produkty Lush - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-25, 12:41   #721
Myszołapka
Zakorzenienie

Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Powiesz coś więcej o tym cudzie?
Cudo zwane jest Mask of Mangaminty KLIK! Od kochanie Oli dostał mega próbkę i nałożyłam na twarz zaraz po umyciu Fresh Farmacy Konsystencja gęstej pasy z jakby ziarenkami, szczerze powiedziawszy rozprowadza się średnio, ale kiedy już rozprowadzisz trzyma się dzielnie i nie odpada Kolor jak na obrazku na stronie LUSHa, chodząc z nią po domu przestraszyłam wszystkich domowników bez wyjątku
Po nałożeniu maska mocno chłodzi(mięta w składzie), nieco szypie (ja mam wrażliwą skórę), trzymam dopóki nie zaschnie ok.15-20 min. Po zmyciu wągry z którymi mam straszny problem, praktycznie znikają. Oczywiście od jednego razu nie zamkną się pory, ale widać, że są bardzo oczyszczone, buzia jest uspokojona, wygładzona, kremy dłużej trzymają mat Ale koniecznie silny nawilżacz po, bo inaczej efekt skóry za małej o 2 rozmiary gwarantowany

Polecam szczerze

PS. Świetny nick
Stary 2010-09-25, 12:50   #722
201607211724
Konto usunięte

a mi małż przed chwilą z poczty przyniósł paczuchę od Olencji (ona jest niemożliwa - zamówienie przyszło 23-09, a dziś ja mam już swoje rzeczy).

Z nowych rzeczy będę testować - Ultrabland, Wiccy Magic Muscles , Flying Fox Shower Gel, Buffy, Shimmy Shimmy Glitter - oczywiście dam znać co i jak
201607211724 jest offline  
Stary 2010-09-25, 13:24   #723
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez orenda Pokaż wiadomość
a mi małż przed chwilą z poczty przyniósł paczuchę od Olencji (ona jest niemożliwa - zamówienie przyszło 23-09, a dziś ja mam już swoje rzeczy).

Z nowych rzeczy będę testować - Ultrabland, Wiccy Magic Muscles , Flying Fox Shower Gel, Buffy, Shimmy Shimmy Glitter - oczywiście dam znać co i jak
juz przyszlo?
to w takim razie czekam na swoje!
justkax3 jest offline  
Stary 2010-09-25, 13:41   #724
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Fresh Farmacy to chyba zmywa wszystko, łącznie z naskórkiem Moja twarz aż piszczy po umyciu się FF, mam nadzieję, że porządny nawilżać + ta kostka pomoże mi choć trochę w kłopotach z cerą
eee po Twoim opisie to się dziewczyny mogą wystraszyć
nie jest tak źle, ale fakt, efekt "piszczącej" skóry widoczny przez to masz wrażenie (zresztą to nie tylko wrażenie) czystej skóry!
Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, czy zmywając makijaż (podklad, tusz, etc.) dobrze będzie najpierw zmyć Baby Face a pozniej FF? czy to juz za duzo? chodzi mi o to, zeby nie przesuszyc skory, a dobrze wszystko oczyscic. czy Baby Face temu nie zapobiega?
no przecież to już było pisane!
nie czuję żeby to było za dużo dla mojej cery...

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-09-25, 13:48   #725
karton
Zakorzenienie

podnoszę jeszcze raz pytanie o bubble bary i ballisticki
zapach w łazience po ich użyciu jest bardzo intensywny? w przypadku mieszkania z "obcymi", może przeszkadzać innym?
Stary 2010-09-25, 13:56   #726
dorotie85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
podnoszę jeszcze raz pytanie o bubble bary i ballisticki
zapach w łazience po ich użyciu jest bardzo intensywny? w przypadku mieszkania z "obcymi", może przeszkadzać innym?
Nie jest intensywny Najbardziej pachnie wtedy, kiedy bb się rozpuszcza
dorotie85 jest offline  
Stary 2010-09-25, 14:07   #727
Myszołapka
Zakorzenienie

Kasiu, ja absolutnie nie chciałam wystraszyć To uczucie piszczącej skóry jest fajne bo przynamniej czujesz, że jest naprawdę oczyszczona
Stary 2010-09-25, 14:44   #728
karton
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Nie jest intensywny Najbardziej pachnie wtedy, kiedy bb się rozpuszcza
dzięki za odpowiedź
Stary 2010-09-25, 15:11   #729
Brydzia_
Organizatorka

wyświetlają wam się świąteczne rzeczy ?
znikły... bo u mnie sie nic nie pokazuje

Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...

mikroREKLAMA
Produkty licencyjne :) Minionki, Mickey Mouse & Minnie, Frozen, Psi Patrol, Spiderman, Star Wars i wiele innych...
Napisz do mnie PW - dla wizażanek rabat %%%

Ta reklama pokazywana jest pod 12 841 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Brydzia_ jest offline  
Stary 2010-09-25, 15:28   #730
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Brydzia_ Pokaż wiadomość
wyświetlają wam się świąteczne rzeczy ?
znikły... bo u mnie sie nic nie pokazuje
pisalam o tym strone wczesniej
mysle, ze dopiero przygotowuja stronki i za pare dni beda dostepne (ktos pisal, ze od 1 pazdziernika)

swoja droga, ciekawi mnie kiedy wejdzie kolekcja Halloweenowa
justkax3 jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:07   #731
quesadila
Raczkowanie

SHIMMY jest strasznym tworem... Pachnie bardzo delikatnie i naprawdę ladnie, ale ten zielono-pomarańczowy brokat to jakaś pomyłka Na szczęście szybko odpada i pozostaje sam zapach, niestety bez żadnego widocznego glowu, chociaż skóra jest przyjemnie natłuszczona i nie lepi się- w suchą skórę bardzo ladnie się wchłania ta kostka.
Generalnie po kilkunastu minutach skóra po Shimmy wygląda tak samo jak po kostce do masażu THERAPY - po prostu zdrowo, chociaż w dotyku lepsza jest skóra po Therapy.
Therapy pachnie głównie maslem shea oraz pomarańczą.- bardzo odprężająco. Niestety tluszczę wszystko, do czego się dotknę posmarowaną częścią ciała. Także raczej Therapy na noc, a Shimmy na dzień, o ile się posmaruje człowiek wystarczająco wcześnie, żeby przed wyjściem do ludzi brokat odpadł [minimum 15 minut]
quesadila jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:11   #732
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
SHIMMY jest strasznym tworem... Pachnie bardzo delikatnie i naprawdę ladnie, ale ten zielono-pomarańczowy brokat to jakaś pomyłka Na szczęście szybko odpada i pozostaje sam zapach, niestety bez żadnego widocznego glowu, chociaż skóra jest przyjemnie natłuszczona i nie lepi się- w suchą skórę bardzo ladnie się wchłania ta kostka.
Generalnie po kilkunastu minutach skóra po Shimmy wygląda tak samo jak po kostce do masażu THERAPY - po prostu zdrowo, chociaż w dotyku lepsza jest skóra po Therapy.
Therapy pachnie głównie maslem shea oraz pomarańczą.- bardzo odprężająco. Niestety tluszczę wszystko, do czego się dotknę posmarowaną częścią ciała. Także raczej Therapy na noc, a Shimmy na dzień, o ile się posmaruje człowiek wystarczająco wcześnie, żeby przed wyjściem do ludzi brokat odpadł [minimum 15 minut]
Shimmy shimmy pachnie tak samo jak American Cream

Na stronie Lusha pojawił się nowy massage bar Hottie --> http://www.lush.co.uk/products/skinc...ttie_1574.html
soulie jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:15   #733
quesadila
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Na stronie Lusha pojawił się nowy massage bar Hottie --> http://www.lush.co.uk/products/skinc...ttie_1574.html
Też mi wpadł w oko, ale jeśli olejek imbirowy w nim zawarty daje mu taki zapach dziury w ziemi, jak Gignerman Soap, to ja podziękuję
Mam nadzieję, że ktoś go przetestuje
quesadila jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:24   #734
dorotie85
Zadomowienie

Fair Trade - krem do stóp. Jak już napisałam zapach podobny do zielonych Orbit. Super rozgrzewa, strasznie wydajny, jednak po użyciu zapach jest jak dla mnie ciut za intensywny. Jak zaraz po użyciu schowa się stopy pod kołdrę, to takie ciepełko się rozchodzi, że hej

Dziewczyny, a używała któraś z Was masełek: king of skin albo the doft touch? Jestem ich bardzo ciekawa

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Też mi wpadł w oko, ale jeśli olejek imbirowy w nim zawarty daje mu taki zapach dziury w ziemi, jak Gignerman Soap, to ja podziękuję
Mam nadzieję, że ktoś go przetestuje
A wytłumaczcie mi jak krowie na rowei, czym się różni body butter od massage bar?
dorotie85 jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:40   #735
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)

GG do Olencjaaa

Cytat:
Dziewczyny, a używała któraś z Was masełek: king of skin albo the doft touch? Jestem ich bardzo ciekawa
ja dzisiaj wypróbuje king of skina
zobaczymy czy będzie lepszy od buffy

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:41   #736
quesadila
Raczkowanie

Cytat:

A wytłumaczcie mi jak krowie na rowei, czym się różni body butter od massage bar?
Heh, mniemam, że massage bars mają takie rózne wypustki masujące, masujące ziarenka, niektóre mają rozgrzewające olejki i dlatego są jedną grupą maselek z funkcją masowania. A body butter mogą mieć peelingujące drobinki i niektóre z nich nadają sie do użycia pod prysznicem. Ale do masazu się pewnie też będą nadawały.
Dla mnie obie grupy produktow tak czy inaczej są mieszaniną natłuszczających maseł i olejków, a jak ich będziesz używała, to już od Twojego widzimisię będzie zależało I oczywiście od widzimisię Twojej skóry

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2010-09-25 o 17:42
quesadila jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:41   #737
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Fair Trade - krem do stóp. Jak już napisałam zapach podobny do zielonych Orbit. Super rozgrzewa, strasznie wydajny, jednak po użyciu zapach jest jak dla mnie ciut za intensywny. Jak zaraz po użyciu schowa się stopy pod kołdrę, to takie ciepełko się rozchodzi, że hej

---------- Dopisano o 17:24 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

body butter to maselko do ciala, zastepuje balsam i zostawia skore miekka i gladka, powinien byc mniej tlusty od massage bar. natomiast massage bar to kostka do masazu, bardziej tlusta, jak olejek bardziej na dzien pasuje body butter, chociaz wiem, ze dziewczyny z YT uzywaja jej jak maselka
justkax3 jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:44   #738
dorotie85
Zadomowienie

Dzięki dziewczyny. Tak właśnie myślałam, ze są podobne, bo i tym się można miziać i tym
Olencja daj znać później jak wrażenia po masełku
dorotie85 jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:46   #739
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa Pokaż wiadomość
Jak pachnie King of skin?
soulie jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:50   #740
Olencjaaa

GG do Olencjaaa

Cytat:
Napisane przez soulie Pokaż wiadomość
Jak pachnie King of skin?
ładny zapach, taki słodki
ciężko mi go opisać

ale zapach bardziej mi się podoba niż buffy

Olencjaaa jest offline  
Stary 2010-09-25, 17:55   #741
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
ładny zapach, taki słodki
ciężko mi go opisać

ale zapach bardziej mi się podoba niż buffy
Dzięki King of Skin i Buffy są na mojej wishliście już od dawna ale jakoś zawsze było coś co bardziej chciałam wypróbować. Pewnie zamówię je dopiero po świątecznym szale
soulie jest offline  
Stary 2010-09-25, 18:06   #742
dorotie85
Zadomowienie

Dziewczyny szykujcie kasę na świeta i po świętach. Na yt są haul'e z poświątecznych wyprzedaży, gdzie można było dostać 2 bubble bary w cenie 1. Nie wiem czy promocja dotyczyła również sklepu internetowego, ale na pewno jakieś okazje będą.

Ja planuję zrobić sobie zamówienie w październiku, zobaczyć jak to wszystko wygląda, a później w listopadzie, już takie świąteczne.
dorotie85 jest offline  
Stary 2010-09-25, 18:47   #743
SzatAnka71
Zakorzenienie

GG do SzatAnka71

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Cudo zwane jest Mask of Mangaminty KLIK! Od kochanie Oli dostał mega próbkę i nałożyłam na twarz zaraz po umyciu Fresh Farmacy Konsystencja gęstej pasy z jakby ziarenkami, szczerze powiedziawszy rozprowadza się średnio, ale kiedy już rozprowadzisz trzyma się dzielnie i nie odpada Kolor jak na obrazku na stronie LUSHa, chodząc z nią po domu przestraszyłam wszystkich domowników bez wyjątku
Po nałożeniu maska mocno chłodzi(mięta w składzie), nieco szypie (ja mam wrażliwą skórę), trzymam dopóki nie zaschnie ok.15-20 min. Po zmyciu wągry z którymi mam straszny problem, praktycznie znikają. Oczywiście od jednego razu nie zamkną się pory, ale widać, że są bardzo oczyszczone, buzia jest uspokojona, wygładzona, kremy dłużej trzymają mat Ale koniecznie silny nawilżacz po, bo inaczej efekt skóry za małej o 2 rozmiary gwarantowany

Polecam szczerze

PS. Świetny nick
DziękiMiałam kilka próbek z Lush(dzięki Hexxanie)i powiem że są niesamowitePory i wągry to moja nie jedyna bolączka i zwalczam wszystko po koleiPewnie trzeba tego spróbować
Cieszę się że podoba Ci się mój nick
Stary 2010-09-25, 19:34   #744
Estella
Zakorzenienie

Jak używacie Buffy? Na wilgotną czy suchą skórę?

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline  
Stary 2010-09-25, 19:38   #745
Olencjaaa

GG do Olencjaaa

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Jak używacie Buffy? Na wilgotną czy suchą skórę?
ja używam na wilgotną pod koniec prysznicu

Olencjaaa jest offline  
Stary 2010-09-25, 19:47   #746
201607211724
Konto usunięte

flying fox - i sama nie wiem w butelce to mi terpentyną pachnie, na skórze już jest ok - słodziak, ale pierwsza woń mnie ...odrzuciła... ciekawe
201607211724 jest offline  
Stary 2010-09-25, 20:27   #747
Olencjaaa

GG do Olencjaaa

king of skin - super kremowa konsystencja, gładko się jeździ po skórze (nie jest tak tępy jak buffy), wygodny kształt do trzymania przyjemny zapach
nawilżenie takie samo jak buffy, następnym razem spróbuję go nie zmywać wodą bo zanim go zmyłam skóra była taka mięciusieńka tak na wieczór może akurat nie będzie za tłuste

Olencjaaa jest offline  
Stary 2010-09-26, 00:07   #748
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Olka - super że ten King Of Skin taki pozytywny! ja się nad nim zastanawiam już dłuuuugo.... a powiedz mi, czuć chociaż trochę tego bananka??bo ja bananowa dziewczyna jestem i kocham ich aromat!

Cytat:

Ja planuję zrobić sobie zamówienie w październiku, zobaczyć jak to wszystko wygląda, a później w listopadzie, już takie świąteczne.
mam takie same plany!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-09-26, 03:07   #749
karton
Zakorzenienie

nie mogę zasnąć więc kliknęłam na allegro 100gramowy żel pod prysznic/szampon Happy Hippy (http://www.lush.co.uk/products/showe...hippy_202.html) za 14zł
myślę, że sprawdzi się świetnie kiedy będzie trzeba się rozbudzić, no i zapach świeżo wyciskanych grejpfrutów...

jeszcze jedno pytanie:
mam zamiar pociąć na mniejsze części Buffy i Honey I washed the kids i trzymać do aktualnego użytku po małym kawałku w mydelniczce, a co z Fresh farmacy i Baby face? Mogę trzymać w całości? Czy też dzielicie?

Edytowane przez karton
Czas edycji: 2010-09-26 o 04:39
karton jest offline  
Stary 2010-09-26, 08:45   #750
Olencjaaa

GG do Olencjaaa

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Olka - super że ten King Of Skin taki pozytywny! ja się nad nim zastanawiam już dłuuuugo.... a powiedz mi, czuć chociaż trochę tego bananka??bo ja bananowa dziewczyna jestem i kocham ich aromat!
ja tam nie umiem opisywać zapachów ale hmm no właśnie tego banan zbytnio nie czuć

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
jeszcze jedno pytanie:
mam zamiar pociąć na mniejsze części Buffy i Honey I washed the kids i trzymać do aktualnego użytku po małym kawałku w mydelniczce, a co z Fresh farmacy i Baby face? Mogę trzymać w całości? Czy też dzielicie?
ja Fresh Farmacy też kroje na mniejsze kawałki a Baby Face trzymam w całości

Olencjaaa jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości