Farbowanie w這s闚 na niebiesko - Strona 7 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2014-01-12, 21:59   #181
sokzkaralucha
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 129
Dot.: Farbowanie w這s闚 na niebiesko

Uprzedzam, nie stosowa豉m tej farby, ale: taki ciemny powinien Ci wyj嗆 na ciemnych, pami皻aj, 瞠 bazowy kolor w這s闚 na kt鏎y nak豉dasz farb zmienia jej kolor. Tzn jak na這篡sz na ciemniejsze, efekt ko鎍owy b璠zie ciemniejszy- na jasnych mo瞠 wyj嗆 Ci w豉郾ie taki b喚kit.
草速e tony maj wi瘯sze znaczenie przy tonerach, bo si 'zgryzaj'.
Ile trzyma豉 t farb? Mo瞠 tu tkwi chochlik?

Spr鏏uj stosunek 1:1.

sokzkaralucha jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-15, 22:14   #182
8kotkot8
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Robi豉m i 1:1 i 1:15, i na rozja郾ianych i na swoich ciemnych. Z豉pa這 tylko odrosty.

Dzi☠kupi豉m pianki - zielon☠(37) Venita i niebiesk (42) Wats else COOL COLORS. Wymiesza豉m po troch☠obu w misce i na這篡豉m tak jak poprzednio.

Kolor wyszed fajny, zielono morski, intensywny. Bardzo fajny.

Minusy? BARDZO SZYBKO farbuje wszystko inne r闚nie - trzeba na bie膨co czy軼i☠ka盥 plamk☠na kafelkach itp, bo trudno schodzi. R璚e domy豉m p造nem na kamie i rdz "Fist", bo dzia豉這 na kafelki, to pomy郵a豉m 瞠 i r璚e domyje Pi瘯nie zesz這 wszystko, poza powierzchni pod paznokciami, ale to nie problem - mo積a pomalowa. Tylko ostro積ie z tymi chemikaliami, je郵i macie ranki lub zadrapania.
8kotkot8 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-21, 12:20   #183
sokzkaralucha
Raczkowanie

Og鏊nie z tego co podpyta豉m fryzjerek/specjalistek w sklepach z artyku豉mi fryzjerskimi to z niebieskimi farbami jest tak, 瞠 s豉bo chwytaj og鏊nie, trzeba si liczy z problemem przy farbowaniu. Mo積a nimi uzyska jedynie ciemny, granatowy wr璚z niebieski. Niestety w tej kwestii na polu bitwy pozostaje tylko toner i jest to opinia 4 os鏏 z 'bran篡'. Mo瞠 komu to pomo瞠.

Stary 2014-01-27, 14:59   #184
tysia_15
Chi~

Wiadomo軼i: 2 188
GG do tysia_15

Hej dziewczyny
Kupi豉m niebiesk Venit, chcia豉m zrobi sobie jedynie niebieskie ko鎍e, niestety, efekt wyszed marny, praktycznie wcale nie jest widoczny. Mam ciemne w這sy, wi璚 zrzucam win w豉郾ie na to. I tu si rodzi moje pytanie - czym i jak rozja郾i w這sy pod ten niebieski, 瞠by ich nie zniszczy? Czy mo瞠 wystarczy d逝瞠j potrzyma piank na w這sach i si zafarbuje? (trzyma豉m p馧 godziny)

Zobacz, co s造cha na moim blogu
tysia_15 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-01-27, 17:11   #185
201607040946
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 21 731

Cytat:
Napisane przez tysia_15 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny
Kupi豉m niebiesk Venit, chcia豉m zrobi sobie jedynie niebieskie ko鎍e, niestety, efekt wyszed marny, praktycznie wcale nie jest widoczny. Mam ciemne w這sy, wi璚 zrzucam win w豉郾ie na to. I tu si rodzi moje pytanie - czym i jak rozja郾i w這sy pod ten niebieski, 瞠by ich nie zniszczy? Czy mo瞠 wystarczy d逝瞠j potrzyma piank na w這sach i si zafarbuje? (trzyma豉m p馧 godziny)
Raczej nie mo瞠 k徙iel rozja郾iaj帷a na ko鎍e?
201607040946 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-12, 16:03   #186
Kitty_91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

Nie czyta豉m ca貫go w徠ku od pocz徠ku, je郵i pojawi這 si ju podobne pytanie to bardzo przepraszam ale do rzeczy, interesuje mnie zrobienie sobie turkusowych pasemek mniej- wi璚ej taki kolor jak w za陰cznikach. Obecnie mam swoje naturalne w這sy w kolorze ciemny blond/jasny br您 z ciep造m, kasztanowym odcieniem (troch jak dziewczyna na drugim zdj璚iu). Na pocz徠ek wola豉bym na pr鏏 u篡 farby zmywalnej, licz si z tym, 瞠 kolor mo瞠 wyj嗆 ciemniejszy ale nie przeszkadza mi to Czy kt鏎a z Was mia豉 wi璚ej do czynienia z tym odcieniem?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 0806.jpg (25,5 KB, 23 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg big.636957.D1F0A99A-0B9C-4E71-BDCB-C1BD400657B1.jpg (26,9 KB, 25 za豉dowa)
Stary 2014-02-12, 19:30   #187
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 993
Dot.: Gdzie mo積a kupi niebiesk (trwa陰) farb do w這s闚?

Najpierw rozjasnij swoje pasemka,potem toner la riche,wybierz ktorys z niebieskich odcieni

Wys豉ne z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

15.12.13 olejuj paznokcie

04.2014 prowadz gabinet kosmetyczny
SnowWhitesPoisonBite jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-12, 20:10   #188
Kitty_91
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 291

ok dzi瘯i
Stary 2014-02-13, 12:20   #189
stelline
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 49
GG do stelline Send a message via Skype™ to stelline

Cytat:
Napisane przez tysia_15 Poka wiadomo嗆
Hej dziewczyny
Venita niestety 豉pie 豉dnie jedynie rozja郾iane w這sy. Ja farbuj t piank w這sy od spodu. Nawet na moich odrostach w kolorze takiego z這tego blondu nie daje rady niestety. W og鏊e z moich licznych eksperyment闚 z niebieskimi farbami wynika, 瞠 bez porz康nego rozja郾ienia mo積a uzyska co najwy瞠j glonowato-turkusowy kolor. Dlatego te porzuci豉m marzenia o ca貫j czuprynie w takim kolorze.
Stary 2014-02-18, 12:04   #190
Meadow
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow

Ale to logiczne, 瞠 篡wy kolor wychodzi tylko na jasnej podstawie, trzeba by zrobi na pierwszej stronie byczy napis na ten temat, po這wa pyta by nie istnia豉
Meadow jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-02-18, 18:26   #191
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
Ale to logiczne, 瞠 篡wy kolor wychodzi tylko na jasnej podstawie, trzeba by zrobi na pierwszej stronie byczy napis na ten temat, po這wa pyta by nie istnia豉
:brzyda l:
Mnie si marz znowu niebieskie ale nie mog rozja郾ia... a mam teraz 鈔edni sprany ciep造 rudy blondzik. taaa... pewnie wyjdzie mi bury odcie
Stary 2014-02-18, 22:13   #192
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka wiadomo嗆
:brzyda l:
Mnie si marz znowu niebieskie ale nie mog rozja郾ia... a mam teraz 鈔edni sprany ciep造 rudy blondzik. taaa... pewnie wyjdzie mi bury odcie
Mnie te si marz odk康 z nich zrezygnowa豉m prawie 2 lata temu ju...
toner special effects le篡 smutny od tego czasu
ale kurczowo si trzymam tego, 瞠 zapuszcz w這sy co najmniej do bioder i ich nie tykam niczym (p馧 roku i b璠 do 這kci)

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-02-18 o 22:14
Stary 2014-02-19, 17:00   #193
201607040946
Konto usuni皻e

Cytat:
Napisane przez Meadow Poka wiadomo嗆
Mnie te si marz odk康 z nich zrezygnowa豉m prawie 2 lata temu ju...
toner special effects le篡 smutny od tego czasu
ale kurczowo si trzymam tego, 瞠 zapuszcz w這sy co najmniej do bioder i ich nie tykam niczym (p馧 roku i b璠 do 這kci)
Ja wrzuci豉m na fb zdj璚ie sprzed 3 lat, z niebieskim pasmem, jeeezu, ale si podjara豉m
Stary 2014-04-07, 17:50   #194
vrediana
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 24

Ja mam teraz takie ko鎍闚ki:
https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...56060615_n.jpg

Niebiesko-turkusowe, 2 kolory. Ale maj si zmy po 20 dniach, czyli zonk. Te szukam NORMALNEJ FARBY, kt鏎a nie b璠zie mi si zmywa po ka盥ym myciu.

Znalaz豉m w Internecie r騜ne, ale przy bli窺zym przyjrzeniu si albo i tak mia造 w opisie toner, albo nic nie pisali o tym, jak s trwa貫. Czy mo瞠cie mi poleci co, co na 100% b璠zie si zachowywa jak normalna farba?
Stary 2014-04-07, 22:30   #195
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vrediana Poka wiadomo嗆
Ja mam teraz takie ko鎍闚ki:

https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/...56060615_n.jpg

Niebiesko-turkusowe, 2 kolory. Ale maj si zmy po 20 dniach, czyli zonk. Te szukam NORMALNEJ FARBY, kt鏎a nie b璠zie mi si zmywa po ka盥ym myciu.

Znalaz豉m w Internecie r騜ne, ale przy bli窺zym przyjrzeniu si albo i tak mia造 w opisie toner, albo nic nie pisali o tym, jak s trwa貫. Czy mo瞠cie mi poleci co, co na 100% b璠zie si zachowywa jak normalna farba?

Fajne ja mam grzywke niebieska tez szuakalam farby ale nie znalazlam niestety ;( daj znac jak wpadnie Ci cos w oko

Stary 2014-04-08, 12:02   #196
vrediana
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez SnowWhitesPoisonBite Poka wiadomo嗆
Fajne ja mam grzywke niebieska tez szuakalam farby ale nie znalazlam niestety ;( daj znac jak wpadnie Ci cos w oko

Dam.
Wczoraj zam闚i豉m tonery Star Gazer, bo podobno s najtrwalsze, 8-20 my. To troch lepiej ni La Riche. Ale nadal szukam farby.
Stary 2014-04-08, 13:56   #197
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez vrediana Poka wiadomo嗆
Dam.

Wczoraj zam闚i豉m tonery Star Gazer, bo podobno s najtrwalsze, 8-20 my. To troch lepiej ni La Riche. Ale nadal szukam farby.

Dzieki mi la riche trzyma sie dlugo (lagoon blue) okolo miesiaca i juz nie spiera sie calkowicie,jedynie do blekitu

Stary 2014-04-13, 23:02   #198
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie

Farbowanie w這s闚 na niebiesko

Jak ktos ma ochote na moim blogu nozna zobaczyc farbowanie tonerem na niebiesko

Stary 2014-04-14, 00:50   #199
amelka37
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

ja tam raz na jakis czas maluje sobie kred☠do w這s闚 i te mam niebieskie ;] i uwaga - moja kreda wysusza - to nawet nie chc☠wiedzie w jakiej kondycji s Wasze w這sy
amelka37 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-04-14, 01:00   #200
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez amelka37 Poka wiadomo嗆
ja tam raz na jakis czas maluje sobie kred☠do w這s闚 i te mam niebieskie ;] i uwaga - moja kreda wysusza - to nawet nie chc☠wiedzie w jakiej kondycji s Wasze w這sy
w sk豉dzie toner闚 (o kt鏎ych w wi瘯szo軼i przypadk闚 mowa) nie ma nic co zdewastowa這by struktur w這sa, wystarczy si zainteresowa i przeczyta sk豉d
mieszane s te z od篡wkami 瞠by uzyska wi璚ej specyfiku lub zmieni kolor na pastelowy

piankami i farbami to ju sobie mo積a zaszkodzi, ale tonery to cudo

kredy bym nie tkn窸a, zbyt kocham swoje ko鎍闚ki w這s闚

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-04-14 o 01:01
Stary 2014-04-14, 07:39   #201
vrediana
Przyczajenie

Pr鏏owa豉m wcze郾iej kredy i cieni do w這s闚 - to to dopiero niszczy w這sy! Nigdy wi璚ej. Tonery nie niszcz w這s闚. Podobnie jak baleja. Nosz go od jakich 18 lat i mam w這sy w doskona貫j kondycji, jedyny problem to przet逝szczanie u nasady i ko速uny (to ostatnie od wczesnej podstaw闚ki, wi璚 nie, to nie od baleja簑). Jak ostatnio znajomy fryzjer nak豉da mi toner, to nawet nie podcina ko鎍闚ek, cho tak planowa豉m - nie by這 potrzeby. Niedawno robi豉m kilka zabieg闚 keratynowych, na ko速unienie to nie wp造n窸o, ale w這sy s jeszcze zdrowsze ni wcze郾iej.

To prawda, 瞠 tonery pod tym wzgl璠em to cudo.

Ale ja nadal szukam farby. Nigdy jeszcze w 篡ciu nie farbowa豉m w這s闚! A chcia豉bym, 瞠by si kolor NIE wyp逝kiwa.
Stary 2014-04-14, 08:00   #202
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie

Dot.: Gdzie mo積a kupi niebiesk (trwa陰) farb do w這s闚?

Dokladnie,tonery nie szkodza wlosnom w zaden sposob sa bezpieczne

Stary 2014-06-22, 18:27   #203
mademoiselleadler
Przyczajenie

Pyta mam kilka do Was odno郾ie mojego pierwszego farbowania Nie bardzo wiem, jak si za to zabra. :c
Na wakacje chc zafarbowa ca貫 w這sy na pastelowy r騜 albo pastelowy niebieski. Wiem, 瞠 b璠 musia豉 rozja郾ia (mam ciemny br您). W這sy dosy kr鏒kie, si璕aj mniej wi璚ej do brody.
1. Do jakiego koloru mam w這sy rozja郾ia, 瞠by kolor 豉dnie chwyci? Czym rozja郾ia i jak bardzo zniszczy mi to w這sy? (Fryzjerzy mi zawsze m闚i, 瞠 mam g瘰t, 豉dn czupryn, nie mam z ni 瘸dnych problem闚).
2. My郵a豉m o tonerach La riche Directions, jak tak przegl康a豉m rockmetalshop. Ile si mniej wi璚ej trzymaj? Mocno si wyp逝kuj?
3. Je瞠li potem b璠 chcia豉 wr鏂i do naturalnego koloru mog od razu na這篡 farb na reszt tonera, czy ponownie rozja郾i?
4. Co opr鏂z tonera kupi? Co polecacie do rozja郾iania? (Pr鏏uj skomponowa tak ma陰 list internetowych zakup闚, ale zupe軟ie nie wiem, co zam闚i do rozja郾iania).
5. Ile czasu musi min望, 瞠by kolor mi si wzgl璠nie ustabilizowa na w這sach? I je瞠li zacznie si ju wyp逝kiwa, jakie mniej wi璚ej b璠 to odcienie?
6. Kiedy kolor zacznie mi si wyp逝kiwa, mog ponownie zafarbowa w這sy tonerem?
7. Ile mniej wi璚ej trzyma si toner?
8. Na co zwr鏂i uwag przy farbowaniu w這s闚 w domu?
9. Jak po koloryzacji piel璕nowa w這sy? Jakie polecacie szampony/od篡wki?

Uff! To by by這 tyle, p鏦i co. Wiem, 瞠 odpowiedzi na wi瘯szo嗆 pyta b璠 mocno orientacyjne, ale b璠 wdzi璚zna za wszelkie sugestie, domys造 i porady.
mademoiselleadler jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-22, 19:23   #204
sokzkaralucha
Raczkowanie

Cytat:
1. Do jakiego koloru mam w這sy rozja郾ia, 瞠by kolor 豉dnie chwyci? Czym rozja郾ia i jak bardzo zniszczy mi to w這sy? (Fryzjerzy mi zawsze m闚i, 瞠 mam g瘰t, 豉dn czupryn, nie mam z ni 瘸dnych problem闚).
Musi to by jasny kolor, mo瞠 by tzw kurczak, ale przed na這瞠niem tonera raz zneutralizowa kolor w這sa p逝kank (niebiesk/fioletow, dost瘼ne w rossmanach za 5 z), bo mo瞠 si okaza, 瞠 zamiast pi瘯nego niebieskiego otrzymasz jak捷 ziele. Nawet je郵i masz bardzo jasne w這sy propobuj kupi najl瞠jszy rozja郾ia i potraktowa nim w這sy- d逝瞠j si trzyma i efekt lepszy.
Cytat:
2. My郵a豉m o tonerach La riche Directions, jak tak przegl康a豉m rockmetalshop. Ile si mniej wi璚ej trzymaj? Mocno si wyp逝kuj?
Niebieski- tydzie przy codziennym myciu g這wy- p騧niej masz na g這wie turkus. Po 2-3 poprawkach zostaje na w這sach do ko鎍a.
Cytat:
3. Je瞠li potem b璠 chcia豉 wr鏂i do naturalnego koloru mog od razu na這篡 farb na reszt tonera, czy ponownie rozja郾i?
Po kilku podej軼iach z tonerem nie pozb璠ziesz si go rozja郾iaczem. Strzela豉bym w maksymalne wyp逝kanie, a nast瘼nie po這瞠nie koloru, chocia nie wiem czy uda si to z jakim ekstremalnym jasnym. Na dniach b璠 k豉嗆 na swoim b喚kicie platyn, to mog zda relacj.
Cytat:
4. Co opr鏂z tonera kupi? Co polecacie do rozja郾iania? (Pr鏏uj skomponowa tak ma陰 list internetowych zakup闚, ale zupe軟ie nie wiem, co zam闚i do rozja郾iania).
Zale篡 jak ciemne masz w這sy, je郵i boisz si o ich kondycj, a nie s ciemne, to te z Syossa nie powalaj skuteczno軼i, ale nie pal w這s闚. Proponowa豉bym od篡wk (po rozja郾ianiu) i jaki delikatny szampon (podobno z Hipp s 鈍ietne). Ja osobi軼ie mieszam szampon z p造nem do higieny intymnej, by zwi瘯szy kwasowo嗆 i domkn望 逝ski w這sa. Mo瞠sz robi p逝kanki z octu. Niestety niebieski jest najs豉biej trzymaj帷ym si barwnikiem na w這sach, nawet czerwie 豉twiej utrzyma.
Cytat:
5. Ile czasu musi min望, 瞠by kolor mi si wzgl璠nie ustabilizowa na w這sach? I je瞠li zacznie si ju wyp逝kiwa, jakie mniej wi璚ej b璠 to odcienie?
Kolor nigdy nie ustabilizuje Ci si na w這sach, b璠zie si wyp逝kiwa do okre郵onego koloru, p騧niej ju nie. Trzeba od鈍ie瘸.
Cytat:
W praktyce musisz to robi przynajmniej co 2 tydzie (;
Cytat:
Wg informacji na ulotce- 15 minut. Niekt鏎zy trzymaj ca陰 noc. Wszystko zale篡 od stopnia zniszczenia w這sa i tego, czy toner ju k豉d豉. Za pierwszym razem proponuj 2h, p騧niej nawet po 30 minutach nie ma r騜nicy w efekcie.
Cytat:
R闚ne rozja郾ienie i r闚ne na這zenie tonera. Toner ejst jak plakat闚ka, nie domalujesz czego to kolor z豉pie gorzej. Osobi軼ie radz korzysta z r瘯awiczkach przy tonerowaniu, bo siwizna na r瘯ach po zmywaniu lubi si utrzymywa kilka dni (; No i lepiej od razu zmywa plamy. Po samym tonerowaniu lepiej te nie i嗆 spa z mokraw g這w- plamy na po軼ieli gwarantowane.
Cytat:
Domykaj帷e 逝ski i nie 寮zieraki.

A tu masz moje wypociny na temat moich do鈍iadcze: w po軼ie widoczny jest stan zaraz po farbowaniu i po 2 tygodniach. http://sokzkaralucha.blogspot.com/20...ozprawa-o.html

Stary 2014-06-22, 19:40   #205
Meadow
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez mademoiselleadler Poka wiadomo嗆
Pyta mam kilka do Was odno郾ie mojego pierwszego farbowania Nie bardzo wiem, jak si za to zabra. :c
Na wakacje chc zafarbowa ca貫 w這sy na pastelowy r騜 albo pastelowy niebieski. Wiem, 瞠 b璠 musia豉 rozja郾ia (mam ciemny br您). W這sy dosy kr鏒kie, si璕aj mniej wi璚ej do brody.

Uff! To by by這 tyle, p鏦i co. Wiem, 瞠 odpowiedzi na wi瘯szo嗆 pyta b璠 mocno orientacyjne, ale b璠 wdzi璚zna za wszelkie sugestie, domys造 i porady.
Cze嗆, mia豉m nieraz pastelowe w這sy, wi璚 te co nieco podpowiem z odpowiedziami wy瞠j powinno to da jako tako og鏊n ide

1. Do patselowych odcieni niestety najlepiej gdyby by to... bia造. Platyna + stonowa j jak捷 p逝kank przed nak豉daniem tonera, bo na 鄴速ym pastele nie wychodz 豉dnie. Mo瞠 rozja郾iacz vincent ledier z 9% wod? Nie wiem, czy nie za s豉by je郵i faktycznie masz ciemny br您, wi璚 najlepiej b璠zie jak wstawisz zdj璚ie aktualnego koloru w這s闚 + podpytaj jeszcze na w徠ku o rozja郾ianiu Je郵i dbasz o w這sy tragedii z kondycj nie b璠zie
2. Tutaj w sumie nie ma co si zastanawia nad mark toner闚, pastelowe kolory b璠 bardzo szybko znika造 z w這s闚, ale to zale篡 od tego, jak cz瘰to je myjesz. Tonerowy trik: je郵i na przyk豉d chcesz uzyska pastelowy r騜 - kup kolor flamingo ping i zmieszaj bardzo ma陰 ilo嗆 ze zwyk陰, prost od篡wk - zaoszcz璠zisz na tym du穎, a efekt b璠zie ten sam, plusem jest te to, 瞠 to Ty kontrolujesz kolor (na w這sach b璠zie przewa積ie taki jaki wyjdzie w miseczce)
3. Pastelowy kolor nie powinien przebija spod farby, szczeg鏊nie je郵i dasz si mu kompletnie wyp逝ka przed farbowaniem. Swoj drog rozja郾ionych w這s闚 nie ma sensu niszczy rozja郾iaczem po raz kolejny - dekoloryzator to o niebo lepsze wyj軼ie, bo wyp逝kuje farb bez zniszcze w這s闚 i nie rusza naturalnego odrostu.
4. Jak w punkcie 1-wszym to dobry rozja郾iacz, ale moc utleniacza skonsultowa na rozja郾iaczowym w徠ku ze zdj璚iem naturalnego koloru.
5. Zawsze trzeba b璠zie poprawia, ale je郵i w這sy b璠 rozja郾ione bez wpadek typu plamy i wyjdzie r闚nomiernie - toner te powinien wyj嗆 r闚nomiernie za pierwszym razem. Im mniej 鄴速e w這sy, tym 豉dniejszy kolor - na 鄴速ych pastelowy r騜 wychodzi w sumie morelowy, a niebieski cz瘰to glonowaty. Rozja郾ione w這sy do platyny + p逝kanka och豉dzaj帷a kolor to najlepsza baza, na kt鏎ej toner znika w pi瘯ny spos鏏 bez dziwnych odcieni, robi si po prostu coraz ja郾iejsze
6. Zale篡 to od tego, jak cz瘰to myjesz w這sy. Pastelowe pi瘯no軼i znikaj do嗆 szybko, mo瞠sz poprawia np. raz w tygodniu... po prostu wedle uznania, toner nie niszczy w這s闚 wi璚 鄉ia這 poprawia kiedy czuje si tak potrzeb.
7. 15 minut - 1 godzina godzin u mnie si sprawdza這. godzina to tylko przy jaskrawych kolorach.
8. Co do tonera - 瞠by nie ubrudzi niczego wok馧 co do rozja郾iania w domu - kontrolowa efekt i czas! Obowi您kowo!
9. Najlepiej zadba o w這sy ju przed koloryzacj. Olejowa, nawil篡 - mo瞠sz podczyta o tym na r騜nych w徠kach. Rutyna - Szampon dla dzieci HiPP (mniej wyp逝kuje kolor tonera) + jaka od篡wka do w這s闚 zniszczonych/suchych/rozja郾ianych i maska raz w tygodniu przed poprawianiem koloru powinny utrzyma w這sy w dobrej kondycji po rozja郾ianiu.

Mam nadziej, 瞠 nigdzie nie zrobi豉m dziwnych b喚d闚 bo jak widzisz troch si napisa豉m i mog豉m si pogubi, w razie czego 鄉ia這 pytaj.

Edytowane przez Meadow
Czas edycji: 2014-06-22 o 19:45
Stary 2014-06-23, 09:33   #206
vrediana
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez sokzkaralucha Poka wiadomo嗆
Jestem posiadaczk niebieskich w這s闚. W豉軼iwie moja przygoda z tym kolorem rozpocz窸a si ju rok temu, by造 to jednak mieszanki blond+niebieski sp鏚 oraz granatowa czer+niebieski sp鏚. W ko鎍u podj窸am decyzj o kolorowaniu ca貫j g這wy- na popraw humoru.
Jakiego toneru u篡wa豉 to tego koloru po prawej? To jeden z moich wymarzonych, ale La Riche mi si wyp逝ka po 2 tygodniach i sta si... zielony. :/
(za pierwszym razem mia豉m cieniowanie Atlantic Blue, Lagoon co tam i Torquise)

Teraz mam StarGazer, ale ju ciemnoniebieski. Chcia豉m szafirowy, ale wyszed granat wpadaj帷y w fiolet. Na這篡豉m na poprzedni kolor (a pod nim mia豉m piaskowy, bo fryzjerowi nie uda這 si bardziej rozja郾i; powinien by bia造). Ten drugi toner jest lepszy, mam go ponad miesi帷 i wyp逝kuje si, ale duuuu穎 wolniej i kolor si nie zmienia na inny, tylko rozja郾ia. Niestety SG farbuje w這sy powy瞠j farbowania, ale ju nie na niebiesko - na brunatno. Jest ciekawiej, ale gdyby to by np. r騜owy, to ju by tak dobrze nie wygl康a na wy窺zych partiach w這s闚.

Drugie farbowanie robi豉 mi przyjaci馧ka w domu. Na zdj璚iu od razu po. Teraz paradoksalnie wygl康a du穎 lepiej, bo nie ma takiego gwa速ownego przej軼ia.

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.n...99730397_n.jpg
(nie nosz rozpuszczonych w這s闚).

Teraz:
https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...33250983_n.jpg

Na tym drugim zdj璚iu nie wida tej szaro軼i.

Po farbowaniu 豉two nie b璠zie. Po La Riche u mnie nie dzia這 si nic, ale jak po這篡豉m SG, to si zacz掖 problem. Generalnie nie mam zniszczonych w這s闚 mimo baleja簑 od 20 lat, ale przez ca貫 篡cie mam ko速un na ko速unie i nie da si rozczesa. Nawet jak s rozczesane, to si robi sup造 na wierzchu i ko速uny pod spodem. Problem du篡, nawet fryzjerzy ze sta瞠m na pocz徠ku nie wierz, a potem nie chc mnie widzie, bo sobie nie daj rady i twierdz, 瞠 nigdy czego takiego nie widzieli. Po drugim farbowaniu zrobi這 si jeszcze gorzej ni normalnie. Cz窷 farbowana zrobi豉 si sucha, sztywna, odkszta販a豉 si np. po spaniu. Wygl康a這 to 幢e (jakbym mia豉 doczepione sztuczne w這sy) i nie dawa這 si rozczesa.

Zrobi豉m tak. Na這篡豉m olej (ka盥y musi dobra sw鎩, nie ka盥y olej do ka盥ych w這s闚 si nadaje, u mnie np. kokosowy i wszelkie kuchenne odpadaj; nadaje si arganowy, migda這wy i olejki Rossmannowe) - ale nie od samej g鏎y, tylko od ucha.
Trzyma豉m go dob. Potem nie zmywaj帷 go, lekko zwil篡豉m w這sy i na這篡豉m mask Artego Dream Repair (to musi by jaka dobra od篡wka/maska). Trzyma豉m j godzin pod r璚znikiem.
Zmy豉m wszystko (trzeba znale潭 szampon, kt鏎y zmywa olej, u mnie doskonale si sprawdzaj przeciw逝pie穎we Oriflame). Niestety do逝 w這s闚, tych z olejem, nie uda這 si umy pian, jak planowa豉m, musia豉m normalnie.
Po umyciu od篡wka na minut - maj si zamkn望 逝ski, ale nie musi by jaka super dobra. Nie da豉m Artego, tylko od篡wk Dove (czasami te L'Oreal Total Repair, bo zamyka 逝ski najlepiej z dost瘼nych od篡wek).
Zmywam od篡wk i nak豉dam jeszcze jedn - tym razem bez sp逝kiwania, tym razem HD Lisso Balm. Na jakie 30 minut, pod r璚znik.
Potem rozczesuj i susz (niekt鏎zy przed suszeniem nak豉daj od篡wk chroni帷 przed gor帷em, ja czasami te, ale nie zawsze).
Po suszeniu nak豉dam 2 krople olejku migda這wego do w這s闚 - on nie t逝軼i w這s闚 jak inne oleje (https://scontent-b-ams.xx.fbcdn.net/...89595538_n.jpg).
I teraz uwaga, pewnie ortodoksi mnie zabij. ;P Na te ko鎍闚ki, ale nie na centymetr od do逝, tylko ca造 zafarbowany kawa貫k, nak豉dam Biovax do ko鎍闚ek A+E. A to dlatego, 瞠 zawiera... silikon! Nie mam opor闚, jak mi jest silikon do czego potrzebny, to u篡wam. A na te ko鎍闚ki nadaje si idealnie. Wczoraj zamiast Biovaxu na這篡豉m jedwab i nie by這 ju efektu.

Ju po pierwszym razie mia豉m boskie w這sy, nie do嗆 瞠 ca貫 takie jedwabiste i lej帷e jak po wyj軼iu od fryzjera, to jeszcze ko鎍e uratowane. Robi tak teraz za ka盥ym razem, czyli co tydzie, ale nie jestem w stanie powiedzie, jak b璠zie u Ciebie. Ja mam agresywn kolagenoz.

Co do wyp逝kiwania, zale篡 pewnie i od koloru, i od firmy. Le Riche si wyp逝kuje na zielono, niestety, i to ju po 2 tygodniach (czyli u mnie po 2 myciach!). SG nie zmienia koloru, w這sy staj si tylko coraz ja郾iejsze, ale za to wyp逝kuje si pasmami. Prawie przestaje si wyp逝kiwa po miesi帷u. Wol zdecydowanie ten drugi toner. Nie musz go od鈍ie瘸.
BTW, jeden toner SG (1 tubka) starcza na zafarbowanie 15 cm w這s闚, i to ledwo, ledwo. Nie nale篡 wierzy producentowi, trzeba mie 2 tubki w zapasie na wszelki wypadek.

Le Riche s豉bo 豉pie, trzeba go trzyma d逝go, u fryzjera z nim na g這wie siedzia豉m ok. 2h.
SG 豉pie po ok. 45 minutach.

Niebieski k豉d豉m na ten kolor, jak si wyp逝ka. Pierwotnie to by niebieski cieniowany z turkusem, ale tego oczywi軼ie na zdj璚iu nie wida. :/
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...654e5ddd9ec4a4

Po軼ieli i ubra nie farbowa mi 瘸den toner. Za to r璚e, szyj i meble owszem, mimo u篡wania r瘯awiczek. :P

Oczywi軼ie na w這sach farba jest zawsze co najmniej o ton ja郾iejsza ni na opakowaniu (ni w tubce/ni twierdzi producent).

W這s闚 to faktycznie nie niszczy, w dalszym ci庵u mi si w這sy nie 豉mi, nie rozdwajaj, nie wy豉膨 itd. Mo瞠 dlatego, 瞠 par lat temu ju mi po這wa wysz豉. ;>

Nie polecam szampon闚 dla dzieci - najgorsze dziadostwo, nic tak nie ko速uni w這s闚. Po nich nie da si rozczesa, wyrywa si w這sy lub wycina ko速uny, po prostu nie ma innej opcji i nawet fryzjerzy tego nie rozczesz bez wyrywania, wi璚 czego nie zniszczysz tonerem, zniszczysz szamponem dla dzieci.
Ja myj sk鏎 g這wy (r騜nymi szamponami, najbardziej lubi niebiesk kostk od Lusha) - reszt w這s闚 w pianie. Inaczej jest tylko po olejowaniu. Kostk si olej domyje, ale zu篡je si bardzo du穎 szamponu, wi璚 wol u篡wa ta雟zych, z butelki.

Edytowane przez vrediana
Czas edycji: 2014-06-23 o 09:42
vrediana jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-23, 13:59   #207
mademoiselleadler
Przyczajenie

Dzi瘯uj za wyczerpuj帷e odpowiedzi, zdam relacj po farbowaniu. :3
mademoiselleadler jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-06-24, 23:48   #208
SnowWhitesPoisonBite
Rozeznanie

Wtr帷e si na chwilk bo mia豉m napisac jak znajd, jakby kto szuka niebieskiej farby to polecam goldwell elumen sp逝kuje si ale nie ca趾owicie

mademoiselleadler czekam na relacj

Stary 2014-08-13, 16:51   #209
AnetaChan
Rozeznanie

Wiadomo軼i: 515
Oszala豉m, niebieskich w這s闚 mi si zachcia這...

Witajcie Od kilku lat marz mi si niebieskie w這sy. Oko這 rok temu kupi豉m zatem farb w piance Venita, tak kt鏎a "schodzi po kilku myciach". Niestety, m鎩 by造 ch這pak bardzo si zbuntowa przeciwko takim wariacjom na g這wie i pianka przele瘸豉 tyle czasu nieu篡wana. Ostatnio sobie o niej przypomnia豉m, i postanowi豉m wykorzysta ten d逝gi weekend na eksperyment z kolorem. Pomy郵a豉m, a raz kozie 鄉ier! nie spr鏏uj, to ca貫 篡cie b璠 瘸這wa豉. Tym bardziej, 瞠 za kilka lat nie b璠zie mi ju wypada這 (aktualnie mam 21lat i m這do wygl康aj帷 twarz)

Mam jasne blond w這sy tak瞠 pianka powinna da 豉dny kolor...

Tylko tutaj pojawia si problem: zdaj sobi spraw z tego, 瞠 farba nie zmyje si ca趾owicie po kilku myciach a w nast瘼nym tygodniu musz i嗆 ju do pracy. Planuj w zwi您ku z tym w sobot umy g這w kilkakrotnie, a nast瘼nie... na這篡 dekoloryzator Renee Blanche. Tylko tutaj mam w徠pliwo軼i, czy 軼i庵nie on b喚kit z w這s闚? czy macie mo瞠 jakie inne sposoby na jego 軼i庵ni璚ie? Wola豉bym nie wojowa z nim przez nast瘼ne miesi帷e
AnetaChan jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2014-08-13, 23:42   #210
jyyli
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 10 037
GG do jyyli

Je郵i masz naturalne w這sy, to po kilku myciach nie b璠zie po niej 郵adu
A je郵i s rozja郾iane, to my郵, 瞠 i tak wystarczy kilkukrotne mycie szamponem przeciw逝pie磨owym.
Ta pianka daje bardzo fajne efekty, ale niestety (albo i stety) jest ma這 trwa豉.

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
czerwona, farbowanie, irokez, niebieska, niebieska farba w這sy, niebieski, niebieskie pasemka, niebieskie w這sy, niebiesko, p馧 na p馧, renee blanche, rozja郾iacz, toner, w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2016-12-04 23:48:45

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.