Farbowanie w這s闚 na niebiesko - Strona 6 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2012-06-14, 18:20   #151
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: Farbowanie w這s闚 na niebiesko

Cytat:
Napisane przez blackgeisha Poka wiadomo嗆
Mam pytanie. Zafarbowa豉m 2 dni temu w這sy tonerem z LRD odcie atlantic blue i wyszed mi turkus kt鏎ego nie chcia豉m. W這sy mia豉m po dekoloryzacji i ch這dzeniu tonu czyli taki 鈔edni br您.

Zosta這 mi p馧 s這iczka i mam pytanie, czy jak na這瞠 niebieski drugi raz to b璠zie niebieski czy znowu kolor syreni mi wyjdzie?
na 鈔edni br您 robi豉? przecie na takich ciemnych w 篡ciu 豉dny niebieski nie wyjdzie...
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-14, 18:53   #152
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

kazdy inaczej opisuje kolor oprycznie 鈔edni br捫 jest tak na prawd prawie czarny
Stary 2012-06-14, 23:58   #153
blackgeisha
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 6

Mialam na mysli blond a napisalam braz...ciezko mi opisac :/ byl rudawy ale uzylam chlodnego odcieniu blondu aby zeszlo no i mialam taki chlodny sredni blond (ale nie super jasny czyli platyne). Czy jak naloze toner jeszcze raz na sprany zielono-turkusowy to wyjdzie mi niebieski?
blackgeisha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-15, 22:34   #154
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 038
GG do jyyli

Cytat:
Napisane przez blackgeisha Poka wiadomo嗆
Mialam na mysli blond a napisalam braz...ciezko mi opisac :/ byl rudawy ale uzylam chlodnego odcieniu blondu aby zeszlo no i mialam taki chlodny sredni blond (ale nie super jasny czyli platyne). Czy jak naloze toner jeszcze raz na sprany zielono-turkusowy to wyjdzie mi niebieski?
Nie ma szans Sama nak豉da豉m kiedy niebieski na w這sy rozja郾ione w du篡m stopniu i tylko na idealnej platynie wychodzi niebieski bez 郵adu turkusu. A na 鈔ednim blondzie zawsze wyjdzie turkus albo wr璚z zgni豉 ziele.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-06-15, 22:43   #155
fryz5
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 4 138

mo積a pr鏏owa zeby za 2 razem wyszlo lepiej ale fakt faktem nie wyjdzie tak pieknie jak ja calkowicie rozja郾ionych w這sach
Stary 2012-07-07, 23:06   #156
Kyoko909
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1

Witam,
Wpad豉m ostatnio na szalony pomys zrobienia sobie niebieskich pasemek na czarnych w這sach. Problem polega na tym, 瞠 m鎩 naturalny kolor to ciemny blond chocia od d鏂h lat farbuje je na czarno. Domy郵am si, 瞠 z tym bym musia豉 i嗆 do fryzjera bo sama raczej nie dam rady tego zrobi Ale chcia豉m si zapyta czy to jest warte zachodu czy nie pro軼iej (i taniej) by這by kupi niebieskie pasemka i je doczepi.
Kyoko909 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-29, 01:36   #157
1Jona5
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Dziewczyny, a jeste軼ie w stanie odpowiedzie mi na, by mo瞠 g逝pie, pytanie - dlaczego nie nale篡 miesza tonera z wod utlenion? Czy kolor nie powinien wtedy pozosta d逝瞠j na w這sach?
1Jona5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-29, 09:36   #158
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez 1Jona5 Poka wiadomo嗆
Dziewczyny, a jeste軼ie w stanie odpowiedzie mi na, by mo瞠 g逝pie, pytanie - dlaczego nie nale篡 miesza tonera z wod utlenion? Czy kolor nie powinien wtedy pozosta d逝瞠j na w這sach?
Mo瞠 dlatego, 瞠 tonery maj inny sk豉d ni farby trwa貫?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2012-12-29, 11:23   #159
Meadow
Wtajemniczenie

dok豉dnie, przecie pigment z farby jest specjalnie po to stworzony 瞠by go "aktywowa", a toner to bardziej od篡wka... miesza豉by od篡wk z oxy?
Stary 2012-12-29, 12:47   #160
1Jona5
Przyczajenie

Ok, to brzmi logicznie, dzi瘯uj Z drugiej strony - woda utleniona otwiera 逝sk w這sa, tak? Wi璚 czy kolor nie powinien wtedy lepiej si trzyma? Poza tym instrukcja nie m闚i 瞠 nie trzeba, czy nie nale篡. Tam jest ostrze瞠nie z wykrzyknikiem, czyli z jakiego powodu jest to absolutnie zakazane - i to chcia豉bym zrozumie
1Jona5 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-02-22, 16:01   #161
AlexRothaar
Przyczajenie

GG do AlexRothaar

Hey, mam w這sy w kolorze czerwieni/malina. A bardzo chcia豉bym po這w w這s闚 zrobi na niebiesko (aby otrzyma efekt niebiesko-czerwony).
Kupi豉m piank koloryzuj帷 niestety na czerwonych wysz豉 granatowa. Kto ma pomys jak to zrobi?
facebook.com/alex.rothaar
AlexRothaar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-28, 01:10   #162
kahoko hino
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 064

hej dziewczyny

te mi si niebieskie w這sy zamarzy造 i tak sobie my郵, jak to zrobi. no wi璚 o tych tonerach ju tu troch poczyta豉m i o tym ca造m rozja郾ianiu. Nigdy w這s闚 nie rozja郾ia豉m, mam naturalnie do嗆 ciemny, ch這dny br您. Zale篡 mi na 豉dnym, lekko matowym kolorze, turkusy mile widziane, efekt katy perry i "peruki" - nie.

Moje pierwsze pytanie brzmi - kt鏎e kolory w這s闚 jak si rozja郾iaj? Ciep貫 rozja郾iaj si do 鄴速ego blondu, a zimne - do szarego? jak to jest?

Drugie - czym si r騜ni rozja郾ianie, od dajmy na to, farby ze sklepu w kolorze popielato-platynowym? Nie znam si, dlatego si pytam.

Trzecie - jak wygl康a rozja郾ianie w warunkach domowych? zaradna ze mnie dziewczyna i og鏊nie to zosia-samosia. My郵icie, 瞠 dam rad sama, ewentualnie z pomoc kole瘸nki?

z g鏎y dzi瘯i za odpowiedzi
kahoko hino jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-28, 09:00   #163
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Poka wiadomo嗆
hej dziewczyny

te mi si niebieskie w這sy zamarzy造 i tak sobie my郵, jak to zrobi. no wi璚 o tych tonerach ju tu troch poczyta豉m i o tym ca造m rozja郾ianiu. Nigdy w這s闚 nie rozja郾ia豉m, mam naturalnie do嗆 ciemny, ch這dny br您. Zale篡 mi na 豉dnym, lekko matowym kolorze, turkusy mile widziane, efekt katy perry i "peruki" - nie.

Moje pierwsze pytanie brzmi - kt鏎e kolory w這s闚 jak si rozja郾iaj? Ciep貫 rozja郾iaj si do 鄴速ego blondu, a zimne - do szarego? jak to jest?

Drugie - czym si r騜ni rozja郾ianie, od dajmy na to, farby ze sklepu w kolorze popielato-platynowym? Nie znam si, dlatego si pytam.

Trzecie - jak wygl康a rozja郾ianie w warunkach domowych? zaradna ze mnie dziewczyna i og鏊nie to zosia-samosia. My郵icie, 瞠 dam rad sama, ewentualnie z pomoc kole瘸nki?

z g鏎y dzi瘯i za odpowiedzi
1. rozja郾iaj si wszystkie w這sy, ale je郵i u篡wasz tylko rozja郾iacza, KA浴Y rozja郾ia na 鄴速o, niezale積ie od koloru wyj軼iowego. Taki urok rozja郾iaczy.
2. Rozja郾ianie usuwa pigment, farba blond nie rozja郾i ciemnych w這s闚, tylko np. ciemny blond, i to o max. 2 tony.
3. Mieszasz niebieski proszek z oksydantem i nak豉dasz to na w這sy
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-03-28, 14:32   #164
kahoko hino
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 8 064

Bardzo dzi瘯uj za odpowied

Hmm, czyli nie ma mo磧iwo軼i rozja郾ienia w這s闚 to takich bia這-szarych, w zimnej tonacji? Takie by mi pasowa造

Chyba si skusz, brzmi do嗆 prosto...

Moje w這sy, tak jak m闚i豉m, s ciemne, i farb 豉pi 鈔ednio dobrze/dobrze. Jak mam je rozja郾i? Widzia豉m r騜ne st篹enia procentowe, jakie b璠zie najlepsze to ca趾iem przeci皻nych w這s闚, ani jaki super mocnych, ani s豉bych czy zniszczonych? I czy mam u篡 rozja郾iacza, czy dekoloryzatora? bo w opisie rozja郾iacza jest wyra幡ie napisane, 瞠 to nie jest dekoloryzator...

Edytowane przez kahoko hino
Czas edycji: 2013-03-30 o 21:22
kahoko hino jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-27, 19:56   #165
Klezmerka
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 8

Witam! Jaki czas temu farbowa豉m ko鎍闚ki w這s闚 (a raczej jakie 20 cm ich d逝go軼i) na niebiesko w salonie fryzjerskim. Naturalnie jestem ciemn szatynk, pami皻am wi璚, 瞠 w這sy musia造 by rozja郾ione niemal do bia貫go, teraz zamierzam zabieg powt鏎zy na ca造ch w這sach. Po farbowaniu ko鎍闚ek u fryzjerki, na moje pytanie, co mam zrobi, gdy kolor si sp逝cze, stwierdzi豉, 瞠 mo積a dokupi farb Welli i dofarbowa w這sy, jednak zakupi豉m mixton Welli o niebieskim kolorze, wymiesza豉m go z utleniaczem 6%, a wtedy okaza這 si, 瞠 w這sy wysz造 mi granatowe i zmarnowany zosta efekt rozja郾ienia... Chcia豉bym teraz tego unikn望, troch poczyta豉m o mixtonach, ale wszyscy twierdz, 瞠 nie nale篡 ich u篡wa bez farby podstawej... St康 moje pytanie - skoro nie istnieje trwa豉 niebieskia farba, to jak u篡wa mikstonu, by uzyska intensywny niebieski/turkusowy kolor?
PS: Nie, nie chc u篡wa toner闚, chc jak NAJTRWALSZEJ farby, a z tego, co zauwa篡豉m, ka盥a firma oferuje jedynie mikstony, a nie farb podstawow o tym odcieniu, st康 moje pytanie.
Klezmerka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-27, 22:19   #166
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Ci篹ko b璠zie z trwa這軼i, ja jeszcze nigdy nie trafi豉m na farb, kt鏎a by豉by niebieska, a nie granatowa i kt鏎a wytrzymywa豉by wi璚ej, ni kilka my.

Stary 2013-05-27, 22:24   #167
jyyli
Zakorzenienie

GG do jyyli

Na bia造ch szamponeta "granatowa czer" z Marion wychodzi tak przecudnie, 瞠 a nie mog si nazachwyca Jest przeznaczona do ciemnych w這s闚, dlatego ma t czer w nazwie. Nigdy tak pi瘯nego niebieskiego nie widzia豉m, ale trzeba by by這 poprawia co 2-3 mycia. Za to jest tania.

Dobrze za to trzyma豉 mi si pianka z Venity chyba, w Naturze jest dost瘼na. Te niedroga, no ale najbardziej szalony kolor w ofercie to r騜owy. Wychodzi taka 瘸r闚a, bardzo intensywny.
Chyba, 瞠 maj w palecie te inne kolory, kt鏎ych nie ma w Naturze.

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:22 ----------

http://www.venita.com.pl/pianki-kolo...or-mousse.html jest i niebieski^^ Ciekawe, gdzie go mo積a dosta, musz wyhaczy na lato.
W zesz造m roku mia豉m t piank sp鏚 grzywki, kt鏎 myj codziennie, a nie musia豉m poprawia tak znowu cz瘰to i nie jest to uci捫liwe.

Stary 2013-05-27, 23:02   #168
Klezmerka
Przyczajenie

Oj, nie, nie, nie... W豉郾ie dlatego pytam o TRWAΒ farby, szamponetki i tonery nie wchodz w gre, bo 3 mycia to u mnie 3 dni. W najgorszym razie mog umy w這sy co 2 dni, inaczej wygl康aj paskudnie. Dlatego w豉郾ie pytam o te mikstony, da豉m najpierw w徠ek na og鏊nym, ale moderator mnie przekierowa tu, tak my郵a豉m, 瞠 to bez sensu, skoro szukam TRWAΒGO farbowania, a tu Dziewczyny raczej zadowalaj si tonerami...:/ Pami皻am w豉snie, 瞠 te mikstony robione u fryzjerki trzyma造 si ok. 3-4 tygodni mimo cz瘰tego mycia, ale nie mam poj璚ia, z czym to zmiesza, czy trzeba normalnej farby np. w kolorze bia造m, 瞠by w這sy by造 turkusowe/niebieskie, a nie granatowe, tak jak wysz造 mi przy u篡ciu samego mixtonu z utleniaczem 6% ...
Stary 2013-05-28, 09:51   #169
maminiemimi
BAN sta造

Wiadomo軼i: 57

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Poka wiadomo嗆
Bardzo dzi瘯uj za odpowied

Hmm, czyli nie ma mo磧iwo軼i rozja郾ienia w這s闚 to takich bia這-szarych, w zimnej tonacji? Takie by mi pasowa造

Chyba si skusz, brzmi do嗆 prosto...

Moje w這sy, tak jak m闚i豉m, s ciemne, i farb 豉pi 鈔ednio dobrze/dobrze. Jak mam je rozja郾i? Widzia豉m r騜ne st篹enia procentowe, jakie b璠zie najlepsze to ca趾iem przeci皻nych w這s闚, ani jaki super mocnych, ani s豉bych czy zniszczonych? I czy mam u篡 rozja郾iacza, czy dekoloryzatora? bo w opisie rozja郾iacza jest wyra幡ie napisane, 瞠 to nie jest dekoloryzator...
kup vincent ledier flash i wod 6%

Cytat:
Napisane przez Klezmerka Poka wiadomo嗆
Witam! Jaki czas temu farbowa豉m ko鎍闚ki w這s闚 (a raczej jakie 20 cm ich d逝go軼i) na niebiesko w salonie fryzjerskim. Naturalnie jestem ciemn szatynk, pami皻am wi璚, 瞠 w這sy musia造 by rozja郾ione niemal do bia貫go, teraz zamierzam zabieg powt鏎zy na ca造ch w這sach. Po farbowaniu ko鎍闚ek u fryzjerki, na moje pytanie, co mam zrobi, gdy kolor si sp逝cze, stwierdzi豉, 瞠 mo積a dokupi farb Welli i dofarbowa w這sy, jednak zakupi豉m mixton Welli o niebieskim kolorze, wymiesza豉m go z utleniaczem 6%, a wtedy okaza這 si, 瞠 w這sy wysz造 mi granatowe i zmarnowany zosta efekt rozja郾ienia... Chcia豉bym teraz tego unikn望, troch poczyta豉m o mixtonach, ale wszyscy twierdz, 瞠 nie nale篡 ich u篡wa bez farby podstawej... St康 moje pytanie - skoro nie istnieje trwa豉 niebieskia farba, to jak u篡wa mikstonu, by uzyska intensywny niebieski/turkusowy kolor?
PS: Nie, nie chc u篡wa toner闚, chc jak NAJTRWALSZEJ farby, a z tego, co zauwa篡豉m, ka盥a firma oferuje jedynie mikstony, a nie farb podstawow o tym odcieniu, st康 moje pytanie.
istnieje trwa豉 niebieska farba- elumen ale koszt jest spory.
mixy wychodz ciemne bo mixu dodajesz 1-2ml na 50ml ca貫j farby podstawowej, poza tym mixton nie jest trwa造.

Cytat:
Oj, nie, nie, nie... W豉郾ie dlatego pytam o TRWAΒ farby, szamponetki i tonery nie wchodz w gre, bo 3 mycia to u mnie 3 dni. W najgorszym razie mog umy w這sy co 2 dni, inaczej wygl康aj paskudnie. Dlatego w豉郾ie pytam o te mikstony, da豉m najpierw w徠ek na og鏊nym, ale moderator mnie przekierowa tu, tak my郵a豉m, 瞠 to bez sensu, skoro szukam TRWAΒGO farbowania, a tu Dziewczyny raczej zadowalaj si tonerami...:/ Pami皻am w豉snie, 瞠 te mikstony robione u fryzjerki trzyma造 si ok. 3-4 tygodni mimo cz瘰tego mycia, ale nie mam poj璚ia, z czym to zmiesza, czy trzeba normalnej farby np. w kolorze bia造m, 瞠by w這sy by造 turkusowe/niebieskie, a nie granatowe, tak jak wysz造 mi przy u篡ciu samego mixtonu z utleniaczem 6% ...
Pianka Venita i toner la riche direction s trwalsze od mixton闚
ja osobi軼ie polecam piank jak maj by ca貫 w這sy, bo ona jest tania, wydajna i mo瞠sz ni poprawia co tydzie bez obaw o kondycj w這s闚.
maminiemimi jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-29, 18:56   #170
AlexRothaar
Przyczajenie

GG do AlexRothaar

Cytat:
Napisane przez maminiemimi Poka wiadomo嗆
istnieje trwa豉 niebieska farba- elumen ale koszt jest spory.
Powiedz mi, czy ta farba normalnie 豉pie na w這sach? Ja mam w這sy czerwone, a chcia豉bym mie niebieskie. Musia豉bym je rozja郾ia jak przed piank czy tonerem czy to normalna farba?
facebook.com/alex.rothaar
AlexRothaar jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-05-30, 00:41   #171
Klezmerka
Przyczajenie

Super, decyduj si瘽a ten Elumen. i te mam pytanie odno郾ie zmiany koloru po tym niebieskim... Za par miesi璚y wracam na uczelni, a moje studia wymagaj raczej wygl康u zr闚nowa穎nej osoby. W zwi您ku z tym mam pytanie - czy pofarbowanie w這s闚 na rudo po tym niebieskim elumenie b璠zie wymaga這 ponownego rozja郾iania? Czy nie b璠zie to zbyt inwazyjne?
Stary 2013-05-30, 02:28   #172
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Super, decyduj si瘽a ten Elumen. i te mam pytanie odno郾ie zmiany koloru po tym niebieskim... Za par miesi璚y wracam na uczelni, a moje studia wymagaj raczej wygl康u zr闚nowa穎nej osoby. W zwi您ku z tym mam pytanie - czy pofarbowanie w這s闚 na rudo po tym niebieskim elumenie b璠zie wymaga這 ponownego rozja郾iania? Czy nie b璠zie to zbyt inwazyjne?
zawsze mo瞠sz zrobi dekoloryzacj, to nie niszczy wcale
Stary 2013-06-03, 18:35   #173
ILM_
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 100
Niebieskie ombre

Hej!
Mam pytanie dotycz帷e koloryzacji w這s闚. Zapragn窸am zmieni kolorek na lato. Naturalnie jestem ciemn blondynk, nigdy nie farbowa豉m w這s闚. Znalaz豉m w internecie niebieski toner: http://rockmetalshop.pl/product-pol-...IRECTIONS.html. Czy musz rozja郾ic w這sy przy u篡ciem kosmetyku, 瞠by uzyskac efekt? S造sza豉m, 瞠 tonery w og鏊e nie 豉pi w這s闚 naturalnych... W zwi您ku z tym - jak bezpiecznie, domowym sposobem rozja郾i w這sy z tendencj do przet逝szczania?
Z g鏎y dzi瘯i za odpowied
ILM_ jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-06-03, 19:46   #174
Meadow
Wtajemniczenie

Dot.: Niebieskie ombre

Cytat:
Napisane przez ILM_ Poka wiadomo嗆
Hej!
Mam pytanie dotycz帷e koloryzacji w這s闚. Zapragn窸am zmieni kolorek na lato. Naturalnie jestem ciemn blondynk, nigdy nie farbowa豉m w這s闚. Znalaz豉m w internecie niebieski toner: http://rockmetalshop.pl/product-pol-...IRECTIONS.html. Czy musz rozja郾ic w這sy przy u篡ciem kosmetyku, 瞠by uzyskac efekt? S造sza豉m, 瞠 tonery w og鏊e nie 豉pi w這s闚 naturalnych... W zwi您ku z tym - jak bezpiecznie, domowym sposobem rozja郾i w這sy z tendencj do przet逝szczania?
Z g鏎y dzi瘯i za odpowied
kurcz ca造 w徠ek masz o tym, bo co kilka post闚 kto pyta o to samo :/
kup sobie rozja郾iacz np. vincent ledier w hurtowni fryzjerskiej i wod 6% do niego, powinno wystarczy, ale jak si boisz o ciep貫 refleksy albo chcesz na prawd super biel pod sp鏚 to mo瞠sz spr鏏owa 9%
sklepowych nie polecam z do鈍iadczenia... ale jak chcesz na szybko to rozja郾iacz joanny do pasemek z rumiankiem na pierwszy raz nie powinien jako tragedii zrobi, jedynie mog by bardziej suche ni po rozja郾iaczu fryzjerskim
Stary 2013-06-09, 19:16   #175
Gosiak06
Przyczajenie

Witam
marz mi si niebieskie ko鎍闚ki w這s闚 (naturalnie jestem blondynk). zastanawiam si, co by這by najtrwalsze, bo nie chc co kilka dni poprawia ich tonerem. wizyta u fryzjera? co polecacie?
Gosiak06 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-05, 21:32   #176
havanai
Przyczajenie

Witam. Znalaz豉m taki odcie farby Wella Koleston Perfect http://idealhair.pl/228-482-large/we...niebieski-.jpg oraz taki http://nokautimg1.pl/p-88-0a-880afe9aeced4d08beef4ca7b 9f65485500x500/wella-koleston-perfect-farba-60-ml-0-88-intensywnie-niebieski.jpg . W這sy mam mam do嗆 ciemne i nie wiem, czy to w og鏊e chwyci, ale nie zale篡 mi te na super czystym odcieniu.

Pytanie moje dotyczy wi璚 tego czy kto pr鏏owa i wie czy, rzeczywi軼ie wychodzi niebieski i oczywi軼ie do do鈍iadczonych w tym temacie jak powinnam u篡 tego specyfiku? Wybaczcie, 瞠 takie pytania zadaj, ale jestem totalnie zielona je郵i chodzi o koloryzacj w這s闚. Od razu m闚i, 瞠 niestety nie mam mo磧iwo軼i farbowania u fryzjera.

Edytowane przez havanai
Czas edycji: 2013-07-05 o 21:33
havanai jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-07-05, 22:45   #177
Smerfetka24
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 11

Hej, ta farba, kt鏎a pokaza豉 Havanai, to jest mix czyli intensyfikator koloru. Dodajemy go do innej farby aby wzmocni efekt np. czer + w/w mix da niebiesk czer. Niestety sam nie zadzia豉.
Pozdrawiam
Smerfetka24 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2013-10-26, 17:29   #178
falka_19
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 285

Hej. Wy tu wszystkie o farbach, tonerach, w ostateczno軼i - szmponetkach, a ja chcia豉m was zapyta co s康zicie o farbowaniu hmmm cha逝pniczym Do rzeczy: od d逝窺zego czasu farbowa豉m w這sy na czerwono farbami profesjonalnymi i chyba nadszed czas zm璚zenia materia逝. Po wyp逝kaniu koloru podczas wczas闚 na basenie i w oceanie na mojej g這wie ukaza si taki oto kolor jak na focie nr 1. Ko鎍闚ki pomaza豉m atlantic blue z LRD i kolor, jak wida, ty趾a ani niczego innego nie urwa. I teraz sedno sprawy - naczyta豉m si w internetach o zwi您ku chemicznym, kt鏎y si nazywa b喚kit metylenowy i z powodzeniem mo瞠 pos逝篡 do farbowania w這s闚 na niebiesko w豉郾ie (podobnie jak fiolet metylowy i inne). Zach璚ona ruszy豉m szturmem na apteki, bo to specyfik o dzia豉niu odka瘸j帷ym bodaj瞠. Jednak w moim mie軼ie nie uda這 mi si go kupi w tej formie. Na szcz窷cie przypomnia豉m sobie jak dawno temu m鎩 wujek wkrapla do akwarium takie niebieskie krople, kt鏎e nadawa造 widzie przyjemny b喚kitny kolor i (chyba) odka瘸造 j. Mi豉 pani z zoologicznego potwierdzi豉 moje przypuszczenia, 瞠 te kropelki s w豉郾ie na bazie b喚kitu metylenowego. Zakupi豉m, spr鏏owa豉m na ko鎍鏦ach i efekt by du穎 lepszy ni po tonerze - czyt. intensywniejszy. Oczywi軼ie z powodu wyj軼iowego koloru moich w這s闚 鄴速o-rud0-pomara鎍zowego, efekt ko鎍owy jest bardziej morski ni czysto niebieski, ale i tak pi瘯ny Zobaczymy jak z wyp逝kiwaniem. Mam w planach potraktowa ca這嗆 niebieskim bo chc si przebra za gnij帷 pann m這d na hallolween, wi璚 oby si uda這! Jutro wrzuc foto w lepszym 鈍ietle.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg DSCN2251.jpg (127,7 KB, 52 za豉dowa)
Stary 2013-12-19, 14:16   #179
sokzkaralucha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129

Jestem posiadaczk niebieskich w這s闚. W豉軼iwie moja przygoda z tym kolorem rozpocz窸a si ju rok temu, by造 to jednak mieszanki blond+niebieski sp鏚 oraz granatowa czer+niebieski sp鏚. W ko鎍u podj窸am decyzj o kolorowaniu ca貫j g這wy- na popraw humoru.

Ode mnie kilka uwag na pocz徠ek:
1. Niebieskie farby, nawet te trwa貫 z za這瞠nia nie b璠 jakie super-ekstra-niewyp逝kiwane, z tego powodu, 瞠 barwnik ten ma sk這nno軼i do szybkiego wymywania. Tak samo jak w przypadku intensywnych czerwieni.
2. R闚nie szuka豉m b喚kitu metylenowego w aptekach- bezskutecznie. A gencjan to wsz璠zie maj. S造sza豉m te o motywach farbowania w這s闚 p逝kankami do siwych/rozja郾ionych na 鄴速o w這s闚. Mam w planach przeprowadzi eksperyment, wi璚 zdam relacj. Nie mniej jednak w這sy musz by rozja郾ione i najlepiej stonowane na zimny kolor. Dlaczego? Bo pigment nie 'wgryza si' w struktur w這sa, a jedynie do niej przylega.
3. Toner. Temat rzeka. Warto zauwa篡 jednak, 瞠 przy d逝窺zym stosowaniu efekt jest bardziej trwa造 i ostatecznie w這sy po pewnym czasie nie b璠 traci造 niebieskiego koloru.
A tak teraz, by udowodni moje s這wa dwie fotki ode mnie: pierwsza, zaraz po zafarbowaniu w這s闚, druga po 2 tygodniach.
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1471334_548574291887325_1941660477_n.jpg (37,4 KB, 76 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1472960_557515774326510_695118443_n.jpg (43,3 KB, 68 za豉dowa)

sokzkaralucha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-11, 22:30   #180
8kotkot8
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question Dot.: Farbowanie w這s闚 na niebiesko

Cze嗆,

dzi☠pr鏏owa豉m zrobi sobie niebiesk grzywk i fragment w 鈔odkowej cz窷ci w這s闚. Mam do嗆 ciemne br您owe w這sy, wi璚 najpierw je rozja郾i豉m - wysz造 do嗆 z這te - w sumie, mo瞠 to problem by w豉郾ie, z tego co czytam w starych postach....).

To nie koniec zabawy - chcia豉m je zafarbowa na niebiesko, u篡waj帷 "Allwaves professionnelle hair cream color" nr 111. Wg katalogu efekt mia by bardzo ciemno niebieski, wr璚z kobaltowy. Rozrobi豉m j z wod utlenion 9% w stosunku 1:1,5.

Cz窷 w這s闚, z tych kt鏎e wcze郾iej rozja郾i豉m, w og鏊e nie z豉pa造 koloru, a te, kt鏎e z豉pa造, s bardzo jasne, b喚kitne.

Czy kt鏎a z Was stosowa豉 t farb? Mam jej jeszcze 1/4, czy na這篡 raz jeszcze, czy zmieni co w "recepturze"?

Edytowane przez 8kotkot8
Czas edycji: 2014-01-11 o 22:31
8kotkot8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
czerwona, farbowanie, irokez, niebieska, niebieska farba w這sy, niebieski, niebieskie pasemka, niebieskie w這sy, niebiesko, p馧 na p馧, renee blanche, rozja郾iacz, toner, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-04 23:48:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.