Kurs i jego cena - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-16, 17:42   #1
anklika
Przyczajenie

Question

Kurs i jego cena

Mam pytanie do Pań, które mają doświadczenie w stylizacji paznokci i co się z tym wiąże ukończony ten że kurs. Chciałabym takowy zrobić (w Białymstoku), więc orientowałam się i jestem troszeczkę zdezorientowana, gdyż ceny wahają się w okolicach 1000zł; natomiast w "ŻAK-u" kosztuje to 300zł.
["W programie nauczania m.in. :
- budowa paznokci, choroby paznokci
- wykonywanie zabiegu manicure
- masaż dłoni
- przedłużanie paznokci metodą akrylową
- przedłużanie paznokci metodą żelową
- zdobnictwo.
Kurs obejmuje 35 godzin / Koszt kursu 300 zł "]

I tutaj mam problem- dlaczego ta cena jest taka niska, czy może przeprowadzają tak szkolenia, że nie nauczą mnie kluczowych rzeczy w tej dziedzinie?

Proszę o pomoc.
anklika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 20:55   #2
byliczka
Zakorzenienie

Dot.: Kurs i jego cena

Podejrzewam że dokładnie jest tak jak myslisz. ŻAKi to generalnie trzepanie kasy na nicnieuczeniu, ja bym odpuściła i poszukała jakiejś instruktorki z prawdziwego zdarzenia.
Stary 2009-06-16, 21:02   #3
madziulkaa
Rozeznanie

GG do madziulkaa

Rozmawiałam z dziewczynami we Wrocławiu po podobnych kursach. Nie polecam jednym słowem Dużo Ciebie tam nie nauczą
W Białymstoku jest instruktor SPN:
Salon Urody ORCHIDEA Ewa Olesiewicz
ul. Stołeczna 15
15-897 Białystok
tel: 0510-051-182

Cena podstawowego kursu od 700zł

Edytowane przez madziulkaa
Czas edycji: 2009-06-16 o 21:03 Powód: coś mi się rozjechało ;)
madziulkaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 22:28   #4
Albertyna
Zakorzenienie

Nie znam tych kursów, ale skoro takie tani, to może byc to grupowy sped, na którym bedzie mniej pracy, a więcej "pokzów", z których niewiele wyniesiesz wiedzy....
Podobnie jak Madziulka, radze kursy indywidualne u dobrych instruktorów- są droższe, ale przynajmniej sie duzo nauczysz
Stary 2009-06-16, 22:36   #5
anklika
Przyczajenie

No właśnie. Zapewne macie rację, bo chyba musi coś w tym być.
Pozdrawiam.
anklika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:01   #6
MiciaKicia
Zakorzenienie

No tak samo w TEB Edukacj jest kurs za 450zł plus wpisowe 25zł. Nie byłam na nim ale dowiaduję się conieco od laski ,która na niego chodzi i mi odpisuje na forum mojego miasta
MiciaKicia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 15:16   #7
Michonska
Raczkowanie

W Szczecinie Kurs 2 dniowy na żel kosztuje 700 zł, indywidualnie u dobrej instruktorki. Pytanie tylko,czy dwa dni nauczą mnie czegokolwiek...?
Stary 2009-06-22, 19:03   #8
iwonka p
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Michonska Pokaż wiadomość
W Szczecinie Kurs 2 dniowy na żel kosztuje 700 zł, indywidualnie u dobrej instruktorki. Pytanie tylko,czy dwa dni nauczą mnie czegokolwiek...?
w 2 dni nauczą cię podstaw,reszty nauczysz się sama ćwicząc ,ćwicząc i jeszcze raz ćwicząc
iwonka p jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 20:26   #9
Michonska
Raczkowanie

w ciągu 20h moge nauczyć się podstaw...? Tzn tworzenia odpowiedniej linii uśmiechu i linii włosa...? No i dobierania metody (tips czy szablon) do kształtu paznikcia...?
Stary 2009-06-22, 20:40   #10
byliczka
Zakorzenienie

Podstaw u dobrego instruktora to się i w dzień idzie nauczyć. Najważniejsze to później dużo ćwiczyć samej.
Stary 2009-06-22, 20:43   #11
kudliczek
Rozeznanie

a kogo polecacie w Krakowie?
kudliczek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 21:23   #12
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kudliczek Pokaż wiadomość
a kogo polecacie w Krakowie?

Paulę - Studio Kreacji
Madzzzia92 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 22:47   #13
EWAkuacjaa
Przyczajenie

Absolutnie tak.
Takiego ogromu cierpliwości i profesjonalizmu przyprawionego dobrym humorem chyba nigdzie indziej nie znajdziesz.
Ja w każdym razie jestem zachwycona
EWAkuacjaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 20:10   #14
kitka646
Przyczajenie

Czy nie orientujecie się może gdzie mogę zrobić taki kurs w okolicach Zawiercia (woj.Śląskie) ?
kitka646 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-24, 22:15   #15
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kitka646 Pokaż wiadomość
Czy nie orientujecie się może gdzie mogę zrobić taki kurs w okolicach Zawiercia (woj.Śląskie) ?
Kitka, Ty też z Zawiercia jesteś? ;] bo tak się składa, ze i ja mieszkam w tej dziurze .
W Zawierciu g***o jest :P jedynie jest jakaś szkoła zaoczna w Ekonomie, ale nawet nie wiem o co dokładnie tam biega, bo się nie orientowałam - słyszałam wiele negatywnych opinii.
ja jechałam do Czeladzi na szkolenie. Wiem, że są jeszcze w Sosnowcu. Obydwa z ramienia Sun Flowera.
Stary 2009-06-25, 11:55   #16
piaskowa21
BAN stały

Witam wszystkich jestem na forum nowa prosze poradzcie mi gdzie jest jakis dobry kurs stylizacji metoda zelowa w Wałbrzychu badz oklicach.Bede wam bardzo wdzieczna
piaskowa21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 12:17   #17
kudliczek
Rozeznanie

Własnie duuuzo dobrego czytałam o Pauli. Byłam na jednym kursie i w sumie tak sobie byłam zadowolona,miałam duzo problemów z przedłuzaniem,nie wychodziło mi to tak jak powinno. pozniej chciałam się doszkolić i poszlam do Mastera to była porazka i stracone pieniądze. Pani jak się dowiedziała,że ja juz po jakims kursie jestem,to mnie skwitowała,ze i tak się nie nauczę bo umiem robić szkołą tego pierwszego kursu,na co ja jej powiedziałam,ze własnie nie nauczyłam się tego porządnie wykonywać i chcę się doszkolić,bo czuję się nie douczona i ze nie umiem robić zadną szkołą. bardzo nie miło wspominam ten kurs i żele ktore trzeba kupić a są do kitu,bo to niby ich firmowe i resztę potrzebnych rzeczy,ktore są tansze w hurtowni. moja kolezanka uzala,ze przesadzam, ale jak przyszła na koniec jako moja modelka to tez stwierdziła,że ta Pani jest mało sympatyczna i w ogole nie poswieciła mi uwagi. chciałam ją o coś zapytac na egzaminie,co nie dotyczylo egzaminu,a ona na mnie skoczyla,ze jest egzamin i że chyba sobie zartuję,ze ona bedzie mi pomagac,no szczena nam opadła po czym podeszła do innej laski i pokazała jej jeszcze raz jak kleic tipsa. po całym tym kursie czytałam niepochlebne recenzje o tym kursie,o tej Pani i o tym,ze jest zbanowana bo miala kilka kont na wizazu. Przez tydzien po tym kursie jeszcze chodziłam rozdygotana,jak tak można potraktować własnego kursanta i to jeszcze jak się spore pieniądze za to płaci. Nie jest to tylko moja opinia,po tym kursie byłam tak wkurzona,ze zaczełam robic wywiad srodowiskowy. Ja rozumiem,ze mozna być pewnym siebie i posiadać umiejętnosci. Ale moim skromnym zdaniem do prowadzenia kursu trzeba byc miłym,ciepłym,otwartym i wyrozumiałym i CIERPLIWYM dla wszystkich. Osobiscie nie polecam.
Stary 2009-06-25, 12:29   #18
kitka646
Przyczajenie

Smile Dot.: Kurs i jego cena

Cytat:
Napisane przez Madzzzia92 Pokaż wiadomość
Kitka, Ty też z Zawiercia jesteś? ;] bo tak się składa, ze i ja mieszkam w tej dziurze .
W Zawierciu g***o jest :P jedynie jest jakaś szkoła zaoczna w Ekonomie, ale nawet nie wiem o co dokładnie tam biega, bo się nie orientowałam - słyszałam wiele negatywnych opinii.
ja jechałam do Czeladzi na szkolenie. Wiem, że są jeszcze w Sosnowcu. Obydwa z ramienia Sun Flowera.
Dzięki bardzo. Zaczne rozglądać się za jakimiś w okolicy
kitka646 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 13:30   #19
Madzzzia92
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kitka646 Pokaż wiadomość
Dzięki bardzo. Zaczne rozglądać się za jakimiś w okolicy
tutaj napisałam te bardziej ze Śląska. Ale są jeszcze w Częstochowie, Krakowie. Przypuszczam, że coś będzie w Olkuszu. Wiem też, ze były warsztaty w Myszkowie, chyba Charbone, ale dowiedziałam sie po fakcie...
Stary 2009-06-25, 15:15   #20
Aper
Zadomowienie

Cytat:
Własnie duuuzo dobrego czytałam o Pauli. Byłam na jednym kursie i w sumie tak sobie byłam zadowolona,miałam duzo problemów z przedłuzaniem,nie wychodziło mi to tak jak powinno. pozniej chciałam się doszkolić i poszlam do Mastera to była porazka i stracone pieniądze. Pani jak się dowiedziała,że ja juz po jakims kursie jestem,to mnie skwitowała,ze i tak się nie nauczę bo umiem robić szkołą tego pierwszego kursu,na co ja jej powiedziałam,ze własnie nie nauczyłam się tego porządnie wykonywać i chcę się doszkolić,bo czuję się nie douczona i ze nie umiem robić zadną szkołą. bardzo nie miło wspominam ten kurs i żele ktore trzeba kupić a są do kitu,bo to niby ich firmowe i resztę potrzebnych rzeczy,ktore są tansze w hurtowni. moja kolezanka uzala,ze przesadzam, ale jak przyszła na koniec jako moja modelka to tez stwierdziła,że ta Pani jest mało sympatyczna i w ogole nie poswieciła mi uwagi. chciałam ją o coś zapytac na egzaminie,co nie dotyczylo egzaminu,a ona na mnie skoczyla,ze jest egzamin i że chyba sobie zartuję,ze ona bedzie mi pomagac,no szczena nam opadła po czym podeszła do innej laski i pokazała jej jeszcze raz jak kleic tipsa. po całym tym kursie czytałam niepochlebne recenzje o tym kursie,o tej Pani i o tym,ze jest zbanowana bo miala kilka kont na wizazu. Przez tydzien po tym kursie jeszcze chodziłam rozdygotana,jak tak można potraktować własnego kursanta i to jeszcze jak się spore pieniądze za to płaci. Nie jest to tylko moja opinia,po tym kursie byłam tak wkurzona,ze zaczełam robic wywiad srodowiskowy. Ja rozumiem,ze mozna być pewnym siebie i posiadać umiejętnosci. Ale moim skromnym zdaniem do prowadzenia kursu trzeba byc miłym,ciepłym,otwartym i wyrozumiałym i CIERPLIWYM dla wszystkich. Osobiscie nie polecam.
Hm, kudliczek, dobrze by było, żebyś uściśliła wypowiedź bo wiadomo, że Paula to Paulina Pastuszak (nawiasem mówiąc też "z bananem" na Wizażu), a Master to inna firma. I u nich ten drugi kurs zrobiłaś, tak?
Aper jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 15:44   #21
Lilitka
Raczkowanie

anklika Za 40h kurs [ 4 dni powiedzmy] powinnas zapłacić w granicach 1 tys -1,5 tys zł przy założeniu że grupa będzie 4-8 os, oczywiście czym mniejsza tym lepsza. Miodzio by było gdybyś znalazła kogoś kto indywidualnie lub w grupach 2 os robi szkolenia, można najwięcej się nauczyć a potem tylko szkolić i szkolić by być lepszym. Szkół w Białymstoku niestety nie znam żadnych bom nie stamtąd
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej

Lilitka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 17:31   #22
fiszu
Przyczajenie

Exclamation Dot.: Kurs i jego cena

Mam pytanie czy słyszałyście coś o kursie z firmy new nails, może którąś z was była?? mają interesującą ofertę kompleksowego kursu (899zł-60godzin), ale zastanawiam się czy warto??
Dzięki za wszystkie odpowiedzi
fiszu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 19:47   #23
Albertyna
Zakorzenienie

Z tego co czytam na stronce prowadzą kursy jak kiedyś- sala kilka, bądź kilkanaście dziewczyn, kazda robi co innego, a dookoła krążą dwie instruktorki, które bardzej sa zainteresowane plotkami między sobą, a mniej grupa, która i tak cięzko jest ogarnąc, gdy jedena osoba robi pedicure, a druga zdobi żelami....
Ja tam bylam kilka lat temu i takie wyniosłam wrazenia...
Stary 2009-06-25, 21:09   #24
fiszu
Przyczajenie

Albertyna, dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, właśnie dlatego się zastanawiałam skąd ta niska cena...muszę to przemyśleć solidnie....

Albertyna, czy "U Aniólków" możliwy jest kurs przedłużania paznokci metodą żelową, bo szukałam i wertowałam stronkę, wizaz i była tylko metoda akrylowa?
Stary 2009-06-25, 21:28   #25
piaskowa21
BAN stały

Czy moglabymi któraś z Was pomóc bede wdzieczna bo szukam i szukam i nic nie moge znaleźć
piaskowa21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-25, 21:49   #26
Albertyna
Zakorzenienie

Smile Dot.: Kurs i jego cena

Cytat:
Albertyna, czy "U Aniólków" możliwy jest kurs przedłużania paznokci metodą żelową, bo szukałam i wertowałam stronkę, wizaz i była tylko metoda akrylowa?
Tylko akrylowa
Stary 2009-06-25, 22:35   #27
fiszu
Przyczajenie

No to szkoda :/ eeehhhh zawsze coś

Ale i tak dziękuję Albertyno za informację

Szukam dalej....
Stary 2009-06-26, 08:37   #28
mercyy
Przyczajenie

Polecam kurs w Lejdis-art indywidualny i z tego co wiem można zrobić wszystko , bądz wybrać sobie to co kogo interesuje mianowicie sam żel , albo akryl.
pozdrawiam serdecznie
mercyy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-26, 09:46   #29
kudliczek
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
Hm, kudliczek, dobrze by było, żebyś uściśliła wypowiedź bo wiadomo, że Paula to Paulina Pastuszak (nawiasem mówiąc też "z bananem" na Wizażu), a Master to inna firma. I u nich ten drugi kurs zrobiłaś, tak?

tak przepraszam,chodzi o Master Professional w Krakowie i o Paulinę Pastuszak(tak też ban stały) bo one to sobie tam obie skakały do gardeł. jeszcze sobię przypomniałam,ze jak byłam juz dzien przed egzaminem weszłam na wizaz i zaczełam szukać czegoś więcej o MP niż tylko słodkawe opinie. Na wizazu jestem zarejestrowana od miesiąca,ale zawsze tu wchodziłam i wizaż to poprostu świętość dla mnie. A na tym to też kursie usłyszałam,ze na wizaż to nie ma co wchodzić i czytać o paznokciach bo na wizażu jest amatorka i samouki. Po czym znalazłam,ze ta Pani jest zbanowana i nie zachowywała się milo na forum,po czym zamknięto ten wątek. Jestem niestety pamiętliwa i dlugo jeszcze bede zle wspominać ten kurs. I jeszcze jedno czy to normalne,że po ukonczeniu kursu nie ma się kontaktu z wykladowcą? Bo u nich jest tak,ze masz pisać na forum,tzn udzielać się bo w innym wypadku,zostajesz wyrzucony z forum i nie masz jak się zapytać jak Ci coś idzie nie tak. Jak miałysmy kurs,to akurat weszła jedna dziewczyna,zeby cos kupic,bo oni tam mają sklep i chciała o cos zapytać a ta kobieta boom na nią,ze co ona sobie wyobraża? Że była na kursie i na kursie trzeba było o wszystko pytać,albo na forum. A ta dziewczynka poczerwieniała i mówi,ze ona sie juz nie moze zalogować,a ta Pani,ze no nie dziwota skoro się nie udzielała bo nie bedzie czytac wiedzy i pomysłów innych za free. Chora sytuacja. Przynajmniej mogła ją zabrać na bok i spokojnie jej to wyjasnić. No i oczywiście standard gadka moje żele są najlepsze a reszta to jest badziew. Pytała mnie pozniej jakie ja mam zele,to jej powiedziałam,ze nie pamietam,bo nie chciałam się tam kłócić ktore są lepsze a które gorsze.

Edytowane przez kudliczek
Czas edycji: 2009-06-26 o 09:51 Powód: dopisek o stałym banie Pani PaulinyPastuszak
Stary 2009-06-26, 09:52   #30
Lilitka
Raczkowanie

Cytat:
tak przepraszam,chodzi o Master professional i o Paulinę Pastuszak. jeszcze sobię przypomniałam,ze jak byłam juz dzien przed egzaminem weszłam na wizaz i zaczełam szukać czegoś więcej o MP niż tylko słodkawe opinie. Na wizazu jestem zarejestrowana od miesiąca,ale zawsze tu wchodziłam i wizaż to poprostu świętość dla mnie. A na tym to też kursie usłyszałam,ze na wizaż to nie ma co wchodzić i czytać o paznokciach bo na wizażu jest amatorka i samouki. Po czym znalazłam,ze ta Pani jest zbanowana i nie zachowywała się milo na forum,po czym zamknięto ten wątek. Jestem niestety pamiętliwa i dlugo jeszcze bede zle wspominać ten kurs. I jeszcze jedno czy to normalne,że po ukonczeniu kursu nie ma się kontaktu z wykladowcą? Bo u nich jest tak,ze masz pisać na forum,tzn udzielać się bo w innym wypadku,zostajesz wyrzucony z forum i nie masz jak się zapytać jak Ci coś idzie nie tak. Jak miałysmy kurs,to akurat weszła jedna dziewczyna,zeby cos kupic,bo oni tam mają sklep i chciała o cos zapytać a ta kobieta boom na nią,ze co ona sobie wyobraża? Że była na kursie i na kursie trzeba było o wszystko pytać,albo na forum. A ta dziewczynka poczerwieniała i mówi,ze ona sie juz nie moze zalogować,a ta Pani,ze no nie dziwota skoro się nie udzielała bo nie bedzie czytac wiedzy i pomysłów innych za free. Chora sytuacja. Przynajmniej mogła ją zabrać na bok i spokojnie jej to wyjasnić. No i oczywiście standard gadka moje żele są najlepsze a reszta to jest badziew. Pytała mnie pozniej jakie ja mam zele,to jej powiedziałam,ze nie pamietam,bo nie chciałam się tam kłócić ktore są lepsze a które gorsze.
aż mnie ścieło dawno nie słyszałam takiej historii - a o kontakcie przez forum i banowaniu za pisanie/bądź nie pisanie to już wogóle, dziwne pomysły ludzie mają
Nic tylko szukać innej lepszej firmy
W spokoju przy sobie nie czując czasu

Twoje łzy miażdżą mi serce
I usycham i kwitnę
I ciągle chce więcej

Lilitka jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości