Propozycja dla przecietnej panny młodej????? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Notka

Galeria Makijażu - Moje Makijaże Forum prezentujące galerie makijażu Wizażanek. Zapraszamy do prezentowania tutaj swoich makijaży jak też wymiany doświadczeń i opinii na ich temat.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-18, 16:22   #31
kkknnn
BAN stały

Dot.: Propozycja dla przecietnej panny młodej?????

I kieckaI chyba o ten makiajż chodziło nirenanovak
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 40001.jpg (31,9 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg keiraandjames300.jpg (19,8 KB, 97 załadowań)

Edytowane przez kkknnn
Czas edycji: 2009-06-18 o 16:23
kkknnn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:32   #32
madie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kkknnn Pokaż wiadomość
Bardzo naturalnie wygląda[COLOR="Silver"]
Naturalnie, bo to nie farba trwała Po jakimś czasie wracasz do naturalnego odcienia. Oczywiście jeśli kiedyś się zdecydujesz na ziołowy balsam to pamiętaj, ze potem przez jakiś czas nie można farbować włosów zwyklą farbą. Jakoś tam to się ze sobą gryzie i albo farba nie złapie, albo efekt może być nieprzewidywalny.

Tak sobie popatrzyłam na tą Keirę i nie mogę się nadziwić jakie metamorfozy przechodziła, od długich włosów, po krótkie i znów długie, prawie blond do czarnych niemal.

Widzę, że przeważnie ma mocno podkreślone dolne powieki ale w takim makijażu jak poniżej wygląda ślicznie. Bardzo podoba mi się tu jak ma podkreśloną cerę, takie brzoskwiniowe policzki i ładne usta.

Z pewnością wymyślisz dla siebie coś super i efekt będzie ekstra
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z4745058O.jpg (32,4 KB, 74 załadowań)
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 16:48   #33
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Naturalnie, bo to nie farba trwała Po jakimś czasie wracasz do naturalnego odcienia. Oczywiście jeśli kiedyś się zdecydujesz na ziołowy balsam to pamiętaj, ze potem przez jakiś czas nie można farbować włosów zwyklą farbą. Jakoś tam to się ze sobą gryzie i albo farba nie złapie, albo efekt może być nieprzewidywalny.

Tak sobie popatrzyłam na tą Keirę i nie mogę się nadziwić jakie metamorfozy przechodziła, od długich włosów, po krótkie i znów długie, prawie blond do czarnych niemal.

Widzę, że przeważnie ma mocno podkreślone dolne powieki ale w takim makijażu jak poniżej wygląda ślicznie. Bardzo podoba mi się tu jak ma podkreśloną cerę, takie brzoskwiniowe policzki i ładne usta.

Z pewnością wymyślisz dla siebie coś super i efekt będzie ekstra
Fakt metamorfoz to się naprzechodziła, ale lubie ją nawet bardziej niż Evę Green
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bare-faced-chic-415x275.jpg (30,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg glassessmall.jpg (23,9 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg potc3_keira3.jpg (130,8 KB, 42 załadowań)
Stary 2009-06-18, 16:55   #34
wścibiuszka
Zadomowienie

Przede wszystkim trzeba dobrać czerwień dla Ciebie- ta nie pasuje. Gdyby usta były mocniejsze i staranniej obrysowane wygladałabyś bosko

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:21   #35
Voodia
Wtajemniczenie

Cytat:
Oba mejkapy super. Suknia boska Też myślałam o czymś podobnym, ale do tego fasonu mam za duży cyc Za to Ty będziesz zjawiskowa

A jaką fryzurkę wymyśliłaś?
Co do włosów, to co najwyżej bym rozjaśniła kilka pasm, i to o ton, do średniego brązu; sama tak robiłam, wygląda mega naturalnie, w przeciwieństwie do blond pasemek na przykład.
Voodia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:28   #36
madie
Zakorzenienie

Cytat:
dopiero zobaczyłam zdjęcie sukni. To ta wymarzona?? Czy ona ma wstawki w kolorze srebra? Jest boska i myslę że taka by Ci pasowała. Taka eteryczna, delikatna, super
madie jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 17:43   #37
Lemirka
Zakorzenienie

Cytat:
Ta sukienka to Prnovias? Boskie mają sukienki.

Ja bym Ci zrobiła taki makijaż jak tu wkleiłaś, bo ten mi jakoś nie pasuje.
Lemirka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:20   #38
olivia7
Zakorzenienie

GG do olivia7

Tak sobie mysle zdjecia nie sa najlepszej jakosci i nieza bardzo widac jezeli braz i róz na ustach byłby dobrze dobrane mysle ze byłoby super ale musiałabym to zobaczyc wyrazniej ogólnie kkknnn mysle ze jestes naprawde piekne i trzeba by sie nbardzo postarac zeby Cie obrzydzic dziwczyny daly duzo fajnych propozycji
olivia7 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 18:46   #39
tylkokasia
Moderator

kkknnn będziesz prześliczną Panna Młodą
Wiesz tylko ja ci powiem że nie stawiałabym w ślubnym makijażu na ciemną pomadkę gdyż w tym dniu Panna Młoda często całuje, pije toasty no i zawsze coś tam się zje i o efekt zjedzonej pomadki nietrudno. Ja bałabym się że zjem szminkę i cały makijaż przez to straci na jakości.

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie

tylkokasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 19:26   #40
Mloda
Zakorzenienie

Send a message via Skype™ to Mloda

Ale masz szczescie ze nie siedzisz obok mnie, bo bys chyba dostała (przemoc na MM!!!!). Jak mozesz napisac ze jestes przecietna??? Jak mozesz na siebie narzekac?? Ty!!!! Az mnie reka swedzi.
Co do makijazu nie jest zły, ale chyba nie na ten dzien bo jak dobrze zauwazyła Tylkokasia bedziesz sie z wszystkimi cmokac, pic toasty, jesc i zjesz szminke. Masz takie piekne oczy ze stawiałabym na nie i poszłabym chyba w strone cieni z drobinkami, rozswietla Ci buzke.

Młoda bloguje- http://www.82inez.blogspot.com/
Młoda rozbija sie na YT http://www.youtube.com/user/82Inez
Mloda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 19:31   #41
Asia1990
Zadomowienie

Ty się za mąż wybierasz ?! boże takie młode dziewcze
co Ty masz za jakieś głupie kompleksy chudość jest piękna, wszytko co chude jest cudowne i to że Tobie wydaje się inaczej zaprwdę powidam Ci - jesteś w błędzie ! zaufaj że nie chciałabyś ważyć dużo więcej. z każdym strojem miałabyś problem, zamartwiałabyś się tylko jak zakryć wszytkie niedoskonałości. a tak możesz przebierać i wybierać we wszytkich kieckach a co do Twojej propozycji sukienki to bardzo mi się podoba uwielbiam proste i zwiewne kroje i myślę że będzie wyglądała w niej prześlicznie
i ani mi się waż robić coś z włosami ! masz piękny kolor, marzą mi się bardzo ciemne włosy a z Twoją jasną cerą wyglądasz jak królewna śnieżka
co do makijażu to myślę ze gdyby tylko ładniej obrysować kontur ust możesz śmigać na wesele
Asia1990 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 20:17   #42
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez wścibiuszka Pokaż wiadomość
Przede wszystkim trzeba dobrać czerwień dla Ciebie- ta nie pasuje. Gdyby usta były mocniejsze i staranniej obrysowane wygladałabyś bosko

Teraz zobaczyłam na stronie MAC ile zabiegów wymaga umalowanie ust na czerwono

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
Oba mejkapy super. Suknia boska Też myślałam o czymś podobnym, ale do tego fasonu mam za duży cyc Za to Ty będziesz zjawiskowa

A jaką fryzurkę wymyśliłaś?
Co do włosów, to co najwyżej bym rozjaśniła kilka pasm, i to o ton, do średniego brązu; sama tak robiłam, wygląda mega naturalnie, w przeciwieństwie do blond pasemek na przykład.
Myślałam początkowo o rozpuszczonych są ciężkie wiec się trzymają a teraz jak któtsze to skręt by był. Ale z drugiej strony ładnie bardzo wyglądaja te ze zdjęcia spięte. I wygodniej.

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
dopiero zobaczyłam zdjęcie sukni. To ta wymarzona?? Czy ona ma wstawki w kolorze srebra? Jest boska i myslę że taka by Ci pasowała. Taka eteryczna, delikatna, super
Ma

---------- Dopisano o 20:12 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez olivia7 Pokaż wiadomość
Tak sobie mysle zdjecia nie sa najlepszej jakosci i nieza bardzo widac jezeli braz i róz na ustach byłby dobrze dobrane mysle ze byłoby super ale musiałabym to zobaczyc wyrazniej ogólnie kkknnn mysle ze jestes naprawde piekne i trzeba by sie nbardzo postarac zeby Cie obrzydzic dziwczyny daly duzo fajnych propozycji
Dziewczyny są NAJLEPSZE

---------- Dopisano o 20:14 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
kkknnn będziesz prześliczną Panna Młodą
Wiesz tylko ja ci powiem że nie stawiałabym w ślubnym makijażu na ciemną pomadkę gdyż w tym dniu Panna Młoda często całuje, pije toasty no i zawsze coś tam się zje i o efekt zjedzonej pomadki nietrudno. Ja bałabym się że zjem szminkę i cały makijaż przez to straci na jakości.
Dziękuję
Racja co do szminki, ale ja uparłam się na tę ciemną. Taka jest moim znakiem rozpoznawczym. Nie będe mogła jeść

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Mloda Pokaż wiadomość
Ale masz szczescie ze nie siedzisz obok mnie, bo bys chyba dostała (przemoc na MM!!!!). Jak mozesz napisac ze jestes przecietna??? Jak mozesz na siebie narzekac?? Ty!!!! Az mnie reka swedzi.
Co do makijazu nie jest zły, ale chyba nie na ten dzien bo jak dobrze zauwazyła Tylkokasia bedziesz sie z wszystkimi cmokac, pic toasty, jesc i zjesz szminke. Masz takie piekne oczy ze stawiałabym na nie i poszłabym chyba w strone cieni z drobinkami, rozswietla Ci buzke.
Ale ja chcę koło Ciebie siedziećI zauważ Kochana, że minęła epoka Evy Green

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Asia1990 Pokaż wiadomość
Ty się za mąż wybierasz ?! boże takie młode dziewcze
co Ty masz za jakieś głupie kompleksy chudość jest piękna, wszytko co chude jest cudowne i to że Tobie wydaje się inaczej zaprwdę powidam Ci - jesteś w błędzie ! zaufaj że nie chciałabyś ważyć dużo więcej. z każdym strojem miałabyś problem, zamartwiałabyś się tylko jak zakryć wszytkie niedoskonałości. a tak możesz przebierać i wybierać we wszytkich kieckach a co do Twojej propozycji sukienki to bardzo mi się podoba uwielbiam proste i zwiewne kroje i myślę że będzie wyglądała w niej prześlicznie
i ani mi się waż robić coś z włosami ! masz piękny kolor, marzą mi się bardzo ciemne włosy a z Twoją jasną cerą wyglądasz jak królewna śnieżka
co do makijażu to myślę ze gdyby tylko ładniej obrysować kontur ust możesz śmigać na wesele
Młode dziewczę? Młode dziewczę to Ty
Trochę bym mogła przytyć- 2-3 kg. Tyle, że wszystko co zjem wybiegam po mieście. Nie opłaca się mnie żywić.
Stary 2009-06-19, 09:27   #43
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie

Wieki się nie udzielałam na mm,ale teraz muszę - proszę natychmiast schować kompleksy do szafy! Nie mają one uzasadnienia!

No

Dobrze podejrzałam, ślub odbędzie się w Twoje urodziny?

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 11:30   #44
kkknnn
BAN stały

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
Wieki się nie udzielałam na mm,ale teraz muszę - proszę natychmiast schować kompleksy do szafy! Nie mają one uzasadnienia!

No

Dobrze podejrzałam, ślub odbędzie się w Twoje urodziny?
DziękujęTak to będzie dzień urodzinJeden tort
Stary 2009-06-20, 12:42   #45
Adriana Lecouvreur
Wtajemniczenie

Send a message via Skype™ to Adriana Lecouvreur

Mnie tu trochę nie było a Ty jak nie Ty... gdzie Twoja pewności siebie?
Ty piękne stworzenie jesteś, pasuje Ci taka krucha budowa do twarzy, a biała skóra z żyłkami to moje marzenie!!! moja przyjaciółka ma taką i wygląda to cudnie... ja mam bladą ale zupełnie inny odcień i to już nie to.

Suknia jest przepiękna!!! A dasz zdjęcie na Tobieeeee?

Włosów absolutnie nie farbuj! Masz piękny kolor, odcień pasujący do jasnej cery! Żadnych blondów wierz mi wiem z autopsji - naturalny kolor mam podobny do Ciebie tylko bardziej myszowaty, nie taki ładny jak Twój. Marzyłam o szarym ciemnym blondzie, zawsze mi się podobał - taki jak ma Celina na zdj. Tylko zdjęcie jest photoshopped, a ja bym chciała taki po prostu. Długo próbowałam. Za chiny się nie dało, zawsze wyłaził żółty a nie stać mnie żeby latać co trzy tygodnie do fryzjera i farbować z powrotem na mój ciemny popielaty blond. Więc chwilowo dążę z powrotem do naturalnego chociaż ostanio stwierdzam że muszę mu pomóc, bo znów żółty wyłazi spod naturalnej farby.... i wyglądam jak ruda.
Tą krótką historią mam nadzieję zniechęciłam Cię do farbowania

A co do makijażu, to ja poproszę to samo tylko staranniej zrobione i z czerwienią typu czerwone wino zamiast różu na ustach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg celine_dion.jpg (51,9 KB, 11 załadowań)

aktualizacja 13 maja - Nie taki modry, czyli za co kocham Budapeszt
Adriana Lecouvreur jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 13:20   #46
frywolna franka
Zakorzenienie

Jezu. Taka śliczna dziewczyna i taki kiepski makijaż. Co za kreska na dolnej powiece? oNa jest jasna?
Makijaż w sytlu lat 20tych to to nie jest (ciemne, pięknie rozcieniowane raczej okrągłe w kształcie oko, mocne usta o charakterystycznym "wykroju"...)
W jakim mieście mieszkasz? Mam sporo znajomych wizażystek, które chętnie zajmą się śliczną panna młodą.

Ja Cię widzą w stylu lat 50 tych - mocna kreska. Porcelanowa piękność.
Stary 2009-06-20, 17:42   #47
Fioletowo Liliowa
Raczkowanie

GG do Fioletowo Liliowa

Jeśli mogę sobie pozwolić.. masz niesamowitą urodę, wyglądasz jak nimfa, taka ulotna i delikatna.. Na pewno będziesz CUDOWNĄ panną młodą, nie jakąś tam przeciętną! A tym bardziej chyba dla Twojego TŻ-ta.
Moim zdaniem najlepiej zainwestować w bardzo dobrą wizażystkę, która Ci szczerze powie co do Ciebie pasuje, a nie będzie patrzeć tylko na zawartość Twojego portfela
Bo masz ogromne zadatki na bycie gwiazdą.. i naprawdę niespotykany typ urody...
Fioletowo Liliowa jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria Makijażu - Moje Makijaże

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości