super szybki kurs w Lublinie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-18, 11:31   #1
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069

super szybki kurs w Lublinie


Witajcie! Jestem nowa na forum i piszę bo mam pewne wątpliwości odnośnie kursu przedłużania paznokci metodą akrylową i żelową...
Zdecydowałam się na kurs w Lublinie , instruktorką ma być przedstawicielka Diamond nails i właściwie wszystko by grało gdyby nie to, że jak już się zapisałam na konkretną datę to się okazało, że w ciągu 1 dnia niby nauczę się przedłużać akrylem a 2 żelem, po czym po 2 tyg. mam przyjechać jeszcze na 1 dzień z modelkami w celu uzupełnienia... Wydaje mi się że 3 dni po 6-7h to za mało żebym się czegokolwiek nauczyła. Jednak te kursy były tu polecane na forum...
i jeszcze jedno mi nie gra, że stylizacja i zdobienia nie wchodzą w ten kurs tylko trzeba dokupić godziny, a mój kurs podstawowy z zestawem startowym wynosi 2tys.zl.
Napiszcie co myślicie bo ja mam wątpliwości że to dobry kurs, a nie chce się naciąć, że zapłacę a nic nie będę umiała...
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 12:49   #2
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: super szybki kurs w Lublinie

Niestety na temat tej firmy nie jestem w stanie nic Ci powiedzieć, ale chciałam napisać coś odnośnie ilości godzin na kursie. Zwykle właśnie tyle trwają szkolenia, ale z jednej metody, 2 dni intensywne po ok 10 godzin bądź 3 dni po 5-8 zależy. Wtedy trenuje się jedną metodę. Dlatego jednak 1 dzień na przyswojenie żelu i 1 na akryl to dla mnie jest za mało. Oczywiście to nie jest tak że po tych 3 dniach wychodzisz nagle z kursu olśniona i śmigasz śliczne paznokcie, przed Tobą zaczyna się długa wyboista droga, pełna zapowietrzeń, liftowania masy, odpadania i łamania się pazurków.. Kurs jest głównie po to aby ukierunkować Cię, aby instruktorka pokazała Ci jak należy trzymać pilnik, nakładać mase, budować krzywe.. Jej zadaniem jest pokazać co i jak, reszta należy do Ciebie i przede wszystkim do ćwiczeń..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:04   #3
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: super szybki kurs w Lublinie

Kurczę to teraz mam jeszcze większe wątpliwości...
A może jednak zdąży mi wszystko przekazać jak należy, skoro kurs obejmuje pracę tylko na żelu 1 fazowym i nie ma mowy o żadnych zdobieniach.
Instruktorka kazała mi od razu 1 dnia przyjść już z własną modelką, czyli pewnie nie za wiele teorii będzie mi przekazywać... no i stwierdziła że czas ile godzin danego dnia będzie mnie szkolić zależy od tego jak szybko będę pracować ale stwierdziła że zwykle trwa to do 7h...
chciałam sprawdzić program kursu w necie ale kompletnie się nie zgadza ilość godzin program i koszt, z tym że tamte info były zeszłoroczne więc wszystko mogło ulec zmianie. Spróbuję, najwyżej będę niezadowolona i poproszę o doszkolenie....
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:44   #4
mysiak
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiak
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 2 185
Dot.: super szybki kurs w Lublinie

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Kurczę to teraz mam jeszcze większe wątpliwości...
A może jednak zdąży mi wszystko przekazać jak należy, skoro kurs obejmuje pracę tylko na żelu 1 fazowym i nie ma mowy o żadnych zdobieniach.
Co to znaczy "nie ma mowy o żadnych zdobieniach"? Bo że nie pracujesz z żelami kolorowymi, rozumiem, ale zazwyczaj zatapianie tego i owego jak najbardziej wchodzi w grę podczas kursu podstawowego...

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
no i stwierdziła że czas ile godzin danego dnia będzie mnie szkolić zależy od tego jak szybko będę pracować ale stwierdziła że zwykle trwa to do 7h...
To rozumiem i nie budzi we mnie nieufności, bo tę samą umiejętność jeden względnie opanuje w godzinę a drugi w półtorej, prawda?

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
chciałam sprawdzić program kursu w necie ale kompletnie się nie zgadza ilość godzin program i koszt, z tym że tamte info były zeszłoroczne więc wszystko mogło ulec zmianie. Spróbuję, najwyżej będę niezadowolona i poproszę o doszkolenie....
Wiesz, Króliczku, myślę że najlepiej byłoby, gdyby dali Ci na piśmie program szkolenia, inaczej nawet trudno będzie cokolwiek reklamować. Przecież mogą go przesłać choćby mailem
__________________

ADOPTUJ wirtualnie FRETKĘ- tak wiele za tak niewiele http://fretek.org/adopcje/showlist/37
mysiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 15:23   #5
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: super szybki kurs w Lublinie

Właśnie problem jest z ich programem kursu taki, że powiedziała że jest dostępny na stronie inter. ale ta strona nie działa! nie wiem czy to przypadek czy nie...? a program kursu ogólnie diamond nails różni się trochę od tego mojego. Tak czy inaczej zdobień w progr. nie ma, można za 300zl dokupić 1 dzień na zdobienia różnymi technikami.
Termin kursu mam na środę więc jakby co będę pisać do was z pytaniami bo sama nie wiem jak wiele mogę od instruktorki wymagac...
A o plan kursu ją poproszę jak tylko się z nią spotkam, kurs załatwiałam telefonicznie a meila ona nie ma lub mi nie podała a głupio mi dzwonić już 4 raz w ciągu 2 dni. Dowiem się jak pójdę w środę. aha i czy to normalne że taki kurs indywidualny odbywa sie w salonie? a nie w domu instruktorki czy jakiejś pracowni???
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:13.