produkty Lush - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-02, 13:39   #901
magrat16
Zakorzenienie

Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Ma ktoś ochotę na indywidualizne zamówienie? Takie połowiczne ze mną
Szukam tez chętnych na połówki:
szamponu godiva, szamponu new bar i dark angel
A skąd jesteś? Słuchajcie, bo chyba też zdecyduję się na indywidualne zamówienie. Czy byłaby jakaś chętna na połóweczki new shampoo bar i seanika? Zamówienie do w-wy, więc możliwy odbiór. Myślę, że zamawiałabym pod koniec przyszłego tyg.
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015

Edytowane przez magrat16
Czas edycji: 2010-10-02 o 13:41
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-02, 14:54   #902
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Niestety nie z wawy. Wiec odbiór osobisty by odpadał.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i dziwczyny się zgodzą to zamówienie swoje złożę jutro
virtual_reality jest offline  
Stary 2010-10-02, 15:11   #903
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
Niestety nie z wawy. Wiec odbiór osobisty by odpadał.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem i dziwczyny się zgodzą to zamówienie swoje złożę jutro
no tak, czyli przesyłka w PL byłaby już nieopłacalna.

03.10.2015

Edytowane przez magrat16
Czas edycji: 2010-10-02 o 20:29
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-02, 16:20   #904
ana761
Zakorzenienie

GG do ana761

virtual_reality przelewik za 3 połóweczki poszedł .

pozdrawiam

Ania

Gdzie jest cierpliwość i pokora, tam nie ma ani gniewu, ani zamętu......
ana761 jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:07   #905
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie

Soulie,

mogłabyś napisać, jak pakowany jest Buche De Noel i jak dokładnie go używasz?
Będę bardzo wdzięczna

Edytowane przez dorotka z krainy ozz
Czas edycji: 2010-10-02 o 20:08
dorotka z krainy ozz jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:17   #906
soulie
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez dorotka z krainy ozz Pokaż wiadomość
Soulie,

mogłabyś napisać, jak pakowany jest Buche De Noel i jak dokładnie go używasz?
Będę bardzo wdzięczna

Jestem Zapakowany jest w czarny plastikowy słoiczek z zakrętką (wklejałam zdjęcie). Ta masa, której się używa do mycia owinięta jest jeszcze w wodorosty (tak jak chyba aqua marina). Biorę odrobinkę wielkości groszku, nakładam w zagłębienie dłoni, dodaję kroplę wody i wyrabiam do konsystencji pasty. Potem nakładam na zwilżoną twarz i masuję. Użyłam już trzy razy i jestem jak na razie bardzo zadowolona Ładnie złuszcza i oczyszcza ale zostawia delikatny film na twarzy (wg mnie na plus ).
soulie jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:20   #907
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie

Ślicznie dziękuję
Ach, ach, teraz jeszcze bardziej mi się go chce
Królestwo za zbiorowe zamówienie...
Stary 2010-10-02, 20:36   #908
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

oj tak...ja też czekam na zbiorowe zamówionko
Stary 2010-10-02, 20:40   #909
dorotka z krainy ozz
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
oj tak...ja też czekam na zbiorowe zamówionko
O, ja widzę, że Koleżanka Wizażanka z Katowic. Ja z Chorzowa, więc można by pomyśleć kiedyś o jakiejś wspólnej wysyłce na przykład...
Stary 2010-10-02, 20:47   #910
magrat16
Zakorzenienie

o rany dziewczyny właśnie umyłam włosy ultimate shine i pachnie równie cudownie jak godiva. Ogólnie żadne moje perfumy nie były tak intensywne, żeby było czuć zapach po 2 dniach!! I są cudownie mięciutkie.

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-02, 20:52   #911
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Cytat:
Napisane przez dorotka z krainy ozz Pokaż wiadomość
O, ja widzę, że Koleżanka Wizażanka z Katowic. Ja z Chorzowa, więc można by pomyśleć kiedyś o jakiejś wspólnej wysyłce na przykład...

pracuje w Chorzowie

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
o rany dziewczyny właśnie umyłam włosy ultimate shine i pachnie równie cudownie jak godiva. Ogólnie żadne moje perfumy nie były tak intensywne, żeby było czuć zapach po 2 dniach!! I są cudownie mięciutkie.

mnie ultimate shine jako jedyny szampon z lusha chyba nie pasuje co prawda raz myłam ...muszę sie przekonać jeszcze raz ale jakieś miałam dziwne sztywne włosy po nim

za to American Cream pachnie cudnie ostatnio w pracy się złapałam że włosy mi cudnie delikatnie pachną
Stary 2010-10-02, 21:28   #912
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
mnie ultimate shine jako jedyny szampon z lusha chyba nie pasuje co prawda raz myłam ...muszę sie przekonać jeszcze raz ale jakieś miałam dziwne sztywne włosy po nim

za to American Cream pachnie cudnie ostatnio w pracy się złapałam że włosy mi cudnie delikatnie pachną
Jak na razie schną, zobaczę co będzie jak będą suche. Ale już teraz widzę ładny połysk i ten zapach(lushem mogę się zachwycać od 3 dni, bo dopiero wrócił mi węch) A jutro wraca moja koleżanka z amsterdamu, którą poprosiłam o małe zakupy
Mam prośbę, czy mogłybyście wrzucić opinie na KWC o Skin Drink i Aqua Marina?
I może jeśli coś wiecie o Tabsach do parówek Już postanowiłam, że kupię sobie 2 prezenty od siebie dla siebie

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-02, 22:09   #913
Brydzia_
Organizatorka

A co się stało z Temple Balms ? Znikły ? już nie bedzie ?

Dla Ciebie moje serce bije tak jak kiedyś Twoje dla mnie bić zaczęło...

mikroREKLAMA
Produkty licencyjne :) Minionki, Mickey Mouse & Minnie, Frozen, Psi Patrol, Spiderman, Star Wars i wiele innych...
Napisz do mnie PW - dla wizażanek rabat %%%

Ta reklama pokazywana jest pod 12 841 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Brydzia_ jest offline  
Stary 2010-10-03, 10:04   #914
quesadila
Raczkowanie

Czy używala może któraś z was Schnuggle?

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2010-10-03 o 10:07
quesadila jest offline  
Stary 2010-10-03, 10:36   #915
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Jak na razie schną, zobaczę co będzie jak będą suche. Ale już teraz widzę ładny połysk i ten zapach(lushem mogę się zachwycać od 3 dni, bo dopiero wrócił mi węch) A jutro wraca moja koleżanka z amsterdamu, którą poprosiłam o małe zakupy
Mam prośbę, czy mogłybyście wrzucić opinie na KWC o Skin Drink i Aqua Marina?
I może jeśli coś wiecie o Tabsach do parówek Już postanowiłam, że kupię sobie 2 prezenty od siebie dla siebie

Jak narazie za krotko uzywam Skin Drink(poczatkowy zachwyt ustepuje i ostatecznie chce wydac obiektywna opinie) zeby cos wiecej o nim pisac,Aqua Marina jest czesciowo opisana na moim blogu-zapraszam

Edytowane przez Hexxana
Czas edycji: 2010-10-03 o 11:56
Hexxana jest offline  
Stary 2010-10-03, 11:33   #916
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jak narazie za krotko uzywam Skin Drink(poczatkowy zachwyt ustepuje i ostataecznie chce wydac obiektywna opinie) zeby cos wiecej o nim pisac,Aqua Marina jest czesciowo opisana na moim blogu-zapraszam
Już lecę, tak mi się wydaje, że widziałam na jakimś blogu Ja się nad tym Skin Drinkiem zastanawiam. Słyszałam o nim zachwyty. Moja cera zimą strasznie się przesusza, więc się zastanawiam, ale w sumie za cenę 50 zł można znaleźć coś dobrego poza lushem

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-03, 11:56   #917
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Już lecę, tak mi się wydaje, że widziałam na jakimś blogu Ja się nad tym Skin Drinkiem zastanawiam. Słyszałam o nim zachwyty. Moja cera zimą strasznie się przesusza, więc się zastanawiam, ale w sumie za cenę 50 zł można znaleźć coś dobrego poza lushem

To od razu Ci powiem,ze ten krem na zime sie nie nadaje-jest niestety za slaby choc z drugiej strony nie wiem jaka masz cere-u mnie przy mieszanej w strone suchej niestety nie do konca sprawdza sie -to,co wydawalo sie optymalne w warunkach domowych nie pokrylo sie w wersji mobilnej....
Stary 2010-10-03, 12:09   #918
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
To od razu Ci powiem,ze ten krem na zime sie nie nadaje-jest niestety za slaby choc z drugiej strony nie wiem jaka masz cere-u mnie przy mieszanej w strone suchej niestety nie do konca sprawdza sie -to,co wydawalo sie optymalne w warunkach domowych nie pokrylo sie w wersji mobilnej....
to mam teraz dylemat. Ale chyba go wezmę i wypróbuję, zwykle i tak używam drugiego kremu.
Dziewczyny Ultimate Shine pozostawił paachnące i pięknie błyszczące włosy. Zapach czuć po zbliżeniu do nosa, a nie jak przy godivie przy każdym ruchu głową

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-03, 12:44   #919
dorotie85
Zadomowienie

Dziewczyny, to co king of skin i the soft touch zrobiły z moją skórą to cud Polecam Wam te masełka gorąco
dorotie85 jest offline  
Stary 2010-10-03, 14:08   #920
Integral
Raczkowanie

Dziewczyny, czy bardziej opłaca się zamawiać indywidualnie? Czy w jakichś zbiorowych zamówieniach? Tak na oko to chciałabym zrobić dwa zamówienia oba za ok. 145 zł.
Integral jest offline  
Stary 2010-10-03, 15:05   #921
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Cytat:
to mam teraz dylemat. Ale chyba go wezmę i wypróbuję, zwykle i tak używam drugiego kremu.
Dziewczyny Ultimate Shine pozostawił paachnące i pięknie błyszczące włosy. Zapach czuć po zbliżeniu do nosa, a nie jak przy godivie przy każdym ruchu głową
Kusisz tymi mydełkami ! A mi seanik i squeaky green plącze włosy Tak więc odżywka po nich jest nieunikniona o ile nie chce sobie wytargać włosów

Herbalism używam rano i jakoś tak ładnie oczyszcza mi twarz i zamyka pory. Po tym zabiegu psikam twarz tonikiem Tea Tree i zostawiam do wchłonięcia. Jakoś fajnie to razem działa. I skóra jest taka oczyszczona

Dark Angels niestety słabo peelinguje twarz. Takie mam wrażenie, ale dam mu jeszcze szanse - może się poprawi na dłuższą metę Podoba mi się okładanie czarną mazią, ale fajnie byłoby zobaczyć konkretne efekty

Sexy Peel obłędnie pachnie Faktycznie bomba z mnóstwem energii

Lemslip to takie niepozorne mydełko, bardzo lubię jego delikatny cytrynowy zapach. Kupiłam go bo czasami robią mi się czerwone krostki na dekolcie i mam nadzieje, że to mydełko pomoże je zniwelować - póki co jest dobrze Na temat mydełek do ciała to nie wiem co więcej powiedzieć na razie dobrze się sprawują i nie mam zastrzeżeń ;-)

Strawberry feels forever niestety pachnie mi toksyczną truskawą Poza tym chyba denerwuje mnie to, że pozostawia taki woskowy osad Czy po body butterach też tak jest ?

Zaznaczam, że wszelkie opinie wystawiam po dosyć krótkim czasie użytkowania i to tylko wstępne refleksje Zobaczymy co będzie dalej
foxxxy jest offline  
Stary 2010-10-03, 16:51   #922
quesadila
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość

Strawberry feels forever niestety pachnie mi toksyczną truskawą Poza tym chyba denerwuje mnie to, że pozostawia taki woskowy osad Czy po body butterach też tak jest ?
Body Buttery używane pod przysznicem nie natłuszczają tak skóry jak kostki do masażu. Buffy jest może cięższa niż Aqua Mirabilis- po tym drugim skóra nie jest aż tak miękka i nawilżenie następnego dnia nie jest juz takie wyraźne. Ale żaden z nich nie sprawia, że w nocy przylepia się do ciebie cała posciel- co jest standardem przy Massage Barach.
Wczoraj użyłam Thrapy inaczej- pod prysznicem na wilgotną skórę. Niestety cieżko było je rozprowadzić, ale uparłam się i dałam radę [body buttery muszą mieć w składzie coś, co daje się używać w duecie z wodą ]. Potem spłukałam się ciepłym prysznicem - resztki wody spłynęły po mnie jak po kaczce. Therapy pachnie zdecydowanie ładniej, niż Buffy i Agua Milabilis, więc cieszę się, że znalazłam na nią sposób i nie lepię się już po niej tak, jak wtedy gdy używalam jej na sucho.
Może spróbuj tego triku z truskawą?
quesadila jest offline  
Stary 2010-10-03, 21:28   #923
justkax3
Rozeznanie

Cześć dziewczyny. Niestety miałam cięzki weekend ;p i przegapiłam chyba zamówienia ;/. Czy któraś jeszcze szuka chetnej do wspolnej paczki?
justkax3 jest offline  
Stary 2010-10-04, 00:01   #924
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Kusisz tymi mydełkami ! A mi seanik i squeaky green plącze włosy Tak więc odżywka po nich jest nieunikniona o ile nie chce sobie wytargać włosów
A ja właśnie miałam wrażenie, że po umyciu będą się plątać, ale nie. Rozczesalam bez trudu. Odżywki nie mogę, bo z odżywką wyglądały na tłustawe, chyba, że coś lżejszego niż zwykle
A Ty to nie kusisz? Zresztą mnie dużo rzeczy tu kusi

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-04, 15:55   #925
gwendolyn
Rozeznanie

Zakochałam się w lushowych kosmetykach - przeczytałam KWC i ten wątek od deski do deski ... W efekcie zaczynam zbierać pieniądze na :

Fresh Farmacy
Vanishing Cream
Mask of Magnamity
Ultralight
Honey I Washed the Kids

to dla mnie taki starting kit - jeśli mi się te kosmetyki spodobają to skuszę się na więcej ... (obawiam się, że na duzo więcej )
Zastanawiam się czy te w/w kosmetyki byłby odpowiednie dla kobiet w ciąży (ja nie jestem i jeszcze trochę nie będę, ale później who knows who knows) ?!
gwendolyn jest offline  
Stary 2010-10-04, 22:09   #926
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Body Buttery używane pod przysznicem nie natłuszczają tak skóry jak kostki do masażu. Buffy jest może cięższa niż Aqua Mirabilis- po tym drugim skóra nie jest aż tak miękka i nawilżenie następnego dnia nie jest juz takie wyraźne. Ale żaden z nich nie sprawia, że w nocy przylepia się do ciebie cała posciel- co jest standardem przy Massage Barach.
Wczoraj użyłam Thrapy inaczej- pod prysznicem na wilgotną skórę. Niestety cieżko było je rozprowadzić, ale uparłam się i dałam radę [body buttery muszą mieć w składzie coś, co daje się używać w duecie z wodą ]. Potem spłukałam się ciepłym prysznicem - resztki wody spłynęły po mnie jak po kaczce. Therapy pachnie zdecydowanie ładniej, niż Buffy i Agua Milabilis, więc cieszę się, że znalazłam na nią sposób i nie lepię się już po niej tak, jak wtedy gdy używalam jej na sucho.
Może spróbuj tego triku z truskawą?
A ja się na Buffy szykowłam no Jakoś mi się spodobało jak sobie wasze pooglądałam
Dzięki za patent spróbuje a nóż toksyczna truskawa zostanie okiełznana

Cytat:
A ja właśnie miałam wrażenie, że po umyciu będą się plątać, ale nie. Rozczesalam bez trudu. Odżywki nie mogę, bo z odżywką wyglądały na tłustawe, chyba, że coś lżejszego niż zwykle
A Ty to nie kusisz? Zresztą mnie dużo rzeczy tu kusi
No właśnie wiem, że z odżywką nie ma sensu ! Nie wiem, może to kwestia moich mydełek a te Twoje mogą nie mieć ciągutek plątogennych

Cytat:
Napisane przez gwendolyn Pokaż wiadomość
Zakochałam się w lushowych kosmetykach - przeczytałam KWC i ten wątek od deski do deski ... W efekcie zaczynam zbierać pieniądze na :

Fresh Farmacy
Vanishing Cream
Mask of Magnamity
Ultralight
Honey I Washed the Kids

to dla mnie taki starting kit - jeśli mi się te kosmetyki spodobają to skuszę się na więcej ... (obawiam się, że na duzo więcej )
Zastanawiam się czy te w/w kosmetyki byłby odpowiednie dla kobiet w ciąży (ja nie jestem i jeszcze trochę nie będę, ale później who knows who knows) ?!
Uważaj Lush uzależnia, ale widzę żeś Ty na to gotowa
foxxxy jest offline  
Stary 2010-10-04, 22:58   #927
quesadila
Raczkowanie

Cytat:
A ja się na Buffy szykowłam no Jakoś mi się spodobało jak sobie wasze pooglądałam
Dzięki za patent spróbuje a nóż toksyczna truskawa zostanie okiełznana
Aqua Mirabilis jest dużo łatwiejsza w stosowaniu niż Buffy, gładko się rozprowadza, a drobinki są delikatniejsze, jakby bardziej miekkie. Ale Buffy nawilża na dłużej. Jeśli masz rozterkę, którą z nich kupić, nie pomogę Ci Jak będą mi się kończyć, to kupię ponownie obie

Daj znać jak tam truskawka w kapieli.
quesadila jest offline  
Stary 2010-10-04, 23:06   #928
magrat16
Zakorzenienie

Katar zniknął mi na szczęście zupełnie, bo dziś wpadła koleżanka z produktami lush kupionymi w ich sklepie stacjonarnym.
Honey I Washed The Kids bym zeżarła w całości
American Cream też pachnie pięknie, ale dziś czas godivy, więc nie przetestuję.
Dostałam też gratis kostkę dezodorantu, śmierdzi w papierku strasznie, zobaczę co to za cudo.
Czas na wieczór SPA

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-04, 23:06   #929
dorotie85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Aqua Mirabilis jest dużo łatwiejsza w stosowaniu niż Buffy, gładko się rozprowadza, a drobinki są delikatniejsze, jakby bardziej miekkie. Ale Buffy nawilża na dłużej. Jeśli masz rozterkę, którą z nich kupić, nie pomogę Ci Jak będą mi się kończyć, to kupię ponownie obie

Daj znać jak tam truskawka w kapieli.
Jakie rozterki? Kupić to i to i nie będzie problemu

Ja też się szykuję na kupno Buffy. Jestem ciekawa jak wyjdzie w porównaniu z King of skin
dorotie85 jest offline  
Stary 2010-10-05, 00:00   #930
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

A wiecie, że do naszej Giga przesyłki nie dali żadnych gratisów ?
Mydlane szujki Żartuje oczywiście

Quesadilo skutecznie mydlisz mi tu oczy i chcesz skusić na zakupy większych rozmiarów
foxxxy jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości