Farba Joanna Professional - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-08, 15:12   #1
Honey822
Raczkowanie

Farba Joanna Professional

Hej Czy któraś z Was drogie Wizażanki używała tej farby?
Co możecie o niej powiedzieć
Czy bardzo niszczy włosy?
I czy kolor długo się trzyma?
Honey822 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 18:31   #2
justkaM18
Raczkowanie

Dot.: Farba Joanna Professional

ja używam dłuższy czas i jestem zadowolona
justkaM18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 22:38   #3
Honey822
Raczkowanie

A czy kolor długo sie utrzymuje? Dziewczyny piszcie
Stary 2009-06-10, 23:58   #4
visionAM
Zakorzenienie

http://wizaz.pl/kosmetyki/szukaj.php...gdzie=produkty
visionAM jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 10:19   #5
Honey822
Raczkowanie

Tam znajduje się tylko jedna recenzja więc niestety nie można się dowiedzieć czy ta farba jest dobra więc proszę Was o opinie Jeśli któraś z Was kochane Wizażanki jej używała prosze napiszcie:c mok:Z góry dziękuje:cmok :
Stary 2009-06-23, 12:26   #6
SummerGlow
Rozeznanie

Osobiscie sama nie stosowalam tylko moja kolezanka. Fanie wyszlo, pokrywlo sie jednolicie i farba sie nie zmyla po paru dniach Odcien miala ciemniejszy niz jej naturalne wlosy wiec trudo mi powiedziec jak "chwytaja" jasniejsze odcienie na ciemniejszych wlosach

PS. Wlosy troszke znizczyla, ale oczywiscie nie tak jak typowe farby sklepowe. Dobra i ciagla pielegnacja po i bedzie dobrze.

Edytowane przez SummerGlow
Czas edycji: 2009-06-23 o 12:28
SummerGlow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 12:42   #7
Honey822
Raczkowanie

Dziękuje SummerGlow może ktoś jeszcze się wypowie
Stary 2009-06-30, 16:15   #8
justkaM18
Raczkowanie

mi kolor trzyma sie bardzo dlugo, wszedzie kryje i wlosów nie niszczy, ciagle jej używam i napewno nie zmienie
justkaM18 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 15:28   #9
Angel28
Rozeznanie

ja stosowałm ja dlugo ale teraz jakos sie przezucilam na emmebi ale joanna tez jest fajna a natury sa prawie takie same mimo ze inne firmy moge polecic kolor ladnie wychodzi taki jak na meszku
Angel28 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 13:01   #10
helen22
Raczkowanie

A czy któraś z was stosowała blondy z joanny Professional? Czy są tu jakieś fryzjerki które mogą ocenić ich jakość? Bo sklepowe Joanny nie cieszą się dobrymi opiniami może produkty profesjonalne sa inne...
helen22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 15:20   #11
eyo
Zakorzenienie

Multi Cream Color Joanna Naturalny Blond

Hym znowu sprawa z włosami.

Tak więc obecnie posiadam jaśniutkie włosy z odrostem. Z natury "niby" szatynka ze mnie, ale ten kolor to właśnie coś pod włosy Joasi na zdjęciu niżej ( wstawiam jej zdjecie bo idealnie oddaje różnice która ja mam i nawet długość odrostu tylko, że mój blond bardziej wpada w platynowy, szary odcień),

Znudził mi sie ten jasny kolor i chciałam się przefarbować na naturalny blond z serii Joanny ( wiem, że może wyjść ciemniej, nie przeszkadza mi) - kolorek śliuczny jak dla mnie.

I stąd moje pytanie - czy ta farba rozjaśnia nieco włosy ? czy da rade rozjaśnić moje odrosty chociaż w niedużym stopniu ? Chodzi o to, że nie chcę mieć po farbowaniu różnych odcieni i nie wiem czy najpierw ten odrost rozjaśnić ( jeśli tak to ile trzymać rozjaśniacz - chyba 15/20min starczy ??) czy może od razu kłaść ta farbę joanny - czytałam że ich blondy z tej serii rozjaśnią o ten 1-2 tony więc chyba by starczyło, żeby wyrównać z jasnymi.

Co sądzicie ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 856_1.jpg (18,7 KB, 293 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 683a.jpg (62,4 KB, 249 załadowań)

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-09, 10:59   #12
izabela2208
Przyczajenie

Dot.: Multi Cream Color Joanna Naturalny Blond

jakiś czas temu sama zafarbowałam włsoy z platyny na ciemny blond(loreal excellent 10) wyszły dość ciemne, jednak kolor schodzi spowrotem do jasnych. a jeżeli chodzi o odrosty to są ciemniejsze niż reszta włosa. zreszta jakby nie było to rozjaśnone włosy maja już inną strukturę niż odrosty, które są zdrowe.
izabela2208 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 18:00   #13
Setna
Raczkowanie

Odświeżam wątek. Chciałabym zrobić sobie pasemka bardzo jasny naturalny blond na poziomie 9 lub 10 . Czy któraś miała te odcienie.
Setna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 18:09   #14
Setna
Raczkowanie

Znalazłam nawet palete kolorów.
Setna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 17:37   #15
_Kari_
Zakorzenienie

Ja tez schodze z bardzo jasnego blondu na średni blon...podobny do mojego naturalnego. U mnie nadal to trwa...1 raz zrobilam szamponetka na cemny blond i wyszedł duzo ciemniejszy niz sie spodziewałam, ale po 2 tyg wypłukał sie o polowe!!! potem na całość nałożyłam Syoss średni blond który troszkę rozjasnił moje naturalne włsosy(odrost) i ładnie pofarbował jasne włosy. Niestety jak sie te wszystkie farby wypłukuja to jest taki lekko zielonkawa poswata na tych jasnych włosach zafarbowanych na ciemne... przy ładnym pofarbowanym kolorze odrostu no i niestety róznice wdać... nie ma szans aby po takiej róznicy kolorw nie bylo widać kilku odcieni!! No chyba ze farbniesz sie na czarno!!
ja tez sie przymierzam do tego naturalnego blondu i mysle ze swoje obecne przyciemnilam natyle ze ten kolor sie przyjmie.

A ponadto niestety ale po blondach... prostownicy itd... a teraz przyciemnianiu widać strasznie zniszczoen koncówki - przynajmniej u mnie... takze szykuje sie podcięcie włosów o ok. 5 cm ;/ zadowolona nie jestem z tego ale z takimi porozdwajanymi i przesuszonymi koncówkami (a właściwie 1/3 włosów) chodzić nie bede

Tak,tak... wiem że robię błędy - a teraz ty się zastanów dlaczego :P
Więcej tolerancji to mniej ignorancji!!

NIE karm TROLLA!!
_Kari_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-21, 10:12   #16
LolaBunny
Raczkowanie

Ja też schodze z jasnego blondu na średni blond.
Więc zafarbowałam włosy farbą Garnier Nutrisse Waniliowy Blond Całe włosy, no i wyszedł jasny brąz a odrost zafarbował się na rudy z poświatą też rudą.Po tygodniu zaczął się spierać i odrosty stały sie bardziej rude a reszta włosów szarawe. No i w celu zneutralizowania 'rudego' zafarbowałam szamponetką z Joanny, Właśnie Naturalny blond. No i efekt super. Rudy zniwelowany, poświata też zniknęła, i są po prostu właśnie takie naturalne.
Ale tu się zaczynają schody, ponieważ to była tylko szamponetka na 4-6 mycia. i Szukam teraz odpowiednika tego koloru ale żeby to był kolor trwały. czy istnieje taki odpowiednik z Joanny?

Proszę o pooooooomoc
LolaBunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-07, 09:05   #17
lolKaja
Przyczajenie

Naprawde po Naturalnym blondzie z Joanny, znikły Ci rude odrsoty?? ja Mam też tak, farbowalam Karmelowa czekolada Wellatonu, ogolnie całosc jest powiedzmy szaro-karmelowa.. A odrost rudy. hm.. chcialabym uzyskac jakis średni blond..ale nie ciemny. Hmm..
lolKaja jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-19, 12:50   #18
Asiekosci
Przyczajenie

GG do Asiekosci

Cytat:
Napisane przez Setna Pokaż wiadomość
Znalazłam nawet palete kolorów.
ja również i bardzo podoba mi sie ta naturalna 10, znalazłam ją w hurtownii za 9zł ale własnie co do jakości niech wypowie sie fryzerka
Asiekosci jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 12:52   #19
LolaBunny
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez lolKaja Pokaż wiadomość
Naprawde po Naturalnym blondzie z Joanny, znikły Ci rude odrsoty?? ja Mam też tak, farbowalam Karmelowa czekolada Wellatonu, ogolnie całosc jest powiedzmy szaro-karmelowa.. A odrost rudy. hm.. chcialabym uzyskac jakis średni blond..ale nie ciemny. Hmm..
Zniwelowało mi rudą poświatę, ale tylko do następnego mycia bo to była szamponetka. Teraz farbowałam Londą -Średni blond. i wyszedł dość ciemny kolor (brąz) ale po 2 tygodniach się sprał i kolor wyglądał jak na opakowaniu. Ale tu już nie mam rudej poświaty a złoto-żółtą jakąś. :|
Szukam dalej odpowiedniego koloru średni blond z platynową poświatą... Bo właśnie taką poświatę mają moje włosy naturalne.
Zastanawiam się nad Castingiem kolor: Blond 700. Ale boje się że farba mi sie spierze po tygodniu a zbyt tania to nie jest. A nie mam zamiaru farbować włosów co tydzień.

Zna ktoś właśnie taki kolor jaki szukam...? Czyli Średni-ciemny blond z platynową poświatą...
LolaBunny jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-01, 00:32   #20
bundeva
Raczkowanie

dzisiaj wypróbowałam #10. ładny kolorek mi wyszedł, ale powiem że nie lubie tak naturalnych odcieni blond.

moim zdaniem joanna nie jest gorsza od alparaf, majirel, kapous, coleston.
bundeva jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 17:52   #21
pixy00
Raczkowanie

Joanna Naturalny blond.

Czy któraś z Was farbowała może włosy Joanną Naturalny Blond?

pixy00 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-30, 18:25   #22
katieee23
Przyczajenie

Dot.: Joanna Naturalny blond.

Ja farbuję nią mamie włosy od kilku miesięcy. Kolor jest bardzo ładny, naturalny. Mimo BARDZO wielu prób farb z innych firm, nie znalazłam tak ładnego, naturalnego odcienia, jaki stworzyła Joanna! Nie zmywa się szybko i nie wypłukuje się na żółto, jak wiele firm "z wyższej półki". Wbrew powszechnej opinii nie niszczy mocno włosów. według mnie, ta farba jest dużo lepsza od innych farb cenionych marek. Polecam!
katieee23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 23:17   #23
aniaexplode
Zadomowienie

Wpisy w blogu: 1

Potrzebuję porady co do farb profesjonalnych z Joanny. Odcień 8.1 popielaty blond- czy ten kolor nałożony na włosy naturalne ciemny blond z woda 9 % rozjaśni je na pewno o 2-3 tony, ale w jaki odcień? Czy będzie to odcień jaśniejszy od moich wlosow naturalnych- czyli podejrzewam pomarańcz czy też rozjaśni je wg koloru faktycznego farby czyli 8.1. ?

I forgot that all might see
So many beautiful things...

Zapraszam do wymiany:--> http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 13:23   #24
Vea
Rozeznanie

Załączam link do palety kolorów farby Joanna Professional:

http://www.kris-mar.pl/pl/c/KOLORYZA...f_producer_7/1

W ogóle ostatnio zaczęłam nawet rozważać beż (9.13) z tej firmy, bo akurat widziałam kilka efektów po tej profesjonalnej farbie i powiem Wam, że takie popielate blondy który np. w L'Orealu z czasem rudzieją, w Joannie - podobno nie (podobno, bo zaczepiłam ostatnio dziewczynę w sklepie, i zapytałam, czym ona farbuje włosy - miała śliczny blond , a ona, że właśnie taką profess Joanną (8,50 za tubkę i że musi zrobić odrosty, a farbowała jakimś blondem popielatym i kolor był chłodny - zero rudości czy żółci - mimo, że farbowała ponad miesiąc temu. Mówiła także, że wcześniej kupowała tylko alfaparfy, majirele, kolestony itd i nigdy nie była zadowolona z efektu po kilku myciach, bo kolor zwyczajnie rudział. W końcu się wkurzyła i kupiła joannę za mniej niż 10 zł i ...jak powiedziała: "to jest to" .

No ale ja sama nie wiem, czy zaryzykować - miałam chęć na majirela 9.13 właśnie, ale wyczytuję, że właśnie wymywa się na rudo.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2014-03-27 o 22:53
Vea jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-17, 15:04   #25
natka55
Przyczajenie

a czy ktoras z was stosowala ta farbe do rozjasnienia wlosow? mam naturelne jasny braz chcialam rozjasnic pianka loreala ciemny blond kilka dni temu niestey wyszly nawet ciemniejsze niz moje naturalne...
natka55 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości