produkty Lush - Strona 156 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-01-28, 21:27   #4651
martysek
Zadomowienie

Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez bajeczka000 Pokaż wiadomość
Snow Globe pachnie mi tymi cukierkami 'lodowymi'. Strasznie fajnie czuć to mydełko w łazience
Aj, jak ja nieznoszę zapachu i smaku tych cukierków!

Czytałam, że Buche de Noel było super. Wtedy jeszcze nie wiedziałam, czym jest LUSH

Ondyna, kusi mnie Godiva, ale opinie są skrajne.

Edytowane przez martysek
Czas edycji: 2011-01-28 o 21:29
martysek jest offline  
Stary 2011-01-28, 22:11   #4652
bzeltynka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość

bzeltynko, Squeaky fajny?
właściwie squeaky kupiłam głownie dla męża, ale czasem mu podbieram dobrze oczyszcza włosy, całkiem fajnie pachnie - moje włosy trochę się po nim elektryzują, ale to nie problem

Cytat:
Napisane przez Ondyna Pokaż wiadomość
Mam dużą próbkę Karma Komby, wypróbowałam ją dwa czy trzy razy, ubytku nie widać Widać za to, że moje włosy jej nie lubią. Podrzucę ci ją przy okazji, jeśli masz ochotę.

Nie przypominam sobie, kiedy kąpałam się i myłam włosy z taką przyjemnością.
dzięki, przetestuję z dziką rozkoszą karma korci mnie głównie ze względu na zapach, bo wszyscy go bardzo chwalą
a co do przyjemności z mycia to nie ma porównania - wcześniej nie lubiłam myć włosów, wkurzały mnie przewracające się butelki, wyślizgujące się z rąk, wpadające z hukiem do wanny itd. A teraz traktuję to jako super zabawę, te kostki nie przestają mnie śmieszyć
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-01-28, 23:04   #4653
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Cieszy mnie to, że kiedyś mycie włosóww to było zło konieczne, teraz każdego wieczora cieszę się na ranek kiedy będę mogła użyć jednej z tych ślicznych, aromaterapeutycznych kostek
mam dokładnie to samo! i chodzę i wszystkim opowiadam o superowych szamponach w kostce i o tym, że nie wypadają mi włosy!
kiedy przyszedł do mnie pierwszy lush, pierwsze mydełka, szampony, po pierwszych użyciach nie myślałam, że tak będzie. że tak polubię lusha. myślałam sobie, że to tylko takie tam bajery kosmetyki jedno dwa zamówienia, a teraz wiem, że zostanę wierna lushowym szamponom, bo mimo, że z początku nie widziałam róznicy między nimi, a między drogeryjnymi, to teraz mam wrażenie, że jakbym użyła takiego zwykłego, to bym ją poczuła. no i ta frajda używania kostki
a lushowe mydła są fajne w tym względzie, że nie muszę się po nich balsamować, skóra jest taka gładka, lubię je, mimo, że słabo się pienią.
no i czyścidełka do twarzy, przyjemna sprawa. jeszcze nie wiem, czy niezbędna...

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
ja też myję włosy wieczorem i zawsze mam frajdę przy wybieraniu kostki - na razie mam squeaky, jumping i new, a chciałabym jeszcze karmę i seanik
mam new, którego używam i seanik z 1ego zamówienia, oraz karmę i jumpinga z 2ego
squeaky dla mamy chciałam, bo ma problemy łupieżowopodobne
mam ochote uzywac wszystkim na raz, na przemian, ale... gdzie to trzymać?

Cytat:
Nie przypominam sobie, kiedy kąpałam się i myłam włosy z taką przyjemnością. Łazienka jest przesycona zapachami, zresztą wszędzie wyłapuję trop luszaków Tylko New został brutalnie zamknięty na cztery spusty, bo jest w stanie zdominować każdą konkurencję
Śmieszy mnie to, że ostatnio regularnie wszyscy mnie obwąchują. Zaczynając od męża i syna, a kończąc na brafitterce, redaktorce w wydawnictwie i pani, której grzecznościowo przekazywałam paczkę od przyjaciółki.
Ogólne "Ooo, czym tak pachnie?" Ciekawe, że nie jest to kwestia jakiegoś konkretnego zapachu, bo podobne reakcje wywołał Creme Anglaise, Grass, Mange Too i Honey I Washed the Kids. Wszystkim natychmiast kojarzyły się z "jakimś zapachem z dzieciństwa" i "czymś radosnym"
Mnie też!
mi też pachnie tak... przyjemnie. łazienka jest przesiąknięta lushem, dokładnie jak mówisz

Edytowane przez blue_apple
Czas edycji: 2011-01-28 o 23:11
blue_apple jest offline  
Stary 2011-01-29, 00:12   #4654
Ondyna
Raczkowanie

Lokalizacja: Zakon Sióstr Przytulanek pod wezwaniem Matki Boskiej Rękodzielnej

Cytat:
Ondyna, kusi mnie Godiva, ale opinie są skrajne.
martysek, wypróbować zawsze warto Tym bardziej, że z próbkami szamponów przy zakupach problemów nie ma, chętnie je rozdają.
Teoretycznie Godiva powinna straszliwie przetłuszczać i obciążać mi włosy. A najwyraźniej bardzo im odpowiada. Loteria
Za to American Cream wrażenia na mnie nie zrobił, wcale nie spisał się lepiej niż jakiś Pantene Pro-V, a dla wielu dziewczyn to nieomal Świety Graal. Zapach też mnie nie ruszył. Może i lepiej dla mojej kredytówki
Ondyna jest offline  
Stary 2011-01-29, 09:09   #4655
lele
Zakorzenienie

Cytat:
Mam dużą próbkę Karma Komby, wypróbowałam ją dwa czy trzy razy, ubytku nie widać Widać za to, że moje włosy jej nie lubią. Podrzucę ci ją przy okazji, jeśli masz ochotę.
Za to Godivę muszę koniecznie kupić całą, bo przetestowałam ją trzeci raz i włosy po niej wyglądają jak w reklamie - leżą gładko i błyszczą intensywnie.
ja też Godivę lubię, własnie włosy są błyszczące i nie stoją w każdą stronę, ale ja muszę je obciażać, bo mam ich masę i już przy ścinaniu fryzjerka mi musi schodzić z objętości. Bardzo też sobię chwalę trichomanię, ona tak nie przygładza, ale włosy bo niej też są abrdzo fajne- takie gładkie

Cytat:
Napisane przez martysek;24692582
[B
Ondyna[/B], kusi mnie Godiva, ale opinie są skrajne.
spróbować zawsze warto, jeżeli chcesz to ja mam 1/4 na wymiance- chętnie wymienię na inny szampon

godiva ma cudowny zapach. Shimmy Shimmy mam przy toaletce zawinięty w papierowy ręcznik, bo on gubi brokat- codziennie rano delektuję się jego zapachem, bo pachnie intensywnie, ale bardzo ładnie, szkoda tylko że ma ten brokat, bo użyłam dwa razy ale nie mam gdzie się maziać takim brokatem.
porridge bardzo ładnie pachnie- ubrania przechodzą tym zapachem dość mocno
snow fairy trzyma się długo na skórze, gdy umyję się nim rano cały dzień czuję ten zapach, a zapach w łazience trwa przez kilka godzin, niestety grass pachnie tylko przy myciu
Jednakże w mojej łazience dominuje zapach snow globe- żaden odświażacz powietrza nie był aż tak mocny
A wiccy magic muscle "rozgrzało" mi kiedyś koszulkę na siłownie, cała przeszła jej zapachem ( a kostkę trzymam w papierowym opakowaniu), że gdy ją ubrałam na siłowni miałam efekt wysmarowania się kostką
lele jest offline  
Stary 2011-01-29, 09:32   #4656
Yasinisi
Zakorzenienie

Dziewczyny orientujecie się może jak szampony w kostkach Lush (chodzi mi głównie o New i Trichomanię) radzą sobie ze zmywaniem olei ?

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!
Yasinisi jest offline  
Stary 2011-01-29, 09:47   #4657
bzeltynka
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość

mam new, którego używam i seanik z 1ego zamówienia, oraz karmę i jumpinga z 2ego
squeaky dla mamy chciałam, bo ma problemy łupieżowopodobne
mam ochote uzywac wszystkim na raz, na przemian, ale... gdzie to trzymać?
z trzymaniem tego nie ma problemu kupiłam taką mydelniczkę http://allegro.pl/mydelniczka-prosto...424124129.html - mieszczą mi się na niej trzy szampony postawione pionowo, odżywka Jungle i jeszcze zostalo miejsce stoi to sobie na brzegu wanny daleko od kranu i prysznica, więc nic się nie moczy ani nie rozpuszcza i szampony na niej bardzo szybko wysychają po myciu
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-01-29, 11:03   #4658
Yasinisi
Zakorzenienie

A ja dziś rano po raz pierwszy w życiu użyłam do włosów szamponu w kostce
Dostałam z wymianki ćwiartkę Godivy i muszę się z Wami podzielić wrażeniami

Otóż myślałam, że kostka trudno będzie się pienić a taki malutki kawałek to pewnie starczy mi raptem na kilka myć.. W jakim wielkim byłam błędzie.. Lekkie potarcie o włosy i już piękna piana.. Do tego nieziemski zapach
Co do plątania włosów to trudno mi się wypowiedzieć.. Fakt, że miałam spore problemy z rozczesaniem włosów ale to raczej dlatego, że nie nałożyłam żadnej odżywki "poślizgowej" (a dodam, że moje włosy są mega podatne na plątanie więc odżywkę stosuję ZAWSZE i nawet po niej mam z rozczesaniem problem) Chciałam jednak zobaczyć jakie będą moje włosy po samym szamponie więc nie nakładałam nic poza Godivą..
Pierwsze wrażenie super.. Włosy są lśniące (choć to w dużej mierze zasługa regularnego olejowania), lekko podniesione u nasady, sypkie, dobrze się ułożyły..
Zobaczymy jak długo pozostaną świeże..

Teraz tylko z niecierpliwością czekam na ponowne uruchomienie strony Lush żeby aljaka mogła złożyć zamówienie..
W planach mam Trichomanię (kocham kokos), New i AoBS (po użyciu próbki zakochałam się w tym czyściku )
I wiem, że to na pewno nie będzie moje ostatnie zamówienie.. Jeszcze tyyyyle rzeczy sie do mnie uśmiecha na ich stronach

Yasinisi jest offline  
Stary 2011-01-29, 11:29   #4659
dorotie85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
Dziewczyny orientujecie się może jak szampony w kostkach Lush (chodzi mi głównie o New i Trichomanię) radzą sobie ze zmywaniem olei ?
Zdecydowanie New. Trichomania nie ma w sobie sls, więc raczej nic takiego Ci nie zmyje Ale Trichomanii z tego co pamiętam na stronie już nie ma
dorotie85 jest offline  
Stary 2011-01-29, 11:31   #4660
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Zdecydowanie New. Trichomania nie ma w sobie sls, więc raczej nic takiego Ci nie zmyje Ale Trichomanii z tego co pamiętam na stronie już nie ma

Jak to nie ma?? Proszę nie załamuj mnie
Na stronie amerykańskiego Lusha jest więc uznałam, że nadal ją produkują..

Yasinisi jest offline  
Stary 2011-01-29, 12:18   #4661
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
z trzymaniem tego nie ma problemu kupiłam taką mydelniczkę http://allegro.pl/mydelniczka-prosto...424124129.html - mieszczą mi się na niej trzy szampony postawione pionowo, odżywka Jungle i jeszcze zostalo miejsce stoi to sobie na brzegu wanny daleko od kranu i prysznica, więc nic się nie moczy ani nie rozpuszcza i szampony na niej bardzo szybko wysychają po myciu
a gdy kostka już się znacznie zmniejszy, to nie wypada przez te dziurki ?
bo mam w domu podobną nieużywaną mydelniczkę.

aczkolwiek tak czy siak, zastanawiam się, czy jest sens używać kilka szamponów na raz. new pomógł mi na wypadanie faktycznie, ale używałam tylko jego i efekt zauważyłam po jakichś 3-4 tyg. codziennego stosowania. myślę, że te szampony zaczynają prawdziwie działac z czasem a przy uzywaniu na zmianę nie wiem jak by było, czy pokazałyby na co je stać.
blue_apple jest offline  
Stary 2011-01-29, 13:00   #4662
lele
Zakorzenienie

Cytat:
trichomanię sprawdzę, od czasu gdy ją stosuję odstawiłam oleje.. bo jakoś tak nie mam potrzeby ( ale i włosy mam teraz krótkie), ale jak sprawdzę to obiecuję, że dam znać
lele jest offline  
Stary 2011-01-29, 13:22   #4663
Ondyna
Raczkowanie

blue_apple, trzeba będzie zaczekać z wnioskami, aż kostki mocno się zmniejszą, a przy takiej wydajności trochę czasu minie. Zresztą, zawsze można je przecież przełożyć w poprzek, wtedy nie powinny wypadać
Ja nie mogę trzymać szamponów na wannie, mam dwóch maniakalnych chlapaczy w domu - po każdym myciu rąk czy zębów robią z łazienki basen dla fok. Wszystko zalane na równo, brakuje tylko ponadgryzanych śledzi pod wanną
Tylko galaretki i żele w pojemnikach są w stanie przeżyć potop.

Kończy mi się próbka Shangri-La. Jest dobry i wydajny, ale jednak bardzo drogi. Chyba odpuszczę Trzeba się będzie przyjrzeć innym kremom.

Kąpałam się wczoraj z żabą Kolor wody obłędnie wiosenny, zapach też. Na koniec wypluła mi karteczkę z wizerunkiem księcia o kosmicznym imieniu
Ondyna jest offline  
Stary 2011-01-29, 13:40   #4664
bzeltynka
Rozeznanie

Cytat:
a gdy kostka już się znacznie zmniejszy, to nie wypada przez te dziurki ?
bo mam w domu podobną nieużywaną mydelniczkę.
myślę, że nie wypadnie bo to zalezy od sopsobu ustawiania - a gdyby jednak wypadała to zawsze mozna mydelniczkę udoskonalic np. opleść dodatkowo dno takims nierdzewnym drucikiem, albo dodać cienką siateczkę z czegoś

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

Cytat:

Kończy mi się próbka Shangri-La. Jest dobry i wydajny, ale jednak bardzo drogi. Chyba odpuszczę Trzeba się będzie przyjrzeć innym kremom.
on jest do twarzy? a może spróbuj dream cream? niektóre dziewczyny stosowały go tez do twarzy i chwaliły

Edytowane przez bzeltynka
Czas edycji: 2011-01-29 o 13:37
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-01-29, 13:46   #4665
Yasinisi
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
trichomanię sprawdzę, od czasu gdy ją stosuję odstawiłam oleje.. bo jakoś tak nie mam potrzeby ( ale i włosy mam teraz krótkie), ale jak sprawdzę to obiecuję, że dam znać
Będę wdzięczna..
Jestem w gorącej wodzie kąpana i już miałam kliknąć na Allegro Trichomanię i New, ale może jeszcze ciut się wstrzymam..
Zamówienie Aljaki zawieszone do czasu ruszenia stronki więc troszkę czasu jest..

Yasinisi jest offline  
Stary 2011-01-29, 13:56   #4666
Ondyna
Raczkowanie

Cytat:
---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:35 ----------

[/COLOR]
on jest do twarzy? a może spróbuj dream cream? niektóre dziewczyny stosowały go tez do twarzy i chwaliły
Mam Dream Cream, lubię jego konsystencję i zapach. Używam do rąk i ciała, próbowałam też posmarować nim twarz, ale wydał mi się za lekki. Może jeszcze spróbuję na jakieś serum?
Szukałabym czegoś bardziej odżywczego. Może Celestial albo Skin Drink? Czy ktoś ich używał i może się podzielić uwagami?
Ondyna jest offline  
Stary 2011-01-29, 14:29   #4667
Maria221
Wtajemniczenie

Muszę powiedzieć, że kostka do masażu Tuca Tuca jest wspaniała. Świetnie natłuszcza, odżywia i pachnie pięknie, tak kwiatowo. Posmarowałam się nią wczoraj wieczorem, a dzisiaj rano zapach dalej się utrzymywał
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2011-01-29, 16:22   #4668
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
blue_apple, trzeba będzie zaczekać z wnioskami, aż kostki mocno się zmniejszą, a przy takiej wydajności trochę czasu minie. Zresztą, zawsze można je przecież przełożyć w poprzek, wtedy nie powinny wypadać
Ja nie mogę trzymać szamponów na wannie, mam dwóch maniakalnych chlapaczy w domu - po każdym myciu rąk czy zębów robią z łazienki basen dla fok. Wszystko zalane na równo, brakuje tylko ponadgryzanych śledzi pod wanną
Tylko galaretki i żele w pojemnikach są w stanie przeżyć potop.

Kąpałam się wczoraj z żabą Kolor wody obłędnie wiosenny, zapach też. Na koniec wypluła mi karteczkę z wizerunkiem księcia o kosmicznym imieniu
tylko niefajnie by było jakby się skleiły ze sobą bo na stałe jedną kostkę trzymam w wieczku od shampoo tin lushowego.
w pudełeczku mogłabym trzymac druga kostkę, ale jak się weźmie i przyklei, to trudno wyjąć, bo cała jest jakby schowana w tym pudełeczku, a w wieczku nie

i przy okazji mam pytanie, czy też macie taki problem z otworzeniem pudełeczek

oo, hah, ale super

mi szkoda użyć grzybka
blue_apple jest offline  
Stary 2011-01-29, 18:48   #4669
Ondyna
Raczkowanie

Cytat:
i przy okazji mam pytanie, czy też macie taki problem z otworzeniem pudełeczek
raczej nie. Chodzi Ci o te puszeczki od szamponów? Mam dwie i otwierają się bez problemów.
Czasem problemy miewam z czarnymi pudełkami na próbki, niektóre na początku stawiały tak silny opór, że nie wiedziałam co pierwsze się podda, plastik czy paznokcie
Ondyna jest offline  
Stary 2011-01-29, 20:27   #4670
Yasinisi
Zakorzenienie

Dziewczyny czy zdarzył się którejś z Was jakiś "wysyp" po Fresh Farmacy??
Dostałam to mydełko wczoraj, użyłam 2 razy a dziś wieczorem zauważyłam kilka krostek
Nie jestem pewna czy to przez FF bo moja skóra ma skłonności do różnych niespodzianek, ale wolałam się upewnić..

Yasinisi jest offline  
Stary 2011-01-29, 21:02   #4671
bzeltynka
Rozeznanie

Cytat:
tylko niefajnie by było jakby się skleiły ze sobą
ze dwa razy mi się skleiły jak krzywo postawiłam, ale udało się je rozdzielić bez najmniejszego problemu
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-01-29, 21:04   #4672
martysek
Zadomowienie

Cytat:
martysek, wypróbować zawsze warto Tym bardziej, że z próbkami szamponów przy zakupach problemów nie ma, chętnie je rozdają.
Teoretycznie Godiva powinna straszliwie przetłuszczać i obciążać mi włosy. A najwyraźniej bardzo im odpowiada. Loteria
Za to American Cream wrażenia na mnie nie zrobił, wcale nie spisał się lepiej niż jakiś Pantene Pro-V, a dla wielu dziewczyn to nieomal Świety Graal. Zapach też mnie nie ruszył. Może i lepiej dla mojej kredytówki
Ondyna, pisałam do zamówienia u Aljaki prośbę o próbkę Godivy. Zobaczymy, czy się uda
AC też mnie nie powaliło na kolana - zapach taniej świeczki waniliowej, działanie żadne - nie zmiękczył, nie nawilżył, nie ułatwił rozczesania.

lele, dziękuję za propozycję, ale wszystkich kostek, które mam już minimum raz użyłam :/
Mam wrażenie, że po Karma Kombie elektryzują mi się włosy ;( A tak podobał mi się jej zapach!

blue_apple, też mi się wydaje, że lepiej dać szansę jednemu szamponowi przez parę tygodni i używać tej samej odżywki, bo tylko wtedy przkonamy się, co na dłuższą metę nam się podoba i działa tak, jakbyśmy chciały.
martysek jest offline  
Stary 2011-01-29, 22:13   #4673
lele
Zakorzenienie

Martysek, a bywasz w Toruniu?
lele jest offline  
Stary 2011-01-29, 23:02   #4674
martysek
Zadomowienie

Lele, kiedyś bywałam na spacer, zakupy. Teraz mam trochę mniej czasu, a raczej możliwości, bo niedawno urodziłam córeczkę

A czemu pytasz?
martysek jest offline  
Stary 2011-01-29, 23:43   #4675
lele
Zakorzenienie

bo ja obecnie studiuję w Toruniu, więc zawsze byłaby możliwość spotkania się i przekazania próbki na kilka małych użyć. ja w Bydgoszczy czasem bywam, ale to raz na kilka miesięcy w sumie. gratuluję córki!
lele jest offline  
Stary 2011-01-30, 11:38   #4676
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
raczej nie. Chodzi Ci o te puszeczki od szamponów? Mam dwie i otwierają się bez problemów.
Czasem problemy miewam z czarnymi pudełkami na próbki, niektóre na początku stawiały tak silny opór, że nie wiedziałam co pierwsze się podda, plastik czy paznokcie
tak dokładnie o te, ja mam ze swoją duży problem naprawdę bardzo trudno ją otworzyć
blue_apple jest offline  
Stary 2011-01-30, 12:44   #4677
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Dziewczyny czy zdarzył się którejś z Was jakiś "wysyp" po Fresh Farmacy??
Dostałam to mydełko wczoraj, użyłam 2 razy a dziś wieczorem zauważyłam kilka krostek
Nie jestem pewna czy to przez FF bo moja skóra ma skłonności do różnych niespodzianek, ale wolałam się upewnić..
poużywaj jeszcze trochę, to może być po prostu odruch że skóra pozbywa się zanieczyszczeń, tak jak po tonikach Clinique... gdyby Cię zapchało to kurczę pech..

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-01-30, 13:14   #4678
Ondyna
Raczkowanie

Cytat:
tak dokładnie o te, ja mam ze swoją duży problem naprawdę bardzo trudno ją otworzyć
Widocznie trafiła Ci się jakaś wyjątkowo oporna. A gdyby tak potraktować krawędź wazeliną?

Tuca Tuca jest świetna, ale zapach ma dla mnie trochę za mocny. Jaśminowy killer na miarę Aliena Wczoraj, zgodnie z radą jednej z recenzentek na stronie Lusha, odkroiłam od kostki mały plasterek, tak z o,5 cm, i wrzuciłam do wanny. Efekt świetny - skóra nawilżona i lekko natłuszczona, balsam niepotrzebny i jaśmin trochę spokorniał
Ondyna jest offline  
Stary 2011-01-30, 14:27   #4679
bzeltynka
Rozeznanie

a tych kostek do masażu używacie tylko do masażu, czy może zamiast balsamu po kąpieli? pytam, bo moja mama ma each peach i twierdzi, że jak się nią smaruje po kąpieli to bardzo powoli się rozpuszcza - i nie wie, czy to kwestia samej kostki czy tego, że była przyzwyczajona do balsamów w butelkach
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-01-30, 14:33   #4680
kasiaj85
Moderator

Cytat:
a tych kostek do masażu używacie tylko do masażu, czy może zamiast balsamu po kąpieli? pytam, bo moja mama ma each peach i twierdzi, że jak się nią smaruje po kąpieli to bardzo powoli się rozpuszcza - i nie wie, czy to kwestia samej kostki czy tego, że była przyzwyczajona do balsamów w butelkach
żeby użyć ich zamiast balsamu one są troszkę za tłuste... dla mnie byłyby za klejące, natomiast jako natłuszczacz do masażu są super bo nadają poślizg
to nie są typowe nawilżające zamienniki balsamów moim zdaniem )

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości