produkty Lush - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2011-02-10, 23:55   #4831
blue_apple
Zakorzenienie

Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Bethie Pokaż wiadomość
Buffy jest właśnie bardziej nawilżająco-natłuszczające od Aqua Mirabilis, plus podobny delikatny peeling
moim zdaniem Buffy to najlepszy Body Butter z Lusha i jak dla mnie nr 1 w walce z cellulitem

a w ogóle nie brałam pow uwagę lushowych butterów
blue_apple jest offline  
Stary 2011-02-10, 23:57   #4832
Yasinisi
Zakorzenienie

Bethie, po twoim opisie jeszcze bardziej nie mogę się jej doczekać
Poważnie pomaga w walce z cellulitem?? To by było super..

simone2010, oj tam zaraz ile kostek capnęłyśmy.. Tylko 2 były

blue_apple, ja też nie brałam.. Generalnie wstyd się przyznać ale ostatnio dbam głównie o włosy i twarz a "resztę" trochę zaniedbałam

NIE PRZESYŁAM TŁUMACZEŃ KSIĄŻEK!!!

Edytowane przez Yasinisi
Czas edycji: 2011-02-10 o 23:59
Yasinisi jest offline  
Stary 2011-02-11, 00:27   #4833
Eileen82
Zadomowienie

GG do Eileen82

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
No, trzeba spróbować czegoś nowego Mam jeszcze prawie 3/4 kostki Aqua Mirabilis, ale tak śrdnio mi podchodzi... Może Buffy będzie bardziej nawilżająco-natłuszczające, bo takiego czegoś właśnie szukam
Ja bardzo lubię Aqua Mirabilis, bo skóra jest po nim wyjątkowo gładka, ale fakt faktem - poziom natłuszczenia Buffy ma zdecydowanie większy (AM praktycznie wcale nie natłuszcza..). Aż byłam zdziwiona przy pierwszym użyciu. Szkoda tylko, że oba te masełka są stosunkowo mało wydajne.
Eileen82 jest offline  
Stary 2011-02-11, 01:13   #4834
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Yasinisi Pokaż wiadomość
blue_apple, ja też nie brałam.. Generalnie wstyd się przyznać ale ostatnio dbam głównie o włosy i twarz a "resztę" trochę zaniedbałam
teraz z lushem możesz zadbać o resztę ciała
ja nie brałam pod uwagę, bo nie lubię maseł do ciała
przede wszystkim dlatego, że:

Cytat:
Napisane przez Eileen82 Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię Aqua Mirabilis, bo skóra jest po nim wyjątkowo gładka, ale fakt faktem - poziom natłuszczenia Buffy ma zdecydowanie większy (AM praktycznie wcale nie natłuszcza..). Aż byłam zdziwiona przy pierwszym użyciu. Szkoda tylko, że oba te masełka są stosunkowo mało wydajne.
nie lubię tego uczucia tłustości
chociaż może tego Buffy używałabym do masażu bańkami chińskimi ?
blue_apple jest offline  
Stary 2011-02-11, 07:37   #4835
Bethie
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość

a w ogóle nie brałam pow uwagę lushowych butterów

Cytat:
Bethie, po twoim opisie jeszcze bardziej nie mogę się jej doczekać
Poważnie pomaga w walce z cellulitem?? To by było super..
u mnie pomaga
w ogóle od momentu odkąd zaczęłam używać Lusha, bardzo się poprawił wygląd mojej skóry
Bethie jest offline  
Stary 2011-02-11, 08:04   #4836
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
teraz z lushem możesz zadbać o resztę ciała
ja nie brałam pod uwagę, bo nie lubię maseł do ciała
przede wszystkim dlatego, że:

nie lubię tego uczucia tłustości
chociaż może tego Buffy używałabym do masażu bańkami chińskimi ?
Może być za mało tłustyoliwka lepsza
Stary 2011-02-11, 08:16   #4837
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Nie pytałam się, ale może kupuje na e-bay`u? Oglądałam ofertę produktów Lush na e-bay`u brytyjskim. Ludzie sprzedają np. Snow Fairy po 0,99 funta, bo im się zapach nie podoba, a żel był w jakimś zestawie. Nieraz nawet kilka produktów naraz można tak kupić. Sama widziałam ofertę Aqua Mirrabils, Christmas Eve za b. niską cenę, babka sprzedawała, bo dostała sporo tego na Święta i nie jest w stanie zużyć.
Możliwe,że nie zauważyłaś,że większość tych niskich cen to ceny startowe licytacji.Dochodzą zazwyczaj do bardzo wysokich albo takich które już korzystną okazją nie są tuż przed samym końcem,a poza tym koszty wysyłki ubezpieczonej do Polski są bardzo wysokie. Ja np. kupując Lush przez e-baya za 3 przedmioty płaciłam ok. 9-10 funtów za samą wysyłkę,a waga produktów oscylowała w granicach 250-300 g

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

Edytowane przez natii4
Czas edycji: 2011-02-11 o 08:37
natii4 jest offline  
Stary 2011-02-11, 09:16   #4838
PoKaPoKa
Zadomowienie

Hej dziewczyny mam problem,
od 3 miesięcy używam szamponu lush new bar, na początku używałam seanik ale jakby obciążał mi włosy, do tej pory było ok, ale od jakiegoś tygodnia zaczeła mnie swędzieć skóra głowy i pojawił się lekki łupież, włosy myję co 2gi dzień myślałam że może przejdzie ale dalej nic, odżywek nie kładę na skórę głowy, czy to może być ten problem? Czy może wysuszył mi skórę głowy? To swędzenie jest najgorsze, już nie wiem co robić ;(
Wczoraj wcierałam coś na skórę głowy i chyba mniej swędzi, łupieżu nie ma, już sama nie wiem co by mi pomogło, a szampon bardzo tylko moja skóra głowy cierpi

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline  
Stary 2011-02-11, 11:02   #4839
Maria221
Wtajemniczenie

Rzeczywiście natii4, nie zawsze sprawdzałam, czy mam do czynienia aukcją, czy nie. Wydaje mi się jednak, że część z tych produktów na all może pochodzić z e-bay`a lub po prostu z zestawów - tam były często mini produkty. Pamiętacie Dream Cream? Chyba nie ma 100 ml w regularnej sprzedaży

Aaaa, gdzieś po all szwenda się Dream Cream za 45 zł 250ml, czy też 225ml
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2011-02-11, 11:08   #4840
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Może być za mało tłustyoliwka lepsza

dotychczas nie używałam oliwki, tylko dość tłustego kremu, bardzo nie lubię oliwek no, ale zawsze może nadać się na po bańce

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
od 3 miesięcy używam szamponu lush new bar, na początku używałam seanik ale jakby obciążał mi włosy, do tej pory było ok, ale od jakiegoś tygodnia zaczeła mnie swędzieć skóra głowy i pojawił się lekki łupież, włosy myję co 2gi dzień myślałam że może przejdzie ale dalej nic, odżywek nie kładę na skórę głowy, czy to może być ten problem? Czy może wysuszył mi skórę głowy? To swędzenie jest najgorsze, już nie wiem co robić ;(
Wczoraj wcierałam coś na skórę głowy i chyba mniej swędzi, łupieżu nie ma, już sama nie wiem co by mi pomogło, a szampon bardzo tylko moja skóra głowy cierpi
jak Ci jakiś produkt nie służy, to po prostu go nie używaj czy już przestałaś go używac? bo jeśli nie, to pewnie wtedy swędzenie minie...
blue_apple jest offline  
Stary 2011-02-11, 12:11   #4841
PoKaPoKa
Zadomowienie

jak Ci jakiś produkt nie służy, to po prostu go nie używaj czy już przestałaś go używac? bo jeśli nie, to pewnie wtedy swędzenie minie...[/QUOTE]

Spróbują umyć je szamponem bez SLS, ale wcześniej nie miałam takich problemów, zastosuje też maski na skórę zobaczymy czy pomoże

PoKaPoKa jest offline  
Stary 2011-02-11, 12:49   #4842
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Cytat:
Spróbują umyć je szamponem bez SLS, ale wcześniej nie miałam takich problemów, zastosuje też maski na skórę zobaczymy czy pomoże
miałam podobnie z New... On ma takie zadanie pobudzać skórę głowy ale w moim przypadku piekło za bardzo, swędziało po myciu, brr... odstawiłam go na chwilę, myłam innymi, potem trichomanią, i zaczęłam wracać sobie do New (po prostu było mi go szkoda). Mam wrażenie, że jak zapach z niego trochę wywietrzał to zelżał. Używam go co drugie mycie, zawsze wmasowując odżywkę po nim, po spłukaniu odżywki praktycznie jest super. I tym sposobem go wykończyłam ) bez uszczerbku na włosach

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-02-11, 12:49   #4843
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:

może po prostu coś zupełnie innego to powoduje nie sam szampon. bo z tego co piszesz używasz go już długo. ale tak jak pisze kasiaj, New ma takie działanie i mógł Cię z czasem zacząć podrażniać.

pierwsza rzecz to inny szampon, bez SLS bardzo dobry pomysł - żeby nie podrażnił dodatkowo skóry głowy.
ale myślę, że po prostu jakikolwiek inny szampon... dziwię się, że dalej używasz New, mimo, że działa źle na Twóją skórę głowy.

Edytowane przez blue_apple
Czas edycji: 2011-02-11 o 12:51
blue_apple jest offline  
Stary 2011-02-11, 13:03   #4844
PoKaPoKa
Zadomowienie

Cytat:
może po prostu coś zupełnie innego to powoduje nie sam szampon. bo z tego co piszesz używasz go już długo.
pierwsza rzecz to inny szampon, bez SLS bardzo dobry pomysł - żeby nie podrażnił dodatkowo skóry głowy.

Dziękuje Wam bardzo a jeżeli chodzi o dream cream to ja mam właśnie 100g, uwielbiam go

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
może po prostu coś zupełnie innego to powoduje nie sam szampon. bo z tego co piszesz używasz go już długo. ale tak jak pisze kasiaj, New ma takie działanie i mógł Cię z czasem zacząć podrażniać.

ale myślę, że po prostu jakikolwiek inny szampon... dziwię się, że dalej używasz New, mimo, że działa źle na Twóją skórę głowy.

Mój New oddam mamie będzie zadowolona a czy inne szampony w kostce lush też mogą tak działać na skórę głowy?
Kusi mnie godiva i karma komba ale nie wiem czy warto je wypróbować opinie są podzielone. Obecnie czekam na Squeaky Green

PoKaPoKa jest offline  
Stary 2011-02-11, 13:18   #4845
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuje Wam bardzo a jeżeli chodzi o dream cream to ja mam właśnie 100g, uwielbiam go

---------- Dopisano o 13:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Mój New oddam mamie będzie zadowolona a czy inne szampony w kostce lush też mogą tak działać na skórę głowy?
Kusi mnie godiva i karma komba ale nie wiem czy warto je wypróbować opinie są podzielone. Obecnie czekam na Squeaky Green
chyba przede wszystkim New, ponieważ on pobudza cebulki/skórę głowy.
zawsze warto wypróbować wszystkiego na sobie, bo każdy ma inne odczucia
blue_apple jest offline  
Stary 2011-02-11, 14:18   #4846
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Rzeczywiście natii4, nie zawsze sprawdzałam, czy mam do czynienia aukcją, czy nie. Wydaje mi się jednak, że część z tych produktów na all może pochodzić z e-bay`a lub po prostu z zestawów - tam były często mini produkty. Pamiętacie Dream Cream? Chyba nie ma 100 ml w regularnej sprzedaży
Aukcje z Lushem na e-bayu (nie tylko brytyjskim,ale także amerykańskim i kanadyjskim) sprawdzam tak często jak na allegro,więc mogę napisać, że zazwyczaj na allegro w okazyjnej cenie pojawia się wiele sztuk danego przedmiotu, np. 10 kremów. Nie spotkałam nigdy takiej aukcji na e-bayu,która oferowałaby tyle przedmiotów w okazyjnej cenie. Do tego jeśli dodamy koszty wysyłki myślę,że to źródło "pochodzenia" przedmiotów można odrzucić.Jeśli chodzi o zestawy. Hmm Wydaje mi się,że z tego co oni mają w ofercie trudno jakiś jeden zestaw złożyć

Może źródłem są wyprzedaże? Promocje? Ktoś z rodziny/zaprzyjaźniony pracuje w sklepie?

Cytat:
Aaaa, gdzieś po all szwenda się Dream Cream za 45 zł 250ml, czy też 225ml
Za 49 w licytacji

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2011-02-11, 14:23   #4847
kasiaj85
Moderator

Cytat:
zwłaszcza, że na początku po pierwszych ja wiem, 10 użyciach, było wszystko super...

Cytat:
D

Godiva nie powinna Cię tak uwrażliwić... Ja np nie jestem wrażliwcem, New to nie mój pierwszy Lushowy szampon i przed nim było wszystko ok... Ale mówię, po krótkiej przerwie go zużyłam. Właśnie umyłam włoski Karmą ależ fajny ten zapach! ) zobaczymy jak działanie

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2011-02-11, 14:44   #4848
blue_apple
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
zwłaszcza, że na początku po pierwszych ja wiem, 10 użyciach, było wszystko super...

Godiva nie powinna Cię tak uwrażliwić... Ja np nie jestem wrażliwcem, New to nie mój pierwszy Lushowy szampon i przed nim było wszystko ok... Ale mówię, po krótkiej przerwie go zużyłam. Właśnie umyłam włoski Karmą ależ fajny ten zapach! ) zobaczymy jak działanie
a jeszcze szukając w wątku informacji o Karmie właśnie, trafiłam na wpis, w którym wizażanka także pisała o owym podrażnieniu po kilku użyciach, szczypanie/pieczenie głowy. w następstwie to może powodować swędzenie.

kurcze, przez to, że strona nie działa, nie pamiętam jakie działanie ma Karma i Jumping? który jest przeciwłupieżowy, który dodatkowo do tłustych włosów?
blue_apple jest offline  
Stary 2011-02-11, 15:17   #4849
Ishani
Zadomowienie

Hej dziewczyny, zainteresował mnie Lush,więc mam pytanie Czy to prawda, że mają sklepy stacjonarne? Jeśli tak to gdzie można dorwać listę adresów? (Rodzicielka będzie w Londynie) Poza tym jakoś nie mogę doczytać - dlaczego ich strona nie działa? Gdzie można przejrzeć ich ofertę?
A, i czy myślicie że w sklepach stacjonarnych będzie drożej?
Z góry wielkie dzięki
Ishani jest offline  
Stary 2011-02-11, 15:31   #4850
simone2010
Zakorzenienie

Cytat:
simone2010, oj tam zaraz ile kostek capnęłyśmy.. Tylko 2 były
A, to nie jest z Wami jeszcze tak źle

No to czekam na kolejną dostawę Buffy albo na uruchomienie tymczasowej strony Lusha

Ćwiczę od czasu do czasu

Spełniam swoje małe marzenia
simone2010 jest offline  
Stary 2011-02-11, 19:44   #4851
natii4
Zakorzenienie

Rarytasik na Allegro w znośnej cenie
http://allegro.pl/lush-you-snap-the-...457049006.html

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2011-02-11, 20:43   #4852
bzeltynka
Rozeznanie

żeby się jeszcze na allegro pojawił herbalism, albo chociaz aobs
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-02-11, 20:49   #4853
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bzeltynka Pokaż wiadomość
Zdarzają się,ale to w cenie 35-37 zł, chyba że ktoś wyprzedaje swoje zakupy.

BTW-od czasu kiedy strona Lusha nie działa jest o jakieś 80 aukcji z Lushem mniej na Allegro

Pan ES możliwe,że będzie miał coś nowego w przyszłym tygodniu

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2011-02-12, 08:45   #4854
bzeltynka
Rozeznanie

i im dłużej nie ma strony, tym bardziej ceny na allegro rosną

ja się trochę rozczarowałam FF - slicznie pachnie, dobrze czyści, skóra aż piszczy po umyciu, ale mnie akurat trochę zapycha - jednak herbalism to jest mój numer jeden. Wypróbowałabym jeszcze aobs i ocean salt bo pewnie działają trochę podobnie i też powinny ładnie pachnieć
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-02-12, 10:42   #4855
Ankie83
Zadomowienie

Witam,

czy kostka Sexy peel - cytrusowe mydełko nadaje się do mycia twarzy?
Stary 2011-02-12, 11:46   #4856
bzeltynka
Rozeznanie

nie używałam jej osobiście, ale z tego co czytałam wydaje mi się, że po ewentualnym myciu nią twarzy potrzebowałabyś czegos nawilżająco - natłuszczającego (kremu albo serum) bo ona jest dosyć mocno oczyszczająca i może wysuszać skórę
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-02-13, 12:07   #4857
bzeltynka
Rozeznanie

Wiecie, co się dzieje, kiedy mąż niezbyt uważnie słucha żony?
Moja mama ma szampon new bar i kilka innych kosmetyków z lusha - powiedziała tacie, żeby sobie ten szampon wypróbował i pokazała mu, że to czerwona kostka, która leży na parapecie łazienki..
A potem przełożyła new na brzeg wanny, żeby tata miał kostkę pod ręką. A jemu utkwiło w pamięci tylko, że coś leży na parapecie, więc umył głowę lemony flutter
w związku z powyższym melduję, że new radzi sobie ze zmywaniem kremów z włosów bez problemu
bzeltynka jest offline  
Stary 2011-02-13, 12:21   #4858
pizmak007
Rozeznanie

GG do pizmak007

Cytat:
Moja mama ma szampon new bar i kilka innych kosmetyków z lusha - powiedziała tacie, żeby sobie ten szampon wypróbował i pokazała mu, że to czerwona kostka, która leży na parapecie łazienki..
A potem przełożyła new na brzeg wanny, żeby tata miał kostkę pod ręką. A jemu utkwiło w pamięci tylko, że coś leży na parapecie, więc umył głowę lemony flutter
w związku z powyższym melduję, że new radzi sobie ze zmywaniem kremów z włosów bez problemu
dobrze wiedzieć na przyszłość ech, Ci faceci...
pizmak007 jest offline  
Stary 2011-02-13, 14:14   #4859
Ondyna
Raczkowanie

Lokalizacja: Zakon Sióstr Przytulanek pod wezwaniem Matki Boskiej Rękodzielnej

Cytat:
Cudownie Trzeba było tatę przetrzymać z Lemony Flutter na głowie przez jakieś dwie doby, wtedy na pewno zacząłby uważniej słuchać żony...

Dokonałam eksperymentu - weekendowo skończył mi się krem, więc na próbę drugi dzień smaruję twarz Creme Anglaise. Z pewną taką nieśmiałością, choć na razie efekt świetny. Może mnie nie zapcha?
Przeczytałam relacje dwóch dziewczyn pracujących w Lushu, obie używają go od czasu do czasu również jako kremu do twarzy i żadnej nic nie odpadło...

Upolowałam na Allegro Dee-Lite, Smitten i kolejną flaszkę Glogga. Muszę zrobić zapasy, póki jeszcze sie pojawia, bo zaluszowałam skutecznie syna - teraz łazi i zastanawia sie, czym by tu sobie dzisiaj umyć włosy. A Glogg w ścisłej czołówce, jego i mojej...
Ondyna jest offline  
Stary 2011-02-13, 15:17   #4860
natii4
Zakorzenienie

Cytat:
Herbalism i Angels pojawiły się na All za 37 czy 39 zł

Cytat:
Napisane przez Ondyna Pokaż wiadomość

Upolowałam na Allegro Dee-Lite, Smitten i kolejną flaszkę Glogga. Muszę zrobić zapasy, póki jeszcze sie pojawia, bo zaluszowałam skutecznie syna - teraz łazi i zastanawia sie, czym by tu sobie dzisiaj umyć włosy. A Glogg w ścisłej czołówce, jego i mojej...
Dobrze Ci się myje głowę Gloggiem? Ja użyłam tylko raz i musiałam myć innym szamponem. Nie dla mnie mycie tym żelem włosów

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości