Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-04-18, 11:18   #2701
bulkacebulka
Raczkowanie

Dot.: Wybieramy tusz do rzęs - porady. Zbiorczy.

sama przyjemnosc pogadac o takich nowościach , wolę poczytac opinie tutaj niż użyć testera otwieranego 600 razy w sklepie
bulkacebulka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 19:46   #2702
pseudofeministka
Zakorzenienie

Dziewczyny co do promocji tuszow, to od 26 bedzie ta promocja -49% na tusze, kredki, cienie w Rosmanie.

A o ktorym Wy tuszu tak rozmawiacie?

Dokładka: Oleje, hybrydy, Bioetika, Lucy Minerals , rosyjskie:

http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-20, 19:53   #2703
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Dziewczyny co do promocji tuszow, to od 26 bedzie ta promocja -49% na tusze, kredki, cienie w Rosmanie.

A o ktorym Wy tuszu tak rozmawiacie?
Przecież jest napisane kilka postów wyżej False Lash Wings Sculpt
Silloe jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 10:17   #2704
fikolka
Raczkowanie

Wiecie co, dziewczyny, nie chcę nic mówić, ale ja się powoli od tego tuszu uzależniam, a w zasadzie od efektu. Niedługo dojdzie do momentu, że nie wyjdę, nieumalowana z domu, hehe, to by było dopiero dobre
Ta promocja w Rossmannie jest chyba podobna do tej w Hebe. W sumie głównie kupuję albo tu, albo tu kosmetyki.
Stary 2016-04-24, 12:16   #2705
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fikolka Pokaż wiadomość
Wiecie co, dziewczyny, nie chcę nic mówić, ale ja się powoli od tego tuszu uzależniam, a w zasadzie od efektu. Niedługo dojdzie do momentu, że nie wyjdę, nieumalowana z domu, hehe, to by było dopiero dobre
Ta promocja w Rossmannie jest chyba podobna do tej w Hebe. W sumie głównie kupuję albo tu, albo tu kosmetyki.
To cyknij fotkę jak możesz chcę zobaczyć ten efekt
Stary 2016-04-24, 20:55   #2706
Marmu
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez bulkacebulka Pokaż wiadomość
sama przyjemnosc pogadac o takich nowościach , wolę poczytac opinie tutaj niż użyć testera otwieranego 600 razy w sklepie
Chyba nie tuszujesz rzęs testerem w sklepie
Stary 2016-04-24, 22:04   #2707
Izma56O
Raczkowanie

dobrze wiedziec o tej promocji. ja czasem myślę ze lepiej kupować tansze cienie bo mam wrażenie ze wszystko pod dwoch, trzech m-cach już sie do niczego nie nadaja
Izma56O jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 07:59   #2708
bulkacebulka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Marmu Pokaż wiadomość
Chyba nie tuszujesz rzęs testerem w sklepie
no własnie napisałam,że wole poczytac, niż używac testera ;] fswoją drogą -fujka ;]
Stary 2016-04-25, 17:22   #2709
Pinqua
Raczkowanie

mam to samo, albo czytam recenzje albo oglądam filmiki na yt, jak piszą że tusz dobry to kupuję a testery to siedzisko bakterii
Pinqua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 20:09   #2710
Marmu
Raczkowanie

Słyszałam, że niektóre panny niezłe rzeczy wyprawiają z testerami. Zdecydowanie nie dla mnie!
Stary 2016-04-26, 08:05   #2711
fikolka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Silloe Pokaż wiadomość
To cyknij fotkę jak możesz chcę zobaczyć ten efekt
Podrzucam selfieoka, dla Ciebie wszystko, Silloe Mam jednak wrażenie, że musiałybyśmy się na kawę umówić, żebyś zobaczyła pełnię tego, co dzieje się na moich rzęsach, hehe Moje oczy są mini malutkie, a aparat w telefonie słaby, jedna z fotek jest bez makijażu, dla porównania. Nie jest to to, co naprawdę na żywo, ale jakieś przybliżenie tematu na pewno.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg selfieoka3.jpg (32,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg selfieoka2.jpg (36,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg selfieoka1.jpg (37,6 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ola_oko.jpg (25,2 KB, 6 załadowań)
Stary 2016-04-28, 09:44   #2712
201703291446
Konto usunięte

Wizażanki! Miałam w swoim życiu bardzo wiele tuszy, bardzo drogich marek, drogich, średnich, tanich, jednak najbardziej lubię L'oreal False Lash Wings Superstar, właśnie z tym mam problem.

Tusz na bank był nowy, bo z UK, a więc zapakowany w folię, otworzyłam go może miesiąc temu, nie pamiętam, a może 2 tygodnie. Tak się fatalnie rozmazuje, ale tylko na dole, tzn. mam kilka takich kresek/kropek zawsze pod okiem, po około godzinie od nałożenia go i muszę to patyczkiem usunąć.

Czemu tak się dzieje? Może to kwestia tego, że moje rzęsy są za długie? Same w sobie są bardzo długie, a jeszcze Long4lashes i teraz naprawdę są jak petardy.

Uwielbiam takie tusze, które od razu przyciągają uwagę do oczu, które dają efekt sztucznych rzęs i jak do tej pory nie miałam lepszego. Nie lubię silikonowych szczoteczek, tylko takie normalne szczoty.

Jakaś rada? Co, wyrzucić go, czy może dać komuś, bo się po prostu nie nadaje tylko do moich rzęs z jakichś względów?

Polecacie coś może w tym stylu?
201703291446 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 17:51   #2713
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
Podrzucam selfieoka, dla Ciebie wszystko, Silloe Mam jednak wrażenie, że musiałybyśmy się na kawę umówić, żebyś zobaczyła pełnię tego, co dzieje się na moich rzęsach, hehe Moje oczy są mini malutkie, a aparat w telefonie słaby, jedna z fotek jest bez makijażu, dla porównania. Nie jest to to, co naprawdę na żywo, ale jakieś przybliżenie tematu na pewno.
Dziękuję Ci bardzo

Napiszę Ci tak- fakt, że fotki nie do końca są wyraźne, ale dostrzegam różnicę. Dokładnie taką, że rzęsy są wydłużone i ładnie rozdzielone. Ale i pewnie tak jak piszesz, na żywo efekt jest znacznie lepszy

Ja dzisiaj kupiłam odżywkę z L4L (a nawet 2 bo promocja taka, że grzech nie wziąć ) i już dzisiaj zaczynam kurację efektów się spodziewam, bo w ubiegłym roku też jej używałam i efekt był super
Stary 2016-04-28, 18:33   #2714
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję Ci bardzo

Ja dzisiaj kupiłam odżywkę z L4L (a nawet 2 bo promocja taka, że grzech nie wziąć ) i już dzisiaj zaczynam kurację efektów się spodziewam, bo w ubiegłym roku też jej używałam i efekt był super
Przy kolejnym opakowaniu efekt jest niestety słabszy Miałam dwa opakowanie, trzeciego nawet nie kupuję.
chochlik kornwalijski jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:02   #2715
fikolka
Raczkowanie

A nie ma za co, polecam się Cieszę się, że coś tam dostrzegłaś. W rzeczywistości różnica jest duża.
A takie odżywki coś w ogóle dają? Póki co ufam tylko tuszom.
Stary 2016-04-28, 19:05   #2716
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
Przy kolejnym opakowaniu efekt jest niestety słabszy Miałam dwa opakowanie, trzeciego nawet nie kupuję.
Serio? Ale to było nawet przeszło rok temu , więc dlaczego nie zadziała?
Ale i tak jak już mam to sprawdzę jak to będzie u mnie wyglądać

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Cytat:
A nie ma za co, polecam się Cieszę się, że coś tam dostrzegłaś. W rzeczywistości różnica jest duża.
Coś tam jednak widzę
Co do tej odżywki to u mnie dała piorunujący efekt
Stary 2016-04-28, 19:42   #2717
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Wizażanki! Miałam w swoim życiu bardzo wiele tuszy, bardzo drogich marek, drogich, średnich, tanich, jednak najbardziej lubię L'oreal False Lash Wings Superstar, właśnie z tym mam problem.

Tusz na bank był nowy, bo z UK, a więc zapakowany w folię, otworzyłam go może miesiąc temu, nie pamiętam, a może 2 tygodnie. Tak się fatalnie rozmazuje, ale tylko na dole, tzn. mam kilka takich kresek/kropek zawsze pod okiem, po około godzinie od nałożenia go i muszę to patyczkiem usunąć.

Czemu tak się dzieje? Może to kwestia tego, że moje rzęsy są za długie? Same w sobie są bardzo długie, a jeszcze Long4lashes i teraz naprawdę są jak petardy.

Uwielbiam takie tusze, które od razu przyciągają uwagę do oczu, które dają efekt sztucznych rzęs i jak do tej pory nie miałam lepszego. Nie lubię silikonowych szczoteczek, tylko takie normalne szczoty.

Jakaś rada? Co, wyrzucić go, czy może dać komuś, bo się po prostu nie nadaje tylko do moich rzęs z jakichś względów?

Polecacie coś może w tym stylu?
A nie nakladasz zadnego kremu pod oczy, na powieki albo nie kladziesz podkladu dosc blisko oczu i dlatego kosmetyki migruja, a tusz sie odbja? Czest kremy czy podkldy, maja tluszcze w sladzie, ktore moga rozpuszczać barwnik tuszu.

Kolejna kwestia to, to ze tusz jest jeszcze w "rozruchu".

Natomiast jezeli chodzi o mnie, to ja mialam kilka tuszy z Loreala. Raz Millionw zlotym opakowaniu, ostatni kupilam So Cuture So Black , pomalowalam sie nim, dzisiaj wrocilam po pracy do domu, tam gorne rzesy poodbijane na powiece (swoje tez mam dosc dlugie i podkrecone). I tak mialam z kazdym tuszem tej firmy. Dlatego do dolnych rzes mam inny sprwzony tusz. Z innych firm np. Ma Factora, nie mam takich problemw.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

A na long 4 lashes uwazajcie. Rowniez mam za soba dwa opakowania i rzeczywiscie przy drugim jest duzo slabszy efekt. Natomias gdy odstawilam l4l to rzesy zaczely mi bardzo mocno wypadac, az mialam takie lyse placki miejscami.

Stary 2016-04-28, 19:49   #2718
Marmu
Raczkowanie

Cytat:
Widać, że różnica jest duża. Przede wszystkie rzęsy są totalnie długie! Też tak mam

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:47 ----------

Cytat:
A na long 4 lashes uwazajcie. Rowniez mam za soba dwa opakowania i rzeczywiscie przy drugim jest duzo slabszy efekt. Natomias gdy odstawilam l4l to rzesy zaczely mi bardzo mocno wypadac, az mialam takie lyse placki miejscami.
To chyba standard po odzywkach. Ja już odstawiłam. Nie zapomnę jak jedna z kosmetyczek proponując mi zakup odzywki za 300 zł powiedziała, no przed swoim ślubem Pani nie zainwestuje w rzęsy! No jak one u Pani wyglądają.....
Stary 2016-04-28, 19:58   #2719
201703291446
Konto usunięte

Cytat:
A nie nakladasz zadnego kremu pod oczy, na powieki albo nie kladziesz podkladu dosc blisko oczu i dlatego kosmetyki migruja, a tusz sie odbja? Czest kremy czy podkldy, maja tluszcze w sladzie, ktore moga rozpuszczać barwnik tuszu.

Kolejna kwestia to, to ze tusz jest jeszcze w "rozruchu".

Natomiast jezeli chodzi o mnie, to ja mialam kilka tuszy z Loreala. Raz Millionw zlotym opakowaniu, ostatni kupilam So Cuture So Black , pomalowalam sie nim, dzisiaj wrocilam po pracy do domu, tam gorne rzesy poodbijane na powiece (swoje tez mam dosc dlugie i podkrecone). I tak mialam z kazdym tuszem tej firmy. Dlatego do dolnych rzes mam inny sprwzony tusz. Z innych firm np. Ma Factora, nie mam takich problemw.

---------- Dopisano o 20:42 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź!
Nie stosuję kremu na dzień, próbowałam z korektorem, z bez, z kosmetykiem do konturowania, podkładu tak blisko nie daję. Składu za bardzo nie znam...
Dolnych rzęs nie maluje.

Proponujesz zaprzestać odżywkę? Nie chcę mieć potem łysych miejsc
Stary 2016-04-28, 20:00   #2720
chochlik kornwalijski
Zakorzenienie

Cytat:
Serio? Ale to było nawet przeszło rok temu , więc dlaczego nie zadziała?
Ale i tak jak już mam to sprawdzę jak to będzie u mnie wyglądać

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Coś tam jednak widzę
Co do tej odżywki to u mnie dała piorunujący efekt
Nie wiem, może organizm się przyzwyczaił do składników i już nie reaguje aż tak dobrze? Ja też miałam dłuższą przerwę między 1, a 2 buteleczką

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

Cytat:
[/COLOR]A na long 4 lashes uwazajcie. Rowniez mam za soba dwa opakowania i rzeczywiscie przy drugim jest duzo slabszy efekt. Natomias gdy odstawilam l4l to rzesy zaczely mi bardzo mocno wypadac, az mialam takie lyse placki miejscami.
U mnie nic nie wypadło po zakończeniu stosowania Wróciły po prostu do naturalnej długości.
chochlik kornwalijski jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 20:38   #2721
Silloe
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez chochlik kornwalijski Pokaż wiadomość
Nie wiem, może organizm się przyzwyczaił do składników i już nie reaguje aż tak dobrze? Ja też miałam dłuższą przerwę między 1, a 2 buteleczką

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:59 ----------

U mnie nic nie wypadło po zakończeniu stosowania Wróciły po prostu do naturalnej długości.
Ale dziwne, żeby tak było aż wierzyć się nie chce że po takim czasie nie było super hiper efektu
Już ją nałożyłam, jakby co dam znać jak to u mnie będzie wyglądać

U mnie wypadały rzęsy, tzn nie wypadały jakoś straszliwie, tylko tak jak zwykle rzęsy wypadają 1-2 szt. ale nie tak abym łyse miejsca miała
Stary 2016-04-28, 20:55   #2722
pseudofeministka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mylengrave Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź!
Nie stosuję kremu na dzień, próbowałam z korektorem, z bez, z kosmetykiem do konturowania, podkładu tak blisko nie daję. Składu za bardzo nie znam...
Dolnych rzęs nie maluje.

Proponujesz zaprzestać odżywkę? Nie chcę mieć potem łysych miejsc
Myslalam, ze chodzi Ci o dolne rzesy Wiesz jezeli masz baardzo dlugie rzesy, to rownie dobrze moze byc tak, ze one stykaja sie ze skora, a wiadomo, ze to tkanka zywa, ma pory, produkuje sebum, poci sie Wiec moze rzesy sobie to tak zbieraja i tusz ulega rozpuszczeniu.

Natomiast co do odzywki, to w skladzie ma dosc kontrowersyny skladnik bimaoprost - ktory w pierowtnym zalozeniu jest lekiem na jaskre. Gdzies na Wizazu byl watek o tym bimatoprosie w odzywkach, dziewczyny fajne wiadomosci tam przytaczaly (bardzo merytoryczne). Zuzyj sobie go do konca. Od jednego opakowania nic Ci sie nie stanie, ale ja na takim jednym razie bym poprzestala, bo nie ma zadnych badan, ktore dokumentowalyby wplyw bimatoprostu w odzywkach na powstawanie skutkow ubocznych. A o potencjanych skutkach ubocznych nawet w ulotce l4l mozesz przeczytac np. zmiana koloru teczowki oczu albo jakies owrzodzenia itd.

Stary 2016-04-28, 21:05   #2723
basiago
Zakorzenienie

Cytat:
Myslalam, ze chodzi Ci o dolne rzesy Wiesz jezeli masz baardzo dlugie rzesy, to rownie dobrze moze byc tak, ze one stykaja sie ze skora, a wiadomo, ze to tkanka zywa, ma pory, produkuje sebum, poci sie Wiec moze rzesy sobie to tak zbieraja i tusz ulega rozpuszczeniu.

Natomiast co do odzywki, to w skladzie ma dosc kontrowersyny skladnik bimaoprost - ktory w pierowtnym zalozeniu jest lekiem na jaskre. Gdzies na Wizazu byl watek o tym bimatoprosie w odzywkach, dziewczyny fajne wiadomosci tam przytaczaly (bardzo merytoryczne). Zuzyj sobie go do konca. Od jednego opakowania nic Ci sie nie stanie, ale ja na takim jednym razie bym poprzestala, bo nie ma zadnych badan, ktore dokumentowalyby wplyw bimatoprostu w odzywkach na powstawanie skutkow ubocznych. A o potencjanych skutkach ubocznych nawet w ulotce l4l mozesz przeczytac np. zmiana koloru teczowki oczu albo jakies owrzodzenia itd.
Tak teoretycznie to nawet od jednego opakowania może się coś stać, na YouTube jedna dziewczyna opowiadała, jak wylądowała na pogotowiu (jeśli dobrze pamiętam), bo odżywka jej pomigrowała do oka i spowodowała porost rzęsy POD powieką, która wbijała się boleśnie w oko, które stało się czerwone i przekrwione na maxa, dopóki rzęsa nie została wyrwana.

Film tutaj:
https://www.youtube.com/watch?v=PGx5Xz2nvXo

No ale praktycznie - sama zużyłam jedno opakowanie tego typu odżywki innej firmy, efekty były spektakularne, skutków ubocznych nie odnotowałam, a potem rzęsy wróciły do tanu pierwotnego bez nieprzyjemności i nadmiernego wypadania
Efekty pokazywałam tu: http://www.basia-blog.pl/2015/07/gen...ce-revive.html
Stary 2016-04-28, 21:12   #2724
201703291446
Konto usunięte

Dziewczyny, pięknie dziękuję

Czytałam kiedyś tamten wątek, filmik ten też dawno widziałam, ale stosuję od listopada, rzęsy urosły 4 mm i nic mi nie jest, nic nie piecze, przestał mi się robić jęczmień.

Jak maluję rzęsy górne, to dolne się jakoś tam same od nich chyba ciapią, a że są długie (ale to już same z siebie), to chyba tutaj ten problem... Czyli mam super rzęsy po odżywce, i lipa, bo tusz się rozmazuje

To niestety przypuszczalnie będzie to.

Masz rację, L'oreal się trochę na górnej powiece też odbija, ale mam go już od 16 godzin na oczach. Idę zmyć
Stary 2016-04-29, 08:45   #2725
amelj
Wtajemniczenie

Mi tez z Lorela odbijały się, albo osypywały
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 15:52   #2726
fikolka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
A miałyście ten co ja? Mnie się w sumie nie osypał jeszcze ani razu, mam wrażenie, że on taki zbyt mokry jest na coś takiego.

Ale powiedzcie coś w temacie odżywek do rzęs, może być króciutko - polecacie?
Stary 2016-04-29, 19:22   #2727
Pinqua
Raczkowanie

Cytat:
Słyszałam, że niektóre panny niezłe rzeczy wyprawiają z testerami. Zdecydowanie nie dla mnie!
brzmi przerażająco, co masz na myśli?

Cytat:
widać efekt, widać, bardzo ładne rozczesanie i wydłużenie

Cytat:
Napisane przez amelj Pokaż wiadomość
Ja w zasadzie używam tylko Loreala i nigdy nie miałam takich problemów
Pinqua jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 08:20   #2728
fikolka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pinqua Pokaż wiadomość

Dzięki, Pinqua W sumie sama jestem zadowolona z efektów. Problemów z tuszem na szczęście też brak.
Stary 2016-05-02, 19:23   #2729
amelj
Wtajemniczenie

Cytat:
A miałyście ten co ja? Mnie się w sumie nie osypał jeszcze ani razu, mam wrażenie, że on taki zbyt mokry jest na coś takiego.

Ale powiedzcie coś w temacie odżywek do rzęs, może być króciutko - polecacie?

Ja miałam tez złoty zwykły, ale kiedyś miałam telescopic i ten sam problem
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 20:15   #2730
bulkacebulka
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Pinqua Pokaż wiadomość

bardzo ładne masz rzęski ;] z tuszami loreala nie miałam takich problemów, odbijał mi sie kiedyś jakiś inny ,ale to tak mocno,że go wyrzuciłam, teraz nie mam takich problemów

Cytat:

To chyba standard po odzywkach. Ja już odstawiłam. Nie zapomnę jak jedna z kosmetyczek proponując mi zakup odzywki za 300 zł powiedziała, no przed swoim ślubem Pani nie zainwestuje w rzęsy! No jak one u Pani wyglądają.....
z tym,że odywka działa na nowe włoski, więc 3mc co najmniej do pierwszego efektu , a na taka okazje jak ślub to ew można na raz dać sztuczne ,ale to konkretny dzień;] a na codzien jednak tusz wystarczy
Odpowiedz

Tagi
#makijaż, #sauna, bourjois, celia, isa dora, jaka, krótkie rzęsy, makijaz, makijaż, makijaż / oko, mascara, maskara, maybelline, miss sporty, nastolatka, oczy, pogrubiający, porada, pytanie, rimmel, rzes, rzęsy, tanio, trwaly, tusz, tusz do rzęs, tusz do rzęs cena, tusz do rzęs dobry, tusz hipoalergiczny, tusz podkręcający, tusz w kamieniu, tusze do rzęs, wibo, wydłużający

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości