Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 87 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-16, 11:08   #2581
Ninedin
Zakorzenienie

Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Koleżanka może mi coś podobnego z tyłu zrobić.
Żeby to w miarę wzrostu przybrało formę zbliżoną do tej jaką ma K. Zielińska.

Korci mnie

Rozważam też zrobienie balejażu zamiast pasemek
Stary 2010-04-16, 11:11   #2582
laudik
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Skasowałam żeby nie zaśmiecać

Jak pojawi się cos nowego to wstawię

Typowo biurowych zestawów (takich z korporacji) nie lubię. Źle się czuję w garsonce
Z takich eleganckich rzeczy lubię zwykłe małe czarne sukienki, żakiety (różnego typu od tych eleganckich z materiałów, po te ze sztruksu czy jeansu), no i spodnie....
Najbardziej to jeansy
I męczą mnie te wszystkie oficjalne sytuacje, gdy wypada mieć wysokie obcasy. Na szczęście teraz w sklepach jest duży wybór eleganckich butów na płaskim lub niskim obcasie Widzę też, że dużo kobiet wybiera właśnie takie. U nas są typowe "nasiadówki" trwające od rana do wieczora + przerwa obiadowa. Ciężko wytrzymać w ubraniu, którego się nie lubi. Nie jestem w stanie się skupić, jak mnie coś uwiera

I jeszcze te włosy
mnei bardzo boli nieokreslonosc fryzurowa.
zwlaszcza gdzy sie wspomina moj imydz spzred kilku miesiecy

laudik jest offline  
Stary 2010-04-16, 11:24   #2583
Ninedin
Zakorzenienie

też mi doskwiera brak czegoś konkretnego

Z drugiej jednak strony najszybciej zapuściłam włosy gdy w ogóle nie podcinałam
Chociaż moja fryzjerka nie tnie nigdy za dużo... Czasami ja krzyczę "jeszcze, jeszcze", a ona mówi "dość, bo zapuszczasz"

Muszę je jakoś wyprowadzić.... Pamiętam, że kiedyś podcięła mi tak fajnie.... Nie mogłam do niej przyjeżdżać i miała zadanie zrobić coś, co nie straci formy, jak będzie odrastało.... Zrobiła mi brzytwą takie wystrzępione..... Nawet jak nie miałam czasu to wystarczyłu umyć i wysuszyć.... Na mokre włosy "psikałam" takim sprayem do prostownicy. Trochę mi to wygładzało i były takie nastroszone
Stary 2010-04-16, 13:32   #2584
laudik
Zakorzenienie

a ja wlasnie dostrzeglam, ze jednak mam juz cos miare konkretngo na glowie....
konkretny bajzel
plusem w tej calej pzredziwnej sytuacji jest to ze mam wlosyw najkrotszym momencie(przy uszach) wychodzace poza linie zuchwy, a z tylu-opadajace na kark i szaslaniajace cala szyje
gdybym prostowala to by juz byla poldluga fryzzura.
a , ze nie prostuje (bo wygodniej i latwiej ukryc to ze sa na calej dlugosci postzrepione i rosna roznie - odrastaja pzreciez z dlugosci na poborowego) to mam taki fryz metalowca z polowy lat 80.
wiec ogolnie kupa - ale chociaz konkretna

laudik jest offline  
Stary 2010-04-16, 14:01   #2585
Ninedin
Zakorzenienie

a ja mam jeden bok dłuższy - można swobodnie przyciąć do lini a'la bob
a drugi krótszy, z którego nic nie da się zrobić
Stary 2010-04-17, 11:12   #2586
laudik
Zakorzenienie

ninedin, ale ty masz teraz blond nie?
bo w pierwszej chwili jak sppojzralam na te zdjecia ktore wstawilas to pomyslalam ze te z profilu to twoje.
i ty chyba zdaje sie masz juz taki walsnei fryzur

laudik jest offline  
Stary 2010-04-19, 01:11   #2587
niutka1
Wtajemniczenie

Wpisy w blogu: 2

Dziewczyny, dodałam fotę w włoskach wyprostowanych prostownicą, hmmm kurcze, jakie one sa ciągle krótkie

i jak myslivcie, lepiej w prostowanych, czy w naturalnie kręconych?
małzon mówi, że lepiej w prostych...

a ja sama nie wiem, znowu mam jakis kryzys włosowy, zastanawiam sie czy nie ściąc tyłu, no ale przeciez miałam zapuszczac do takiej "cieniowanej" fryzury z naturalnymi loczkami

a teraz mnie kusi scięcie na kozuchowska itp... tylko, że to oznacza prostowanie, bo jakos średnio sobie wyobrazam ten fryz z pofalowaną głowa

no ale wtedy włosy będa znów krótkie, bo ten dłuższy tył zetną...

nie wiem sama juz czego chcę, zapuszczanie to straszna męczarnia miotam sie między róznymi zachciankami

kurcze, od kiefy mozna przedłużać?

jutro wyjeźdzam na cały dzien, więc nie będe pisac, ale Wy napiszcie jak lepiej i czy ścinac ten tył ?

napisze, jak wrócę
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline  
Stary 2010-04-19, 08:33   #2588
Ninedin
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
ninedin, ale ty masz teraz blond nie?
bo w pierwszej chwili jak sppojzralam na te zdjecia ktore wstawilas to pomyslalam ze te z profilu to twoje.
i ty chyba zdaje sie masz juz taki walsnei fryzur

Brakuje mi do takiej fryzury jak ta ruda Ona ma równe, a moje są mocno wycieniowane. Ostatecznie mogłoby być coś podobnego....
Tył mam dłuższy i musiałabym go zgolić.... Szkoda mi tego, co urosło Poza tym moje włosy na dole układają się w taki "dziobek" i przy zgolonych włosach to widać...

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dodałam fotę w włoskach wyprostowanych prostownicą, hmmm kurcze, jakie one sa ciągle krótkie

a ja sama nie wiem, znowu mam jakis kryzys włosowy, zastanawiam sie czy nie ściąc tyłu, no ale przeciez miałam zapuszczac do takiej "cieniowanej" fryzury z naturalnymi loczkami

a teraz mnie kusi scięcie na kozuchowska itp... tylko, że to oznacza prostowanie, bo jakos średnio sobie wyobrazam ten fryz z pofalowaną głowa

nie wiem sama juz czego chcę, zapuszczanie to straszna męczarnia miotam sie między róznymi zachciankami

jutro wyjeźdzam na cały dzien, więc nie będe pisac, ale Wy napiszcie jak lepiej i czy ścinac ten tył ?

napisze, jak wrócę
Faktycznie, jak obetniesz tył to zrobi się krótka fryzura.... Z drugiej strony ciągle prostować to męczące i dla Ciebie, i dla włosów. Poza tym zauważyłam, że masz bardzo długą szyję..... Twoje włosy muszą być dłuższe niż np. moje (mam krótką szyję raczej) żeby doszły do ramion Ostatnio zapanowała moda na chłopięce fryzury....
Podoba mi się zarówno fryzura z prostych, jak i z kręconych..... Nie potrafię się zdecydować Możesz nosić raz na prosto, raz na "kręcono"

Nie doradzę Ci czy obcinać, czy nie bo sama rozważam taką możliwość Jednak raczej skłaniam się do pozostawienia tego, co mam. Na jesieni je wyrównam
Teraz mam problem z odrostami odrost wygląda na strasznie czarny Chyba wrócę do balejażu, który robiłam dwa razy w roku, zawsze przed Wielkanocą i na jesieni, odrost był niewidoczny.....
No i ten blond zaczyna mi żółknąć
Stary 2010-04-19, 08:46   #2589
laudik
Zakorzenienie

Cytat:

napisze, jak wrócę
A mi podoba sie wlasnie wersja pokrecona.
masz szczuplutka twarz wiec w prostowanych jest taki biedny wyglad.
do tego wyprostowane nie pozostawiaja zludzen co do dlugosci,a przy loczkach wiecej sie dzieje,fryzura ma wiecej sensu i wyglada na zaplanowana a nie zapuszczana jak przy prostych.
ale to rzecz jasna moja opinia,zadna sugestia

Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-04-19 o 09:33
laudik jest offline  
Stary 2010-04-19, 10:05   #2590
Ninedin
Zakorzenienie

ale mnie dziś głowa boli
Stary 2010-04-19, 12:17   #2591
Ninedin
Zakorzenienie

Wstawiam zdjęcie Kożuchowskiej.... Po dłuższym namyśle stwierdzam, że dla siebie podkradłabym jedynie sposób obcięcia tyłu na dole

Trzeba mieć niskie czoło żeby tak sobie zaczesać włosy.....
Moje włosy niestety zawsze mają w tym samym miejscu przedziałek i nie da się ich inaczej uczesać
Stary 2010-04-20, 08:57   #2592
niutka1
Wtajemniczenie

na razie zostawiam moje włoski, nie będę ciąć, szkoda mi tej mikrej ale jednak długości...

i będe raz prostowac, a raz zostawiac naturalne, teraz mam faze na prostowane, bo to daje mi efekt nowości, wreszcie coś świeżego, innego przy w zasadzie ciągle tych samych włoskach...

Kożychowska to ma chyba z teco co widac na fotkach, najdłuższe włosy z czubka głowy, a tył i boki krótkie, więc niestety do takiej fryz to minus jest, że trzeba zapuszczac górę, a dół i boki z tyłem wciąż podcinać, no a mi szkoda ciąć tego co juz urosło

---------- Dopisano o 08:57 ---------- Poprzedni post napisano o 08:46 ----------

Cytat:
Poza tym zauważyłam, że masz bardzo długą szyję..... Twoje włosy muszą być dłuższe niż np. moje (mam krótką szyję raczej) żeby doszły do ramion
"długa szyję, długo się myje..."

ale tak z ciekawości zmierzyłam sobie i długośc od końca ucha do barku ( czy tez ramion, nie wiem dokładnie jak to sie nazywa, ha ha ha) mam 13 cm kurczę, to dlatego tak zawsze mi się strasznie długo zapuszczało do ramion

zmierzyłam sobie, że moje włosy od czubka głowy, żeby były do ramienia musza miec 35 cm
nie no, załamka

( aha, mam 170 cm wzrostu, co by się to nie wydało dziwne, ze taka długa szyja )

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-04-20 o 09:00
niutka1 jest offline  
Stary 2010-04-20, 12:19   #2593
Ninedin
Zakorzenienie

A ja mam krótką
13 cm długość wychodzi mi za kark (mam na myśli długość tych nad karkiem, które przy bobie muszę golić)
wzorstu mam 164 cm

Niutka plusem wzorstu i długiej szyi jest to, że możesz mieć naprawdę długie włosy. Ja z włosami do połowy pleców wyglądałabym jak wielka kula włosów
Stary 2010-04-20, 23:13   #2594
niutka1
Wtajemniczenie

taaa, tylko, ze tych naprawdę długich włosów to chyba przy tym tempie ich rosnięcia, na emeryturze doczekam
niutka1 jest offline  
Stary 2010-04-21, 06:34   #2595
Ninedin
Zakorzenienie

na emeryturze nie będzie mi się chciało myśleć o włosach
Stary 2010-04-21, 13:50   #2596
laudik
Zakorzenienie

a ja jak sobie porownuje tempo rosniecia swoich wlosow jak ostatni raz zapuszczalam i teraz to powiem jedno - dramat jest!
ja wiem, ze wtedy bylam w ciazy i w ogole, i ze mlodsza bylam.
pzry uszach mam zakrecona masakre.
nie mowiac juz o tym ze w dotyku te wlosy sa jak wloski moich dzieci.
jakies mam mega spuszenie - nie pzrypominam sobie z ostatniego razu tego.
ma mega kryzys kurdeeeeee.
help!

laudik jest offline  
Stary 2010-04-21, 14:51   #2597
Ninedin
Zakorzenienie

Ja na puszenie stosuję jedwab..... duuuuzo jedwabiu....
Poza tym mam sztywne włosy, ale zawsze takie miałam. Oczywiście oprócz dzieciństwa. Potem robiły się coraz sztywniejsze

Laudik, a próbowałaś wyprostować na grubej szczotce? Nie musisz mieć loków
Może wtedy będą mniej spuszone? Jesteśmy ciekawe, jak wyglądasz w wyprostowanych

U mnie porost jest taki, jak zawsze. Szału nie ma Nie wiem kiedy doczekam się czegoś sensownego na głowie.... I tak sobie pomyślałam, że jak już się uda to żal będzie ścinać
Stary 2010-04-22, 01:24   #2598
niutka1
Wtajemniczenie

Laudik, mnie teraz na kryzys pomogło prostowanie, wiem, że to be itd... ale maprawde mi pomogło, cos nowego na głowie, ale nic z długości nie ciełam tak więc jak wyprostujesz ten raz czy dwa, to sie nic nie stanie, a jakas odmiana po tej nudzie zapuszczania
jakbys sie zdecydowała koniecznie wklej fotki, pewnie proste będziesz miała juz do ramion

ja dzis znów wyprostowałam, ale nie przyklepywałam tak gładko do głowy, sa takie bardziej "dzikie" nieco pazurki i mysle, że fajniej , kurcze tylko ide spac i pewnie mi przyklepie
niutka1 jest offline  
Stary 2010-04-22, 06:55   #2599
Ninedin
Zakorzenienie

zawsze to jakaś odmiana
Widzicie uszczerbek na włosach po stosowaniu prostownicy?

Ja przy dłuższych włosach robilam raz w tygodniu, albo co dwa tygodnie - na jakieś wyjście. Robiłam u fryzjera i stosowała spray ochronny. Mam w domu prostownice, ale beznadziejną..... Moich włosów nie wyprostuje
Przy prostowaniu co 2-3 dzień będzie widać uszczerbek na kondycji?
Jak chce mieć ładną fryzurę to muszę mieć proste, w innym przypadku wyglądam jakby mnie piorun trzasnął
Stary 2010-04-22, 09:40   #2600
niutka1
Wtajemniczenie

Cytat:
Widzicie uszczerbek na włosach po stosowaniu prostownicy?

jak miałam fryzurę na kleopatrę to prostowałam co 2-3 dni, do tego suszneie suszarką obowiązkowo i specjalnie nie widziałam uszcerbku, generalnie mysle, że wiekszy uszczerbek miałam z powodu farbowania, bo kiedy prostowałam włoski, to miałam je farbowane najpierw na czarno, a potem miałam dwa razy rozjaśniane do rudego i tym rudym farbowane co 3 tygodnie, więc były nieco zniszczone, ale nie az tak strasznie, mysle, że jak sie prostuje włoski całkiem nie farbowane, to juz jeden czynnik mocno niszczący mniej i akurat moje włoski nie sądzę by aż tak się niszczyły... ja jak prostuje to mi sie trzymaja 2-3 dni, musze tylko czasem poprawić po nocy po wierzchu

Niniedin i Laudik, wy macie rozjasniane, więc tutaj prostowanie średnio wskazane, raczej jako taka odskocznia raz na jakiś czas, na impre, czy coś... chociaz ty Ninedin stosujesz silikony itd... to powinno jakoś te włosy ochraniać

wkleiłam nową fotkę dzis,

mniej przylizane włoski zrobiłam, wydaje mi sie, że fajnie , rano jak odprowadzałam dzieciaki do szkoły- dwie osoby mnie pytały, czy się obcinałam , ale za to jedna powiedziała, ze mam juz "całkiem długie i szybko rosną", a wszystkie z nich pochwaliły, że fajnie wyglądam w tych wyprostowanych
niutka1 jest offline  
Stary 2010-04-22, 09:54   #2601
laudik
Zakorzenienie

pamietajcie ze ja mam bardzo rozjasnione wlosy.
jak teraz dowale prostownice to bede miala dopiero kupe.
nie nie, poki daje rade to sei wstrzymuje.
pokombinuje z kitka, choc na tej dlugosci kitka to dla mnie porazka.
jak sie jest nastolatka to sobie mozna robic jakas taka niby kiteczke ale na takiej mnie to taki wygruyziony ogonek wyglada wiecej niz zalosnie

wlosy mi rosna, nie powiem, ale efektem rosniecia jest powstala na glowie lwia gzrywa.
co rano zaczynam dzien od moczenia tego i pzryklepywania.
i i tak niewiele to daje.
teraz najgorsze zadanie pzrede mna - wytrzymac az ta szopa urosnie na tyle az wszytskie beda siegac ramion.
obecnie mamdo ramion tylko na dolnym odcinku, a te najkrotsze z gory dopiero co wchodza za ucho - i to tak ledwo ledwo.
no i rzecz jasna mam kryzys gzrywkowy - nijak sie malpa nie daje juz okielznac.
ani na dwa boki, ani na jeden bok, do gory na lyso to wygaldam jak p...b wiec odpada z zalozenia.
co gorsze - fryzjer tez odpada, bo jak sie poddam podcieciu to ten obecny moment wroci do mnei za jakis czas.
wiec wole juz teraz pocierpiec i po wakacjach mysle bedzie juz ok.

Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-04-22 o 09:56
laudik jest offline  
Stary 2010-04-22, 10:04   #2602
niutka1
Wtajemniczenie

Laudik, a zrób kitke i puść fotkę

ja tez zyje nadzieją, że do wakacji to już będę miała włosy do pasa

a poza tym helou, laudik, wkleiłam nową fote, helou
niutka1 jest offline  
Stary 2010-04-22, 10:50   #2603
Ninedin
Zakorzenienie

Niutka to jest najgorsze, jak zapuszczasz ileś tam mmiesięcy..... męczysz się..... denerwuje Cię to... fryzjer musiał przestać istnieć................ A tu Ci ktoś mówi, że obciełaś

Dziewczyny nie prostowałam nigdy rozjaśnionych... to nie wiem, jakby to było Wtedy miałam ciemne włosy i takie wyprostowanie u fryzjera dawało mi efekt na jakiś tydzień. Łatwo było je wygładzić nawet po 2 myciach
Na najdłuższych, jakie miałam był belejaż i wtedy prostowałam na szczotce Być może na rozjasnionych prostownica nie jest najlepszym pomysłem

Chce mi się do fryzjera
Stary 2010-04-22, 11:20   #2604
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
Laudik, a zrób kitke i puść fotkę

ja tez zyje nadzieją, że do wakacji to już będę miała włosy do pasa

a poza tym helou, laudik, wkleiłam nową fote, helou
no fajnie fajnie - wygladaja jak siwezo po dobrym cieciu.
nei zabijaj

rozumiem, ze dla odmiany pocieszasz sie prostownica ale ja osobiscie wole cie w takich jakie sa - czyli kedziorkach

---------- Dopisano o 10:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

[QUOTE=Ninedin;18747729] Niutka to jest najgorsze, jak zapuszczasz ileś tam mmiesięcy..... męczysz się..... denerwuje Cię to... fryzjer musiał przestać istnieć................ A tu Ci ktoś mówi, że obciełaś

Dziewczyny nie prostowałam nigdy rozjaśnionych... to nie wiem, jakby to było Wtedy miałam ciemne włosy i takie wyprostowanie u fryzjera dawało mi efekt na jakiś tydzień. Łatwo było je wygładzić nawet po 2 myciach
Na najdłuższych, jakie miałam był belejaż i wtedy prostowałam na szczotce Być może na rozjasnionych prostownica nie jest najlepszym pomysłem

ninedin, ja naszczocie prostowalam jak byly takie za lopatki.
godzina pracy i godzina efektu.
i efekt w postaci szopy na lbei na dlugie tygodnie.
wiem ze sobie nie pomagam blondem - obecnie podejzrewam mam ta czkawek z powodu farby , aleto jedynie mnie w miare trztyma w pionie.ten kolor.
jakbym miala miec to co mam i do tego w kolozre gownianym to juz bym sobie chyba wlosy z glowa uciela

Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-04-22 o 11:22
laudik jest offline  
Stary 2010-04-22, 11:52   #2605
Ninedin
Zakorzenienie

no tak, tak ... ten "maksi blond"

A mnie Niutka podoba się w prostych Jakaś odmiana dobrze robi...... Ogólnie jestem typem kobiety, która lubi zmiany.... kolor włosów, cięcie (nigdy nie miałam dwa razy tak samo ) , oprawki itp. ..... Ciuchy jedynie ciągle w tym samym stylu....
Próbowałam zmienić na takie kojarzone z typowo kobiecym ubraniem- sukienki zwiewne itp. Wyglądałam koszmarnie i wróciłam do prostych, raczej skromnych rzeczy, w których czuję się dobrze. Jedynie z włosami szaleję......
Jak jeszcze ten stan potrwa dłużej to chyba wpadnę w jakąś depresję

PS. Laudik u mnie dawało efekty Ciężkie włosy nie kręcą mi się tak bardzo
Najgorzej krótkie
Stary 2010-04-22, 19:47   #2606
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
no tak, tak ... ten "maksi blond"

A mnie Niutka podoba się w prostych Jakaś odmiana dobrze robi...... Ogólnie jestem typem kobiety, która lubi zmiany.... kolor włosów, cięcie (nigdy nie miałam dwa razy tak samo ) , oprawki itp. ..... Ciuchy jedynie ciągle w tym samym stylu....
Próbowałam zmienić na takie kojarzone z typowo kobiecym ubraniem- sukienki zwiewne itp. Wyglądałam koszmarnie i wróciłam do prostych, raczej skromnych rzeczy, w których czuję się dobrze. Jedynie z włosami szaleję......
Jak jeszcze ten stan potrwa dłużej to chyba wpadnę w jakąś depresję

PS. Laudik u mnie dawało efekty Ciężkie włosy nie kręcą mi się tak bardzo
Najgorzej krótkie

no ja wiem wiem...
dlatego napisalam ze musze teraz juz pzreczekac - im dluzsze beda tym bardziej beda pzrylegaly do glowy (bo teraz to mam leb wiesz, jak sklep)

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 18:46 ----------

a jakbym ja wyskoczyla w zwiewnej sukience kobiecej to podejzrewam, ze kolega malzonek pierwszy by wykrecil numer pogotowia...

laudik jest offline  
Stary 2010-04-23, 07:15   #2607
Ninedin
Zakorzenienie

mnie też nie pasują zwiewne kiecki

Najwyżej mała czarna
Stary 2010-04-23, 07:58   #2608
ifrit
Zadomowienie

Witam dziewczynki
ja tak rozpaczałam że ten tył tak wysoko miałam podgolony ... a tu jak sie okazuje co chwile widuje laski z takimi podgoleniami jak nie z tyłu to z boku... ostatnio byłam z mama u fryzjera (czekałam na nią) siedzi na fotelu laska i jak sie obcina na pazia tył na 0 heh

fajnie mi teraz odrosły włosiska tak że kitka mała jest
Stary 2010-04-23, 10:39   #2609
Ninedin
Zakorzenienie

Ifrit to się nazywa "moda naszła"

Pochodzę z Twoich rejonów i jak przyjechałam do domu to na ulicy widzę dużo takich fryzur W Krk z tego, co pamiętam to już było teraz widuję większość z równymi włosami bez grzywki Ciekawe kto jest w tyle
Moim i tak daleko brakuje do boba, nie wspominając o takich wszyskich równych
Stary 2010-04-23, 13:48   #2610
ifrit
Zadomowienie

Cytat:
Ifrit to się nazywa "moda naszła"

Pochodzę z Twoich rejonów i jak przyjechałam do domu to na ulicy widzę dużo takich fryzur W Krk z tego, co pamiętam to już było teraz widuję większość z równymi włosami bez grzywki Ciekawe kto jest w tyle
Moim i tak daleko brakuje do boba, nie wspominając o takich wszyskich równych
heh no wł♣asnie ciekawe kto w tyle : pamietam jak ja zapuszczałam grzywke o kurcze to była dopiero mordęga .... jak urosła tak do lini nosa to rewelacja bo na bok i jakos było czy do gory ... ja juz nigdy grzywki nie chce podgalania tez dziękuje bardzo
moje włoski z tyłu- foto

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości