produkty Lush - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-12-05, 19:42   #3661
ciriness
Zadomowienie

Dot.: produkty Lush

Hej dziewczyny, dołączam się i ja do maniaczek LUSH'a

pierwszy mój zakup to maseczki

Catastrophe Cosmetic - jak dla mnie cudowna, zapach nieco dziwny ale to co robi ze skórą, poezja! Tak miękkiej skóry nie miałam chyba nigdy (no może wtedy jak byłam niemowlakiem:P) Niesamowicie wygładza, rozjaśnia twarz. Jedyny minus dla mojej mega suchej skóry- troszkę ściągnęła mi policzki. Ale to jak na razie moja najlepsza maseczka jaką używałam w życiu!

Brazened Honey - dla skóry suchej średnia, niby ładnie pozostawia gładką twarz ale nie ma już takiej aksamitności jak w w/w CC. Bardzo ściągneła moją skórę, od razu pobiegłam posmarować się kremem. Średni zakup jak dla mnie. Poza tym odstrasza mnie zapach.

Mam teraz pytanie nowincjuszki. Jak używa się szamponów w kostce??

Moja koleżanka na święta przyjedzie z UK do Polski i może mi kupić w LUSHu co tylko zechcę, przeglądam wątek wstecz i mam już kilka pomysłów
Szkoda że nie można tu oficjalnie bo całe produkty to będzie mi za dużo, zgadałabym się z kimś na spółkę , byłoby więcej do testowania Może ktoś z Poznania jest i na PW się odezwie?

Może ma ktoś bardzo suchą skórę twarzy i poleci coś do mycia/peelingowania?

Z tego co rozumiem maseczki mają krótką datę ważności? A te mydełka i te"sushi" do mycia twarzy też?
ciriness jest offline  
Stary 2010-12-05, 19:53   #3662
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
Napisane przez ciriness Pokaż wiadomość
Mam teraz pytanie nowincjuszki. Jak używa się szamponów w kostce??
Bierzesz kostkę w rączkę i przejeżdżasz kilka razy po mokrych włosach, bardzo się pieni Też miała na początku obawy czy "to" w ogóle zadziała, ale naprawdę super się pieni.
Eileen82 jest offline  
Stary 2010-12-05, 20:02   #3663
Sorbet
Zadomowienie

Ave! Ponieważ kwc mnie nie usatysfakcjonowało to umieszczam tutaj pytanie: czy któraś z Was może polecić mi mydło do rąk dla osoby, która często myje dłonie? Coś co nie wysusza mocno skóry. Czy nada się Rockstar? Nie chodzi mi o krem do rąk tylko produkt myjący.
Stary 2010-12-05, 20:33   #3664
pizmak007
Rozeznanie

GG do pizmak007

Cytat:

Szkoda że nie można tu oficjalnie bo całe produkty to będzie mi za dużo, zgadałabym się z kimś na spółkę , byłoby więcej do testowania Może ktoś z Poznania jest i na PW się odezwie?
Hej!
Ja też dopiero zaczynam i chętnie wypróbowałabym co nieco A co do zamawiania to nie ma problemu, osoba, do której przychodzi paczka dzieli produkty na pół i wysyła te połówki.
I tak jak Ty mam suchą i wrażliwą skórę, więc myślę, że byśmy się dogadały
pizmak007 jest offline  
Stary 2010-12-05, 20:36   #3665
Damaris_
Zadomowienie

Ooo, to super wiadomość z tym mydłem za pudełeczka.
A zamieniałyście już kiedyś? Wysyłałyście pocztą normalnie?
Stary 2010-12-05, 21:10   #3666
Bethie
Zakorzenienie

Cytat:
Brazened Honey - dla skóry suchej średnia, niby ładnie pozostawia gładką twarz ale nie ma już takiej aksamitności jak w w/w CC. Bardzo ściągneła moją skórę, od razu pobiegłam posmarować się kremem. Średni zakup jak dla mnie. Poza tym odstrasza mnie zapach.
dzięki za recenzję przymierzałam się do tej maseczki, ale w takim razie spadnie na koniec kolejki do kupienia

Cytat:
Może ma ktoś bardzo suchą skórę twarzy i poleci coś do mycia/peelingowania?
Angels on Bare Skin albo Buche de Noel

Cytat:
Z tego co rozumiem maseczki mają krótką datę ważności? A te mydełka i te"sushi" do mycia twarzy też?
mydełka mają długie terminy, a te produkty "sushi" do mycia twarzy ok. 2 miesiące

Cytat:
Napisane przez Sorbet Pokaż wiadomość
Ave! Ponieważ kwc mnie nie usatysfakcjonowało to umieszczam tutaj pytanie: czy któraś z Was może polecić mi mydło do rąk dla osoby, która często myje dłonie? Coś co nie wysusza mocno skóry. Czy nada się Rockstar? Nie chodzi mi o krem do rąk tylko produkt myjący.
ja przetestowałam dopiero kilka mydełek, ale myślę, że mogłabyś używać np. Sultana of Soap, fajnie nawilża
co do Rockstar, użyłam na razie tylko raz, nie wysuszyło mnie, ale niestety zapach jest trochę sztuczny, jak już kilka osób tutaj pisało... nie drażni może jakoś strasznie, ale nie jest też specjalnie przyjemny

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ooo, to super wiadomość z tym mydłem za pudełeczka.
A zamieniałyście już kiedyś? Wysyłałyście pocztą normalnie?
to niestety tylko w sklepie stacjonarnym mozna wymienić
Bethie jest offline  
Stary 2010-12-05, 21:22   #3667
Damaris_
Zadomowienie

No fakt, to im się nie opłacałoby...to nic, będę mieć pretekst żeby się wybrać do Anglii, hehe.
Stary 2010-12-05, 21:57   #3668
ciriness
Zadomowienie

Bethie dzięki ślicznie

Teraz pewnie poleci maseczka owsiana i czekoladowa mniam

Czy ktoś wie może jak się kupuje maseczki na miejscu w sklepie to trzeba je zamawiać/są dostępne na bieżąco/ może trzeba na nie czekać?

Właśnie chyba skuszę się na
Angels on Bare Skin, mydełko Sultana of Soap, Porridge Sopa i chyba jakiś szamponik myślę o New Shamoo Bar

Dziewczyny a co z tonikami? Jak się je używa? Fajne są?Nazywają się toner.
ciriness jest offline  
Stary 2010-12-05, 22:12   #3669
Bethie
Zakorzenienie

Cytat:
owsiana jest rewelacyjna
natomiast czekoladowa jest do tłustej cery, więc jeśli masz suchą, to może Cię jeszcze wysuszy? ale nie wiem, nie używałam, może ktoś miał i się wypowie

co do dostępności, to nigdy nie byłam w sklepie, więc nie wiem
ale stawiam, że są na stanie na bieżąco

Cytat:
toniki mam tylko te w butelce i nie jestem jakoś specjalnie zachwycona, ale ja szczerze mówiąc, nigdy nie widziałam super działania toniku, więc chyba wrócę do tych z Ziai, bo są dużo tańsze, a nie widzę, aby te z Lusha robiły coś wyjątkowo dobrego dla mojej buzi

no i polecam New Shampoo Bar
Bethie jest offline  
Stary 2010-12-05, 22:15   #3670
Damaris_
Zadomowienie

Też polecam New shampoo, ale on ma bardzo mocny zapach - cynamonowo korzenno przyprawowy - jak Cię drażnią takie zapachy, to odradzam.
Stary 2010-12-05, 22:57   #3671
budgetka
Zakorzenienie

Cytat:
Bethie dzięki ślicznie

Czy ktoś wie może jak się kupuje maseczki na miejscu w sklepie to trzeba je zamawiać/są dostępne na bieżąco/ może trzeba na nie czekać?

Właśnie chyba skuszę się na
Angels on Bare Skin, mydełko Sultana of Soap, Porridge Sopa i chyba jakiś szamponik myślę o New Shamoo Bar

Ja mam tonik Eau Roma Water i uważam, że jest świetny. Bardzo łagodzi moją podraznioną, miejscami przesuszoną i niezwykle wrażliwą buzię. Chcialam kupić Tea Tree Toner, ale w Lushu polecono mi na moje dolegliwości właśnie Rome.

Angels on Bare Skin - rewelacja, ale nie używam jej codziennie. Polecam ci również coal face - co prawda strasznie śmierdzi, ale chyba jeden z lepszych produktów do mycia twarzy. Teraz testuję Fresh Farmacy (dopiero 3 dzień), ale nie wiem czy nie wrócę właśnie do Coal Face.

Z szamponów jak narazie mialam 2 - new bar i jumping juniper, zdecydowanie new bar jest moim # 1. Wlasnie czekam na próbkę seanik.

Bezwzględnie powinnaś wypróbowac body butter king of skin
budgetka jest offline  
Stary 2010-12-05, 23:00   #3672
boszenka69
Zakorzenienie

Cytat:

Maseczki w sklepie sa dostepne od reki A przechowuja je na polkach pokrytych lodem...
boszenka69 jest offline  
Stary 2010-12-05, 23:13   #3673
Callitus
Zakorzenienie

Ja mam z Lusha swój jeden osobisty hit, z którego chyba nigdy nie zrezygnuję - Fresh Farmacy Wspaniale czyści, a do tego bez problemu zmywam nim makijaż oczy. Ale ma jeden minus - bardzo szybko znika

Sexy Peel - boski zapach, jednak ne daje takiego efektu wyczyszczenia twarzy jak FF. Bardzoooo wydajny.
Herbalism - nuty zapachowe nie drażnią mnie specjalnie, ale mogłabym nawet powiedzieć, że jakoś ich specjalnie nie ywczuwam (a cyztalam gdzieś o bardzo wybijającym sie occie ) Nie zużyję mojej polówki przed końcem terminu, nawet o tym nie marzę
Dark Angels - ależ on peelinguje Przez 1,5 tygodnia go nie używałąm, bo tak mnie pozdzierał Naprawdę świetne oczyszczanie bez podrażnionej cery.
Angels on Bare Skin - za mało używam, żeby cokolwiek powiedzieć, bo DA nie mam potrzeby nawet otwierania pudła z nim

Mój jeden kit - Baby Face. Tłusty, twarz po nim jest okropna, a do tego zapycha. Nie rozumiem zachwytów nad nim.

Próbuję też Tree Toner Face (czy coś takiego, w każdym razie toner ) spodziewałam się egzotycznego, pięknego zapachu, a dostałam jakiś niedorobiony zapach jakby spod pachy Okropność... Zostaję przy hydrolacie z neroli, zdecydowanie

Ogólnie nie kuszą mnie szampony, Bubble bary, masła do ciała - mam o wiele tansze odpowiedniki w Rossmanie
Swoją przygodę z LUSHem zakończę, kupując tylko FF i DA - bo żadne Fresh Maski mnie nie zachwyciły (zbyt krótki termin przydatności dla mnie, choć Catastrophe Cosmetics mogę polecić, tak samo jak i MoMa, aczkolwiek obie bez większej rewelacji). Mój portfel oddycha spokojniej, choć szykuję już napad na Blusche i ichnie róże, bo zniżka, więc zadyszka znów się zbliża
Sooner or later you have to stop being a victim and be a victor. You have to stop being a whiner and start being a winner. Take control of your shit, regardless of your circumstances. If it’s more difficult for you that's good, cause that makes your story better.
Callitus jest offline  
Stary 2010-12-06, 19:20   #3674
natii4
Zakorzenienie

Chciałam się pochwalić,że dziś był u mnie Mikołaj, w postaci mojej listonoszki , i przyniósł mi pudełko Dream Cream. Mimo że to preparat do rąk i ciała chyba zrobię z siebie królika i przetestuję go na twarz Z pierwszych uwag mogę powiedzieć,że jest wydajny, szybko się wchłania i widać natychmiastową różnicę. Z minusów niestety jest to produkt z tzw. grupy śmierdzieli Jednak dość szybko wietrzeje,więc użytkowanie ostatecznie jest znośne

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2010-12-06, 20:37   #3675
Damaris_
Zadomowienie

Przetestowałam dziś kombinację szampon New z odżywką American Cream...nadal nie pachnie mi wanilią ani truskawkami, ale przypomina mi jakiś zapach z dzieciństwa, może kiedyś wpadnę na to co to jest.
Nawet fajny zestaw, pewnie trzeba dłużej używać dla większych efektów. Na razie bardziej spodobało mi się H'suan wen hua, mimo, że źle jej użyłam.

Kusi mnie, żeby kupić to coś do farbowania włosów, hmm.
Stary 2010-12-06, 20:57   #3676
monika6996
Raczkowanie

Cytat:

Kusi mnie, żeby kupić to coś do farbowania włosów, hmm.
chodzi ci o kostkę henny czy może jest coś o czym nie wiem jeszcze?
monika6996 jest offline  
Stary 2010-12-06, 21:29   #3677
Maria221
Wtajemniczenie

Muszę powiedzieć, że najbardziej ze wszystkich produktów Lusha kocham Fresh Farmacy. Niesamowicie koi i goi.

Herbalism też jest fajny, zostało mi jeszcze na 3-4 użycia, zużyłam cały w nieco ponad 3 miesiące, przekroczyłam nieco date ważności, bo był ważny do 26 listopada, ale ani konsystencja, ani zapach, czy działanie nie zmieniły się. Odtyka moje porki na nosie (mam raczej malutkie, widoczne raczej dla mnie), skóra matowa, mam dermatozę około ustną i miewam wypryski wokół ust, ale Herbalism błyskawicznie potrafi się z nimi uporać. Robi lekki peeling, ale raczej cerze naczynkowej nie robi krzywdy, w każdym bądź razie mnie nie wyburaczył

Tea Tree Water
też jest świetna, robi to samo, co Herbalism, tylko, że nie myje ani peelinguje.

Natomiast Breath Of Fresh Air nie robi nic, no moze troche koi, ale to dla mnie za mało, więcej go nie kupię.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2010-12-06, 22:00   #3678
Damaris_
Zadomowienie

Tak, tak, chodziło mi właśnie o tą hennę, chociaż nie wiem czy to dobry pomysł, muszę poczytać o tym więcej.

Naszło mnie jeszcze żeby jakąś pielęgnację sobie wziąć, ale najpierw muszę pozużywać to co mam, to akurat pod koniec zimy sobie zamówię.
Stary 2010-12-06, 22:55   #3679
Alen4ik
Przyczajenie

Słyszałam, że Lush będzie wprowadzany do Polski. A może już jest dostępny tylko coś przegapiłam?
Alen4ik jest offline  
Stary 2010-12-06, 23:37   #3680
kasiaj85
Moderator

jeśli nawet Lush będzie wprowadzony do Polski to i tak mam nadzieję że nadal będą wysyłali z UK do nas... bo już widzę te ceny... no i poza tym będzie pewnie w Warszawie, a do stolicy, jak jeszcze jakoś nikt nie zdążył zauważyć dużo ludzi ma trochę daleko...

Czekam na swoje zamówienie....

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-12-07, 00:13   #3681
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jeśli nawet Lush będzie wprowadzony do Polski to i tak mam nadzieję że nadal będą wysyłali z UK do nas... bo już widzę te ceny... no i poza tym będzie pewnie w Warszawie, a do stolicy, jak jeszcze jakoś nikt nie zdążył zauważyć dużo ludzi ma trochę daleko...

Czekam na swoje zamówienie....
Dziewczyny obiecuję, że jeśli będzie w stolicy, to będę Wam fresh maski wysyłała sama będę tam często chodziła się zaciągnąć zapachami i pomedytować co potrzebuję
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-12-07, 00:34   #3682
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Dziewczyny obiecuję, że jeśli będzie w stolicy, to będę Wam fresh maski wysyłała sama będę tam często chodziła się zaciągnąć zapachami i pomedytować co potrzebuję
obiecujesz??

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-12-07, 00:56   #3683
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
obiecujesz??
tak, ale nie obiecuję, że PP dostarczy je na czas A serio to wydaje mi się, że to bardzo prawdopodobne, że otworzą nam sklep jeszcze tej zimy, ale pewnie tylko Fresh Maski, ew bardzo małe zakupy będzie opłacało się robić, a resztę z UK I tak jeśli coś będzie wiadomo pójdę na zwiady.

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-12-07, 01:01   #3684
kasiaj85
Moderator

Cytat:
tak, ale nie obiecuję, że PP dostarczy je na czas A serio to wydaje mi się, że to bardzo prawdopodobne, że otworzą nam sklep jeszcze tej zimy, ale pewnie tylko Fresh Maski, ew bardzo małe zakupy będzie opłacało się robić, a resztę z UK I tak jeśli coś będzie wiadomo pójdę na zwiady.
fajnie by było, bo zawsze będzie kolejny pretekst żeby zwiedzić stolicę

no tak, z PP to różnie bywa, choć na stronie internetowej non stop się chwalą jak to wyrabiają się ponad normę z dostarczaniem priorytetów na czas...
a Fresh Maska to tylko zimą zamawiać bo nawet jak przeleży na PP to w chłodniczych warunkach latem mógłby dojść już z wykwitem pleśni

będe się w takim razie modlić, żeby ceny były u nas znośne...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-12-07, 07:44   #3685
ciriness
Zadomowienie

No ja sobie z ciekawości przejrzałam ceny w innych państwach i np. na mydełku w stosunku do UK to w Rosji była identyczna cena a w Czechach 0 10zł drożej!

Także różnie to może u nas być.
ciriness jest offline  
Stary 2010-12-07, 09:13   #3686
Bethie
Zakorzenienie

polecam krem do ciała Sympathy For The Skin
pachnie obłędnie, karmel, banany, gorące mleko, bajka
niestety sporo kosztuje jak na wielkość opakowania, w którym jest sprzedawany, ale zauważyłam, że jest bardzo wydajny, bo wysmarowałam się wczoraj od stóp do głów, a naprawdę ubyło malutko
pewnie nie wypowiem się co do nawilżania, bo nie będę go stosować regularnie, ale po użyciu skóra jest miękka i cudownie, delikatnie pachnie krem szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego filmu, naprawdę wielka przyjemność go stosować

Cytat:
Przetestowałam dziś kombinację szampon New z odżywką American Cream...nadal nie pachnie mi wanilią ani truskawkami, ale przypomina mi jakiś zapach z dzieciństwa, może kiedyś wpadnę na to co to jest.
ja już kilka razy stosowałam taką kombinacją i też nadal nie czuję ani wanilii ani truskawki
zapach jest delikatny, ale nie umiem go określić, ale też nie powala mnie na kolana, raczej już nie kupie więcej AC

Cytat:
Tak, tak, chodziło mi właśnie o tą hennę, chociaż nie wiem czy to dobry pomysł, muszę poczytać o tym więcej.
też chętnie poczytam opinii o hennie

Cytat:
Napisane przez Alen4ik Pokaż wiadomość
Słyszałam, że Lush będzie wprowadzany do Polski. A może już jest dostępny tylko coś przegapiłam?
fajnie by było ze względu na Fresh Maski, zawsze to kilka dodatkowych dni więcej
uwielbiam Fresh Maski, to mogłabym mieć dwie w ciągu jednego okresu czasu, bo teraz to boję się, że jednej nie zużyję w terminie
Bethie jest offline  
Stary 2010-12-07, 11:09   #3687
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Skąd info że otwierają u nas?
virtual_reality jest offline  
Stary 2010-12-07, 11:38   #3688
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Po pierwsze w kilku miejscach w internecie widziałam taką plotkę. Po drugie na stronie jeszcze do listopada było info, że poszukują w tych krajach przedstawiciela, było podanych kilka państw w tym Polska, a teraz jest info:
"At the moment we are not accepting applications to develop the Lush brand in new markets, but please check back here in the New Year where we will let you know of any exciting opportunities."

Wiecie, że Lushomaniactwo trochę mi przeszło? Taką chcicę na duże AC miałam, ale stwierdziłam, że kupię inne odżywki i pokupowałam masę cudów do włosów

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-12-07, 11:40   #3689
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ciekawe tym bardziej,że niedawno dementowano tutaj te informacje mówiąc,że jesteśmy "nieatrakcyjnym rynkiem".

Cytat:
Po pierwsze w kilku miejscach w internecie widziałam taką plotkę. Po drugie na stronie jeszcze do listopada było info, że poszukują w tych krajach przedstawiciela, było podanych kilka państw w tym Polska, a teraz jest info:
"At the moment we are not accepting applications to develop the Lush brand in new markets, but please check back here in the New Year where we will let you know of any exciting opportunities."

Poszukaj postów moee w tym wątku

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2010-12-07, 11:43   #3690
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Poszukaj postów moee w tym wątku
Czy to znajoma moee chciała się tym zająć? Bo czytałam je chyba. Zresztą zobaczymy w nowym roku. Ja mam nadzieję, że może jednak

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości