Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Jak zrobić interesującą fryzurę? Jakich kosmetyków i akcesoriów do stylizacji włosów użyć? Podziel się swoim doświadczeniem ze stylizacji fryzur!

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-13, 19:23   #1
anq69
Przyczajenie

Prosze o porade..

Drogie wizażanki, chciałabym sie Was poradzić , gdyż w najbliższym czasie wybieram sie do fryzjera.. z zamiarem rozjasnienia wlosów o 1 lub 2 tony. Po przekalkulowaniu w kilka dni wiekszosci forum widze że wasze opinie są bardzo trafne co do fryzur i doboru kosmetyków ;]
Dlatego dodaje swoje zdjęcie i czekam na asze opinie, chcialabym uzyskać ładny blond jednak nie bardzo jaskrawy i rzucający sie w oczy, cos w deseń koloru avril lavigne - dołaczam zdjecie ofc ;]
dodam tylko że mam 18 lat, i w pewnym sensie mam nadzieje ze ten blond troche by mnie odmłodził :P
Licze na waszą pomoc, czy owy kolor by mi pasował?
Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (33,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg avril_lavigne_trucker_shirt.jpg (27,2 KB, 26 załadowań)

Edytowane przez anq69
Czas edycji: 2009-06-13 o 21:38
anq69 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 08:38   #2
safaela100
Raczkowanie

Dot.: Prosze o porade..

Cytat:
Napisane przez anq69 Pokaż wiadomość
Drogie wizażanki, chciałabym sie Was poradzić , gdyż w najbliższym czasie wybieram sie do fryzjera.. z zamiarem rozjasnienia wlosów o 1 lub 2 tony. Po przekalkulowaniu w kilka dni wiekszosci forum widze że wasze opinie są bardzo trafne co do fryzur i doboru kosmetyków ;]
Dlatego dodaje swoje zdjęcie i czekam na asze opinie, chcialabym uzyskać ładny blond jednak nie bardzo jaskrawy i rzucający sie w oczy, cos w deseń koloru avril lavigne - dołaczam zdjecie ofc ;]
dodam tylko że mam 18 lat, i w pewnym sensie mam nadzieje ze ten blond troche by mnie odmłodził :P
Licze na waszą pomoc, czy owy kolor by mi pasował?
Pozdrawiam!
ten obecny kolor masz naturalny?? bo barzo mi się podoba
safaela100 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 20:08   #3
anq69
Przyczajenie

Dot.: Prosze o porade..

tak tak naturalny, ani razu jeszcze włosów nie narażałam na jakiekolwiek farbowania czy szamponetki. Jedynie od czasu do czasu prostownica lub lokówka
ale ostatnio właśnie strasznie napaliłam sie na to , by rozjaśnić je chociaż o jeden ton, wydaje mi się że wyglądałabym lepiej.. jednak chciałabym się poradzić osób trzecich :P
anq69 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości