Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-04-23, 15:05   #2611
Ninedin
Zakorzenienie

Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

fajne

ja tez mam plan pozbycia sie grzywki
niestety ona rośnie najwolniej
Stary 2010-04-23, 19:29   #2612
laudik
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 10

ja tez mam plan i zapuszczenia gzrywki i calych wlosow.
jednakze dzis podcielam

laudik jest offline  
Stary 2010-04-24, 08:07   #2613
Ninedin
Zakorzenienie

pokaż

ja jeszcze jakoś się trzymam , wczoraj koleżanka powiedziała mi, że już fajnie odrosły i ładnie wyglądają
Stary 2010-04-24, 09:14   #2614
laudik
Zakorzenienie

nie ma co pokazywac w sumie.
podcielam koncowki i pocieniowalam tu i owdzie.
mialam juz straszna szope , okropnie przesuszone koncowki(nieszczesny blond zrobil swoje) i ogolnie bardzo ciezko na glowie.
sama wiesz Ninedin jak to wyglada - kask grubych wlosow po 7 miesiecznym niescicnaniu/
wiec zeby uniknac pojscia do fryzjera - i wyjscia z ubytkiem minimum 5 cm (zawsze tak jest, ze jak zapuszczam to mi wyrzna za duzo i potem placze) stanelam i zrobilam sobie male postzryzyny (scinajac 1cm a nie 5), a potem jeszcze pocieniowalam (sobei tylko znana metoda )
wiec ogolnie jest efekt mniejszej glowy nieco, poza tym, ze uwolnione pasma wlosow od razu znalazly sobie miejsce by sie bardziej pokrecic.
w wolnej chwili machne fotke i wstawie - zwlaszcza , ze juz czas -koniec kolejnego miesiaca

laudik jest offline  
Stary 2010-04-24, 13:03   #2615
corka
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

Witam i przepraszam za dluga nieobecnosc ale ciagle czytam ychyy
a co z kruszyna? dzis albo jutro zmierze kłaki i wstawie fote yhh liczylam na czerwiec ze nabiora ciezaru zaczesze do tylu ubiore opaske (materialowa) i nie beda staly a tu d**a. przypominam w grudniu obcielam....Jejcia ale jeszcze meczarni przede mna buuu
corka jest offline  
Stary 2010-04-24, 13:37   #2616
kruszyna90
Rozeznanie

Za niecaly miesiac mija rok I mam wlosy z 2cm za żuchwę. Strasznie dlugo to idzie.. grzywka jakos odrosla juz nie sterczy ale znow problem z zapuszczeniem.. Jakoś za 2 tyg lece zrobić kolor, ale juz do fyzjerki i bede chodzić na odrosty tylko. Nie pamietam kiedy ostatni raz farbowalam :P Musze poszukac na naszym watku bo gdzies pisalam wtedy o tym Jeszcze z 2 lata i bede posiadaczka pieknych dlugich wlosow Troche je mecze czasem prostownica, czasem lokówka. Ale staram sie z umiarem. Kupilam mgielke termoochronną z Dove. I jakos staram sie o nie dbac, choc juz nie zwracam takiej uwagi. Chce juz miec takie do ramion, bo ta fryzura na boba nie pasuje mi. Poszerza mi moją okrąglą twarz i jestem taka banieczka. A w kitke nie wszystkie sie lapią muszę podpinać wsówkami. Za jakieś 5cm juz powinno byc wszystko luźniejsze, a nie takie na styk spinane. Łykam belisse bo mi zaczely bardzo wypadac, wiec jeszcze od srodka jakies wzmocnienie. I tak sobie żyję
Stary 2010-04-24, 19:16   #2617
laudik
Zakorzenienie

no w koncu sie odezwalas.

chyba zadna z nas juz nie ma tego parcia na wlosy obecnie.
zmeczenie tematem nastapilo po tylu miesiacach bojow o kazdy centymetr wlosow.
mi tez szczezre mowiac parcie zmalalo odkad wiem, ze zaklad wygralam
kruszyna - twoja rocznice chyba zaswietujemy, co?
potem niutki i moja.
ile w sumie urosly ci wlosy w ciagu roku - policzylas?

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:12 ----------

Cytat:
Napisane przez corka Pokaż wiadomość
Witam i przepraszam za dluga nieobecnosc ale ciagle czytam ychyy
a co z kruszyna? dzis albo jutro zmierze kłaki i wstawie fote yhh liczylam na czerwiec ze nabiora ciezaru zaczesze do tylu ubiore opaske (materialowa) i nie beda staly a tu d**a. przypominam w grudniu obcielam....Jejcia ale jeszcze meczarni przede mna buuu
a ty corka wklejaj foty jakies - pokazuj postepy

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kruszyna90 Pokaż wiadomość
Jeszcze z 2 lata i bede posiadaczka pieknych dlugich wlosow
wiesz co, prawda to,ale wiadomo, ze najgorszy ten pierwszy rok.
potem to tylko czekanie na dlugosc.
a czekac na dlugosc jest latwiej jak sie ma wlosy wszytskie rowne, za uszy niz jak sie ma zapalke

laudik jest offline  
Stary 2010-04-24, 21:15   #2618
kruszyna90
Rozeznanie

teraz akcja : oby do ramion

Niby fajny taki bobik ale jak juz wspominalam nie pasuje to ksztaltu mojej twarzy. Nawet fryzjerka mowila ze musze miec albo bardzo krotkie albo za ramiona zeby wydluzaly twarz. Nie podobaja mi sie tez tak równo oberżnięte, wolalabym wycieniowane, no ale cóz jak teraz wycieniuje to mi zostanie 5 wloskow. I tak caly czas wydaja mi sie jakieś zmęczone te moje wlosy, moze przez beznadziejna diete. Narazie nosze w malej kiteczce, bo tak to odstają i w ogole. Raz na jakis czas sobie wyprostuje i nosze rozpuszczone. Jakos wole się narazie w kitce Juz bym chciala konski ogon miec :P Wiadomo juz mi tak strasznie nie przeszkadzaja, wiec daje im sobie spokojnie rosnac Chce zadbac o koncówki, zebym nie musiala latac podcinać ich

A uzywacie teraz czegos do wlosow? Ja szampon Herbal Esences Nawilżanie po brzegi - musze przyznać fajnie nawilża, dla przesuszonych wlosow ratunek. Moje wlosy są po nim śliczne nawet bez zadnej odzywki. Ale ja mam zbyt przetluszczajace. Po tym szamponie na wieczor mam tluste, wiec jednak sie nie sprawdza, a szkoda. Na codzien Joanna Rzepa. Na koncówki Gliss kur, albo olejek Biosilk no i przed prostowaniem, suszeniem itd mgielka z Dove.
Stary 2010-04-25, 01:24   #2619
niutka1
Wtajemniczenie

Cytat:
Za niecaly miesiac mija rok I mam wlosy z 2cm za żuchwę
Cytat:
kruszyna - twoja rocznice chyba zaswietujemy, co?
potem niutki i moja.
nooo, u mnie to będzie 8 sierpnia i niestety obawiam sie, że absolutnie niemozliwe jest osiągnięcie takiego przyrostu jak u Kruszyny, u mnie po prostu, nie wiem, może juz stara jestem, albo farbowanie dawało im kopa do rośnięcia, ale rosna teraz najwolniej chyba w całym moim życiu... i wcale nie kokietuję, tylko na serio
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline  
Stary 2010-04-25, 09:11   #2620
Ninedin
Zakorzenienie

corka ja w grudniu zgoliłam boki i tył, zostawiłam tylko warstwę na górze..... Mam już całkiem spore odrosty tych zgolonych... Potem w lutym mocno wyciełam górę- jakieś 2-3 cm miała....
Jak tak sobie myślę to całkiem szybko mi rosną
tylko grzywka ....
Teraz zastanawiam się nad równaniem wszystkich do jednej długości.... z tyłu robi się taki zakręcony ogon Musiałabym za każdym razem prostować... W domu nie mam dobrej prostownicy, a do fryzjera nie będę latać co chwilę...
Nie wiem kiedy będę miała rocznicę.... Chyba od tego zgolenia 16 grudnia?
Czy podcięcia się liczą ?
Stary 2010-04-25, 14:40   #2621
laudik
Zakorzenienie

ninedin, a moze zainwestuj w prostownice?

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez Ninedin Pokaż wiadomość
Czy podcięcia się liczą ?
ja mysle, ze chyba liczy sie moment dolaczenia do watku - i podjecie decyzji albo o zgoeleniu sie na lysola albo podjeciu decyzji o zapuszczaniu od zera

laudik jest offline  
Stary 2010-04-25, 19:05   #2622
Ninedin
Zakorzenienie

Laudik, profesjonalna prostownica (o dużej mocy) to wydatek rzędu 250-450 zł. Zależy od firmy i różnych dodatkowych "bajerów"
Mam taką tańszą, o mniejszej mocy.... Nie daje rady wyprostować moich grubych włosów leży teraz gdzieś na dnie szafy...Może sama w sobie nie jest zła, prostowałam włosy kuzynce i było ok. Niestety u mnie się nie sprawdziła. Moja fryzjerka ma taką fajną , mam idealnie proste włosy po jednym lub dwóch pociągnięciach
Muszę też zainwestować w lepszą suszarkę z bardzo wąskim koncentratorem powietrza
niestety takie sprzęty są dość kosztowne
Stary 2010-04-26, 09:57   #2623
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
Laudik, profesjonalna prostownica (o dużej mocy) to wydatek rzędu 250-450 zł. Zależy od firmy i różnych dodatkowych "bajerów"
Mam taką tańszą, o mniejszej mocy.... Nie daje rady wyprostować moich grubych włosów leży teraz gdzieś na dnie szafy...Może sama w sobie nie jest zła, prostowałam włosy kuzynce i było ok. Niestety u mnie się nie sprawdziła. Moja fryzjerka ma taką fajną , mam idealnie proste włosy po jednym lub dwóch pociągnięciach
Muszę też zainwestować w lepszą suszarkę z bardzo wąskim koncentratorem powietrza
niestety takie sprzęty są dość kosztowne
zatem nie jest calkiem bez sensu pogodzenie sie z wlasciwosciami wlosow i noszenie ich takimi jakimi sa

laudik jest offline  
Stary 2010-04-26, 10:11   #2624
Ninedin
Zakorzenienie

Sama widziałaś jaki mam skręt.... Jak ktoś ma ładny to ok U mnie to wygląda paskudnie Najprościej na grubej szczotce modelować....lub raz w tygodniu iść na prostowanie. Myślę też nad trwałym prostowaniem, nie wiem tylko czy na rozjaśnionych włosach robi się takie coś...
Stary 2010-04-26, 10:35   #2625
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
Sama widziałaś jaki mam skręt.... Jak ktoś ma ładny to ok U mnie to wygląda paskudnie Najprościej na grubej szczotce modelować....lub raz w tygodniu iść na prostowanie. Myślę też nad trwałym prostowaniem, nie wiem tylko czy na rozjaśnionych włosach robi się takie coś...
wiem ze tak, ale to niszczy wlosy, nawet te najmocniejsze
i eekt jest nie na zycie a na jakis czas wiec ja to sceptycznie podchodze zarowno do trwalej skrecajacej jak i prostujacej.

ja nie powiem zebym miala jakis ladny skret.najbardziej mi sie moje wlosy kojazra wlasnie z resztkami po trwalej.
inna sprawa, ze nigdy nie dbalam o podkresklenie skretu, no i niewiem jak moje wlosy wygladalyby jako dlugie i w skrecie.
teraz widze ze maja duzy potencjal, bo tam gdzie sa juz solidnie odrosniete to sie robia piekne spiralki, ale...
pozyjemy zobaczymy.
mam niestety to co niutka - nie wiem czego to wina - moze wiek - ale rosna mi najwolniej w calym zyciu.
jelsi uda mi sie zapuscic do dlugich to juz naprawde raczej nie zetne bo mam teraz swiadomosc, ze w pewnym wieku zapuszczenie wlosow staje sie po porstu niemozliwe.

Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-04-26 o 10:40
laudik jest offline  
Stary 2010-04-26, 11:50   #2626
corka
Raczkowanie

[QUOTE=Ninedin;18811186]corka ja w grudniu zgoliłam boki i tył, zostawiłam tylko warstwę na górze..... Mam już całkiem spore odrosty tych zgolonych... Potem w lutym mocno wyciełam górę- jakieś 2-3 cm miała....
Jak tak sobie myślę to całkiem szybko mi rosną
tylko grzywka ....
Teraz zastanawiam się nad równaniem wszystkich do jednej długości.... z tyłu robi się taki zakręcony ogon Musiałabym za każdym razem prostować... W domu nie mam dobrej prostownicy, a do fryzjera nie będę latać co chwilę...

dzis wieczorem napewno wkleje foty
mi to sie wydaje ze mi rosna nawet nie centymetr na miesiac
strasznie wolno...jak farbowalam to wydawalo mi sie ze z 2 cm na miesiac mi rosly mialam szybko odrosty a teraz wygladam jak nie ma jak to spiac na klamre lub byle jakiego koka i miec spokoj narazie do farbowana dalej mnie nie ciagnie....uzywam tylko bambino dla dzieci ( zapach kojarzy mi sie z dziecinstwem) no i od czasu do czasu jedwab w plynie

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:47 ----------

mam nadzieje ze latem dostana kopa i nie beda takie szaro-bure.. ehh mi rok minie dopiero 30grudnia za 8 miesiecy
corka jest offline  
Stary 2010-04-26, 12:48   #2627
Ninedin
Zakorzenienie

ja miałam iść podciąć dół, ale zrezygnowałam narazie...
Boję się, że mi wytnie za dużo... Już kiedyś tak podcinałam do boba i tył mi wygoliła maszynką. Podetnę w przed lipcem. Trochę mi się plany roz......y Miałam mieć imprezę rodzinną pod koniec lipca, ale okazuje się, że ze względów zawodowych nie będę w niej uczestniczyła. W ogóle nie wiadomo czy wypali, .....wulkan narazie wypalił Jak będę wiedziała dokładnie kiedy i co, to wtedy pójdę coś zrobić. Tymczasem po majowym weekendzie robię pasemka lub balejaż

Corka nie martw się, może Ci się wydaje, że wolno rosną Moje tak, jak zawsze... Nie da się przyspieszyć porostu Widziałam w aptece taki płyn na porost włosów, niemieckiej firmy (nie pamiętam nazwy). Miałam chęć kupić, ale pomyślałam, że lepiej coś innego kupić.... przestałam wierzyć w te cuda na porost
Stary 2010-04-26, 15:07   #2628
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
ja miałam iść podciąć dół, ale zrezygnowałam narazie...
Boję się, że mi wytnie za dużo... Już kiedyś tak podcinałam do boba i tył mi wygoliła maszynką. Podetnę w przed lipcem. Trochę mi się plany roz......y Miałam mieć imprezę rodzinną pod koniec lipca, ale okazuje się, że ze względów zawodowych nie będę w niej uczestniczyła. W ogóle nie wiadomo czy wypali, .....wulkan narazie wypalił Jak będę wiedziała dokładnie kiedy i co, to wtedy pójdę coś zrobić. Tymczasem po majowym weekendzie robię pasemka lub balejaż

Corka nie martw się, może Ci się wydaje, że wolno rosną Moje tak, jak zawsze... Nie da się przyspieszyć porostu Widziałam w aptece taki płyn na porost włosów, niemieckiej firmy (nie pamiętam nazwy). Miałam chęć kupić, ale pomyślałam, że lepiej coś innego kupić.... przestałam wierzyć w te cuda na porost

ja tez.
a w ogole top potrzebuje waszej rady - zwlaszcza twojej ninedin co do majirel - chce sobie kupic tym razem i sprobowac skoro tak zachwalalas.
tylko chce cos rozjasniajacego i bezowego albo opalizujacego albo perlowego

laudik jest offline  
Stary 2010-04-26, 17:08   #2629
Ninedin
Zakorzenienie

majirel ma odcienie blond + różne ciemne kolory--> ale te blondy nie rozjaśniają bardzo
majiblond- tylko odcienie blond
Ja dobrałam zły odcień, bo złapało mi na złoto. Mogłam kupić jakiś popielaty....
Jak zrobiłam pasemka to zgubił się ten złoty odcien. Teraz walczę z odrostami, które wyglądają, jak by były bardzo czarne. Chyba zamiast pasemek zrobię balejaż
Stary 2010-04-26, 17:58   #2630
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
majirel ma odcienie blond + różne ciemne kolory--> ale te blondy nie rozjaśniają bardzo
majiblond- tylko odcienie blond
Ja dobrałam zły odcień, bo złapało mi na złoto. Mogłam kupić jakiś popielaty....
Jak zrobiłam pasemka to zgubił się ten złoty odcien. Teraz walczę z odrostami, które wyglądają, jak by były bardzo czarne. Chyba zamiast pasemek zrobię balejaż
ja potzrebuje czegos tylko na odrosty
a nie chce robic w salonie tylko w domu.i nie chce walic rozjasniacza.
szukam wiec rozjasniajacych farb - ale takich co mi chwyca

laudik jest offline  
Stary 2010-04-26, 18:24   #2631
Ninedin
Zakorzenienie

nie jestem pewna czy ten majiblond Ci chwyci odrost... Raczej nie Nie wiem, jak Ci się rozjaśniają. Ja przy włosach koloru średni blond nie uzyskałam jasnego tylko taki złoty. Moje trudno się rozjasniają... i bez rozjaśniacza nie da się
Stary 2010-04-27, 12:50   #2632
laudik
Zakorzenienie

Cytat:
nie jestem pewna czy ten majiblond Ci chwyci odrost... Raczej nie Nie wiem, jak Ci się rozjaśniają. Ja przy włosach koloru średni blond nie uzyskałam jasnego tylko taki złoty. Moje trudno się rozjasniają... i bez rozjaśniacza nie da się
pzry zwyklej farbie rozjasniajacej - powiedzmy o 2 - 4 odcienie z mojego naturalnego blondu (farbiany poziom siedem dla pzryblizenia) robi mi sie okolo ton-poltorej tonu ciemniej niz pokazuje pudelko.
zeby z mojego koloru osiagnac srebrno - bialy - taki jak mialam pzred zapuszczaniem - jak widzialas - poztrebuje tylko zwyklego rozjasniacza.

Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-04-27 o 12:52
laudik jest offline  
Stary 2010-04-27, 14:10   #2633
Ninedin
Zakorzenienie

moim skromnym zdaniem powinnaś użyć rozjaśniacz

Moje naturalne też są mniej więcej na poziomie 7 (generalnie wszystkie palety mają podobną skalę), biorąc pod uwagę, że moje ciężko się rozjaśniają to żadna farba nie wyjdzie u mnie jasno...
Skoro masz tak, że po farbie wyjdzie Ci zawsze nieco ciemniej to raczej nie rozjaśni Ci do bardzo jasnego blondu....i będzie różnica pomiędzy odrostem a resztą
Stary 2010-04-27, 14:44   #2634
ifrit
Zadomowienie

ETAPOWO

było jak na 1 fotce jest jak na 2 ostatnich
Stary 2010-04-27, 16:54   #2635
kruszyna90
Rozeznanie

ifrit chyba zgram na komórkę zdjęcie twoich wlosow i zaniose do fryzjera, chce ten kolor
Stary 2010-04-27, 17:05   #2636
corka
Raczkowanie

heyka oto moje marne kłaczki

Edytowane przez corka
Czas edycji: 2010-04-28 o 17:08
corka jest offline  
Stary 2010-04-27, 17:13   #2637
corka
Raczkowanie

hehe a ten maly kitek <hahahaha> to musialam zrobic:P w porownaniu do mojej lysej pałki to bylo piekne uczucie czuc tą gumke na <włosach>:P hehe. bleeee teraz dopiero zauwazylam jak na 2 zdj sie ustawilam i ze az druga broda mi sie zrobila hahahaha

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:06 ----------

kruszynko bardzo bym chciala zebys wkleila aktualne zdj wloskow z tylu z przodu i z profilu <prosze>:P

Edytowane przez corka
Czas edycji: 2010-04-27 o 17:08
corka jest offline  
Stary 2010-04-27, 17:29   #2638
Ninedin
Zakorzenienie

Ifrit już nie ma śladu

Corka, fajne są
Stary 2010-04-27, 17:58   #2639
kruszyna90
Rozeznanie

Jak myślicie, czy takie poloczenie kolorów jest fajne czy raczej tandetne? i czy to w ogole jeszcze modne jest? nie wiem nawet czy fryzjerka by umiala to tak ladnie polaczyć. strasznie kocham ten "pomaranczowy" kolor i jest mi w nim bardzo ladnie ale nie chce niszczyc calych wlosow, moze taki maly akcencik 'ożywil' by mi buźkę, bo mam wlasnie taki sam kolor oczu jak ona na zdjęciu. Co o tym myślicie? mi się spodobalo, ale nie wiem czy to nie tandeta ...

* CORKA zdjęcie wstawię jutro akurat wychodze gdzieś wyprostuje ladnie i pokaże bo teraz to jeden wielki koŁtun
Stary 2010-04-27, 19:02   #2640
Ninedin
Zakorzenienie

kruszyna to takie karmelowe pasemka.... fajne
Tylko żeby Ci żółtych nie zrobiła

Nie patrz na to, co modne tylko w czym się dobrze czujesz Kolorek fajny.....i pewnie fajnie ożywi cerę na wiosnę

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości