produkty Lush - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-10, 22:45   #4321
kasiaj85
Moderator

Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
a kiedy zamawiałas? bo cos mi się wydaje, że juz dziwnie długo ten kurier idzie
28, tak jak Damaris
no nie strasz mnie, nie strasz... gdyby to były normalne produkty to by wysłali raz jeszcze... a tak to lipa...ale bądźmy dobrej myśli, już dosyć zagubionych paczek w ostatnim okresie mam...

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam 28, ale myślę, że było obsunięcie przez Trzech Króli, a teraz pewnie mają więcej do rozniesienia i stąd to spowolnienie.
oby obyyyyy

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-01-10, 23:04   #4322
Maria221
Wtajemniczenie

Cytat:
Od kwietnia 2011 otwieramy oficjalne przedstawicielstwo, siec sklepow i sprzedaz internetowa kosmetykow Lush w Polsce, wiecej szczegolow juz wkrotce... Zakupy beda latwiejsze!
Cikawe, jakie ceny będą i czy promocjęlushowe - 50% też będą. Czy będzie sklep w Trójmieście?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2011-01-10, 23:08   #4323
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Cikawe, jakie ceny będą i czy promocjęlushowe - 50% też będą. Czy będzie sklep w Trójmieście?
Kobieto, wierzysz, że to ktoś z Lusha napisał? Wątpię..

Edytowane przez Eileen82
Czas edycji: 2011-01-10 o 23:16 Powód: literówka
Eileen82 jest offline  
Stary 2011-01-10, 23:22   #4324
kasiaj85
Moderator

Eileen - ja nie za bardzo w to wierzę.... zwłaszcza w "sieć sklepów"... niech najpierw chociaż jeden powstanie to będzie cud nad Wisłą... Wtedy zobaczymy, czy ceny będą rozsądne czy z sufitu (żeby nie użyć innego związku frazeologicznego) i czy będzie się w ogóle coś sprzedawało... A juz w ogóle mi się wierzyć nie chce w sprzedaż internetową... chyba, że na allegro...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-01-10, 23:31   #4325
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Eileen - ja nie za bardzo w to wierzę.... zwłaszcza w "sieć sklepów"... niech najpierw chociaż jeden powstanie to będzie cud nad Wisłą... Wtedy zobaczymy, czy ceny będą rozsądne czy z sufitu (żeby nie użyć innego związku frazeologicznego) i czy będzie się w ogóle coś sprzedawało... A juz w ogóle mi się wierzyć nie chce w sprzedaż internetową... chyba, że na allegro...
Zastanawiam się tylko, jaki ktoś ma cel w tym, żeby takie pierdoły na forum wypisywać
Eileen82 jest offline  
Stary 2011-01-11, 08:34   #4326
bzeltynka
Rozeznanie

też jakos nie wierzę w te "oficjalne wiesci" - pozyjemy zobaczymy. Jakby była strona polska to byłoby fajnie, bo szybciej by mi szło czytanie o tym wszystkim - a potem zamówienie i tak mozna robic tam, gdzie taniej
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-01-11, 08:49   #4327
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Znajoma mojej znajomejchciała otworzyć Lush-a w Pl ale Oni stawiają takie warunki że mało kogo stać na nie.Słyszałam już pogłoski że faktycznie Lush chce wejść do Pl ale sam, żadna franczyzna.Z tego co wiem to już od dawna się nad tym zastanawiają.Zobaczymy-jak wejdę i kupię to uwierzę

Edytowane przez SzatAnka71
Czas edycji: 2011-01-11 o 08:50
SzatAnka71 jest offline  
Stary 2011-01-11, 11:48   #4328
bzeltynka
Rozeznanie

czy któras z Was miała odżywki Jungle i AC i mogłaby opisać różnicę między nimi?
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-01-11, 11:56   #4329
lori28
Przyczajenie

Cytat:
28, tak jak Damaris
no nie strasz mnie, nie strasz... gdyby to były normalne produkty to by wysłali raz jeszcze... a tak to lipa...ale bądźmy dobrej myśli, już dosyć zagubionych paczek w ostatnim okresie mam...

oby obyyyyy
ja tez zamawiałam 28 rano i dostałam paczke wczoraj, patrzyłam że wysłali 31 a w pl była 7 stycznia! czyli tydzień sobie podróżowała ... spokojnie dziewczyny na pewno paczki dotrą do Was na dniach

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

Cytat:
czy któras z Was miała odżywki Jungle i AC i mogłaby opisać różnicę między nimi?
ja z odżywek tylko próbowałam AC ale jestem ciekawa waszych opinii na temat własnie odżywek i szamponów lusha, mam ochotę coś nowego wypróbować, np cynthia stout czy coolaulin, używałyście tego?

lori28 jest offline  
Stary 2011-01-11, 12:16   #4330
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Różnic jest kilka. Pierwsza to forma - Jungle to kostka, AC to maź Jungle można jednak też zamienić w maź, sposób był podawany wcześniej. Druga to zapach - AC to głównie wanilia, Jungle to świeża trawa plus ja tam czuje tropikalne owoce. Zapachy oba dość długo utrzymują się na włosach. Obie bardzo dobrze odżywiają moje włosy, po Jungle jakby są lekko bardziej miękkie... U mnie nie obciążają.
Cytat:
Napisane przez lori28 Pokaż wiadomość
ja tez zamawiałam 28 rano i dostałam paczke wczoraj, patrzyłam że wysłali 31 a w pl była 7 stycznia! czyli tydzień sobie podróżowała ... spokojnie dziewczyny na pewno paczki dotrą do Was na dniach
Ja juz czekam na kuriera z trochę więcej niż lekkim niepokojem...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-01-11, 12:29   #4331
bzeltynka
Rozeznanie

dzięki za opis własnie zastanawiałam się, czy któraś z nich nie przypłąszczy mi za bardzo włosów ale widzę, ze jest nadzieja, że nie
duza jest ta kostka Jungle? po gramaturze jakos się srednio orientuję bo nie wiem, czy w ew. zamówieniu brac całą, czy pół
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-01-11, 12:45   #4332
kasiaj85
Moderator

Cytat:
dzięki za opis własnie zastanawiałam się, czy któraś z nich nie przypłąszczy mi za bardzo włosów ale widzę, ze jest nadzieja, że nie
duza jest ta kostka Jungle? po gramaturze jakos się srednio orientuję bo nie wiem, czy w ew. zamówieniu brac całą, czy pół
Nie ma sprawy

A co do wielkości - nie pomogę, ja swoją zamawiałam jeszcze jak były na 100g sprzedawane i jest diablo wydajna, ale nowej, mniejszej kulki nie miałam w ręku więc nie pomogę...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-01-11, 12:54   #4333
Maria221
Wtajemniczenie

Słuchajcie, Bethe jeszcze nie wpisała naszych wish - list do arkusza, stało się coś?
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2011-01-11, 12:56   #4334
Parsifal
Zadomowienie

też się nad tym zastanawiam

Odwyk od zakupów kosmetycznych!
Parsifal jest offline  
Stary 2011-01-11, 13:29   #4335
bzeltynka
Rozeznanie

Kasiaj, to Ty robiłas z niej mazidło, nie? ale nie kroiłas całej na raz do słoika tylko wystarczała na kilka porcji mazidła? Zastanawiam się, czy taki mini słoiczek po dziecięcych obiadach typu gerbet byłby dobry. Serio tak źle się rozprowadza jak jest w formie stałej, kostkowej?
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-01-11, 14:14   #4336
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
Słuchajcie, Bethe jeszcze nie wpisała naszych wish - list do arkusza, stało się coś?
Już jest trochę uzupełnionych, chyba jest w trakcie wypełniania
Eileen82 jest offline  
Stary 2011-01-11, 15:03   #4337
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Kasiaj, to Ty robiłas z niej mazidło, nie? ale nie kroiłas całej na raz do słoika tylko wystarczała na kilka porcji mazidła? Zastanawiam się, czy taki mini słoiczek po dziecięcych obiadach typu gerbet byłby dobry. Serio tak źle się rozprowadza jak jest w formie stałej, kostkowej?
Si, między innymi ja

wiesz co kostka była mniej więcej wielkości mydła w kostce 100g lushowego. I na oko podzieliłam na 8 części i każda z tych części pasuje idealnie do takiego małego słoiczka po jakiejś ostrej przyprawie - o mam foty już wrzucam. i porównanie wielkości pudełka ze 100g pudełkiem Calacas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060440.jpg (33,1 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1060437.jpg (32,9 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1080352.jpg (44,8 KB, 24 załadowań)

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-01-11, 15:23   #4338
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
też się nad tym zastanawiam
http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1287

A poza tym wg arkusza chyba jeszcze wszystkich wpłat nie dostała

-----------------------------------------------------------------------------------------
Coś dla fanek Glogga http://allegro.pl/lush-glogg-zel-o-z...408026704.html

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2011-01-11 o 15:31
natii4 jest offline  
Stary 2011-01-11, 17:35   #4339
7777777
Raczkowanie

GG do 7777777

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

[/COLOR][/COLOR]
ja z odżywek tylko próbowałam AC ale jestem ciekawa waszych opinii na temat własnie odżywek i szamponów lusha, mam ochotę coś nowego wypróbować, np cynthia stout czy coolaulin, używałyście tego?

[/QUOTE]

Cynthia Sylvia Stout jest fantastycznym szamponem oczyszcze rownie mocna jak seanik, wlosy sie pieknie ukladaja i bardzo ladnie blyszcza
Zapach jest jak dla mnie ladny choc osobiscie wole New czy tez Seanik.

Z kolekcji walentynkowej zel do mycia It's raining man pachnie identycznie jak HIWTK, boski zapach, swietnie nawizla
Stary 2011-01-11, 17:41   #4340
kasiaj85
Moderator

Dostałam moją pakę!!!
Uf.

Zacznę od pozytywów: dużo gratisów
Creme Anglaise, Bearded Lady, Mydełko z matrioszki to czerwone, Angel's Delight, mały 100g Glogg, kula Avobath i Honeybee, Eggsnog.

Wszystko fajnie opakowane, paczki w paczce, ogólnie osobno były gratisy i osobno reszta

Niestety, moje przypuszczenia się potwierdziły, ściągnięto mi z konta o 5,5 funta mniej niż wartość zamówienia... Nie doszło mi Buche (((( szkoda że nie napisali, że nie ma bo bym poprosiła o Angels on Bare Skin.... Planuję kolejne zakupy dopiero pod koniec lutego i kurde nie wiem czy mi czyścików wystarczy...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-01-11, 18:34   #4341
Laurelindorenan
Rozeznanie

Witam, melduje się nowa Lushomaniaczka Ambitnie postaram się przeczytać cały wątek (albo chociaż ile się uda), by się dowiedzieć, co warto, a czego nie warto.

Jak na razie, z tego, co miałam okazję przetestować (w tym większość próbek) moje hity to:
- szampony Karma Komba i Seanik - nie sądziłam, że coś takiego może wytworzyć tyle piany i tak dobrze oczyszczać włosy Bardzo podoba mi się zapach Karma Komby i jeśli perfumy Karma mają podobny zapach, to już mam na nie chęć Jedyny problem - oba plączą włosy, bez odżywki ani rusz.
- American Cream - zapach Poza tym jest to jedna z niewielu odżywek, po których moje włosy nie sprawiają wrażenia jakby ... pokrytych jakąś warstewką czegoś, trudno mi to określić; w każdym razie efekt idealnego domycia w/w stałymi szamponami pozostaje, a włosy się dobrze rozczesują i nie są obciązone
- Herbalism - zapach taki sobie, ale bardzo służy mojej dość problematycznej skórze.

Natomiast jakoś nie podszedł mi Lemslip - dla mnie zwykłe mydło jak wiele innych dużo tańszych. No i jestem w tej mniejszości, która nie lubi zapachu Godivy - pamiętam, że ktoś w tym wątku miał skojarzenia, hm, fizjologiczne Niestety, mnie też to przyszło na myśl Poza tym miał to być szampon 2 w 1, a tej odżywki to w nim chyba ze świecą szukać
Laurelindorenan jest offline  
Stary 2011-01-11, 19:35   #4342
martysek
Zadomowienie

Dołączam
Na razie przestestowałam Seanika, New Bar, AC i Jungle.
Szampony w kostce strasznie zaskoczyły mnie tym, że tak mocno się pienią, a piana jest taka kremowo-sliska.
Najbardziej polubiłam Seanika - jego zapach i to, co robi z moimi włosami - oczyszcza i sprawia, że są lekkie i błyszczące, chociaż bez odżywki ani rusz.
New Bar wydaje mi się, że minimalnie obciąża włosy i zbyt mocno dla mnie pachnie, a po ciązy mam przewrażliwiony węch.
AC poszła w świat, bo poza zapachem nie robiła z włosami zupełnie nic.
Jungle rozrobiłam na krem i uważam, że jest po prostu dobra. Zapach moim zdaniem jest "męski", ale bardzo przyjemny. Nie nawilża jakoś spektakularnie, nie obciąża, ale przy dłuższych włosach i tak jest problem z rozczesaniem.
martysek jest offline  
Stary 2011-01-11, 20:41   #4343
lori28
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez 7777777 Pokaż wiadomość
---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cynthia Sylvia Stout jest fantastycznym szamponem oczyszcze rownie mocna jak seanik, wlosy sie pieknie ukladaja i bardzo ladnie blyszcza
Zapach jest jak dla mnie ladny choc osobiscie wole New czy tez Seanik.

Z kolekcji walentynkowej zel do mycia It's raining man pachnie identycznie jak HIWTK, boski zapach, swietnie nawizla
o kurcze strasznie mnie korci sylvia, seanik oraz oczywiście it's raining men, no cóz chyba trzeba będzie zamówić sporą butle, nie wiadomo jak długo będa go mieli na stanie
lori28 jest offline  
Stary 2011-01-11, 21:02   #4344
Damaris_
Zadomowienie

Cytat:
Dostałam moją pakę!!!
Uf.

Zacznę od pozytywów: dużo gratisów
Creme Anglaise, Bearded Lady, Mydełko z matrioszki to czerwone, Angel's Delight, mały 100g Glogg, kula Avobath i Honeybee, Eggsnog.

Wszystko fajnie opakowane, paczki w paczce, ogólnie osobno były gratisy i osobno reszta

Niestety, moje przypuszczenia się potwierdziły, ściągnięto mi z konta o 5,5 funta mniej niż wartość zamówienia... Nie doszło mi Buche (((( szkoda że nie napisali, że nie ma bo bym poprosiła o Angels on Bare Skin.... Planuję kolejne zakupy dopiero pod koniec lutego i kurde nie wiem czy mi czyścików wystarczy...
Dostałam podobne gratisy, tylko zieloną część matrioszki. Eggsnog pachnie dziwnie, hehe.
I dostałam Buche jakimś cudem, wyprodukowane 23/12, z taka dziwną nalepką, nie jak ta okrągła z twarzą. No i na mojej fakturze był podkreślony, więc chyba też mieli z nim kłopot. :< Rzeczywiście głupio, że nie kontaktują się z klientem w takich wypadkach.
Stary 2011-01-11, 21:41   #4345
bzeltynka
Rozeznanie

czy snowglobe i i żel snow fairy faktycznie mozna jeszcze kupic? wyswietlają mi się na stronie tak, jakby było mozna
http://www.lush.co.uk/products/showe...fairy_240.html
http://www.lush.co.uk/products/bath/...lobe_1557.html
a myślałam, ze to tez tylko na swięta?
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-01-11, 21:41   #4346
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Damaris_ Pokaż wiadomość
Dostałam podobne gratisy, tylko zieloną część matrioszki. Eggsnog pachnie dziwnie, hehe.
I dostałam Buche jakimś cudem, wyprodukowane 23/12, z taka dziwną nalepką, nie jak ta okrągła z twarzą. No i na mojej fakturze był podkreślony, więc chyba też mieli z nim kłopot. :< Rzeczywiście głupio, że nie kontaktują się z klientem w takich wypadkach.
Oooo fajnie masz zazdraszczam Buche

Eggsnog jednak ma coś cytrusowego, wiedziałam

Widziałyście resztki świątecznej kolekcji??? Snow Fairy, Sugar Plum Fairy, Snow Globe... można jeszcze upolować... Fajnie że jak klikałam to żelu SF już nie było

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-01-11, 22:40   #4347
kajutka
Raczkowanie

Witam wszystkie Lushomaniaczki !!
Od niedawna interesuja mnie kosmetyki z firmy Lush, ale jeszcze nie mialam okazji nic wyprobowac. Na dniach zamierzam zrobic zamowienie i wyprobowac kilka produktow. Mam do Was kilka pytań:
1. Czy jak zamowie Angels On Bare Skin czy Aqua Marine to przyjda do mnie od razu w pudeleczkach Lushowych tych czarnych??
2. Jakie kosmetyki polecacie do wyprobowania dla poczatkujacej??
3. Jak przebiega zbiorowe zamowienie??

Poniewaz te kosmetyki nie sa tanie dlatego chcialabym sie najpierw wszystkiego dowiedziec przed zlozeniem zamowienia
kajutka jest offline  
Stary 2011-01-11, 22:55   #4348
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
Napisane przez kajutka Pokaż wiadomość
1. Czy jak zamowie Angels On Bare Skin czy Aqua Marine to przyjda do mnie od razu w pudeleczkach Lushowych tych czarnych??
Tak, te kosmetyki przychodzą w czarnych pudełeczkach
Cytat:
Napisane przez kajutka Pokaż wiadomość
3. Jak przebiega zbiorowe zamowienie??
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=363834
Eileen82 jest offline  
Stary 2011-01-12, 09:13   #4349
bzeltynka
Rozeznanie

Nie wiecie, czy ktoś będzie niedługo robił zamówienie? Bo pewnie znajdzie się sporo osób chętnych na te świąteczne resztki, skoro jeszcze są
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-01-12, 09:24   #4350
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
Nie wiecie, czy ktoś będzie niedługo robił zamówienie? Bo pewnie znajdzie się sporo osób chętnych na te świąteczne resztki, skoro jeszcze są
Sama nie wiem, czy to jest czy nie. Bo jak w świątecznej kolekcji klikniesz na "showe me everything" to wyskakuje tylko sugar plum fairy i snow globe.. Dziwne.
Eileen82 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości