produkty Lush - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-09-27, 16:17   #811
kasiek87
Kokon pro

Dot.: produkty Lush

Justka a jaki tuca tuca ma zapach? ja mysle tez nad mask of magn ale troche duze tu pudelko mimo wszystko ehs

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8
kasiek87 jest offline  
Stary 2010-09-27, 16:23   #812
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
Justka a jaki tuca tuca ma zapach? ja mysle tez nad mask of magn ale troche duze tu pudelko mimo wszystko ehs
Bardzo mocno kwiatowy, róża i coś jeszcze... jaśmin? nie wiem sama;p
ja wzielam to mniejsze pudelko mask of magn i na pewno je wykorzystam, bo to juz moje drugie z doswiadczenia wiem, ze trzymane w lodowce nie straci swoich wlasciwosci nawet 3 miesiace po terminie (tak bylo w moim przypadku)
justkax3 jest offline  
Stary 2010-09-27, 16:31   #813
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Bardzo mocno kwiatowy, róża i coś jeszcze... jaśmin? nie wiem sama;p
ja wzielam to mniejsze pudelko mask of magn i na pewno je wykorzystam, bo to juz moje drugie z doswiadczenia wiem, ze trzymane w lodowce nie straci swoich wlasciwosci nawet 3 miesiace po terminie (tak bylo w moim przypadku)
ooo to trzy miesiące nawet nie musi, ale z miesiąc ważności by się jeszcze przydało, następne więc będę trzymała w lodówce!

jestem ciekawa opinii o: king Of Skin, Buffy, Helping Hands i Sultana of Soap

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-09-27, 16:39   #814
Maria221
Wtajemniczenie

Ja polecam Buffy - świetny tłuścioch, lekko peelinguje, zapach ziołowy, ale mega przyjemny.

Mnie z kolei interesuje opinia o masłach w kostce: Aqua Mirabilis oraz The Soft Touch. Jak pachną i jakie mają właściwości pielegnacyjne. W sumie King of skin też mnie interesuje.
http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline  
Stary 2010-09-27, 16:40   #815
justkax3
Rozeznanie

Będę próbować po kolei i zdawać relacje
justkax3 jest offline  
Stary 2010-09-27, 16:55   #816
kasiek87
Kokon pro

no ja mysle nad jakimis probkami widzialam na ebay, bo porywac sie na cale opakowania to zdecydowanie nie mowi moj portfel. hm srednio lubie kwiatowe cudaki wole te cytrusowe swieze, tez bede czekac na recenzje

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8
kasiek87 jest offline  
Stary 2010-09-27, 17:51   #817
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez Maria221 Pokaż wiadomość
Ja polecam Buffy - świetny tłuścioch, lekko peelinguje, zapach ziołowy, ale mega przyjemny.

Mnie z kolei interesuje opinia o masłach w kostce: Aqua Mirabilis oraz The Soft Touch. Jak pachną i jakie mają właściwości pielegnacyjne. W sumie King of skin też mnie interesuje.
To ja o aqua mirabilis - zapach jak masło orzechowe. Bardzo przyjemny Zawiera drobinki orzechów i chyba migdałów. Dobrze peelinguje (za pierwszym razem dorobiłam się niestety szramy na nodze, chyba przez jakiś ostry kawałek orzecha), pozostawia skórę miękką i lekko nawilżoną. Bardzo je lubię (właśnie zaczęłam moją czwartą kostkę bo niestety szybko znika).
soulie jest offline  
Stary 2010-09-27, 18:08   #818
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Olencjoo bardzo, bardzo dziękuję za zamówienie dzisiaj dostały moje zakupy. American Cream cudownie pachnie
Stary 2010-09-27, 18:38   #819
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Olencjoo bardzo, bardzo dziękuję za zamówienie dzisiaj dostały moje zakupy. American Cream cudownie pachnie
Mogłabyś opisać jak pachnie?
justkax3 jest offline  
Stary 2010-09-27, 19:32   #820
Brydzia_
Organizatorka

Cytat:

ooo tak też czekam na opis

zaraz ide się kąpać i będę próbować buffy i trochomanie

Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...

mikroREKLAMA
Produkty licencyjne :) Minionki, Mickey Mouse & Minnie, Frozen, Psi Patrol, Spiderman, Star Wars i wiele innych...
Napisz do mnie PW - dla wizażanek rabat %%%

Ta reklama pokazywana jest pod 12 841 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Brydzia_ jest offline  
Stary 2010-09-27, 19:50   #821
natii4
Zakorzenienie

Ja też dzisiaj dostałam od Olencji moje zakupy

W kategorii największy śmierdziel wygrywa Herbalism. Nie wiem dlaczego,ale mam wrażenie,że to octem pachnie

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline  
Stary 2010-09-27, 20:09   #822
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
Mogłabyś opisać jak pachnie?

mogę być mało miarodajna dzisiaj bo mam katar ale dla mnie jest bardzo delikatnym zapaszkiem leciutko waniliowo-landynkowym (niestety nie wyczuwam truskawki, ale to może wina kataru)

wcześniej kupowałam tą odżywkę Veganese i Americam Ceam jest zdecydowanie lepszy, ma bardziej gęstą, wyrazistszą konsystencję i dużo lepiej rozprowadza się na włosach...włosy są mięciutki i delikatnie pachną landrynkowo

Edytowane przez albin_ek
Czas edycji: 2010-09-27 o 20:10
albin_ek jest offline  
Stary 2010-09-27, 20:56   #823
kasiaj85
Moderator

Cytat:
mogę być mało miarodajna dzisiaj bo mam katar ale dla mnie jest bardzo delikatnym zapaszkiem leciutko waniliowo-landynkowym (niestety nie wyczuwam truskawki, ale to może wina kataru)

wcześniej kupowałam tą odżywkę Veganese i Americam Ceam jest zdecydowanie lepszy, ma bardziej gęstą, wyrazistszą konsystencję i dużo lepiej rozprowadza się na włosach...włosy są mięciutki i delikatnie pachną landrynkowo
waniliowo-landrynkowy brzmi super

ja teraz zrobiłam druga porcję Jungle dałam trochę więcej niż 1/8 kostki, może 1/6 - wcześniej wyszła mi zbyt płynna! teraz mam idealnie maziowaty krem

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-09-27, 21:02   #824
quesadila
Raczkowanie

Czy Jungle nie obciąża zbyt włosów? Nie przetłuszczają się po niej jakoś szybciej?
quesadila jest offline  
Stary 2010-09-27, 21:03   #825
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
waniliowo-landrynkowy brzmi super

ja teraz zrobiłam druga porcję Jungle dałam trochę więcej niż 1/8 kostki, może 1/6 - wcześniej wyszła mi zbyt płynna! teraz mam idealnie maziowaty krem
jak ją robisz? dzielisz i jedną część mieszasz z woda?

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:02 ----------

Cytat:

to super, nie mogę doczekać się swojej
justkax3 jest offline  
Stary 2010-09-27, 21:13   #826
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Czy Jungle nie obciąża zbyt włosów? Nie przetłuszczają się po niej jakoś szybciej?
mam przetłuszczające się, ale Jungle nie przeciąża moich włosów. w sumie i tak muszę myć każdego dnia, ale nie przez Dżunglę.

Cytat:
jak ją robisz? dzielisz i jedną część mieszasz z woda?
ostatnio odkroiłam kawałek, pokroiłam w kostkę, wrzuciłam do małego słoiczka (mam po jakimś pesto czy czymś), zalałam gorącą wodą, zamieszałam i pozostawiłam do rozpuszczenia, po jakimś czasie zamieszałam ponownie i jak zastygło to powstała taka przyjemna maź

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-09-27, 22:15   #827
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
mam przetłuszczające się, ale Jungle nie przeciąża moich włosów. w sumie i tak muszę myć każdego dnia, ale nie przez Dżunglę.

ostatnio odkroiłam kawałek, pokroiłam w kostkę, wrzuciłam do małego słoiczka (mam po jakimś pesto czy czymś), zalałam gorącą wodą, zamieszałam i pozostawiłam do rozpuszczenia, po jakimś czasie zamieszałam ponownie i jak zastygło to powstała taka przyjemna maź

Nie zauwazylas moze, czy Jungle pomaga w rozczesywaniu? bo ostatnio mam problem z plątaniem się włosów, szczególnie z tylu głowy
justkax3 jest offline  
Stary 2010-09-27, 22:21   #828
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Nie zauwazylas moze, czy Jungle pomaga w rozczesywaniu? bo ostatnio mam problem z plątaniem się włosów, szczególnie z tylu głowy
ja ostatnio skróciłam włosy dość radykalnie, więc nie mam już problemów z rozczesywaniem, ale zauważyłam, że mi się lepiej układają, łatwiej, a ułożyć krótszą fryzurkę to masakra!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-09-27, 22:34   #829
dorotie85
Zadomowienie

Ale Wam dziewczyny zazdroszczę tych bubble barów Też brałam udział we wspólnych zakupach, jednak skusiłam się tylko na "praktyczne" produkty: mydło, szampon, masełko.

Produkty na halloween i święta wyjdą razem, tj. 1 października i właśnie wtedy usiądę przed komputerem i zrobię sobie wielkie zakupy (mam nadzieję, że online też będzie można zamawiać od 1-go ).
dorotie85 jest offline  
Stary 2010-09-27, 22:53   #830
pizmak007
Rozeznanie

GG do pizmak007

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Produkty na halloween i święta wyjdą razem, tj. 1 października i właśnie wtedy usiądę przed komputerem i zrobię sobie wielkie zakupy (mam nadzieję, że online też będzie można zamawiać od 1-go ).
Ale to będą produkty dostępne przez okres aż do świąt, prawda? Gdzie można sobie pooglądać co nowego wejdzie do oferty?
Ja nadal jestem spłukana i czekam na przypływ gotówki Chyba nigdy się nie doczekam
pizmak007 jest offline  
Stary 2010-09-28, 01:49   #831
karton
Zakorzenienie

Jestem po moim pierwszym lushowym (+Stara Mydlarnia) seansie

Na początku zrobiłam sobie gorącą kąpiel z muffinem do kąpieli ze Starej Mydlarni - co było raczej średnim pomysłem, cała wanna ubrudziła się takimi jakby strzępkami listków, muffin natłuszcza skórę, chyba aż za bardzo No i muffin pięknie pachniał, woda praktycznie wcale.

Później Honey I washed the kids - miałam swoje głupie wyobrażenie, że zapach tego mydła mnie powali a przed oczami wyświetli mi się karmel i czekolada Jest delikatny ale ładny, nie wiem do końca jak określić zapach - może właśnie delikatny karmel.
Pewnie to wina tej kuli (byłam natłuszczona), ale chyba zniechęciłam się do krojenia mydeł na kawałki - kilka razy mi wypadło z rąk, wpadła do wody, albo w ogóle poszybowało gdzieś hen w łazienkę

(Faktycznie zużyje się tak szybko jak będę myła całym, osuszała i chowała w suche miejsce?)

Następnie Buffy (i jego też nie będę kroić, mam to duże więc krojąc tylko je pokruszyłam i miałam takie małe kawałki skutecznie utrudniające mycie) - zgadzam się ze wszystkimi pochlebnymi opiniami. Skóra miękka, delikatnie natłuszczona
Balsam do ciała zbędny

Przyszła kolej na twarz - i tu też podpisuję się pod poprzedniczkami.
Baby face - zmyło makijaż bez problemu, podrażnienia czy szczypania. Namydliłam nim ręce, później raz przejechałam mydełkiem po twarzy, zmyłam namoczonymi ciepłą wodą wacikami.
Na koniec Fresh farmacy
To działa Sposób użycia taki jak Baby face.
Twarz jest wyraźnie gładsza, skóra miękka a pory mniejsze (a na/przy nosie mam straszne).

+tonik nielushowy

Wcześniej używałam jako kremu Ziaji rumiankowej - tania i mnie nie zapychała, chociaż ostatnio wysuszyła mi się skóra pod oczami... Dzisiaj sobie darowałam krem, bałam się, że coś zepsuję

Edytowane przez karton
Czas edycji: 2010-09-28 o 01:54
karton jest offline  
Stary 2010-09-28, 10:47   #832
dorotie85
Zadomowienie

Ooo to chyba się skuszę na FF. A gdzie go trzymacie po użyciu? Ja się boję, że mi się rozciapcia. Tak samo z masełkami, używacie i gdzie chowacie?
dorotie85 jest offline  
Stary 2010-09-28, 10:54   #833
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:
Ooo to chyba się skuszę na FF. A gdzie go trzymacie po użyciu? Ja się boję, że mi się rozciapcia. Tak samo z masełkami, używacie i gdzie chowacie?
Dorotie ja mam miszeczke i wszystko z luscha po uzyciu wkąłdam pionowo do niej a jak wyschnie to do pudełek ale ostatnio w związku z tym ze troszke mam już mazidełek z luscha wszystko sobie stoi w tej miseczce razem ogladałam na YT ze własnie tak dziewczyny przechowują - aby produkt sie wysuszył bo jak np. mokry szampo sie schowa do pedełeczka to on sie rozpuszcza.a FF mam na umywalce na spodeczku metalowym
hola ola jest offline  
Stary 2010-09-28, 11:25   #834
kasiaj85
Moderator

Cytat:
ja na mydelniczce, ta kostka nie rozpuszcza się praktycznie... przynajmniej u mnie... dbam o to żeby tam nie było wody oczywiście

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:17   #835
dorotie85
Zadomowienie

Dzięki dziewczyny

Dzisiaj z ciekawości napisałam do Lusha maila nt. gift boxów. Nie miałyśmy pewności, czy są pakowane w ten papier czy nie. Zapytałam sie czy jeśli zamawia się gift boxy poprzez stronę internetową również są pakowane w papier. 15 minut później miałam już odpowiedź.

Cytat:
Hello, thank you for your email - all our Gift Boxes are in wrapping paper - the Item is then placed in a plain box for shipping - hope that this helps

Regards

Carolynn @ Lush Mail Order
Czyli wynika z tego, że są pakowane w papier, a później w kartonik, żeby nie uszkodzić gift boxa. Też tak to rozumiecie?
dorotie85 jest offline  
Stary 2010-09-28, 14:45   #836
Larissa123
Raczkowanie

Przechodzilam dzisiaj obok sklepu Lush i oczywiscie te zapachy kosmetykow skusily mnie na male zakupy.
Same mydelka pod prysznic bo ostatnio zamiast zeli, plynow pod prysznic uzywam tylko mydelek.
Od lewej:
1. Miranda Soap, mocno owocowy zapach, minimalnie wyczuwalne kiwi
2. Rock Star mix slodkiej wanili i truskawki...pachnie nieziemsko
3. Noubar, ma piekny pistacjowy kolor, zawiera olejek vetiver i zapach tureckiej rozy (o ile dobrze to przetlumaczylam), zawiera tez posiekane orzeszki i migdaly ktore ulatwiaja peeling skory ciala podczas uzywania mydla
4. Vanilla in the mist, zapach waniliowy i lekko cytrusowy.
5. gratis dostalam kostke do masazu Manage too massage bar, zapach bialej czekolady i miodu.
Larissa123 jest offline  
Stary 2010-09-28, 16:00   #837
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Jestem po moim pierwszym lushowym (+Stara Mydlarnia) seansie

Na początku zrobiłam sobie gorącą kąpiel z muffinem do kąpieli ze Starej Mydlarni - co było raczej średnim pomysłem, cała wanna ubrudziła się takimi jakby strzępkami listków, muffin natłuszcza skórę, chyba aż za bardzo No i muffin pięknie pachniał, woda praktycznie wcale.

Później Honey I washed the kids - miałam swoje głupie wyobrażenie, że zapach tego mydła mnie powali a przed oczami wyświetli mi się karmel i czekolada Jest delikatny ale ładny, nie wiem do końca jak określić zapach - może właśnie delikatny karmel.
Pewnie to wina tej kuli (byłam natłuszczona), ale chyba zniechęciłam się do krojenia mydeł na kawałki - kilka razy mi wypadło z rąk, wpadła do wody, albo w ogóle poszybowało gdzieś hen w łazienkę

(Faktycznie zużyje się tak szybko jak będę myła całym, osuszała i chowała w suche miejsce?)

Następnie Buffy (i jego też nie będę kroić, mam to duże więc krojąc tylko je pokruszyłam i miałam takie małe kawałki skutecznie utrudniające mycie) - zgadzam się ze wszystkimi pochlebnymi opiniami. Skóra miękka, delikatnie natłuszczona
Balsam do ciała zbędny

Przyszła kolej na twarz - i tu też podpisuję się pod poprzedniczkami.
Baby face - zmyło makijaż bez problemu, podrażnienia czy szczypania. Namydliłam nim ręce, później raz przejechałam mydełkiem po twarzy, zmyłam namoczonymi ciepłą wodą wacikami.
Na koniec Fresh farmacy
To działa Sposób użycia taki jak Baby face.
Twarz jest wyraźnie gładsza, skóra miękka a pory mniejsze (a na/przy nosie mam straszne).

+tonik nielushowy

Wcześniej używałam jako kremu Ziaji rumiankowej - tania i mnie nie zapychała, chociaż ostatnio wysuszyła mi się skóra pod oczami... Dzisiaj sobie darowałam krem, bałam się, że coś zepsuję
Uuuu, kartonik zaszalał
Nie mogę się doczekać mojej paczuszki

A powiedzcie mi, te kule bath-ballistics to są tylko na raz, nie da się ich jakkolwiek podzielić?
czesterka jest offline  
Stary 2010-09-28, 18:11   #838
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Uuuu, kartonik zaszalał
Nie mogę się doczekać mojej paczuszki

A powiedzcie mi, te kule bath-ballistics to są tylko na raz, nie da się ich jakkolwiek podzielić?
da sie na 2 razy sa jakby zlaczone w polowie
justkax3 jest offline  
Stary 2010-09-28, 19:55   #839
czesterka
Zakorzenienie

GG do czesterka

Cytat:
da sie na 2 razy sa jakby zlaczone w polowie
Aha Dzięki Zamówie następnym razem
czesterka jest offline  
Stary 2010-09-28, 20:31   #840
quesadila
Raczkowanie

Cięzko jest przetestować wszystko, co przyszło od Foxxxy, podczas jednej kąpieli Dlatego na raty zwierzam się, że:

Angels On Bare Skin są dla mnie lepszym rozwiązaniem, niż Baby Face. Są lżejsze, łatwiej je rozprowadzić po twarzy, po splukaniu skóra jest gładka, ale nie tłusta, jak po BF. Komplet do mojej pielęgnacji twarzy razem z Fresh Farmacy i Coal Face- myślę, że więcej nie ma sensu testować , bo jestem z nich bardzo zadowolona.

Figs and Leaves konsystencją przypomina Honey I Washed The Kids- nie jest takie kremowe i pieniące jak choćby Fresh Farmacy czy opisywane poniżej Porridge Soap. Zapach ma wybitnie mydlany i calkowicie nielushowy... Takie nic. Za to pestki figi w srodku bardzo fajnie peelingują- są takie delikatne- super pod codzienny prysznic- nieinwazyjne, ale myśle, że przy systematycznym użyciu- skuteczne. Mydełko ma fajny olejowy poślizg i skóra jest po nim przyjemnie nawilżona. Gdyby pachniało jakoś ładniej, pewnie kupiłabym ponownie, ale przede mna jeszcze kilka mydeł do testowania i pewnie ktoreś okaże się lepsze

Porridge Soap jest bardzo miekkie, może nawet bardziej niż FF i ekspresowo sie wymydla. natomiast sama "owsianka" w nim zatopiona jest dość twarda i ma ostre krawędzie. "Porysowalam" sobie nim dekold nawet zbytnio nie dociskając mydla [mam bardzo wrażliwą plytko unaczynnioną skórę, więc pewnie też stąd taka szybka reakcja w postaci "rys" ]. Nie wiem, czy przekona mnie na tyle, żeby kupić je ponownie.

Buffy Body Butter - musiałam nim jeździć po mokrej skórze bardzo delikatnie, bo drobinki są dość ostre- najlepiej szybko przejechać po ciele częścią kostki, która ma jeszcze masełko na wierzchu, a potem szorować tą, gdzie drobinki sa bliżej powierzchni, wtedy mają poślizg i można szorować intensywniej. Skóra jest świetnie nawilżona, nie lepię sie do niczego tak jak po Therapy. Mam do przetestowania jeszcze Aqua Mirabilis, ale obiecalam sobie, że skończę najpierw Buffy. Na pewno któreś z tych maselek wejdzie w skład mojej stalej pielęgnacji, z massage barów w roli balsamów zrezygnuję.

.
quesadila jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości