Co ja robie zle ? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-26, 00:44   #61
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Co ja robie zle ?

Cytat:
Nie wierze ze ktos bez kursu potrafi zrobic paznokcie perfect.
Potrafi. Denerwuje mnie takie gadanie, że nie możliwe jest zrobienie dobrych paznokci BEZ kursu, bo znam przykłady samouków, które strzelają cuuuudeńka na pazurkach
Pomijając oczywiście wszystkie allegrowo-naszoklasowo-fotoblogowe "stylistki", bo już to inna bajka.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 07:08   #62
olivka1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 3
Dot.: Co ja robie zle ?

Ok może i zrobi dobrze paznokcie, ale czy wie coś o przypadkach kiedy nie można założyc paznokci?? A uwierz mi są takie przypadki!! Tego wszystkiego uczą na kursach a nie tylko jak zakładac paznokcie w kurs wchodzi również teoria, która jest bardzo ważna przy zakładaniu pazurków.
olivka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 07:16   #63
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Co ja robie zle ?

No dobrze, skoro bez kursów mozna robic sliczne paznokietki i tak własciwie, to kursy to naciąganie ludzi na kasę, to moze ktos mi odpowie skąd te wszystkie "potworki" paznokciowe w rozmaitych galeriach dziewczynek, które "kursu nie potrzebuja, bo robia paznokietki z potrzeby serca i patrzyły jak im stylistka nakłada i już wszystko wiedza"? He?
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 08:25   #64
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Co ja robie zle ?

Ja uważam tak:
sama jestem początkująca i bez kursu. Zajęłam się pazurkami ale...
napewno są dziewczyny, które mają wielkie zdolności i robią cudne pazurki oraz same szlifują wiedzę teoretyczną na temat problemów, chorób itp. Jednak tak czy siak ten dziewczyny w końcu idą na kurs by miec certyfikat uprawniający ich do wykonywania zawodu(jest on niezbędny do pracy z klientem w salonie), a i tak zawsze czegoś nowego się nauczą.
U mnie to kwestia czasu(uzbierac kaskę) iśc na kurs. Czułabym się nie wporządku w stosunku do osób, którym przedłużałabym pazurki i pobierała opłatę. To tak jak z prawem jazdy można nauczyc się jeździc, i jeżdzic dobrze, a i tak w razie kontroli dostaje się wysokie kary...
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 18:16   #65
Veela1
Raczkowanie
 
Avatar Veela1
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 288
Dot.: Co ja robie zle ?

Dziewczyny, nie twierdzę, że kurs nie jest potrzebny, bo oczywiście jest, ale są przypadki dziewczyn, które potrafią zrobić paznokcie naprawde pięknie ucząc się tego same.
Nikt mi nie wmówi, że wiedzę (np. kiedy są przeciwskazania do zakładania pazurków) można zdobyć tylko na kursie. Samemu jest napewno ciężej, ale nie jest to nie wykonalne.
Veela1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-27, 11:25   #66
bradshow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: obecnie Krakowsko ;]
Wiadomości: 1 217
GG do bradshow
Dot.: Co ja robie zle ?

a ja ci wytlumacze to moja droga.. podziele sie ta wiedza za ktora zaplacilam tyle pieniedzy.. otoz robi sie to tak: zbiera sie pieniazki w dowolny sposob, kiedy juz masz odpowiednia sumke szukasz dobrego kursu na ktory idziesz, zdajesz egzamin a pozniej cwiczysz cwiczysz cwiczysz i z czasem robisz w miare ladne paznokcie proste, prawda?
__________________
zakupoholiczka
bradshow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:14.