Kurs i jego cena - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Przedłużanie paznokci

Notka

Przedłużanie paznokci Techniki przedłużania paznokci, pytania o produkty do przedłużania paznokci, porady, paznokcie żelowe, akrylowe, kursy, szkolenia przedłużania paznokci

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-26, 12:00   #31
Maxsia_
Rozeznanie

Dot.: Kurs i jego cena

tak nawiasem pisząc, orientuje się ktoś w cenie kursu na żelach alessandro ?
Stary 2009-06-26, 12:32   #32
piaskowa21
BAN stały

Dziewczyny mam pytanie a ktos szkolil sie z Was w Jeleniej Gorze w silhouette dcd u Adrianny Berczuk? To jest chyba przedstawicielka EF bo znalazlam ja na stronie EF w dystrybutorach.Prosze o opinie na temat tej pani i kursu glownie chodzi mi o metode zelowa.Z gory wszystkim slicznie dziekuje to dla mnie bardzo wazne
piaskowa21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-02, 13:51   #33
piaskowa21
BAN stały

Czesc dziewczyny mam zamiar wybrac sie na kurs stylizacji paznokci.dokladniej zestaw zel na tipsie www.dcdpaznokcie.pl/site/index.php?o=pokaz_szkolen ie&szkolenie=4498184&p=i n fo_instruktor&miasto=7533 05 tu macie adres.Pisalam maila i wiem ze kurs odbywa sie indywidualnie dziennie ok 8h(powiedziano mi ze w ciagu dnia siedzi sie tyle az wykona sie wszystkie czynosci i ze dziewczyny zwykle w te 8 h sie wyrabiaja) a sa 4 dni , dostaje sie 2 certyfikaty z Eurofashion ale tylko niestety w jezyku angielskim (powiedziano mi ze dlatego ze certyfikaty sa prosto z USA)nie wiem czy to nie przeszkadza w znalezieniu pracy powiedzcie jak to jest z tym certyfikatem?Modelka we wlasnym zakresie badz oni zalatwiają, bez zestawu startowego, reszte informacji jest w linku ktory podalam.Prosze wypowiedzcie sie na temat tego kursu bo uzbieranie pieniazkow zajmie mi troche czasu a nie chce wyrzucic pieniedzy w bloto.Bardzo mi na tym zalezy bede Wam wdzieczna za wszelka pomoc.Pozdrawiam
piaskowa21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:27   #34
dzikakura
Raczkowanie

może w złym wątku, ale tematycznie związanej(najwyżej proszę moderatora o przesunięcie)

Muszę Wam coś pokazać.. teraz już nie tylko płyty, ale i certyfikaty korespondencyjnie można kupić

http://www.allegro.pl/item686222841_...ertyfikat.html

no więc tego. Szkoleniowcy!! Przepowiadam zmierzch waszej ery
dzikakura jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 14:43   #35
DobraDusza88
Zakorzenienie

Rany a tam na zdjęciu na dole jaka przepiłowana płytka !!!
Stary 2009-07-22, 17:40   #36
beatka89
Raczkowanie

tak tak, od dłuższego czasu już widzę, że pojawiły się tzw. kursy korespondencyjne... masakra:/
a ta przepiłowana płytka na końcu daje po oczach(mogli sie powstrzymać z tym zdjęciem)!
beatka89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-22, 19:27   #37
dzikakura
Raczkowanie

Tam jest moja droga.. wszystko

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:24 ----------

A pazur pani instruktorki z romantycznie falujacą linią uśmiechu we frenchu?
Stary 2009-07-22, 22:36   #38
Albertyna
Zakorzenienie

Thumbs down Dot.: Kurs i jego cena

Kursy korespondencyjne na Allegro są huhuhu i jeszcze troszke.
Niezły w sumie zarobek- kręci sie jeden filmik instruktażowy, i drukuje dyplomy. No, a potem juz tylko ciągnąc kaskę od kolejnych naiwnych, które wola "zaoszczędzic"...
Gorzej, bo potem ktoś idzie do stylistki, ta pokazuje dyplom- no ukończyła szkolenia, jak sie patrzy i sie czyta w necie "Stylistka z dyplomem pocharatała mi paznokcie..."
Stary 2009-07-23, 00:00   #39
AmazingStudio
BAN stały

niestety ,czasami dziewczyny bez kursów bardziej znaja sie na rzeczy,niz te co wylozyly pieniadze na kiepskie szkolenia.
AmazingStudio jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 18:37   #40
dzikakura
Raczkowanie

ja sie wpatrywałam w treść tego certyfikatu, bo on tam jest na stronie, nie ma słówka o tym, że to kurs korespodencyjny...
Stary 2009-07-25, 18:58   #41
moniquesnails
Raczkowanie

Wyślij wiadomość przez ICQ do moniquesnails GG do moniquesnails

Moje drogie powiedzcie mi jeszcze cos sądzicie o Katarzynie Muzalewskiej ktora szkoli w Szczecinie i Czestochowie w Hollywood Cosmetics... Pakiet siedmiu metod kosztuje 1000zł. Taniocha i widziałam bloga dziewczyny u niej szkolonej i robi pieknepazury, więc moze mi doradzcie była któras?
moniquesnails jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-25, 19:39   #42
karolaine
Raczkowanie

witam ostatnio trafiłam na specjalnośc "stylizacja paznokci" w rocznych szkołach policealnych (Warszawa, min. szkoła "nova" i "cke") i zastanawiam się nad zapisem. cena to 160zł/miesiąc, więc w miarę tanio. w programie jest po 30 godzin lekcyjnych każdej metody(żel i akryl). oprócz tego anatomia i fizjologia paznokcia, maniciure, pedicure, zabiegi pielęgnacyjne, wzorki oraz psychologia obsługi klienta( 20-40 godzin) - także program wygląda dość zachęcająco... chociaż nie znam się, bo szczerze powiedziawszy jestem zapaloną malarką wzorków, a z przedłużaniem nie miałam do czynienia. jednak kurs planowałam już wcześniej, bo to zawsze kilka zł w kieszeni.
jak myślicie: warto? a może ktoś uczył się w takiej szkole i opowie o wrażeniach i skuteczności?
karolaine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 16:22   #43
Jelonek_Bambi
Przyczajenie

ja skonczyłam niedawno kurs w goworku. Kurs I i II stopnia 999zł. Jestem zadowolona bo pracowalismy na dobrych produktach no i wykladowcy bardzo cierpliwi i dokladnie wszystko tlumaczyli po 10 razy aby kazdy na 100% zrozumial. Nie kazdy to lubi ale jesli chodzi o mnie to jak najbardziej teraz ide do salonu pozurkow niedaleko mojego osiedla jako asystentka. Domyslam sie ze na poczatku bede głownie pomagac w jakis pierdólkach i sie przyglądać ale i tak sie bardzo ciesze
Jelonek_Bambi jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Przedłużanie paznokci

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości