produkty Lush - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-14, 15:52   #3811
lissome
Rozeznanie
 
Avatar lissome
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 522
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
A można było brać jakiego się chce gift boxa? np. tego największego lub średniego? Bo jak tak, to fajnie
rozmawialam z ekspedientka z jednego ze sklepow i mowila, ze u niej w sklepie wsrod tych gift boxow dawanych jako gratisy byly 2 duze o wartosci cos ok. 76 funtow czy nawet wiecej, no i oczywiscie pierwsze zeszly ale przez dlugi czas mieli jeszcze takie o wartosci ok. 25 funtow. Tak bylo w zwyklym sklepie, a sama dokladnie nie wiem jak bylo online, bo nie patrzylam.
lissome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-14, 23:30   #3812
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: produkty Lush

ja musze powiedziec, ze Li'l Lush Pud nie podszedl mi zapachem. Dla mnie nic przyjemnego, ale nie jest jakis tragiczny, wiec komus moze sie spodobac. No chyba, ze w kapieli bedzie ladniej pachnial.
Angel's Delight juz wogole mnie odstrasza zapachem. Tak bardzo mnie drazni, ze musialam wyniesc go z pokoju, bo nie moglam wytrzymac
Mial byc na prezent dla mamy, ale chyba jej tego nie dam

Moje pytanie-mam polowe DA wazna do lutego.
Zamrazac czy spokojnie zuzyje?
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:02   #3813
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
ja musze powiedziec, ze Li'l Lush Pud nie podszedl mi zapachem. Dla mnie nic przyjemnego, ale nie jest jakis tragiczny, wiec komus moze sie spodobac. No chyba, ze w kapieli bedzie ladniej pachnial.
Angel's Delight juz wogole mnie odstrasza zapachem. Tak bardzo mnie drazni, ze musialam wyniesc go z pokoju, bo nie moglam wytrzymac
Mial byc na prezent dla mamy, ale chyba jej tego nie dam

Moje pytanie-mam polowe DA wazna do lutego.
Zamrazac czy spokojnie zuzyje?
wiesz, postrzeganie zapachów jest bardzo indywidualne, może czasem się mamie spodobać
AD jest wg mnie jednym z ładniej pachnących mydełek ze świątecznej kolekcji. Nie wypróbowałam tylko Snow Globe...
Nie zamrażaj DA, zdążysz zużyć nawet jak będzie kilka dni po terminie to będzie ok.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 10:09   #3814
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: produkty Lush

KoS bardzo ladny zapach-prawie jak baby Face
natomiast jesli chodzi o dzialanie, to jest bardzo podobny do efektu jakby oliwka dla dzieci na mokre cialo sie wysmarowac. Tylko troche delikatniejszy(mniejsza warstwa zostaje na skorze).
Takze jestem zadowolona, kiedys moze jeszcze kupie, ale nie jest to moj must have.
DA co tu duzo mowic baaardzo przyjemny peeling. na pewno bede wracac. Zmyl sie bez problemu.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wiesz, postrzeganie zapachów jest bardzo indywidualne, może czasem się mamie spodobać
AD jest wg mnie jednym z ładniej pachnących mydełek ze świątecznej kolekcji. Nie wypróbowałam tylko Snow Globe...
Nie zamrażaj DA, zdążysz zużyć nawet jak będzie kilka dni po terminie to będzie ok.
wiem, dlatego nie napisalam ze brzydko pachnie. Bo zdaje sobie sprawe, ze dla kogos moze byc bardzo ladny. po prostu nie moj.
A mama ma taki sam gust zapachowy, wiec tym sie kierowalam
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !

Edytowane przez natalalala
Czas edycji: 2010-12-15 o 10:11
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 16:08   #3815
sinsinsin
Rozeznanie
 
Avatar sinsinsin
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 942
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny, nie ma któraś może na zbyciu MoM? Chociaz jakiejs części? Bo chętnie bym przygarnęła.
sinsinsin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 16:48   #3816
Brydzia_
Zakorzenienie
 
Avatar Brydzia_
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 12 823
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez sinsinsin Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nie ma któraś może na zbyciu MoM? Chociaz jakiejs części? Bo chętnie bym przygarnęła.
Ja mam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...




Brydzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 17:04   #3817
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: produkty Lush

Właśnie przeglądam sobie aukcje na All i trafiłam na coś takiego http://allegro.pl/buche-de-noel-lush-i1371160106.html Chęć zarobienia czasami odbiera ludziom zdrowy rozsądek. Chociaż dziwnym jest,że pozostałe aukcje ma w miarę w normalnych cenach
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 17:07   #3818
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: produkty Lush

Dziewczyny a czy ktoś robi lub będzie robił zamówienie przed czy po świętach, tak żeby można się było dołączyć? Mam ochotę na mały debiut
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 18:02   #3819
sarhara17
Zadomowienie
 
Avatar sarhara17
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 895
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy ktoś robi lub będzie robił zamówienie przed czy po świętach, tak żeby można się było dołączyć? Mam ochotę na mały debiut

o tak ja też bym chciała
sarhara17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 18:45   #3820
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Dot.: produkty Lush

ja tez byłabym chętna!
__________________
Mój wszystkowątek


kisssek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-15, 18:46   #3821
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: produkty Lush

Wczoraj do mnie doszła paczka Lusha, a w niej:
- American Cream Conditioner
- Dark Angels,
- Fresh Farmacy Cleanser,
- Jumping Juniper Shampoo,
- The Blonde shampoo,
- Glorius Mud
- Ambrosia Shaving Cream
- Honey I Washed The Kids Soap,
- Sexy Peel Soap.

Szampon
Jumping Juniper Shampoo bardzo fajnie się pieni, włosy są miękkie i łatwiej się rozczesują. Jest to szampon do włosów przetłuszczających się więc czy przynosi efekty okaże się dopiero na dniach.

Dark Angels Cóż tu duże mówić - twarz gładka i mięciutka. Nastawiłam się na trudy zmywania, ale poszło bardzo łatwo.

Honey I Washed The Kids Soap - cudowny zapach, łatwe użycie

Dziś testuje FF.

Słuchajcie dziewczyny szukam chętnej na połowę Sexy Peel dostępne od zaraz
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-15, 18:50   #3822
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

ja będę robić zamówienie na początku stycznia
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 10:45   #3823
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
ja będę robić zamówienie na początku stycznia
no to wstępnie się zgłaszam
__________________
Mój wszystkowątek


kisssek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 11:06   #3824
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

mam takie małe spostrzeżenie odnośnie body butters

używałam do tej pory trzech: King of Skin, Buffy i Aqua Mirabilis...
najgorzej pachnie Buffy, ale już się przwyczaiłam, ale zapach to kwestia gustu
natomiast jeśli chodzi o działanie, to chyba najlepiej natłuszcza KoS i Buffy, efekty są widoczne na skórze, taka jakby tłusta powłoczka, ale nie przeszkadza, nie klei się, rewelacja
a Aqua Mirabilis sprawia, że skóra jest niesamowicie gładka... nie umiem tego wtłumaczyć, bo w sumie KoS i Buffy też sprawiają, że skóra jest miękka i gładka i fajnie nawilżona, ale po AM to tak jakbym dotykała atłasu
czy ktoś to jeszcze zauważył?
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:07   #3825
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
ja będę robić zamówienie na początku stycznia
to i ja bym była chętna na zamówienie jeśli znajdzie się miejsce
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:41   #3826
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
mam takie małe spostrzeżenie odnośnie body butters

używałam do tej pory trzech: King of Skin, Buffy i Aqua Mirabilis...
najgorzej pachnie Buffy, ale już się przwyczaiłam, ale zapach to kwestia gustu
natomiast jeśli chodzi o działanie, to chyba najlepiej natłuszcza KoS i Buffy, efekty są widoczne na skórze, taka jakby tłusta powłoczka, ale nie przeszkadza, nie klei się, rewelacja
a Aqua Mirabilis sprawia, że skóra jest niesamowicie gładka... nie umiem tego wtłumaczyć, bo w sumie KoS i Buffy też sprawiają, że skóra jest miękka i gładka i fajnie nawilżona, ale po AM to tak jakbym dotykała atłasu
czy ktoś to jeszcze zauważył?
też zauważyłam, że KoS najlepiej tłuści, ale wolę mimo wszystko AM, bo tak jak piszesz, skóra taka miękka, atłasowa, wygładzona i ten zapach
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 12:50   #3827
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
mam takie małe spostrzeżenie odnośnie body butters

używałam do tej pory trzech: King of Skin, Buffy i Aqua Mirabilis...
najgorzej pachnie Buffy, ale już się przwyczaiłam, ale zapach to kwestia gustu
natomiast jeśli chodzi o działanie, to chyba najlepiej natłuszcza KoS i Buffy, efekty są widoczne na skórze, taka jakby tłusta powłoczka, ale nie przeszkadza, nie klei się, rewelacja
a Aqua Mirabilis sprawia, że skóra jest niesamowicie gładka... nie umiem tego wtłumaczyć, bo w sumie KoS i Buffy też sprawiają, że skóra jest miękka i gładka i fajnie nawilżona, ale po AM to tak jakbym dotykała atłasu
czy ktoś to jeszcze zauważył?
KoS i Buffy natłuszczają, że aż widać na skórze taki jakby olejek. Z kolei AM ma moim zdaniem inną konsystencją, skóra nie jest taka tłusta, ale owszem - nawilżona i gładka
Również się zgadzam - Buffy najgorzej pachnie, w sumie to on wg mnie nie ma zbytnio swojego zapachu
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 15:17   #3828
kisssek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 625
Dot.: produkty Lush

dziewczyny czy któraś z was stosowała dłużej odżywkę Jungle? nadaje sie do suchych włosów? I czy Buche de Noel ma podobne diałanie do Angels on bare skin?

__________________
Mój wszystkowątek


kisssek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 17:07   #3829
bajeczka000
Wtajemniczenie
 
Avatar bajeczka000
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 737
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
ja będę robić zamówienie na początku stycznia
Chętnie się dołączę do zamówienia
__________________


Cytat:
Napisane przez marrellic
Jeżeli Wizaż jest bezradny, to nic tylko skakać z mostu


bajeczka000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-16, 21:26   #3830
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: produkty Lush

A ja się trochę pożalę: kompletnie mi mydełka z Lusha nie podeszły Zamówiłam połówki Boba, Snowcake i Porridge. Testowałam do tej pory dwa pierwsze, każde dwa razy. Moje wnioski? Pachną o wiele bardziej "na sucho" niż pod prysznicem, zostawiają skórę taką jakąś nieprzyjemną, suchą.

Zastanawiałam się, co robię źle, bo tyle osób je chwali, ale mycie mydłem to chyba nie jest jakaś filozofia

A może to wynika z tego, że wcześniej stosowałam żele pod prysznic, a nie mydła w kostce i po prosty mydła mi nie leżą?

Czy któraś z Was pamięta jeszcze swoją "epokę przedlushową" i może mi powiedzieć, czy to są właśnie konsekwencje przerzucenia się z żeli na mydełka

No i teraz mam dylemat: zamawiać inne mydełka w nadziei, że sytuacja się nie powtórzy (myślałam o HIWTK i Sultanie) czy dać sobie spokój?

Tak dla równowagi dodam, że o ile kosmetyki do ciała mi kompletnie nie leżą, o tyle tymi do twarzy jestem zachwycona Mam Fresh Farmacy i Buche de Noel. Szczególnie to drugie sprawia, że buzię mam gładziutką, pory mniej widoczne, a i niespodzianek jakby mniej No i przyłączam się do ochów i achów dotyczących zapachu tego cleansera

A wracając do mydełek, wieczorem spróbuję Porridge i jak nie będę zadowolona to chętnie oddam te 3 mydełka jakiejś Warszawiance za coś symbolicznego. Np. jakąś malutką próbeczkę AoBS lub Mask of Magnaminty
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:29   #3831
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
A wracając do mydełek, wieczorem spróbuję Porridge i jak nie będę zadowolona to chętnie oddam te 3 mydełka jakiejś Warszawiance za coś symbolicznego. Np. jakąś malutką próbeczkę AoBS lub Mask of Magnaminty
Ja byłabym chętna, ale nie jestem z Warszawy i nie mam nic na zamianę, ale za pieniążki to chętnie Jak coś PW
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:33   #3832
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 875
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
A ja się trochę pożalę: kompletnie mi mydełka z Lusha nie podeszły Zamówiłam połówki Boba, Snowcake i Porridge. Testowałam do tej pory dwa pierwsze, każde dwa razy. Moje wnioski? Pachną o wiele bardziej "na sucho" niż pod prysznicem, zostawiają skórę taką jakąś nieprzyjemną, suchą.

Zastanawiałam się, co robię źle, bo tyle osób je chwali, ale mycie mydłem to chyba nie jest jakaś filozofia

A może to wynika z tego, że wcześniej stosowałam żele pod prysznic, a nie mydła w kostce i po prosty mydła mi nie leżą?

Czy któraś z Was pamięta jeszcze swoją "epokę przedlushową" i może mi powiedzieć, czy to są właśnie konsekwencje przerzucenia się z żeli na mydełka

No i teraz mam dylemat: zamawiać inne mydełka w nadziei, że sytuacja się nie powtórzy (myślałam o HIWTK i Sultanie) czy dać sobie spokój?

Tak dla równowagi dodam, że o ile kosmetyki do ciała mi kompletnie nie leżą, o tyle tymi do twarzy jestem zachwycona Mam Fresh Farmacy i Buche de Noel. Szczególnie to drugie sprawia, że buzię mam gładziutką, pory mniej widoczne, a i niespodzianek jakby mniej No i przyłączam się do ochów i achów dotyczących zapachu tego cleansera

A wracając do mydełek, wieczorem spróbuję Porridge i jak nie będę zadowolona to chętnie oddam te 3 mydełka jakiejś Warszawiance za coś symbolicznego. Np. jakąś malutką próbeczkę AoBS lub Mask of Magnaminty
Mi zdecydowanie nie podeszło mydełko HIWTK. Nie rozumiem zachwytów nad nim Właśnie po nim mam takie dziwne wrażenie na skórze, o jakim piszesz. Z kolei Porridge i Noubar bardzo polubiłam.

Również zawsze używałam żeli do mycia, nie wiem, kiedy przed Lushem w mojej łazience było mydło w kostce, nie pamiętam..
c0f5ee3455cfe7f4618d1cbf50b63003f960a820 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:43   #3833
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: produkty Lush

ja mam mydelka od kilu dni w domu a jeszcze nie uzylam zastanawiam sie czy sie ich w ogole nie pozbyc w formie prezentow dla znajomych. za to jestem zakochana w Buche de Noel szkoda, ze ono jest w edycji swiatecznej
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 21:56   #3834
simone2010
Zakorzenienie
 
Avatar simone2010
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 410
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
za to jestem zakochana w Buche de Noel szkoda, ze ono jest w edycji swiatecznej
No właśnie, u mnie od kilku dni Buche jest ulubionym elementem pielęgnacji Czasami otwieram opakowanie tylko po to, żeby je powąchać

Mam zamiar zaopatrzyć się w 2 opakowania na poświątecznej wyprz Wiem, że wizażanki pisały o zamrażaniu maseczek, nie wiem czy dotyczy to też cleanserów

Edit:

Dziewczyny, czy któraś z was może ściągnęła sobie te przetłumaczone tabelki, które któraś wizażanka tu niedawno temu wrzucała? Który produkt do jakiej cery? Po awarii chyba ślad po nich zaginął.. Ewentualnie macie może gdzieś zapisane linki do niemieckiej wersji
__________________
Tygrysku...!
Co Prosiaczku?
NIC - odparł Prosiaczek biorąc Tygryska za łapkę - chciałem się tylko upewnić czy jesteś...


Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia

Edytowane przez simone2010
Czas edycji: 2010-12-16 o 22:01
simone2010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 22:32   #3835
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: produkty Lush

Simone ja mam zarówno Mask of Magnaminty, jak i AOBS, więc daj znać, gdybyś była zainteresowana jakąs wymianką
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 23:06   #3836
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: produkty Lush

ja na szybko o snow globe zapach mega swiezy taka cytryna/limonka nie sztuczna tylko taka prosto z drzewka, nie pieni sie, zostawia skore taka tepa jak FF. po kapieli skora nie byla sciagnieta, chociaz ogolnie ma mam z tym problemu.

buche makowiec jak nic, dziwna struktura taka inna, jakies lepsze recenzje beda jak uzyje wiecej niz raz
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-16, 23:54   #3837
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
No właśnie, u mnie od kilku dni Buche jest ulubionym elementem pielęgnacji Czasami otwieram opakowanie tylko po to, żeby je powąchać

Mam zamiar zaopatrzyć się w 2 opakowania na poświątecznej wyprz Wiem, że wizażanki pisały o zamrażaniu maseczek, nie wiem czy dotyczy to też cleanserów

Edit:

Dziewczyny, czy któraś z was może ściągnęła sobie te przetłumaczone tabelki, które któraś wizażanka tu niedawno temu wrzucała? Który produkt do jakiej cery? Po awarii chyba ślad po nich zaginął.. Ewentualnie macie może gdzieś zapisane linki do niemieckiej wersji
sama je tłumaczyłam i dobrze, że zapisałam na dysku, proszę bardzo

Buche de Noel ma wg mnie trochę podobne te grudeczki do MoM. Tyle, że MoM mi nie podeszło a Buche baaaaardzo tylko szkoda, że się tak osypuje trochę...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Lush - pielęgnacja włosów.jpg (180,1 KB, 71 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Lush - pielęgnacja cery.jpg (168,8 KB, 59 załadowań)
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 06:56   #3838
Bethie
Zakorzenienie
 
Avatar Bethie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 295
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez simone2010 Pokaż wiadomość
A ja się trochę pożalę: kompletnie mi mydełka z Lusha nie podeszły Zamówiłam połówki Boba, Snowcake i Porridge. Testowałam do tej pory dwa pierwsze, każde dwa razy. Moje wnioski? Pachną o wiele bardziej "na sucho" niż pod prysznicem, zostawiają skórę taką jakąś nieprzyjemną, suchą.
z tymi mydełkami to loteria jest
ja dobrze pamiętam moją "epokę przedlushową" i normalne żele pod prysznic, teraz nie wróciłabym za nic do nich...
ale wydaje mi się, że trzeba sobie znaleźć ulubieńców wśród mydełek
ja już mam kilka typów, np. Sultana of Soap, HIWTK czy Snowcake, ale nie każdemu te same pasują

Cytat:
Napisane przez siulka Pokaż wiadomość
Buche de Noel ma wg mnie trochę podobne te grudeczki do MoM. Tyle, że MoM mi nie podeszło a Buche baaaaardzo tylko szkoda, że się tak osypuje trochę...
a spróbuj położyć trochę Buche na dłoń, dodać kilka kropel wody i zrobić taką papkę i dopiero wtedy myć buzię, prawie wcale się nie osypuje
Bethie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 08:44   #3839
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: produkty Lush

a ktos bedzie organizowal zamowienie jak bedzie ta wyprzedasz poswiateczna?
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-17, 09:14   #3840
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
z tymi mydełkami to loteria jest
ja dobrze pamiętam moją "epokę przedlushową" i normalne żele pod prysznic, teraz nie wróciłabym za nic do nich...
ale wydaje mi się, że trzeba sobie znaleźć ulubieńców wśród mydełek
ja już mam kilka typów, np. Sultana of Soap, HIWTK czy Snowcake, ale nie każdemu te same pasują


a spróbuj położyć trochę Buche na dłoń, dodać kilka kropel wody i zrobić taką papkę i dopiero wtedy myć buzię, prawie wcale się nie osypuje
jak tak robię to mi się głównie wydobywa takie białe mleczko... chyba muszę bardziej rozbabrać
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:23.