Farbowanie w這s闚 na niebiesko - Strona 2 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2008-07-11, 12:27   #31
moniss994
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
GG do moniss994
Dot.: Niebieskie pasemka

Dziexa tak oko這 ile ona kosztuje..???
moniss994 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-11, 12:29   #32
smerfetk_a
皋na Gargamel

Wiadomo軼i: 15 290

wiesz co, dok豉dnie to nie wiem bo znajoma fryzjerka mi j 軼i庵a豉 z hurtowni, ale zdaje si niewiele ponad 10z
smerfetk_a jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-11, 12:31   #33
moniss994
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 14
GG do moniss994
Wink Dot.: Niebieskie pasemka

aaaaha dzieki
moniss994 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-07-11, 12:39   #34
smerfetk_a
皋na Gargamel

Cytat:
Napisane przez moniss994 Poka wiadomo嗆
aaaaha dzieki
nmzc
jak ju co wyczarujesz to daj fotke jakas
Stary 2008-08-07, 23:12   #35
kubeeeczek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Hej.. A ja mam takie pytanie. Jestem na jutro um闚iona z fryzjerk na pasemka. Niebieskie pasemka. Chcia豉bym sobie zrobi cztery. M闚i豉 mi, 瞠 utrzymuj si one jako 4 tygodnie i tu jest problem. 1 wrze郾ia id do szko造 i mo瞠 by nieciekawie jak mi one nie zejd. Oo W這s闚 rozja郾ianych mie nie musz, bo mam jasny br您. Napiszcie mi czy jest mo磧iwe, by ona zrobi豉/wymiesza豉 t farb na troch bardziej rozcie鎍zon i by mi zesz豉 gdzie w okolicach dw鏂h tygodni ca趾owicie? I ile by to kosztowa這...?
kubeeeczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-08, 12:34   #36
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 037
GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez kubeeeczek Poka wiadomo嗆
Hej.. A ja mam takie pytanie. Jestem na jutro um闚iona z fryzjerk na pasemka. Niebieskie pasemka. Chcia豉bym sobie zrobi cztery. M闚i豉 mi, 瞠 utrzymuj si one jako 4 tygodnie i tu jest problem. 1 wrze郾ia id do szko造 i mo瞠 by nieciekawie jak mi one nie zejd. Oo W這s闚 rozja郾ianych mie nie musz, bo mam jasny br您. Napiszcie mi czy jest mo磧iwe, by ona zrobi豉/wymiesza豉 t farb na troch bardziej rozcie鎍zon i by mi zesz豉 gdzie w okolicach dw鏂h tygodni ca趾owicie? I ile by to kosztowa這...?
Ja bym by豉 ostro積a, bo kiedy mia豉m podobn sytuacj, tylko ja chcia豉m zielone pasemka, ale fryzjerka stwierdzi豉, 瞠 musia豉by mi rozja郾ia, wi璚 lepiej zrobi czerwone. Mia造 szybko zej嗆, w farbie mia這 nie by 瘸dnych utleniaczy. Oczywi軼ie nie zesz造, kolor tylko zblad, min窸y trzy lata, a ja nadal mam pozosta這軼i w miedzianym kolorze. Dlatego by豉bym ostro積a.

A mo瞠, je郵i nie chcesz si nara瘸 w szkole, zrobisz sobie pasemka pod w這sami? Ja w tej chwili mam niebieskiego warkoczyka za uchem i je郵i tego nie chc, to go nie wida. Mo瞠sz te pofarbowa same ko鎍闚ki, 瞠by w razie czego mog豉 obci望.

Nie chc zniech璚a, ja tylko ostrzegam przed s這wami fryzjerki. Mi te m闚i豉, 瞠 najwy瞠j za 4 tygodnie zejd.
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-08, 13:02   #37
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

Przed szko陰 zawsze mo積a zafarbowa ca貫 w這sy na braz
fryz5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2008-08-08, 13:03   #38
smerfetk_a
皋na Gargamel

na niebieski raczej br您 nie chwyci... je郵i chwyci cokolwiek, raczej nie powinno si tak farb nak豉da jedna na drug
Stary 2008-08-08, 17:24   #39
kubeeeczek
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7

Wszystko jest ok! Zrobi豉m tylko ko鎍闚ki i 23 sierpnia jak p鎩d to je po prostu zetn! Dzi瘯i za pomoc.
kubeeeczek jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-01-31, 11:54   #40
diorqa
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Hey, w豉郾ie wroci豉m od fryzjera, mam czarne w這sy, farbuje juz od 2 lat,fryzjerka rozja郾i豉 mi w這sy do rudego ale kompletnie nic nie wysz這!! Nic!! Jestem z豉 sama na siebie, masakraaa!!
diorqa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-04-22, 19:05   #41
zabeczka23
Suvetar

Wiadomo軼i: 4

Istniej ; ) w豉snie zamawiam tak http://www.rockmetalshop.pl/product-...er-STAR23.html
zabeczka23 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-09, 20:56   #42
Dzoniak
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Farbowanie w這s闚 na niebiesko

Witam. Chcia豚ym si przywita, b璠zie to m鎩 pierwszy post tutaj. Nie ukrywam, zarejestrowa貫m si tylko po to, 瞠by spyta o rad. Mam nadziej, 瞠 mi si spodoba i zostan na d逝瞠j.

Ot騜 tak. Jestem brunetem, chcia豚ym zafarbowa w這sy na niebiesko. Jestem facetem, a co za tym idzie, kompletnie nie wiem jak si do tego zabra. Wiem, 瞠 s jakie pianki koloryzuj帷e, szampony czy normalne farby. Nie wiem czego u篡. Jak d逝go trzyma si kolor po farbowaniu szamponem, piank czy farb? Nie mam kompletnie czarnych w這s闚, ci篹ko mi to opisa, bo jestem facetem - wiadomo, nie rozr騜niamy kolor闚. Musia豚ym jako rozja郾i w這sy, 瞠by uzyska po膨dany efekt?

Chcia豚ym, mniej wi璚ej, o taki kolor, raczej ciemniejszy:

Dzi瘯uj z g鏎y za pomoc.

Je瞠li ju jest taki temat, to przepraszam, nie znalaz貫m.

Edytowane przez Dzoniak
Czas edycji: 2009-06-09 o 21:03
Dzoniak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-09, 23:27   #43
O熰k
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30
GG do O熰k Wy郵ij wiadomo嗆 przez Yahoo do O熰k
Dot.: Farbowanie w這s闚 na niebiesko

W這sy musisz rozja郾i, 瞠by na這篡 na nie farb, kt鏎a i tak w ko鎍u blaknie (wymywa si). Farby nie kupisz w zwyk造m sklepie, ale fryzjer powinien ci j zam闚i. Mo積a jeszcze dosta w sklepie fryzjerskim.
S jeszcze pianki, ale one po jednym myciu schodz. Pianki nie wiem gdzie kupi, ale widzia豉m jak wygl康aj i nie wyjdzie ci na ciemnych w這sach kolor tzw 'oczo***ny' :P

Od razu musz ostrzec, 瞠 rozja郾ianie bardzo niszczy w這sy (sama rozja郾ia豉m kilka razy, a w te wakacje b璠 farbowa na r騜owo.)
Stary 2009-06-10, 12:58   #44
niutka1
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 904
Wpisy w blogu: 2

Dzoniak i O熰k to byscie chyba akurat 鈍ietnie pasowali, on niebieski, ona r騜owa moze sie spotkajcie i ufarbujcie razem
niutka1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-10, 19:44   #45
Dzoniak
Przyczajenie

Dzi瘯i dziewczyny za pomoc.

Wi璚 tak. Co rozumiecie przez niszczenie w這s闚? B璠 wypada, 豉ma si itd? W這sy po rozja郾ianiu si regeneruj po jakim czasie czy trzeba 軼ina?

Rozja郾ianie. Prosz, napiszcie prosto z mostu co mam kupi. Rozja郾ianie jest na sta貫? Tzn. rozja郾i, zafarbuj, farba zejdzie i razem z farb zejdzie to cudo od rozja郾iania czy zostan mi ja郾iejsze w這sy?
Dzoniak jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-10, 19:56   #46
vauka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 256

Rozja郾ienie usuwa Ci pigment z w這s闚, wi璚 zostan ja郾iejsze 'pod' farb. Nie wr鏂 same do naturalnego koloru.
Stary 2009-06-10, 21:55   #47
maartucha
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 590
GG do maartucha

Jaki czas temu sluszalam chyba w ESCE albo RMFce o takiej akcji, ze bedzie mozna spotkac na ulicy "ludzi blue", czy masz w tym jakis udzia??
Zastanawiam si bo bylam u fryzjera w Sopocie i wszed bardzo specyficznie wygladajacy czlowiek, rozgladnal sie po czym spytal czy ktos zrobi mu wlosy na kolor blue, fryzjer odpowiedzial: niebieski znaczy sie?? a facet: nie, blue... Czy to wszystko ma cos do Siebie??

a Farby niebieskiej dostac nie dostaniesz, dostaniesz barwiniki takie do wlosow kore maja nacysone mocne kolory, od czerwienia przez niebieskie itd. Musisz spytac w dobrej hurtowni fryzjerskiej. Pozatym kolor zacznie CI sie dosc szybko splukiwac wiec dla utrzymania efektu bedziesz musial ta farbke na nie nakladac.

" . . D
zisaj uwierzy豉m, 瞠 do szcz窷cia
Mi wystarczy bym przy Tobie by豉 . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-11, 12:01   #48
TeenQQilla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Hejo no ja zrobi豉m sobie niebieskie w這ski za raptem jakies 16 z...
szkoda kasy na fryzjera do takich rzeczy....

szybko, prosto i tanio... oto efekt:

Jak komu sie podoba, to piszcie, pomoge )))
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg P1000855.jpg (36,2 KB, 538 za豉dowa)
TeenQQilla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-11, 13:02   #49
Gizi333
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 212

Farb niebiesk dostaniesz tylko na zam闚ienie u fryzjera. Na czarnych w這sach nie wyjdzie tak jak na zdj璚iu, bedziesz musial wykonac dodatkowe zabiegi, ktore zniszcz Ci w這sy.
P.s. Facet/ch這pak w niebieskoch/fioletowych/zielonych/czerwonych czy jaki innych dziwnych w這sach zupe軟ie mi si nie podoba. Wiem, 瞠 nie tylko ja mam takie zdanie. Oczywi軼ie zrobisz jak zechcesz, ale czarne w這sy s ok
Gizi333 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-12, 13:07   #50
EFOKUSeMOKa
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 30

Cytat:
Napisane przez TeenQQilla Poka wiadomo嗆
Hejo no ja zrobi豉m sobie niebieskie w這ski za raptem jakies 16 z...
szkoda kasy na fryzjera do takich rzeczy....

szybko, prosto i tanio... oto efekt:

Jak komu sie podoba, to piszcie, pomoge )))
Odpowiedz prosze sk康 wzie豉 t farbe neibiesk jest mi strasznie potrzebna

Czekam na odpowiedz

A Chwile Temu Nie By這 Problemu Byli鄉y free M闚i帷 Po Naszemu

EFOKUSeMOKa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-12, 13:10   #51
diamentowa
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 570

Niebiesk farb do w這s闚 mo積a zam闚i przez internet.
A farbowanie to najpierw maksymalne rozja郾ienie jakimkolwiek rozja郾iaczem, a nast瘼nie na這瞠nie niebieskiej farby.
diamentowa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-12, 13:14   #52
lm77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422
GG do lm77

rozja郾iasz i kupujesz toner, nie to nie jest 瘸dna farba. Osobi軼ie polecam firm Directions La Rich'e, na allegro ich tonery w s這iczkach 88ml sa dost瘼ne za 28 zl. Gama kolor闚 jest ogromna. W zesz造m roku farbowa豉m pejsy t farb odkupion od kole瘸nki, mia豉m jej troche wi璚ej ni p馧 s這iczka, farbowa豉m pejsy przez oko這 4 miesi帷e co 2 tygodnie i jeszcze torche farby mi zosta這 wi璚 jest bardzo wydajna. Niestety kolor jest intensywny przez oko這 2 mycia a potem powoli blaknie. Mia豉m niebieski z kt鏎ego z czasem robi si zielony.
lm77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-12, 13:25   #53
kukimonster
BAN sta造

Wiadomo軼i: 1 060

Ja regularnie farbuj jedno pasmo na niebiesko. Nie trzeba wcale 瘸dnych farb od fryzjera na zam闚ienie, polecam tonery La Ricie' Directions. Mo積a zdoby w niekt鏎ych sklepach lub na allegro, wpiszc sobie w wyszukiwark "toner directions".
Kolory dost瘼nr:
http://s699.photobucket.com/albums/v...streetline.jpg
Jak si ma jasne blond w這sy mo積a od razu stosowa a jak ciemne, to najpierw rozja郾i. Je郵i masz bardzo ciemne w這sy to polecam dekoloryzacj, kup sobie np:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12082
Najpier tym rozja郾iasz a potem k豉dziesz toner, toner nie nieszczy w這s闚 i 瞠by dobrze chwyci i dlugo trzyma si kolor, to trzymaj farb na w這sach ok 1-1,5h, nawet mo瞠sz d逝瞠j, niektorzy 酥ia w farbie i czepku Potem tylko splukujesz i masz w這sy w wymarzonym kolorze. Aby farba szybko si nie sp逝kiwa豉 warto doda do szamponu troche farby i tak mieszank zawsze my w這sy.

Widz, 瞠 kto mnei wyprzedzi z tonerem jakie robisz pejsy? Ja robie jednego pejsa kolorem atlantic blue

Edytowane przez kukimonster
Czas edycji: 2009-06-12 o 13:26
kukimonster jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-12, 13:32   #54
lm77
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 422
GG do lm77

Cytat:
Napisane przez kukimonster Poka wiadomo嗆
Ja regularnie farbuj jedno pasmo na niebiesko. Nie trzeba wcale 瘸dnych farb od fryzjera na zam闚ienie, polecam tonery La Ricie' Directions. Mo積a zdoby w niekt鏎ych sklepach lub na allegro, wpiszc sobie w wyszukiwark "toner directions".
Kolory dost瘼nr:
http://s699.photobucket.com/albums/v...streetline.jpg
Jak si ma jasne blond w這sy mo積a od razu stosowa a jak ciemne, to najpierw rozja郾i. Je郵i masz bardzo ciemne w這sy to polecam dekoloryzacj, kup sobie np:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=12082
Najpier tym rozja郾iasz a potem k豉dziesz toner, toner nie nieszczy w這s闚 i 瞠by dobrze chwyci i dlugo trzyma si kolor, to trzymaj farb na w這sach ok 1-1,5h, nawet mo瞠sz d逝瞠j, niektorzy 酥ia w farbie i czepku Potem tylko splukujesz i masz w這sy w wymarzonym kolorze. Aby farba szybko si nie sp逝kiwa豉 warto doda do szamponu troche farby i tak mieszank zawsze my w這sy.

Widz, 瞠 kto mnei wyprzedzi z tonerem jakie robisz pejsy? Ja robie jednego pejsa kolorem atlantic blue
ja mia豉m oba pejsy przy uszach ( dos szerokie ) te atlantic blue obecnie ich nie mam, ale planuje zrobi ponownie. Tym razem chyba fiolet jaki albo ziele skorzystam z reszty niebieskiej farby i mo瞠 na 1 razem zrobie sobie takie cieniowanie ;D tym razem chyba zrobie szersze te pasma, bardzo mi si podoba jak w豉郾ie kolorowe w這sy przy twarzy s spi皻e w kucyk
lm77 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-18, 01:13   #55
TeenQQilla
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 55

Cytat:
Napisane przez EFOKUSeMOKa Poka wiadomo嗆
Odpowiedz prosze sk康 wzie豉 t farbe neibiesk jest mi strasznie potrzebna

Czekam na odpowiedz
P璠 do sklepu i kup piank koloryzuj帷 firmy VENITA koloru fioletowego.... na堯 j na rozja郾ione wcze郾iej w這sy jakim dobrym rozja郾iaczem, Najlepiej JOANNA i niebieski murowany... Gwarantuje

ps. NApisz jak sobie poradzi豉
TeenQQilla jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-08-29, 09:08   #56
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

pieknaaaa ta niebieska....
ja wczoraj zafarbowa豉m na zielono
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-23, 11:52   #57
Detharon
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Niebieskie w這sy

Hej!

Stwierdzi貫m, 瞠 przy okazji tygodniowego wyjazdu sylwestrowego zafundowa豚ym sobie niebieskie w這sy... Tylko najch皻niej w豉郾ie jedynie na okres tego tygodnia. Pytanie: czy jest jaki specyfik (nie wiem, farba albo co), kt鏎y m鏬豚ym zastosowa, by uzyska taki efekt?

Mam w這sy koloru ciemny br您, d逝gie i pono g瘰te.
Detharon jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-27, 13:26   #58
201708220937
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 1 008
Dot.: Niebieskie w這sy

wella mia豉 w swojej ofercie takie pianki koloryzuj帷e "one night mouse"? chyba tak to sie nazywa. kiedys uzywa豉m turkusowej zeby zrobic pasemka, kolorek 豉dny i schodzi po 1 myciu g這wy. typowo niebieski kolor tez chyba mieli w swojej ofercie. aaa i zapomnia豉m o najwazniejszym. na ciemnych w這sach tez widac kolor (w przeciwienstwie do spray闚 koloryzujacych kt鏎e wymagaja rozjasniania uwczesniejszego).

ale ja uzywa豉m tego dobre kilka lat temu i nie wiem czy jeszcze maja to w swojej ofercie.

http://uroda.onet.pl/_i/obrazki/kosm...wlosy/on_d.jpg
201708220937 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-27, 16:01   #59
observ
Przyczajenie

Kolezanka kiedys strasznie meczyla mnie, ze chce takie wlosy, ale nie wiedzia豉, "sk康 je wzi望"

Miala juz rozjasione jedno pasemko, ktore chciala poddac zabiegowi, wiec udala sie do fryzjera. A on zrobil to farba w kolorze granatowej czerni i zmyl po kilku minutach.
Wyszedl naprawde rewelacyjny kolor zblizony do plekitu paryskiego
Ona jednak niezle sie wycwanila i sama juz sobie to robi...

Ale nie wiem czy Cie to satysfakcjonuje, bo chyba wymaga rozjasnienia i w dodatku utrzymuje sie dluzej.
observ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-11-27, 16:55   #60
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

tak, ta pianka jest swietna! a takie rozja郾ianie i nak豉danie kolorku powoduje p騧niejsze jego sp逝kiwanie si, fuj, brzydko to wygl康a, ja mam teraz taki sp逝kuj帷y si b貫kit
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
czerwona, farbowanie, irokez, niebieska, niebieska farba w這sy, niebieski, niebieskie pasemka, niebieskie w這sy, niebiesko, p馧 na p馧, renee blanche, rozja郾iacz, toner, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-04 23:48:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:45.