疾by w這ski brwiowie nie ros造... - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj mo瞠sz zada pytanie kosmetyczce, wymieni si do鈍iadczeniem, opowiedzie o swojej piel璕nacji.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-06-11, 16:47   #1
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
GG do illegale
Unhappy

疾by w這ski brwiowie nie ros造...

Jakie 2 lata temu zacz窸am sama regulowac sobie brwi. Mia豉m okropne krzaki. Na pocz徠ku jako 幢e mi sz這, ale teraz nabra豉m wprawy i jest ca趾iem ok.
W這sy mam br您owe, nie takie ciemne, ale te nie jasne. A brwi grube i czarne. Brwi reguluje jak najbardziej, 瞠by si nie rzuca這 w oczy i mam zamiar przeciera je wod utlenion(tu pewnie pojawi si kontrowersje ;P).
Ale do rzeczy.
Chodzi o to, 瞠 strasznie szybko mi te brwi rosn, musze je regulowa co dwa dni bo ju s takie 2-3 mm w這ski, na szcz窷cie kupi豉m sobie ostatnio 鈍ietn p瘰皻e (w ma貫j drogeryjce w moim miasteczku za 4 z ), kt鏎a nawet malutkie w這ski wyrywa.
No i te w這ski rosn nawet w promieniu 1 cm w ok馧 moich obenych brwi, bardzo szybko, s grube i czarne, a jak je wyrywam to wida mocn cebulk.
Chcia豉bym os豉bi moje w這ski, by by造 cie雟ze, rzadsze i nie ros造 tak szybko. Jest jaki spos鏏?
Nie wiem co to woda utleniona da... Co jeszcze mo瞠 os豉bi w這ski?

Moja ma豉 Amelio, twoje ko軼i nie s ze szk豉. Mo瞠sz zderza si z 篡ciem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-11, 17:58   #2
Shadii
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 579
Dot.: 疾by w這ski brwiowie nie ros造...

Ja kupi豉m jaki czas temu na allegro s造nny ostatnio depilator ultrad德i瘯owy i my郵, 瞠 na Tw鎩 problem by豚y idealny Reguluj nim sobie w豉郾ie przede wszystkim brwi,bo nie boli - i po jakich kilku takich depilacjach w這sk闚 by這 o po這w mniej,niekt鏎e ju nie odros造 wcale,a te kt鏎e zosta造 odros造 bardzo jasne, nawet nie wida ich prawie wcale Mo瞠sz spr鏏owa
A woda utleniona... Chyba bym nie ryzykowa豉, na ciemne w這ski mo瞠 podzia豉 tak,瞠 zrudziej - kole瘸nka pr鏏owa豉
Pozdrawiam
Shadii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-11, 18:07   #3
farbowana
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 331
Wpisy w blogu: 1

A w這sy na g這wie te masz takie mocne i grube?

Wydaje mi si, 瞠 procesu wyrastania w這s闚 brwiowych nie da sie zatrzyma na sta貫 - tak to juz w naszym organi幟ie si dzieje Oczywi軼ie napewno s jakie preparaty os豉biaj帷e lub rozja郾iaj帷e, ale ja zadnych nie pr鏏owa豉m

Co do wody utlenionej to my郵, ze ona sobie z rozja郾ieniem carnych w這s闚 nie poradzi.
Stary 2009-06-11, 18:43   #4
illegale
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 459
GG do illegale

Shadii a ile takie cudo kosztuje?
farbowana na g這wie nie mam takich mocnych, normalne, raczej cienkie, ale sta豉m si w這somaniaczk i s coraz grubsze B璠e musia豉 si chyba do takich przyzwyczai... no i jeszcze przesta smarowa ma軼i z wit. A sk鏎e oczu bo to te wp造wa na w這ski ;/

Moja ma豉 Amelio, twoje ko軼i nie s ze szk豉. Mo瞠sz zderza si z 篡ciem.

illegale jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-11, 19:25   #5
Shadii
Wtajemniczenie

80-100 z zobacz na allegro opis http://www.allegro.pl/item650103272_...ka_gratis.html - np. to. tylko niestety to,瞠 "Zabieg powinno si wykona podobnie jak w przypadku depilacji laserowej 1 do 3 razy a do uzyskania efektu ca趾owitego pozbycia si ow這sienia" nie jest prawd - bikini potraktowa豉m tym ju z jakie 20 razy i nie zlikwidowa這 w這sk闚 ca趾owicie
Stary 2009-06-11, 22:47   #6
Laity
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 040

I jak si tym czym dzia豉? Chwyta si w這ski i wyrywa tak jak normaln p瘰et, czy trzeba jak捷 chwil odczeka, 瞠by te ultrad德i瘯i mia造 czas na dzia豉nie?

Ja niestety mam ten sam problem z brwiami. Niby usuwam w這ski razem z cebulk, a mimo to rosn o wiele grubsze i ciemniejsze...

Shadii, a po ilu razach zauwa篡豉 r騜nic na brwiach?

Laity jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-12, 00:07   #7
raspberry1
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 3

Do niedawna mia豉m ten sam problem, usuwalam wloski sama az w koncu postanowilam udac sie do salonu kosmetycznego i oddac sie w rece profesjonalistow. Przez jakies 2 tyg wogole nie usuwalam wloskow, troche mnie to kosztowalo ale warto bylo. Mila pani zaznaczyla sobie linie mojego luku brwiowego i usunela mi wloski woskiem bolalo o wiele mniej niz usuwanie penseta a wloski nie odrastaly mi ponad 2 tyg !!! naprawde polecam, kosztowalo mnie to tylko 10 zl i teraz mam wreszcie spokoj
raspberry1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-12, 13:43   #8
201606210931
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 4 468

a mo瞠 p造n spowalniaj帷y wzrost w這sk闚? Co prawda sama go nie stosowa豉m wi璚 nie wypowiem si na temat jego dzia豉nia. Ale spr鏏owa zawsze mo積a
http://www.allegro.pl/item656312256_...alniajacy.html

Widzia豉m jeszcze co w p造nie tylko kurcze nie mog obecnie znale潭.
201606210931 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-12, 16:17   #9
Shadii
Wtajemniczenie

Laity - tak,chwytam w這sek jak najbli瞠j sk鏎y, trzymam go kilka sekund i wyrywam - nie musz go tak szybko wyszarpywa jak za pomoc p瘰ety, tylko wolniej, nie boli ani troch. Po jakich 5 takich zabiegach zorientowa豉m si, 瞠 jako mniej tych w這sk闚 mam i o wiele ja郾iejsze
Stary 2009-06-12, 20:59   #10
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Shadii Poka wiadomo嗆
Laity - tak,chwytam w這sek jak najbli瞠j sk鏎y, trzymam go kilka sekund i wyrywam - nie musz go tak szybko wyszarpywa jak za pomoc p瘰ety, tylko wolniej, nie boli ani troch. Po jakich 5 takich zabiegach zorientowa豉m si, 瞠 jako mniej tych w這sk闚 mam i o wiele ja郾iejsze
Ale kusisz

A jak wygl康a to urz康zonko w eksploatacji? Trzeba co przy nim robi, czy po prostu w razie potrzeby pod陰cza si do pr康u i tyle?

Przepraszam, 瞠 tak susz g這w, ale przyda這by mi si takie cudo (nie tylko do w這sk闚 na brwiach )

Stary 2009-06-12, 23:24   #11
Shadii
Wtajemniczenie

Nie,nie,to na baterie jest ale jedna taka bateria wystarczy na d逝go I wiesz,kiedy si ko鎍zy - zielone 鈍iate趾o z przodu przestaje si 鈍ieci i to znak,瞠 trzeba j wymieni Bardzo pomocne urz康zenie wg mnie, tylko je郵i mia豉bym sobie tym nogi wydepilowa,to ja nie wiem po jednym w這sku ale do bikini i mniejszych powierzchni (do wi瘯szych dla ludzi z anielsk cierpliwo軼i i mas czasu ) nadaje si idealnie
Stary 2009-06-13, 10:26   #12
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Nie,nie,to na baterie jest ale jedna taka bateria wystarczy na d逝go I wiesz,kiedy si ko鎍zy - zielone 鈍iate趾o z przodu przestaje si 鈍ieci i to znak,瞠 trzeba j wymieni Bardzo pomocne urz康zenie wg mnie, tylko je郵i mia豉bym sobie tym nogi wydepilowa,to ja nie wiem po jednym w這sku ale do bikini i mniejszych powierzchni (do wi瘯szych dla ludzi z anielsk cierpliwo軼i i mas czasu ) nadaje si idealnie

I jeszcze ostatnie pytanko: masz ten sam depilator co tu -> http://www.allegro.pl/item650103272_...ka_grati s.html ?

Boj si strasznie, 瞠by nie kupi jakiego niewypa逝 i nie wyrzuci pieni璠zy w b這to

Stary 2009-06-13, 12:54   #13
Shadii
Wtajemniczenie

Tak, mam identyczny
Stary 2009-06-13, 19:30   #14
Laity
Wtajemniczenie

Cytat:
Tak, mam identyczny
Dzi瘯uj

Stary 2009-06-13, 19:55   #15
201608040942
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 9 979

Dziewczyny wyrywajcie wloski regularnie a z czasem przestana odrastac. Ja moja regulacje brwi zaczelam w wieku 13 lat teraz mam prawie 33 i tylko jakies pojedyncze wloski mi odrastaja
201608040942 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2010-01-02, 22:16   #16
Nancy_Franciss
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 121

Ja te chcia豉bym os豉bi brwi. Fakt ,瞠 mam 豉dny kszta速 (naturalny) ale s ciemne i bardziej do oczu pasowa造by mi takie kt鏎ych prawie nie wida;P Jakie s sposoby opr鏂z henny ,lasera i wody utlenionej?

Nancy_Franciss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
brwi

Nowe w徠ki na forum Piel璕nacja - Pytania do kosmetyczki

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:03.