produkty Lush - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-12, 12:12   #271
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Hej, znów zgrzeszyłam przez was dziewczyny!! i wydałam pieniądze, tym razem na Lusha!

Mam do was pytania, czy Mask of Magnaminty można używać do cery naczynkowej i wrażliwej? a te mydełka czarne - Dark Angels i coś tam Coal? Czy one są peelingujące? bo ja peelingu nie mogę, a przydałoby się coś na mój przetłuszczający się nos i nużeńca.
Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
Maria221 ja mam cerę naczynkową i Dark Angles nie robi mi krzywdy jestem bardzo zadowolona z tego peelingu fakt, że na policzkach delikatniej szoruję i później są trochę zaczerwienione ale rano wraca wszystko do normy

Takze lubie Dark Angels-mam cere plytkounaczyniona,bardzo wrazliwa i dobrze sie spisuje Uzywa go raz na tydzien,obszary naczynkowe traktuje nim bardzo oszczednie ale nic sie zlego nie dzieje.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 18:06   #272
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Chętnie wypróbowałabym Mask of Magnamity, ale nie wiem, jak to zrobić. Potrzebuję jej jedynie na nos, zatem niewielką ilość. Olencjoo! czy w Lush można poprosić próbki? Czy mogłabyś być tak dobra i poprosić i jedną próbkę dla mnie?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 18:09   #273
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Chętnie wypróbowałabym Mask of Magnamity, ale nie wiem, jak to zrobić. Potrzebuję jej jedynie na nos, zatem niewielką ilość. Olencjoo! czy w Lush można poprosić próbki? Czy mogłabyś być tak dobra i poprosić i jedną próbkę dla mnie?
MoM jest świetna na całą buzię! czemu chcesz jej uzyć tylko na nos? lubię ją w te upały bo bosko chłodzi ostatnio musiałam sie baaaaaaaaardzo powstrzymywać, żeby nie nałożyć jej na całe ciało
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 18:12   #274
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Chętnie wypróbowałabym Mask of Magnamity, ale nie wiem, jak to zrobić. Potrzebuję jej jedynie na nos, zatem niewielką ilość. Olencjoo! czy w Lush można poprosić próbki? Czy mogłabyś być tak dobra i poprosić i jedną próbkę dla mnie?
ostatnio do takiego dużego zamówienia nic mi nie dali więc nie wiem czy jakby się poprosiło to by coś dali
ale mogę ci zrobić próbkę z mojej maski
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 18:34   #275
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Cytat:
ostatnio do takiego dużego zamówienia nic mi nie dali więc nie wiem czy jakby się poprosiło to by coś dali
ale mogę ci zrobić próbkę z mojej maski
Och dziękuję Ci! na pewno się jakoś odwdzięczę!

W sumie szkoda, że z próbkami jest tak rożnie, uważam, że nie dawanie próbek do tak dużego zamówienia, to po prostu skandal
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 18:42   #276
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: produkty Lush

jak zamawiałam ostatnio poprosiłam o konretną próbkę i dostałam duży plastikowy słoiczek, także myślę, że warto próbować. nie wiem czy mają jakiś próg jeśli chodzi o kwotę zamówienia, moje było na około 75 GBP.
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 21:09   #277
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez liselotta Pokaż wiadomość
jak zamawiałam ostatnio poprosiłam o konretną próbkę i dostałam duży plastikowy słoiczek, także myślę, że warto próbować. nie wiem czy mają jakiś próg jeśli chodzi o kwotę zamówienia, moje było na około 75 GBP.
tylko jak to będzie wyglądało, jak w zamówieniu jest kilka opakowań maski a ja proszę o próbkę
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-12, 22:14   #278
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Dziewczynki, czy któraś z Was ma może skórę normalną, w kierunku suchej i używała Herbalismu?? kusi mnie ale na stronie jest napisane że polecają do tłustej...? co Wy na to?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-12, 22:19   #279
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, czy któraś z Was ma może skórę normalną, w kierunku suchej i używała Herbalismu?? kusi mnie ale na stronie jest napisane że polecają do tłustej...? co Wy na to?
Ja
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 16:43   #280
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Cytat:
MoM jest świetna na całą buzię! czemu chcesz jej uzyć tylko na nos? lubię ją w te upały bo bosko chłodzi ostatnio musiałam sie baaaaaaaaardzo powstrzymywać, żeby nie nałożyć jej na całe ciało
Przetłuszcza mi się tylko nos, a poza tym na policzkach mam cerę delikatną z tendencją do zaczerwienień (w sumie te naczynka, to tak średnio, raczej ich nie mam i nieraz jestem zupełnie blada), a ta maska zawiera pepper mint i wanilię, boję się, ze mnie "rozburaczą", a tak wypróbuję, jak okaże się hitem, to kupię. Taki mam "szczwany" plan
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-13, 16:51   #281
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Przetłuszcza mi się tylko nos, a poza tym na policzkach mam cerę delikatną z tendencją do zaczerwienień (w sumie te naczynka, to tak średnio, raczej ich nie mam i nieraz jestem zupełnie blada), a ta maska zawiera pepper mint i wanilię, boję się, ze mnie "rozburaczą", a tak wypróbuję, jak okaże się hitem, to kupię. Taki mam "szczwany" plan
Nie no jasne ale coś czuję że jednak Ci się spodoba na te upały - boska! i wiesz, ostatecznie nie musisz jej ścierać tak mocno, ja ją trę bo dodatkowo to fajny peeling ale pewnie można ją delikatniej usunąć.
ahaha sluchajcie, wysmarowałam się Strawberry Fields... nie polecam dla kociarzy ogólnie tych kostek... Zostawiają taki przyjemny filtr, natłuszczają itp, ale jak mi się moja Kicia zaczęła ocierać o nogi to miałam na nich jedno kłębowisko czarnych kocich kłaczków... brrrr. W innym przypadku - bomba!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-13, 19:38   #282
liselotta
lise-kotta
 
Avatar liselotta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 219
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
tylko jak to będzie wyglądało, jak w zamówieniu jest kilka opakowań maski a ja proszę o próbkę
a no to co innego

dzisiaj dokupiłam jeszcze rub rub rub i aqua mirabilis - naszło mnie na złuszczanie
__________________
Cytat:
Napisane przez cukier_bialy2 Pokaż wiadomość
W skrócie: jeśli są jakieś granice desperacji, to już je przekroczyłaś i jesteś zagranico.
liselotta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:15   #283
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: produkty Lush

Na wizażu nie ma wspólnych zamowien z Lusha?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-14, 11:23   #284
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Na wizażu nie ma wspólnych zamowien z Lusha?
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post20663283
jeszcze można się dopisywać
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-15, 16:07   #285
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Kurcze dziewczyny, przez was wydałam maskę kasy. Niedługo wejdę w posiadanie:

mydła porrige - zobaczymy, czy tak bosko pachnie
balsamu do ciała Karma
Peelingu cukrowego do ust. W ogóle mam mega problemy z ustami, używam Carmex - mój hit, ale i tak nieraz skórki na ustach mam pozadzierane, zatem ten peeling będzie chyba jak znalazł.
mydełka różanego, mam nadzieję, że zapach jest zniewalający, bo jak nie to
i cos tam jeszcze kupiłam, nie pamiętam już co, ale jak dojdzie paczka od Olencjiiii, to opiszę wrażenia.

Kurcze nie mam jeszcze swojej paczki, a już marzę o innych produktach tej firmy: mydełku pistacjowym, balsamie czekoladowym, to chyba Whip Stick, czy jakoś tak, Coalface też chyba w końcu kupię, najwyżej zużyję do ciała albo dam bratu, ale ta magiczna nazwa "lukrecja" kusi mnie niemiłosiernie.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 05:53   #286
zkarolcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 123
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny szukam chetnej na polowki 2 peelingow pod prysznic w zamowieniu Lush2 u Aljaki (link do zamowienia: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363834 ) a te dwa mydelka to: 1) Glorious mud: http://www.lush.co.uk/index.php?page...mart&Itemid=80 i 2) Brimstone http://www.lush.co.uk/index.php?page...mart&Itemid=80
Gdyby ktoras byla chetna to bardzo prosze o odpowiedni wpis na zakupowym lub o pw!

Edytowane przez zkarolcia
Czas edycji: 2010-07-17 o 05:58
zkarolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-17, 09:44   #287
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: produkty Lush

Skusil mnie Wizaz znow
Zamawiam 4 szampony w kostce (polowki, zeby nie bylo, ze taka pazerna jestem ) i mydlo Honey na probe Chcialam Demon In The Dark ale akurat mam mietowo-owocowy zel do zuzycia, wiec padlo na slodziaka.
Dam znac pozniej jak wrazenia, mam nadzieje, ze rownie pozytywne jak wasze
Zaniepokoil mnie tylko wpis, ze szampony nie dorownuja tym z Barwy (moje ulubione)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 09:55   #288
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Zaniepokoil mnie tylko wpis, ze szampony nie dorownuja tym z Barwy (moje ulubione)
pewnie mój
na razie mogę powiedzieć tyle, że szampon Hard dorównuje
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:07   #289
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: produkty Lush

Si, twoj Barwa jest debestna, wlosy az piszcza po umyciu i zalezy mi na takim samym efekcie oczyszczenia, z ewentualnymi problemami mam nadzieje, ze poradzi sobe moja standardowa odzywka
Szamponu Hard akurat nie wzielam, teraz bede dumac przez ciebie czy slusznie Zreszta nei widze go na stronie UK...

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-07-18 o 11:15
vril jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-18, 11:15   #290
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si, twoj Barwa jest debestna, wlosy az piszcza po umyciu i zalezy mi na takim samym efekcie oczyszczenia, z ewentualnymi problemami mam nadzieje, ze poradzi sobe moja standardowa odzywka
Szamponu Hard akurat nie wzielam, teraz bede dumac przez ciebie czy slusznie
idę patrzeć, które wybrałaś: dla mnie ultimate shine i trichomania okazały się zbyt ciężkie, chyba nie mam aż tak przesuszonych końców, jak myślałam, hard sprawdza się lepiej (a w lodówce czekają na testy karmacomba, soak&float i squeaky green)

aha, z barwy zwykle używałam pokrzywowego
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 11:19   #291
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: produkty Lush

Ultimate Shine, Karma Komba, New, Seanik.
Wlasnie skonczylam pokrzywowy, w szafce stoi skrzypowy i czaje sie na agrestowy ale nigdzie nie moge znalezc (mialam juz prawie wszystkie).
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:17   #292
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Si, twoj Barwa jest debestna, wlosy az piszcza po umyciu i zalezy mi na takim samym efekcie oczyszczenia, z ewentualnymi problemami mam nadzieje, ze poradzi sobe moja standardowa odzywka
Szamponu Hard akurat nie wzielam, teraz bede dumac przez ciebie czy slusznie Zreszta nei widze go na stronie UK...

Z tego co wiem, Hard jest discontinued
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-18, 14:22   #293
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Z tego co wiem, Hard jest discontinued
wrr
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 16:00   #294
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny troche sie gubie w Lush'u mozecie mi powiedziec ktory szampon w kostce nada sie do przesuszonych i lamliwych wlosow? przejrzałam watek rzutem oka i widzialam ze godiva byla zachwalana i jeszcze jakis ale nikt nei pisal do jakiego rodzaju wlosow uzywal ich.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 19:03   #295
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Dziewczyny troche sie gubie w Lush'u mozecie mi powiedziec ktory szampon w kostce nada sie do przesuszonych i lamliwych wlosow? przejrzałam watek rzutem oka i widzialam ze godiva byla zachwalana i jeszcze jakis ale nikt nei pisal do jakiego rodzaju wlosow uzywal ich.
Troche pisalam TUTAJ
W ostatnim czasie mam wlosy przesuszone farbowaniem i prostownica przez co niestety tez latwo sie lamia i musze stwierdzic,ze Godiva dobrze sobie z nimi radzi

Fantastyczna okazala sie maska Catastrophe Cosmetic
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 21:55   #296
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Ja mam włosy suche na końcach a przetłuszczające się przy głowie. Godiva lekko podsuszyła tą część przy skórze, jednak chyba trochę za słabo nawilżyła mi końcówki... planuję teraz wypróbować kostkę Jungle (mam nawet już słoiczek w którym będę "tworzyć" wersję zalaną wrzątkiem)w połączeniu z Juniperem, tylko mnie on lekko zawiódł bo nie pachnie a poza tym jest przyzwoity!
Zastanawiam się też, przez to że nadal mam takie suche końcówki bardzo mi się plączą. Myślicie że szamponik Karma poradziłby sobie?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-19, 22:09   #297
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja mam włosy suche na końcach a przetłuszczające się przy głowie. Godiva lekko podsuszyła tą część przy skórze, jednak chyba trochę za słabo nawilżyła mi końcówki... planuję teraz wypróbować kostkę Jungle (mam nawet już słoiczek w którym będę "tworzyć" wersję zalaną wrzątkiem)w połączeniu z Juniperem, tylko mnie on lekko zawiódł bo nie pachnie a poza tym jest przyzwoity!
Zastanawiam się też, przez to że nadal mam takie suche końcówki bardzo mi się plączą. Myślicie że szamponik Karma poradziłby sobie?
Uzywam ostatnio szamponu Karma Komba i choc super wplywa na skore glowy i ma obledny zapach to wlosy sa po nim splatane i trudno mi je rozczesac ;/ dopiero jak naloze plynna forme Jungle lub American Cream to moge zapanowac nad wlosami

Zostane przy tym szamponie glownie dlatego,ze podoba mi sie zapach i lagodzace dzialanie-zreszta odkad odstawilam tradycyjne myjadla mam naprawde spokoj-nic mnie nie podraznia,nie swedzi i skora glowy jest uspokojona na tyle,ze kolejne farbowanie nie zafundowalo mi zadnego podraznienia.

Ciekawia mnie bardzo kremy z Lusha-czy ktoras miala przyjemnosc?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 01:21   #298
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: produkty Lush

na temat kremowja moge sie troche wypowiedziec. Probowalam 3 do tej pory i ogolnie polecam najpierw zakupic probke wmetalowymopakowaniu (kosztuje 1 funta chiba,ktory po przyniesieniu puszeczki i zakupie kremu odejmuje sie od ceny tegoz kremu).

-Celestial - jest do podraznionej,wrazliweji ogolnie raczej suchej skory. Zapach ma bardzo slodki, mleczny. Jest rzadki. Ja mam skore mieszana i jakos nie bylampod wrazeniem,jednak musze powiedziec ze przede wszystkim slodki zapach mnie irytowal.

-Paradise Regained nio ten juz byl calkiem calkiem. Ma antyoksydanty i kwasy a ja lubie wszystko co aha i bha Lekki, nawilzajacy krem na dzien. Nie zapychalale tez bez jakiegos szalu... Ladnie pachnial Aha, ma SPF15.

- Gorgeous - wlasnie jestem w trakcie probki,wiec moja opinia jest dosc powierzchowna, ale... lubie! Moja skora jest po nich super odswiezona, gladka,delikatna, jest super podmakijaz... Jeszcze troche mi zostalo wiecpouzywam i dam znacjak ktos jest ciekawy. Troche drogi,bo 35 funtow za opakowanie...

O jaaaa,wlasnie zobaczylam na stronie,ze wszystkie Fresh Masks sa juz po 6.45!!! z 4.95! no to sie lekko zdenerwowalam... nie lubie takich drastycznych podwyzek!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 09:40   #299
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Re: Dot.: produkty Lush

Dziewczyny gdzie Wy widziecie Mask Of Magnaminty za 4,25? bo ja widze tylko za 11 albo 21Ł... za nic nie moge znalezc tej tanszej wersji:/
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-20, 09:54   #300
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Uzywam ostatnio szamponu Karma Komba i choc super wplywa na skore glowy i ma obledny zapach to wlosy sa po nim splatane i trudno mi je rozczesac ;/ dopiero jak naloze plynna forme Jungle lub American Cream to moge zapanowac nad wlosami

Zostane przy tym szamponie glownie dlatego,ze podoba mi sie zapach i lagodzace dzialanie-zreszta odkad odstawilam tradycyjne myjadla mam naprawde spokoj-nic mnie nie podraznia,nie swedzi i skora glowy jest uspokojona na tyle,ze kolejne farbowanie nie zafundowalo mi zadnego podraznienia.

Ciekawia mnie bardzo kremy z Lusha-czy ktoras miala przyjemnosc?
A powiedz mi, jaki to zapach tej Karmy?
ja z kremów jestem średnio zadowolona, dzięki uprzejmości Tanyi ()miałam okazję wypróbować i mam wrażenie że mnie zapychają :/

goldika: http://www.lush.co.uk/index.php?opti...=493&Itemid=80 i możesz wybrać pojemność tutaj.

Beekeeper: a te puszeczki online też można zamówić?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:07.