Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2008-06-10, 09:14   #1441
lalaith
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

Dziewczyny szukam tuszu który trzyma się cały dzień bez rozmazywania, jest hypoalergiczny (noszę soczewki), a wieczorem łatwo go zmyć. Co byście mi zaproponowały?

I drugie pytanko, czy któraś z Was testowała ten tusz: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=24291
Jak się sprawdził?
lalaith jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 20:51   #1442
maslo1199
Raczkowanie

jaki tusz do rzęs???

jeszcze sie nie malowalam ale zamierzam zaczac uzywac tuszu do rzęs. Jaki proponujecie ? Bo zalezy mi na tym by się nie kruszył, dawal jedynie efekt pogrubienia , bez wydłużania, poniewaz mam bardzo długie rzęsy oraz aby nie był taki suchy z grudkami , ale taki nawilżający a nie suchy sie wydawal i by byl wodnisty, mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi, istotna jest tez dla mnie czerń, by była naprawde czarna, tak dogłębnie ciemna a nie coś pomiedzy, czyli podsumowując , potrzebuje tuszu do rzęs, który:
- jedynie pogrubia
- ma zaje.... czerń
- na rzesach wydaje sie byc nawilżający, taki no wiecie no nie suchy
- no i oczywiscie cena w miare

dzieki za odp
maslo1199 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 22:40   #1443
n1kotynka
Zadomowienie

Dot.: jaki tusz do rzęs???

ja polecam woder oriflame jest naprawde fajny i mozesz nim wykonac rozne makijaze teraz mam max factor 2000 calorie ale mnie uczulil i niewiem co sie stalo z nim ale oriflame goraco polecaml
n1kotynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 08:55   #1444
dimiti
Zakorzenienie

ja moge polecic volume glamour ultra black bourjois (moze nie pokolei napisalam ) ma fajna konsystencje i odcien czerni no i nie skleja
dimiti jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 08:56   #1445
nienna
Raczkowanie

Moz wypróbuj Define-A-Lash Volume Mascara. Kosztuje koło 25 zł. Co prawda ona trochę wydłuża rzęsy, ale szczerze mówiąc jeszcze nie spotkałam się z tuszem,który by tego w ogóle nie robił
nienna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 10:33   #1446
pomeloelo
Rozeznanie

Post Dot.: jaki tusz do rzęs???

Ja obecnie używam tuszu z Bourjois - Volume Clubbing Mascara Ultra Black i muszę powiedzieć, że jak dla mnie jest rewelacyjny. Spełnił moje oczekiwania. Tusz niesamowicie pogrubia i świetnie modeluje rzęsy a do tego jest niezwykle trwały. Nie rozmazuje się ani też się nie opsypuje. Tusz ma dość dużą, podwójną szczoteczkę. Cena bardzo przystępna 50zł. Polecam
pomeloelo jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 10:47   #1447
nienna
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez pomeloelo Pokaż wiadomość
Ja obecnie używam tuszu z Bourjois - Volume Clubbing Mascara Ultra Black i muszę powiedzieć, że jak dla mnie jest rewelacyjny. Spełnił moje oczekiwania. Tusz niesamowicie pogrubia i świetnie modeluje rzęsy a do tego jest niezwykle trwały. Nie rozmazuje się ani też się nie opsypuje. Tusz ma dość dużą, podwójną szczoteczkę. Cena bardzo przystępna 50zł. Polecam
ale ten tusz dosyć mocno wydłuża.przynajmniej moje rzęsy
nienna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 10:49   #1448
pomeloelo
Rozeznanie

A moje cudnie pogrubia
Stary 2008-06-16, 12:05   #1449
santos
Zakorzenienie

GG do santos

Potrzebuje pomocy w doborze tuszu do rzes.
Mam cienkie rzesy, ale bardzo geste i dlugie, tylko "sprane" tj bez koloru na koncach - chyba jak kazda z nas. Niezbyt czesto je maluje - jesli nie mam mocnego makijarzu lub cien nie obsypie sie troche na rzesy podczas nakladania nie mam w sumie potrzeby malowania rzes - sa naturalnie wystarczajaco geste i ladne. Nie ukrywam tez, ze mala czestotliwosc malowania ich jest zwiazana z wiecznym problemem znalezienia odpowiedniego tuszu.
Chcialabym czesciej malowac rzesy - do tego potrzebuje dobrze podkrecajacego tuszu. Wystarczy, ze bedzie czarny i da kolor moim koncowkom - nie musi ani bardzo wydluzac, choc to jeszcze by bylo ok. Napewno nie moze pogrubiac, bo poskleja moje b geste rzesy albo mi opadna.

Mialam kiedys:

tusz Lancome FleXtencils i bylam dosc zadowolona. Chyba to byl jeden z lepszych jesli nie najlepszy, jaki mialam, ale brakowalo mu tego "czegos". Jednak troche za malo podkrecal i mial taka matowa czern :/

L'Oreal 4x - ten byl fajny, ale na co dzien dla mnie za mocny. Po jednej-dwoch warstwie mialam rzesy "wieczorowo -dyskotekowe". Podobal mi sie za to odcien czerni - taki polyskjacy

Wszystkie dwu-fazowe tusze - dla mnie tragedia - moje geste rzesy momentalnie opadaja, robia sie zbyt ciezkie itd - slowem - odpada.

Moze ktos ma podobne rzesy i moze mi poradzic jakis dobry tusz? Moce byc byc drogi i dobrej marki, cena nie gra roli.

Dzieki!
santos jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 16:26   #1450
maslo1199
Raczkowanie

volume glamour ultra black bourjois - na ten bym sie skusiła tylko ile on kosztuje?, bo własnie najbardziej zalezy mi na tym by mial fajna czern i taki "nawilżony"
Stary 2008-06-16, 16:42   #1451
dorotta50
BAN stały

wiecie co ja przy okazji zapytam o tusz - nie tusz ? nie wiem co ta kobitka miała na rzęsach - były straaaasznie czarne przypominało sadze i tak jakoś pomalowane, jakby właśnie z drobinek sadzy - nie były to sztuczne rzęsy ale ta czerń była nie spotykana w tuszach jakie znam - a przez 30 lat codziennego używania miałam już chyba je wszelkiej maści. Nie miałam odwagi zapytać bo nieznajoma, ale od paru miesięcy mnie to nurtuje.
Pamietam tylko - jakieś może 20 lat temu był taki przedłużacz do rzęs w proszku i inny - takie jakby włoski - teraz tego chyba nie ma już w sprzedaży? one dawały podobną czerń.
Jeśli szanowne koleżanki wiedzą o co pytam to może pomożecie?
dorotta50 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-16, 18:23   #1452
pomeloelo
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez maslo1199 Pokaż wiadomość
volume glamour ultra black bourjois - na ten bym sie skusiła tylko ile on kosztuje?, bo własnie najbardziej zalezy mi na tym by mial fajna czern i taki "nawilżony"

Ten tusz kosztuje 40zł
Stary 2008-06-16, 18:26   #1453
pomeloelo
Rozeznanie

dorotta50 może chodzi o tusz w kamieniu albo w tubce
Stary 2008-06-16, 19:30   #1454
maslo1199
Raczkowanie

teraz jednak po przeczytaniu opini sadze e tusz volume flash mousse rimmel london był by odpowiedni ale juz sama nie wiem
Stary 2008-06-16, 20:16   #1455
pomeloelo
Rozeznanie

Według mnie tusze Rimmela są okropne. Jeszcze nigdy nie byłam z nich zadowolona. W końcu zrezygnowałam z tej firmy.
Stary 2008-06-16, 20:47   #1456
kaledonia
Zakorzenienie

Po Rimmlu rzęsy wcale nie wydają się być nawilżone-moje były sztywne i suche

Najczarniejszy tusz to był/jest Blackest black Great lash Maybelline Tylko jedna wada-łatwo można przy jego użyciu uzyskać efekt misia pandy,bo trochę może się rozmazywać.Cena jakieś 12zł
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=1486
Stary 2008-06-17, 16:59   #1457
CzarnaLandrynka
Rozeznanie

Potwierdzam słowa kaledonii, może z wyjątkiem 'pandy' - ten tusz może się przy wilgoci rozmazać, ale nigdy nie odsypuje moim skromnym zdaniem.

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1

House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 18:11   #1458
dimiti
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez santos Pokaż wiadomość
Potrzebuje pomocy w doborze tuszu do rzes.
Mam cienkie rzesy, ale bardzo geste i dlugie, tylko "sprane" tj bez koloru na koncach - chyba jak kazda z nas. Niezbyt czesto je maluje - jesli nie mam mocnego makijarzu lub cien nie obsypie sie troche na rzesy podczas nakladania nie mam w sumie potrzeby malowania rzes - sa naturalnie wystarczajaco geste i ladne. Nie ukrywam tez, ze mala czestotliwosc malowania ich jest zwiazana z wiecznym problemem znalezienia odpowiedniego tuszu.
Chcialabym czesciej malowac rzesy - do tego potrzebuje dobrze podkrecajacego tuszu. Wystarczy, ze bedzie czarny i da kolor moim koncowkom - nie musi ani bardzo wydluzac, choc to jeszcze by bylo ok. Napewno nie moze pogrubiac, bo poskleja moje b geste rzesy albo mi opadna.

Mialam kiedys:

tusz Lancome FleXtencils i bylam dosc zadowolona. Chyba to byl jeden z lepszych jesli nie najlepszy, jaki mialam, ale brakowalo mu tego "czegos". Jednak troche za malo podkrecal i mial taka matowa czern :/

L'Oreal 4x - ten byl fajny, ale na co dzien dla mnie za mocny. Po jednej-dwoch warstwie mialam rzesy "wieczorowo -dyskotekowe". Podobal mi sie za to odcien czerni - taki polyskjacy

Wszystkie dwu-fazowe tusze - dla mnie tragedia - moje geste rzesy momentalnie opadaja, robia sie zbyt ciezkie itd - slowem - odpada.

Moze ktos ma podobne rzesy i moze mi poradzic jakis dobry tusz? Moce byc byc drogi i dobrej marki, cena nie gra roli.

Dzieki!
polecam Ci lancoma Fatale i bourjois volume glamour ultra black lub masterpice max
Cytat:
Napisane przez maslo1199 Pokaż wiadomość
ja go kupowalam na allegro i wyszlo cos ponad chyba 30 zl bo w sklepie u mnie kosztuje ok 50zl
Stary 2008-07-13, 13:50   #1459
jagodzianka612
Raczkowanie

jaki tusz??

witam wszystkich! zastanawiam sie nad zakupem tuszu tylko mam dylemat jaki kupic:P zastanawiam sie nad:
-telescopic- złoty
-telescopic carbon black
-masterpiece max
-l'oreal Double Extension Beauty Tubes (Tusz z bazą 2w1 wydłużający)
mzoeice mi doardzic ktory jest najlepszy??na KWC juz przegladalam recanzje ale dalej nie wiem ktory mam kupic z gory za pomoc dziekuje
jagodzianka612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 14:01   #1460
irie amore
Przyczajenie

Dot.: jaki tusz??

ja polecam mimo wszystko 2000 calorie. rzęsy do nieba! ten Masterpiece ma bodajże 4 gramy tylko, więc wątpie, żeby jego zakup ekonomiczny. poza tym poczytaj opini na KWC.
irie amore jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-13, 15:20   #1461
201610241259
Konto usunięte

z wymienionych polecam telescopic złoty. kupiłam carbon black, ale nie daje takiego fajnego efektu.
201610241259 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-14, 08:47   #1462
dimiti
Zakorzenienie

masterpice mac daje calkiem niezly efekt ale u mnie odrobinke sie kruszy po jakims czasie i zostawia grudki
Stary 2008-07-15, 11:18   #1463
Jagódkaaa
Raczkowanie

A ja poleciłabym tusz Define A Lash Maybelline...według mnie jest świetny
Jagódkaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 13:02   #1464
natali94
Raczkowanie

GG do natali94

Miałam Telescopic złoty - serdecznie Ci polecam.
Beauty Tubes - ja go chyba teraz kupie, recenzje na KWC b. dobre
Nad carbon black ja się zastanawiałam no ale mówicie że nie taki fajny jak złoty telescopic ;P
Masterpiece miała moja mama - daje bardzo ładny efekt pogrubienia

A więc jeśli chcesz tusz wydłużający weź albo złoty Telescopic albo Beauty Tubes, a jeśli pogrubiający to masterpiece, lub MF 2000 calorie
natali94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 13:06   #1465
almondfairy
seriously? no.

używam Volum' Express Lift-Up Maybelline i jak dla mnie świetny

książki
ubrania
almondfairy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 14:33   #1466
Sharmen
Przyczajenie

Define a lash Maybelline jest świetny
Sharmen jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-15, 14:36   #1467
Gosiurek
Wtajemniczenie

Z podanych tuszów miałam masterpiece max (średni) telescopic złoty (całkiem fajny) a obecnie mam beauty tubes i ten daje najbardziej spektakularny efekt,ale dośc ciężko się zmywa.Jeśli zależy Ci najbardziej na "sztucznych rzęsach" to zdecydowanie beauty tubes,a jeśli to ma byc bardziej tusz na dzień to telescopic
Gosiurek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-16, 22:03   #1468
natali94
Raczkowanie

GG do natali94

Ja chyba wybrałabym Beauty Tubes... weź go powiesz nam jak się sprawdził xD
natali94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 15:10   #1469
jagodzianka612
Raczkowanie

kupilam w niedziele telescopic carbon black i powiem szczrze ze spodziewalam sie czegos lepszego rzęs nie pogrubia ani podkreca wogole jedynie LEKKo wydluza.nie jestem z niego wcale zadowolona.teraz zastanawiema sie nad zakupem 200 calorie curved albo tego l'orala z baza.sama nie wiem:P
jagodzianka612 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-17, 18:18   #1470
skarbek23
Raczkowanie

GG do skarbek23

Najbardziej lubię tusze do rzęs z max factora są świetne 2000 calorie ale masterpice też jest dobry fajnie wydłuża rzęsy.
skarbek23 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
#makijaż, #sauna, bourjois, celia, isa dora, jaka, krótkie rzęsy, makijaz, makijaż, makijaż / oko, mascara, maskara, maybelline, miss sporty, nastolatka, oczy, pogrubiający, porada, pytanie, rimmel, rzes, rzęsy, tanio, trwaly, tusz, tusz do rzęs, tusz do rzęs cena, tusz do rzęs dobry, tusz hipoalergiczny, tusz podkręcający, tusz w kamieniu, tusze do rzęs, wibo, wydłużający

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości