Komnata Chwaly... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2003-07-19, 17:01   #31
beliczek
Zakorzenienie

Re: Komnata Chwaly.../do Zlo/ zniknęła???

ja uwazam, ze dobrze sie stalo, ze Zło zlikwidowak Komnatę. kiedy zobaczylam w jak zawrotynmym tempie dziewczyny pisze recenzje, to nie chce mi sie uwierzyc, ze naprawde uzywal tak zatrważajacej ilosci kosmetykow. tu uklon w strone małej-czarnej.fajnie recenzuje na ilosc, zeby uniknac pisania trzech linijek tekstu pisala jedno zdanie rozbijajac je sprytnie "enterem" na trzy czesci.wiem , ze pewnie sie naraże wytykajac palcem jedną z filarowych postaci wizazu ale stan faktyczny jest w tym wypadku oczywisty.reasumujac - brak komnaty chwały przywroci zdrowa sytuacje na KW i moze znowu zaczne mu ufać.lepiej zlikwidować przyczyne ewentualnych naduzyc niz potem nakldac na nie sankcje. pozdrowienia dla wizazanek i buziaki dla zlosliwca!!!
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 18:16   #32
youare
Zadomowienie

Beliczku ale ja sie teraz przyczepię – może ktoś lubi pisać skrótowo i fajnie mu się pisze jak rozbija enterem i sądzi że to ladnie wygląda? Ale w końcu każda ocena jest na wagę złota, a mała czarna w końcu pisała czy jest dobry czy nie, czy nawilża, wysusza etc. i czy warto go kupić...Uważam, że jesteś trochę niesprawiedliwa.

dla Ciebie
youare jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-19, 20:44   #33
julita104
Raczkowanie

1.admin ma zawsze racje
2.jesli admin nie ma racji patrz punkt.1

ale ja tez uwazam ze to dobra decyzja z usunieciem To nie wyscig. A zeby bylo ladnie wystarcza nam sumy ile ocen jest (a to mamy)
a jak ktos czesto siedzi to wie kto i co uzywa, ocenia itp
Tak jak lejka - nasz ekspert od Yves Rocher
Stary 2003-07-20, 01:37   #34
beliczek
Zakorzenienie

ja poprostu tak uwazam.przedstawilam tez moja interpretacje faktow.mozecie uwazac co chcecie - lacznie z tym ze oceny recenzentki, ktora wytworzyla ponad 700 jednozdaniowych ocen sa wiarygodne.aha i jeszcze jedno - nie czepiam sie osoby tylko samej ideii komnaty, ktora mogla wyzwolic w dziewczynach niezdrowe instynkty. pozdrawiam i tez przesylam buziaki
beliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-20, 19:17   #35
mala-czarna
Rozeznanie

GG do mala-czarna

Dzięki, youare, za poparcie.
Rzeczywiście, mam ścisły umysł i nigdy nie szło mi zbyt dobrze "lanie wody" a często czytając recenzje odnoszę wrażenie, że niektóre dziewczyny prześcigają się w ilości zdań wpisywanych w recenzjach, które naprawdę niczego nie wnoszą.
Najchętniej pisałabym równoważnikami zdań lub po prostu w punktach - i chyba na początku nawet tak robiłam.
Nie rozumiem dlaczego uważasz, beliczku, że 700 czy nawet 1000 kosmetyków to jakaś zatrważająca ilość?
Kosmetyki to moje hobby a ponieważ początkowo nie miałam zbyt dobrego dostępu do netu, później narzekałam na brak czasu, więc gdy tylko trafiła się okazja i siedziałam w domu kilka miesięcy niemal bezczynnie - dodawałam oceny w KW po kolei, sukcesywnie, przeglądając wszystkie kategorie i produkty.
I naprawdę, dodanie nawet 100 ocen dziennie nie jest niemożliwe.
Choć może nużące.
Ale lubię doprowadzać sprawy do końca i gdy przebrnęłam przez cały KW, zgłosiłam kilka kosmetyków, których w nim nie znalazłam, a które chciałam ocenić i od pewnego czasu obserwuję tylko nowozgłaszane i ewentualnie dodaję ocenę.
Nie wiem, czy przemawia przez Ciebie zawiść (z jakiego powodu?), czy po prostu masz zły dzień - wiedz jednak, że nie bawią mnie zawody w "kto oceni więcej", bo w ogóle nie pojmuję logiki takiego rozumowania i takiej "konkurencji".
Przecież za ilość ocen w KW nie dają nagród.
Każdy ocenia to, co używał i tyle.
Ale...
może Ty osądzasz według siebie?

P.S. A może Kodeks Pudernic powinien zawierać jeszcze jeden punkt:
"wystawiać maksymalnie dwie oceny dziennie, najlepiej raz w miesiącu i zakończyć ocenianie po setnym kosmetyku, by się nie wychylać"?

Paranoja.

Dobranoc.
mala-czarna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 11:01   #36
Szarada
Wtajemniczenie

Co do długości recenzji, to ja wolę te dłuższe, niż jedniozdaniowe, z niejakim wodolejstwem Sama też z reguły takie piszę, chociaż nie zawsze mi się chce i nie zawsze mam wiele do powiedzenia na temat jakiegoś kosmetyku. Degustibus non disputandum est.

Co do ilości recenzji widniejących przy niektórych nickach, to faktycznie mogą być one szokujące. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że z reguły są to recenzentki przebywające na wizażu 2 lata i nie ma się co dziwić, może i ja po 2 latach będę mogła się pochwalić 500 ocenami Poza tym sama chciałabym testować takie ilości kosmetyków, niestety fundusze nie pozwalają mi na to za bardzo
Szarada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 11:28   #37
admin
Gość

Re: dlugosc oceny = jakosc oceny? Bzdura jakas...

Ja znam KW od podszewki, czesto tam siedze i przegladam oceny, bo niektore wrecz nie nadaja sie do jakiejkolwiek publikacji...

I z mojego doswiadczenia moge powiedziec, ze ostatnim wyznacznikiem JAKOSCI oceny jest jej dlugosc. Jesli w ogole jakimkolwiek.

Stad nie do konca rozumiem te dyskusje.

Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 11:40   #38
sarenka
Zakorzenienie

a czy ja mogłabym dostać linka do takiej recenzji, która jest "laniem wody"?

WESOŁYCH ŚWIĄT!
sarenka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-21, 12:10   #39
Szarada
Wtajemniczenie

Do Sarenki - kliknij na moje, czasem "leję wodę"
Szarada jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości