Wróć   Forum Wizaz.pl > Uroda > Pytania do kosmetyczki

Notka

Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-14, 23:55   #1
zielona1311
Raczkowanie

Talking PŁATKI KOLAGENOWE - jakie? i dla kogo?

Witam serdecznie mam pytanie o płatki kolagenowe

czy mogą być one używane przez młode osoby np. 25 lat? na większości z nich jest napisane powyżej 35 lat

jakie działanie mają takie płatki?

czym się różnią płatki np. Marion za 4-5 zł (2 szt. w opakowaniu) od tych np. Clareny? czy chodzi tylko o firme? jak wiadomo clarena droższa

czy te tańsze Marion, DAX PERFECTA (4-5 zł) są też wartościowe, czy to podróbki tych droższych?
PUREDERM 30 szt. - 16 zł
BIELENDA 2 szt. - 10,80 zł
Clarena 2 szt. - 12 zł

Dziewczyny a jakich Wy używacie? i jakie są efekty?
zielona1311 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 08:24   #2
OliG
Raczkowanie

Dot.: PŁATKI KOLAGENOWE - jakie? i dla kogo?

Zielona1311 dla mnie najfajniejsze sa Clarena ale te Purederm też sa fajne(pakowane po30szt) Natomiast Marion to jakaś pomyłka,przynajmniej dla mnie.Spróbowałam preparat do dem.oczu-uczulenie,płatki-efektu O. A po Purederm widać efekt już po pierwszym użyciu tzn. skóra jet rozjaśniona i bardzo miękka.Zużyłam już całe opakowanie i naprawde warto,jeszcze za te pieniądze
Miałam kiedyś maseczkę pod oczy z CLARINS i to jet to.Maska pod oczy jest tylko jedna z tej serii,nazwy dokładnej nie pamiętam.Cena ale warto!!!

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Co do wieku to śmiało po 25r.ż. produkty przeciwzmarszczkowe,oczyw iście nie te po 50tce. Są linie przeznaczone typowo dla tej grupy wiekowej. Chciałabym do niej znowu należeć ;(
OliG jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 16:41   #3
KozMona
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to KozMona

Ja używałam płatków kolagenowych Bielendy i były dla mnie na prawde super ! Ja sobie je chwalę i polecam. Skórę pod oczami miałam odświeżoną, super nawilżoną, lekko napiętą. Ja polecam.innych nie próbowałam.

Monia - PRESTIGE
KozMona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 14:50   #4
Basia8212
Wtajemniczenie

Wydaje mi się, że płatki kolagenowe stosuje sie przy pielegnacji cery dojrzałej, ale czasem skóra np. po 25 roku życia ma większe objawy starzenia i wymaga intensywniejszej pielegnacji,to można zastosowac,na zajęciach w szkole miałysmy wiele produktów firmy Bielenda i są bardzo dobre,polecam
Stary 2009-08-11, 08:38   #5
SweetCzarnulka
Raczkowanie

Ja używam płatków z Purederm. Są bardzo fajne, bardzo miły efekt chłodzący, super nałożyć sobie na skórę np. po męczącym dniu pracy.

Kupuję na Allegro bo tam najtaniej

http://allegro.pl/search.php?sg=0&st...enowe+purederm

Efekt jest właściwie natychmiastowy, skóra jest taka gładziutka i miękka. Troszkę też rozjasniają skórę pod oczami.
Stary 2009-09-05, 16:09   #6
Nastka95
Przyczajenie

Unhappy Dot.: PŁATKI KOLAGENOWE - jakie? i dla kogo?

mam pytanie, ja mam 14 lat i czy ja moge je stosować?? przypuszczam ze nie nie mam pojecia co mam zrobic z tymi cieniami mam tylko 14 lat i takie cienie (((
Nastka95 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 13:13   #7
Wiolmette
Przyczajenie

GG do Wiolmette

Hej. Mam pytanie. Na pewnym forum zetknęłam się ze stwierdzeniem, że płatki kolagenowe mogą służyc również jako 'lek' na opadające powieki. Czy to prawda? Oraz - w takim wypadku - czy mółgby ktoś z Was opisac sposób użycia?
Pozdrawiam
Wiolmette jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 14:47   #8
ekosmetolog
BAN stały

Płatki kolagenowe są także z firmy L'biotica. Pierwsze są płatkami wygładzającymi zmarszczki, zawierają kolagen i retinol. Nawilżają i poprawiają elastyczność skóry pod oczami, a także redukują oznaki zmęczenia. Z tej firmy są także płatki redukujące cienie i obrzęki. Zawierają kolagen, wyciąg z lukrecji i miłorzębu. Redukują cienie i obrzęki, poprawiają jędrność i eliminują oznaki zmęczenia.
ekosmetolog jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pytania do kosmetyczki

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości