Uzywałyście tego kremu do rozjaśniania włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury

Notka

Włosy i fryzury Podyskutuj na temat pielęgnacji, farbowania oraz stylizacji włosów. Fryzury damskie, ślubne, na studniówkę, fryzury krok po kroku i zdjęcia fryzur.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-08, 20:02   #1
wercia087
Przyczajenie

Uzywałyście tego kremu do rozjaśniania włosów?

Uzywałyscie tego kremu lub znacie kogoś kto uzywał http://www.wizaz.pl/kosmetyki/pictures/14/24724.jpg ? Jaki kolor miałyscie przed rozjasnianiem a jaki po? Czy podoba sie wam efekt? Ja mam taki kolor włosów http://www.allegro.pl/item598570092_598570092.html numer 27. Jaki kolor mi mniej wiecej wyjdzie? Polecacie go? Prosze o pomoc.
wercia087 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 11:00   #2
Blondiexxx
Raczkowanie

GG do Blondiexxx
Dot.: Uzywałyście tego kremu do rozjaśniania włosów?

Nigdy nie widziałam tego kremu. Sama jestem ciekawa efektów Ciekawe czy bardzo niszczy włosy ?
Blondiexxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-09, 12:13   #3
Antuanette
Przyczajenie

Jako fryzjerka nie polecam kremow rozjasniajacych do uzywania na wlosach ciemnych. Wyjda zolte. zawarty w nich pigment zachamuje dzialanie roztworu perchudrolu, ktory i tak w takich kremach jest slaby.
Jesli masz ciemne wlosy proponuje uprzednia dekoloryzacje czyli rozjasnianie puderem rozjasniajacym i roztworem perchydrolu (zwykly rozjasniacz) a potem w zaleznosci od stopnia rezultatu pierwszego zabiegu nalozenie kremu rozjasniajacego lub dalikatnej farby w kremie (typu do 48 myc) w odpowiednim odcieniu jaki chemy uzyskac.
Nie polecam wykonywania zabiegu w domu, gdyz z takimi rzeczami latwo przedawkowac i spalic wlosy. Wtedy zamiast slomkowego blondu bedziemy mieli na glowie strzeche z waty.

---------- Dopisano o 11:13 ---------- Poprzedni post napisano o 11:11 ----------

Dodam, ze fryzjerka odpowiednio dobierze potrzebne stezenie perchydlolu do drugiej czesci koloryzacji co laik nie zabardzo bedzie potrafil....
Antuanette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 07:46   #4
Edytkaa1
BAN stały

witam krem ten widze pierwszy raz ale nei o tym chce napisac mozna w domu takze zrobic sobie fajnie włoski popytac doradzic sie uzyc czegos profesjonalnego CZESTO TO własnie fryzjer potrafi spiepszyc włosy pozatym jakby kazdej dziewczynie tu radzic na forum pujscie i zrobienie włosó u fryzjera to po co w ogole istniałoby te forum!!!!! to neich napisza na pocztaki forum nie istnieje ludzie idzcie do fryzjera i nie kupujcie zadnych farb w sklepie !!!! z wiarygodnego zródlą wiem ze fryzjerzy czesto wmawiaja luddziom i z robia np lorealem a uzywaja zwykłej Joanny po ztym kady fryzjer odradzi robiebie samemu w odmu z samego faktu iz nie zarobi poieniedzy oczywiscie jak ktos nie umie lub sie boi to widomo ze pujscie do fryzjera jest dobrym rozwiazaniem ale jest tyle teraz farb nawet rozjasniaczy dostepnych w sklepach ze jak ktos potrafi a niema zniszczonych włoso smiało moze zrobic sam i tak jak napisałam wczesniej znam osoby ktorym to własnie fryzjer w salonie spalił i zniszczył włsoki pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 08:20   #5
fryz5
Zakorzenienie

użyłem w celu dekoloryzacji , rozjaśnia lekko odrosty, ale włosy sie zniszczyły
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-10, 14:16   #6
Antuanette
Przyczajenie

Do Edytkaa1..... co Twoim zdaniem zyskam, jeli doradze tu dziewczynie idź do fryzjera?? Przecierz tak nie przyjdzie do mnie i ja na tym nie zarobie. I powiedz do jakich fyzjerow chodzialas ze mowili o Lorea'l a uzywali Joanny?? Po pierwsze to chpa jakiś eliatnie mowic lipny zkladik na prowincji a po dugie zlaano ich za rekę? Jak żal kasy i sie chodzi do byle kogo to tak sie to kończy...
Poza tym nie powiedziałam, że z ażdym zabiegiem należy leciec do fryzjera... Ale zabig ktorym mówiłam jst dośc skompliwany. To tk jkbys ze zlamaniem nogi poszla do pediatry. Samemu nałożene farby rozjśniającej najczęsciej kończy się panterka na glowie. Więc jeśi mamy kogoś kto może to zrobic umiejetnie i ma dryg do fryzjetstwa to czemu nie.
To jest forum pytan do fryzjerki wiec odpowedzialamzgodnie z soimi kompetencjami.
Stary 2009-06-10, 14:43   #7
Edytkaa1
BAN stały

Wink Dot.: Uzywałyście tego kremu do rozjaśniania włosów?

witam mi nie chodzi kobkretnie o ciebie ze ty kase zarabiasz mi chodziło ogolnie oczywiscie fryzjer to profesjonalista ale nie kazdy a w sklepach sa dotepne farby nawet rozjasniacze do uzytku domowego tu pisza dziewczyny i pytaja np o rozjasniacz do uzytku domowego a ty radzisz pujscie do fryzjera.....owszem tyle ze ona jaby chciała toby poszła do fryzjera juz dawno a nie pytała okonkretne farbe czy rozjasniacz ze sklepu.....gdyby chciała fryzjera to pewnie nie weszłaby na forum z takim pytaniem i wiekszosc kobiet piszepyta poprostu decyduja sie same cos zrobic .....nie chciałam cie urazic moze sie myle aha i niem ieszkam na prowincji Zakopane to druga stolica polski a co do okłamywania fryzerów to wiem to akurat od fryzjerki.....ktora dawno juz opusciła nasz kraj....i nie kazde rozjasnianie konczy sie zniszczeniem włosów i o takie sposoby tu dziewczyny pytaja gdyby chciały fryzjera to dawno by to zrobiły i poszły a ni pisały tutaj...pozdrawiam
Stary 2009-06-11, 13:02   #8
Antuanette
Przyczajenie

Odpowiedziałam an post zapoznając się ze sprawą. Po pierwsze kremy rojaśniające są słabsze nis rozjaśniacze, po drugie te dostępne w sklepach sa słabsze od profesjonalnych, po trzecie po fotce widzę, że dziewczyna ma dośc ciemne włosy i ciężko jej będzie uzskac doby efekt domowymi sposobami. Jak mówisz Twoja powierniczka fyzjerka dawno temu wyjechała. Teraz takich rzeczy się nie robi. Także przebywam za ganicą, ale mam mnóstwo koleżanek po fachu w kraju. Jak pracowałam w kraju to szefowa też niejednokrotnie kazała m używac tańszych prduktów i mówic, że to są firmówki. Nie robiłam tego i dzięki temu klijentki były zadowolone i wracały.
Stary 2009-06-11, 14:22   #9
Edytkaa1
BAN stały

witam i bardzo fajnie ze jestes prawdziwa odpowiedziałna fryzjerką szkodaze nei kazda taka jest w domu takze mozna uzyskac wspaniały efekt mi sie to udało a co do nieprofesjonalnych fryzjerek to wątek nizej pod tytułem kolorowa głowa pisza własnie dziewczyny ktorym fryzjerzy zrobli cos strasznego z włosami wiec nie wiem czym to robili....raczej nie profesjonalnym rozjasniaczem czy farbą .....profesjoanlnym rozjasniaczem ja uzyskałam jasny blond z czarnych farbowanych włosów i nie jestem fryzjerką....
Stary 2010-01-17, 10:50   #10
Nimffa
BAN stały

Edytkaa1 popieram w 100%.Ja też trafiłam na fryzjera,który powinien barany strzyc a nie zajmować się koloryzacją.Żeby ciekawiej pierwszy ,który zmarnował mi włosy był najdroższy w mieście(dekoloryzacja kosztowała mnie 600zł) a i tak nic z tego nie wyszło.Wyglądałam jak papuga!! drugi był tańszy dużo,poszłam w celu zrobienia odrostów na blond(który tak w ogóle osiągnęłam sama w domu) a wyszłam z całą głową rudą!!! jasno rudą!!! byłam załamana.
Do blondu wyszłam z czarnych i to dzięki Twoim radom Edytkaa 1!! robiłam po kolei to co Ty!! dzięki temu też mam blond.Pozdrawiam.
Nimffa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
blondynka, kosmetyki do włosów, rozjaśnianie, włosy

Nowe wątki na forum Włosy i fryzury

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości