W這sy po farbowaniu - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-06-10, 23:48   #1
xFISHERx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Question

W這sy po farbowaniu

Witam.

Mam rudy kolor w這s闚 (a raczej rudo-br您owy). Farbuj je na czarno. Moja fryzjerka powiedzia豉 mi 瞠 po d逝窺zym farbowaniu w這sy przejmuj pigment z farby i mog 軼iemnie, albo rozja郾i si. Czy jest na to jaka regu豉?
xFISHERx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-11, 00:00   #2
Edytkaa1
BAN sta造

Wiadomo軼i: 96
Dot.: W這sy po farbowaniu

Witam cie serdecznie mySleiz to jest kwestia indywidualna zalezy jakiw這s jaki pigment itd ja kilka lat farbowa豉m na czarno muj naturalny ciemna szatynka i moje w這sy ani nie sciemnia造 ani nie zjasnia造 z tym ze ja mam naturalny bardzo silny pigment w這sa np ciezko i sie rozjasniaja ale ja u siebie roznicy ie zauwazy豉m jedynie co ale niewiem czy to kwestia farby czy co u mnie w rodzinie dosc szybko pojawiaja sie u kobiet siwe w這sy w wieku nawet dwudziestuparu lat i aj usiebie ostatnio zauwazy豉m ich coraz wi璚ej moze to przyspieszy這 farbowanie?tego niewiem.....pozdrawiam
Edytkaa1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-11, 13:30   #3
xFISHERx
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2

Ok dzi瘯uj za odpowied. A to si dzieje po jakim d逝窺zym czasie? Ja p鏦i co farbuj od p馧 roku.
xFISHERx jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-11, 18:04   #4
ergotamina
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Je郵i dobrze zrozumia豉m, to fryzjerka powiedzia豉, 瞠 d逝gotrwa貫 farbowanie mo瞠 mie wp造w na tw鎩 naturalny kolor w這s闚, co b璠zie wida np przy odrostach, tak? Wydaje mi si, 瞠 jest to niemo磧iwe, bo za naturalny kolor w這sa odpowiada tylko 1 barwnik - melanina, w cebulce s melanocyty kt鏎e j produkuj. Cebulka nie wci庵a sztucznego pigmentu z farby podczas farbowania (a ju na pewno nie z farby we w這sie - sam w這s jest struktur martw i nie mo瞠 oddawa substancji tak samo jak nie oddycha i nie wch豉nia witamin) i nie wbudowuje go w rosn帷y w這s, a nawet gdyby to by這 mo磧iwe, to by豉by to zmiana bardzo kr鏒kotrwa豉 i r騜nica w kolorze by豉by pewnie niezauwa瘸lna. Naturalny kolor w這s闚 za to zmienia si z wiekiem (i nie chodzi tylko o siwienie ) - zmienia si produkcja melaniny w cebulkach. Zmiany te s bardzo powolne i s to raczej wahania w granicach 1 tonu, ale je郵i kto ca造 czas farbowa w這sy przez kilka lat i nagle przesta, 瞠by wr鏂i do naturalnych, to czasami rzeczywi軼ie mo瞠 zauwa篡 r騜nic (o ile dobrze pami皻a sw鎩 naturalny kolor )

edit: z wahaniami w kolorze w這s闚 naturalnych chodzi mi o nowo rosn帷e cz窷ci w這s闚, reszta w這sa ju koloru nie zmienia, poza p這wieniem na s這鎍u.

Edytowane przez ergotamina
Czas edycji: 2009-06-11 o 19:22
ergotamina jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.