Czy jest farba ktr鏇 rozja郾i prawie czarne w這sy do br您u? - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2009-06-13, 10:30   #1
czarna porzeczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

Czy jest farba ktr鏇 rozja郾i prawie czarne w這sy do br您u?

Witam,
mam ciemne ,brunatne wr璚z w這sy.
W sumie to wygl康aj jak czarne i ju mam ich do嗆. Chcia豉bym je troch rozja郾i - marzy mi si br您 w sumie ka盥y odcie br您u b璠zie leszy od tego co mam teraz.
Czu istnieje jaka farba, kt鏎a zdo豉 mi chocia troch rozja郾i w這sy?
Czy musz raczej i嗆 do fryzjera?

"- A ty kto?
- Dobra wr騜ka...
- Z siekier?
- A widzisz jak ty ma這 wiesz o dobrych wr騜kach?"

czarna porzeczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-13, 12:38   #2
visionAM
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 29 162
Dot.: Czy jest farba ktr鏇 rozja郾i prawie czarne w這sy do br您u?

Zawsze lepiej jest i嗆 do fryzjera, ale wiadomo, 瞠 陰czy si to z kosztami
I te nie zawsze fryzjerowi wyjdzie to co chcemy, dlatego najlepiej i嗆 do jakiego zaufanego i dobrego. Bo z ciemnych w這s闚 ci篹ko zej嗆 na ja郾iejsze, chyba 瞠 chodzi Ci jedynie o delikatne rozja郾ienie to mo瞠 b璠zie 豉twiej
Rozja郾ia rozja郾iaczem nie ma co bo szkoda w這s闚, mo瞠sz spr鏏owa na這篡 na w這sy jak捷 farb kt鏎a delikatnie rozja郾ia. Ja np. u篡豉m Welli Bardzo Jasny Popielaty Blond, ale mia豉m w這sy jasno-br您owe i chcia豉m mie ciemny blond wi璚 nie wiem, czy u Ciebie na Twoich mocno ciemnych w這sach ta farba cokolwiek we幟ie i jaki b璠zie efekt.
Albo zr鏏 sobie pasemka, pewnie wyjda w豉snie br您owe i mo瞠 by ca趾iem fajny efekt na Twoich w這sach. A zcasem fryzjerka porobi Ci tych pasemek coraz wi璚ej i wi璚ej i zejdziesz na ja郾iejszy kolor.
visionAM jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-13, 13:06   #3
Edytkaa1
BAN sta造

Wiadomo軼i: 96

witam cie serdecznie Owszem sa specjalne farby do w這s闚 farby rozjasniajace jednoczesnie i nadajace kolor np z loreala brilance itd
i sa tez odcienie br您u one jednoczesnie w pewnym stopniu rozjasniaja od razu sa to farby specjalne do robienia w domu widzia豉m takze faja z loreala o nazwie cler jest to specjalny rozjasniacz do w這s闚 ciemnym przed na這zeniem jasniejszego koloru farby czyli robisz najpierw tym cler a potem wg instrukcji k陰dziesz jakis br您ik jest to takze specjalny rozjasniacz do tego typu zabieg闚 przystosowany do robienia w domku jesli masz w這ski zdrowe i niefarbowane taki loreal i potem brrazik loreal napewno nie zniszczy ci w這skow i sama mozesz zrobic to samo co fryzjer za 10 razu drozej i to niewiadomo co by mu wysz這
w kazdym badz razie te farby i rozjasniacze np z loreala nie sa niebezpieczne jesli masz zdrowe w連oy inaczej nie by這by ich w sklapach Pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

tych farb superrozjasniajacych popilatych blond闚 raczej ci nie polecam bo zadzia豉 jak rozjasniacz i na bardzociemnych wyjda ci rudopomaranczowe napewno nie br您 i tak potem musia豚ys na這zyc farbe wiec lepiej ten rozjasniaczprzystosowany do delikatnego rozjasnienia przed farbowaniem
Edytkaa1 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2009-06-14, 12:57   #4
czarna porzeczka
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 71

Hmm, tez tak w豉郾ie my郵a豉m 瞠 to by nie by這 m康re bawi si tymi popielatymi odcieniami farb.
Jeszcze by mi pewnie rude w這sy wysz造- brrrr..
kiedy kupi豉m garnier bella color o jasnym dcieniu br您u - ale po na這zeniu moje w這sy przyciemni造 sie jeszcze bardziej :I
co do Loreala to ch皻nie za spr鏏uje, skoro m闚isz 瞠 s to bezpieczne farby.One s dost瘼ne w drogerii normalnie?

"- A ty kto?
- Dobra wr騜ka...
- Z siekier?
- A widzisz jak ty ma這 wiesz o dobrych wr騜kach?"

czarna porzeczka jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:08.