Co zrobić by mieć piękne nogi? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-11, 16:43   #1
polipolipoli
Raczkowanie

Unhappy

Co zrobić by mieć piękne nogi?

Jestem w miarę szczupłą i myślę, że nawet nie brzydką dziewczyną. Jednak mam problem, które podkopuje moją pewność siebie. Ten problem napewno był wielokrotnie omawiany jednak mimo to chciałbym poprosić o radę. Mam rostępy i cellulit. Jeżeli chodzi o cellulit podobno da się go pozbyć, gorzej z rostępami a mam ich mnóstwo szczególnie na udach. Używałam już wielu kosmetyków a efektóów brak większość mam białych ale mam też czerwonę i chciałabym przynajmniej spłycić te pierwsze i pozbyć się tych czerwonych. Właśnie przeglądałam recenzje i chciałam się zdecydować na perfektę z dax cosmetics. Ale jak zauważyłam są dwa cosmetyki z tej firmy jeden na rozstępy a drugi na cellulit chciałabym je kupić dwa ale jak każdy z kosmetyków używa się dwa razy dziennie to znaczy że mam ich używawać łącznie 4 razy bo sama nie wiem, jutro chcę iść kupić ale mam wątpliwości. I mam jeszcze drugie pytanie co robicie by latem ukryć roztępy nie chodzi mi o ubranie ale może używacie jakiś specjalnych sprayów albo podkładów czy w ogóle da się zakryć je? Proszę o waszą pomoc.
polipolipoli jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-12, 18:50   #2
All_that_jazz
Zakorzenienie

Dot.: Co zrobić by mieć piękne nogi?

Łatem rozstępy można ukryć pod opalenizną-samoopalacz lub opalenizna natryskowa z solarium sprawdza się dobrze.
Nowe czerwone rozstępy atakuj kremami-możliwe ,że znikną.
Natomiast stare białe warto spłycać kremami można tez uderzyć w nie zabiegami mikrodermabrazji.Najlepie j robić to u kosmetyczki choć są też zestawy do domowej mikrodermabrazji jeśli wolisz zrobić to sama.
All_that_jazz jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości