin
Zakorzenienie

Niutka nie wiem ile stosowałam te zasady.... nie było efektu i stwierdziłam, że to nie dla mnie. Widziałaś na zdjęciu, że nie mam spiralek tylko takie głupawe fale. Pewnie nie dla mnie są te metody Poza tym, jak już pisałam uwielbiam proste włosy

Laudik skąd ja to znam?
Tak sobie myślę, że może pocieniowanie coś da Moje są podobne a cieniowanie (oczywiście odpowienie) pomaga. No i oczywiście prostownica

też wyglądam paskudnie.. jak borsuk dzik albo jeszcze jakiś inny zwierz
Już zdecydowałam, że robię ten kolor. Nie wiem tylko czy ten 900s czy 900 (beż) ....
Jak myślicie? Nie chcę mieć białych ani żółtych
Nawet nie wiem, jak określić ten kolor ....... jaśniejszy niż słomkowy

Laudik to już za niecałe dwa lata
Będę mogła chodzić z Wami na forum
Niutka a Ty ile masz ?......bo nie pamiętam
Stary 2010-02-06, 11:12   #1440
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
Niutka nie wiem ile stosowałam te zasady.... nie było efektu i stwierdziłam, że to nie dla mnie. Widziałaś na zdjęciu, że nie mam spiralek tylko takie głupawe fale. Pewnie nie dla mnie są te metody Poza tym, jak już pisałam uwielbiam proste włosy

Laudik skąd ja to znam?
Tak sobie myślę, że może pocieniowanie coś da Moje są podobne a cieniowanie (oczywiście odpowienie) pomaga. No i oczywiście prostownica

też wyglądam paskudnie.. jak borsuk dzik albo jeszcze jakiś inny zwierz
Już zdecydowałam, że robię ten kolor. Nie wiem tylko czy ten 900s czy 900 (beż) ....
Jak myślicie? Nie chcę mieć białych ani żółtych
Nawet nie wiem, jak określić ten kolor ....... jaśniejszy niż słomkowy

Laudik to już za niecałe dwa lata
Będę mogła chodzić z Wami na forum
Niutka a Ty ile masz ?......bo nie pamiętam

powiem ci, ze jakos mi sie ciezko tam odnalezc.
tu lepiej i mlodziej .
a niutka to nic nie powiedzila o swoim wieku od tego zacznijmy
co do wlosow - dzis postanowilam sie nie czesac.
wygladam jak dzordz majkel

laudik jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości