Opóźnianie odrastania włosków po depilacji - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-12, 22:11   #1
funkyourself
Raczkowanie

Opóźnianie odrastania włosków po depilacji

Jakie znacie sposoby na opóźnienie odrastania włosków po depilacji? Jakieś kosmetyki ( na kwc ich niewiele), domowe sposoby?

Moje pytanie bierze się stąd, że miło depilatora włoski odrastają szybko (nie jest to wina 'urywania') i nie mam już do tego siły..
funkyourself jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 10:34   #2
funkyourself
Raczkowanie

Dot.: Opóźnianie odrastania włosków po depilacji

Up!
Stary 2009-06-15, 11:45   #3
brunetka6
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 2

hmm moze stosuj takie ampulki sprzedawane w salonach kosmetyczych? jak ja bylam na brazylijskiej to dala mi taka o nazwie depileve(brazowa) za 10zl. starcza na bardzo dlugo, ale trudno stwierdzic czy przynosi duze efekty....
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."

Virginia Woolf
brunetka6 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 09:49   #4
natachee
Przyczajenie

GG do natachee
Lightbulb Dot.: Opóźnianie odrastania włosków po depilacji

Cytat:
Napisane przez funkyourself Pokaż wiadomość
Jakie znacie sposoby na opóźnienie odrastania włosków po depilacji? Jakieś kosmetyki ( na kwc ich niewiele), domowe sposoby?
cześć, jest sposób kosmetyczny - właściwie na bazie odkrycia w dermatologii, związanego z obecnością komórek macierzystych naskórka w mieszkach włosowych. mogę napisać o mechanizmie działania, jakby ktoś był ciekawy. w każdym razie nie są to żadne enzymatyczne akcje, nic nie atakuje, ani nie niszczy macierzy. kosmetyki nazywają się ULTIM.e epil, www.epil.pl i są trzy wersje: ciało (nogi, bikini), twarz i pachy/antyperspirant.

czynnik aktywny: ekstrakt z czarnej trufli. stosujesz przez 10 dni po depilacji (od depilacji musisz odczekać ok. 24h). już przy pierwszej takiej kuracji widać efekty gołym okiem, ale dopiero po drugiej masz efekt WOW! po trzech seriach (tj. depilacja + 10 dni, przerwa do następnej, 2. depilacja + 10 dni, przerwa, 3. depilacja + 10 dni) odrasta ok. 20% włosków. nie żartuję dla brunetki to duuuża ulga. a te, które odrastają, są delikatniejsze, mniej widoczne, a dobrze się usuwają (nie urywają).

ja mój ultim kupiłam na www.sunset-club.pl (w paczce zawsze są próbki BIOMARIS), ale dostaniesz go też np. w sklep.bio-med.pl i w gabinetach kosmetycznych.

polecam - ultim jest wydajny i ładnie pachnie... ale zupełnie nieważne, bo wreszcie jest coś, co działa!
Stary 2009-06-16, 11:30   #5
brunetka6
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez natachee Pokaż wiadomość
cześć, jest sposób kosmetyczny - właściwie na bazie odkrycia w dermatologii, związanego z obecnością komórek macierzystych naskórka w mieszkach włosowych. mogę napisać o mechanizmie działania, jakby ktoś był ciekawy. w każdym razie nie są to żadne enzymatyczne akcje, nic nie atakuje, ani nie niszczy macierzy. kosmetyki nazywają się ULTIM.e epil, www.epil.pl i są trzy wersje: ciało (nogi, bikini), twarz i pachy/antyperspirant.

czynnik aktywny: ekstrakt z czarnej trufli. stosujesz przez 10 dni po depilacji (od depilacji musisz odczekać ok. 24h). już przy pierwszej takiej kuracji widać efekty gołym okiem, ale dopiero po drugiej masz efekt WOW! po trzech seriach (tj. depilacja + 10 dni, przerwa do następnej, 2. depilacja + 10 dni, przerwa, 3. depilacja + 10 dni) odrasta ok. 20% włosków. nie żartuję dla brunetki to duuuża ulga. a te, które odrastają, są delikatniejsze, mniej widoczne, a dobrze się usuwają (nie urywają).

ja mój ultim kupiłam na www.sunset-club.pl (w paczce zawsze są próbki BIOMARIS), ale dostaniesz go też np. w sklep.bio-med.pl i w gabinetach kosmetycznych.

polecam - ultim jest wydajny i ładnie pachnie... ale zupełnie nieważne, bo wreszcie jest coś, co działa!
super!na pewno zakupie :P
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."

Virginia Woolf
Stary 2009-06-16, 11:39   #6
Anqoo
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

A ile ten Ultim kosztuje...
Anqoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 11:43   #7
brunetka6
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Anqoo Pokaż wiadomość
A ile ten Ultim kosztuje...
troche drogi, bo 110zl, no ale czego to sie nie poswieci dla opoznienia odrastania tych wloskow

Virginia Woolf
Stary 2009-06-16, 15:16   #8
Anqoo
Raczkowanie

Wpisy w blogu: 1

A na ile mniej wiecej razy starcza

Edytowane przez Anqoo
Czas edycji: 2009-06-16 o 15:23
Anqoo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 18:35   #9
funkyourself
Raczkowanie

Kusisz dziewczyno, kusisz

Opakowanie 65 ml, coś mało się wydaje... na ile takich 'cykli' podepilacyjnych wystarcza? (10 dni - całe nogi)
Stary 2011-09-08, 20:52   #10
Sabiana
Przyczajenie

Ja używałam Tanita Effective, w sumie nie wiem czy opóźniło skutecznie odrastanie włosów ale krem bardzo przyjemny na podrażnienia po depilacji
Z tego co słyszałam, podobno Keramene jest skuteczny, używał ktoś?

http://depilacjabikini.pl/opoznianie...z-inne-srodki/
Sabiana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-10, 14:38   #11
Avariel
Zadomowienie

GG do Avariel

nie wiem, czy ktoś już wspominał tutaj, ale jest ciekawy wątek o oleju z krokosza http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=178760

mój Pamiętnik Klientki Salonów Piękności:
http://salonypieknosci.blogspot.com/

Oraz coś o ogrodnictwie...
ogrodniczaobsesja.pl
Avariel jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości