produkty Lush - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-10-12, 20:26   #1201
geonia
Zadomowienie

Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez kisssek Pokaż wiadomość
A co trzeba miec aby samemu robić zakupy? wystarczy PayPal?
Tylko karta kredytowa, nie mozna placic przez PP

wróciłam

geonia jest offline  
Stary 2010-10-12, 20:52   #1202
joanaros
Zakorzenienie

Szukam chętnego na połówkę Angels On Bares Skin w zamówieniu u Olencji
joanaros jest offline  
Stary 2010-10-12, 20:54   #1203
quesadila
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
No to pięknie Faktycznie jest tak napisane na stronie.
Muszę teraz coś zrobić z tym wiórem, bo czuje jakbym miała cały czas skórę naciągniętą jak nałożę minerały.
A Czy Angels on Bare skin mogłyby być dobrym uzupełnieniem co drugi dzień ? Na stronie nie widzę opisu co do częstotliwości używania.
Ja używam AOBS codziennie wieczorem po umyciu twarzy FF. Mięciutka, nawilżona, nie natłuszczona skóra. Ja bym się na Twoim miejscy zdecydowała. Mi żal tylko tego, że termin przydatności nie za długi, a jest tego sporo. Chyba zacznę się rozpieszczać też rano

Cytat:
I wiecie co podoba mi się ta idea body butterów, bo ja nie lubie w siebie wsmarowywać żadnych balsamów
To bardzo pomaga w byciu systematyczną, Nie ma opcji, żebym się po kąpieli nie wysmarowała kostką, Nie muszę czekać, aż się balsam wchłonie. Dzięki temu udało mi się [w 3 tygodnie!!!] po raz pierwszy od dawna pozbyć zrogowaciałych mieszków włosowych, z którymi walczyłam kiedyś balsamami aptecznymi z mocznikiem- cieżkimi, więc często dawałam sobie spokój z używaniem ich danego dnia... Brakowało mi konsekwencji.

Baby Face jednak się pozbędę- za tłuste dla mnie. Wrzucam na wymiankę trochę więcej niż pół- ciężko się dzieli i trochę mi się pokruszyło...

---

Właśnie zobaczylam, że na stole leży awizo na zagraniczną... Musi byc Lush z przedświateczną paczką. Nie doczekam do jutra...

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2010-10-12 o 21:16
quesadila jest offline  
Stary 2010-10-12, 21:42   #1204
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez foxxxy
Bo sobie zaraz choinkę przez was ubiorę co by sobie przybliżyć okres świąteczny
też sobie ubiorę i będę udawała, że już grudzień wiecie co, tak narobiłyście mi ochoty, że sprawdziłam absolutne must have z mojej dłuuugiej wishlisty i wyszło równo 1kg, kliknęłam
teraz tylko na listonosza czekać, a nie powinnam nic noweg0testować, bo pojawił mi się pseudotrądzik, ale może fresh farmacy pomoże
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-12, 23:18   #1205
papeteria
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Czy któraś mogłaby napisać mi jeszcze raz jak sie uzywa Jungle?
ja robie TAK

papeteria jest offline  
Stary 2010-10-12, 23:21   #1206
foxxxy
Organizatorka

Wpisy w blogu: 1
GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Ja używam AOBS codziennie wieczorem po umyciu twarzy FF. Mięciutka, nawilżona, nie natłuszczona skóra. Ja bym się na Twoim miejscy zdecydowała. Mi żal tylko tego, że termin przydatności nie za długi, a jest tego sporo. Chyba zacznę się rozpieszczać też rano

To bardzo pomaga w byciu systematyczną, Nie ma opcji, żebym się po kąpieli nie wysmarowała kostką, Nie muszę czekać, aż się balsam wchłonie. Dzięki temu udało mi się [w 3 tygodnie!!!] po raz pierwszy od dawna pozbyć zrogowaciałych mieszków włosowych, z którymi walczyłam kiedyś balsamami aptecznymi z mocznikiem- cieżkimi, więc często dawałam sobie spokój z używaniem ich danego dnia... Brakowało mi konsekwencji.

---

Właśnie zobaczylam, że na stole leży awizo na zagraniczną... Musi byc Lush z przedświateczną paczką. Nie doczekam do jutra...
No dobra to namówiłaś mnie kusicielka
AoBS wydaje się być rozsądnym rozwiązaniem, bo Aqua Marina trochę mnie przeraża, gdyż jam bardzo wrażliwa na rybie zapachy

I jeszcze nas tu awizem łechtasz na dobranoc !! Niech Cię mydło ściśnie

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
też sobie ubiorę i będę udawała, że już grudzień wiecie co, tak narobiłyście mi ochoty, że sprawdziłam absolutne must have z mojej dłuuugiej wishlisty i wyszło równo 1kg, kliknęłam
teraz tylko na listonosza czekać, a nie powinnam nic noweg0testować, bo pojawił mi się pseudotrądzik, ale może fresh farmacy pomoże

Ja mam łatwiej, bo mam taką mini choinkę wystarczy z szafki wyjąć

To za zamówienie i jeszcze 5 takich bacików za to, że mnie o nim poinformowałaś Czuje, że pęknę - muszę się udać do TŻ, gdzie na pewno odezwie się głos rozsądku
foxxxy jest offline  
Stary 2010-10-12, 23:28   #1207
Gajowniczka
Zadomowienie

jak się używa body butter? myślałam,że po kąpieli należy wcierać w ciało ?
Gajowniczka jest offline  
Stary 2010-10-12, 23:35   #1208
justkax3
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez papeteria Pokaż wiadomość
ja robie TAK

Dziękuję Ci bardzo, jutro wyprobuje
justkax3 jest offline  
Stary 2010-10-13, 00:04   #1209
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Bo sobie zaraz choinkę przez was ubiorę co by sobie przybliżyć okres świąteczny

Cytat:
Napisane przez dorotie85 Pokaż wiadomość
Jest napisanie na stronie, że herbalism nie powinno się używać codziennie
ja używam jak mi się przypomni, czasem kilka dni co rano, czasem co drugi - trzeci dzień i żaden sposób mnie nie przesuszył a mam dość suchą skórę...

Cytat:
I wiecie co podoba mi się ta idea body butterów, bo ja nie lubie w siebie wsmarowywać żadnych balsamów
niby tak z jednej strony.... tylko z drugiej - te wszystkie przepyszne kremiki Lushowe mnie zbyt kuszą... np Almond and Coconut Cream muszę o coś okroić moją wishlistę ale sama już nie wiem o co...
Cytat:
Napisane przez justkax3 Pokaż wiadomość
Czy któraś mogłaby napisać mi jeszcze raz jak sie uzywa Jungle?
ja tylko dodam do opisu papeterii uwagę - raz wkroiłam 1/8 i wyszła trochę za ciapowata, teraz dałam tak może 1/7 (1/6 max) i wyszła taka milusia w dotyku gęsta maź, łatwiej mi to zaaplikować na głowę

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-10-13, 00:10   #1210
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam łatwiej, bo mam taką mini choinkę wystarczy z szafki wyjąć

To za zamówienie i jeszcze 5 takich bacików za to, że mnie o nim poinformowałaś Czuje, że pęknę - muszę się udać do TŻ, gdzie na pewno odezwie się głos rozsądku
też gdzieś choinkę miałam. Wiem, wiem miałam nic nie zamawiać, ale patrzę wagę produktów i równo 1,00kg więc to znak od Lusha
A jak przyjdzie szybko i się przyjmie, to znak, żeby brać kolejne. Heh, a miałam nic nie kupować jeszcze w tym tyg trochę drobiazgów mam dostać. ale nie ode mnie

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-13, 01:11   #1211
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
a ja mam jeszcze pytanko w sprawie americam cream. Czy procz zapachu daje ona cos jeszcze? bo troche szkoda mi pieniedzy na odzywke ktora jedynie zaaromatyzuje moje klaczki a nie poprawi ich kondycji
Jestem z niej zadowolona
http://tysiacjedenpomyslowipasji.blo...can-cream.html

uzywana systematycznie faktycznie wspomogla nawilzenie a dzieki zapachowi uzywalam jej regularnie
Stary 2010-10-13, 08:37   #1212
barwy_wojenne
SPAMER
Nieopłacona reklama

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
jak się używa body butter? myślałam,że po kąpieli należy wcierać w ciało ?
Zwyczajnie nawilżasz skórę wodą, prysznicem, myjesz się body butterem (ja zawsze dzielę je na 9 kosteczek, wtedy w moim mniemaniu się nie marnują), spłukujesz go prysznicem i gotowe! Jesteś czysta i nawilżona!
barwy_wojenne jest offline  
Stary 2010-10-13, 08:51   #1213
goldika
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Jestem z niej zadowolona
http://tysiacjedenpomyslowipasji.blo...can-cream.html

uzywana systematycznie faktycznie wspomogla nawilzenie a dzieki zapachowi uzywalam jej regularnie
dziekuje i znowu spowodowałaś, że muszę coś mieć

Panna Młoda'13

goldika jest offline  
Stary 2010-10-13, 09:01   #1214
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
dziekuje i znowu spowodowałaś, że muszę coś mieć
ja może od siebie też coś dodam. Nie mogę nic powiedzieć o dłuższym stosowaniu, bo mam ją od niedawna, ale co nieco wiem
Mam włosy strasznie grube i ciężkie, odżywki raczej to podkreślają. Za to po American Cream włosy są mięciutkie i lżejsze, jak u dziecka, dodatkowo nie są wysuszone! I ten zapach, mogłabym tylko machać łbem, żeby go czuć

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-13, 11:45   #1215
albin_ek
Zakorzenienie

GG do albin_ek

Dziewczyny, miała któraś z Was ten produkt?

http://www.lush.co.uk/products/hairc...ctor_1399.html

bo z tego co rozumiem z opisu to odżywka do włosów i skóry głowy tak?

---------- Dopisano o 11:45 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
ja może od siebie też coś dodam. Nie mogę nic powiedzieć o dłuższym stosowaniu, bo mam ją od niedawna, ale co nieco wiem
Mam włosy strasznie grube i ciężkie, odżywki raczej to podkreślają. Za to po American Cream włosy są mięciutkie i lżejsze, jak u dziecka, dodatkowo nie są wysuszone! I ten zapach, mogłabym tylko machać łbem, żeby go czuć
używam już drugi tydzień American Cream jest cudowna włosy pięknie pachną i są miękkie i lekkie ale nie napuszone. Choć jest mniej wydajna od Vegenese.
Stary 2010-10-13, 11:46   #1216
natalalala
Zakorzenienie

dziewczyny
mi sie gdzies obilo o oczy ze oni te gift boxy wysylaja w zwyklych kartonach a nie w tych ladnych pudelkach, nie?
czy sie myle?
bo nie wiem czy jest sens kupowac, a pare mi sie podoba
Stary 2010-10-13, 12:09   #1217
dorotie85
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
dziewczyny
mi sie gdzies obilo o oczy ze oni te gift boxy wysylaja w zwyklych kartonach a nie w tych ladnych pudelkach, nie?
czy sie myle?
bo nie wiem czy jest sens kupowac, a pare mi sie podoba
Napisałam kiedyś do nich w tej sprawie. Odpisali, że pakowane są w kartonik, później w ozdobny papier i jeszcze raz w karton, żeby nic się nie stało.

Dziewczyny, pomóżcie mi Jaką datę ważności ma FF?
dorotie85 jest offline  
Stary 2010-10-13, 12:24   #1218
hola ola
Zakorzenienie

Cytat:

a moim nie było daty bo szukałam chyba że ślepa jestem
hola ola jest offline  
Stary 2010-10-13, 12:30   #1219
Hexxana
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 20
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana

Cytat:

To tak dla odmiany opisze swoje kudly
wymeczone farbowaniem na blondy przez bardzo dlugi czas wiec borykalam sie z przesuszeniem itd.na dodatek sa miekkie i skrecaja sie-z reguly wiekszosc odzywek obciaza moje wlosy jednak AC tego nie robi-wlosy odzyskuja swoj naturalny blask a po zmianie koloru na braz widze,ze staja sie lsniace i odzywione.Odzywka bardzo dobrze nawilza a uzywalam jej tez zamist szamponu by wzmonic skret i takze sie sprawdzila
Stary 2010-10-13, 12:32   #1220
natalalala
Zakorzenienie

Cytat:
Napisałam kiedyś do nich w tej sprawie. Odpisali, że pakowane są w kartonik, później w ozdobny papier i jeszcze raz w karton, żeby nic się nie stało.

dzieki za odp
na moim FF tez nie ma daty

no to ja machne swoja opinie o Seanik
moje wlosy-grube, proste, niszcza sie koncowki

Wlosy po nim bardzo ladnie blyszcza To fakt, sa takie bardziej szorstkie, ale zakladam ze to przez brak silikonow, takze nie uwazam tego osobiscie za wade.
Mysle, ze moglabym je rozczesac po nim bez sporych trudnosci, ale tego sie nie podjelam, bo zawsze uzywam na koniec jedwabiu, bez ktorego nie moge juz zyc(tu polecam firme rolland jakby co )
Wada jest taka, ze na drugi dzien, wlosy juz szalu nie robia. Juz lekko sa nieswieze. Normalnie myje co dwa dni. Ale jeszcze bede testować, zeby sie upewnic na 100% przed wystawieniem opinii na KWC.
Na chwile obecna dalabym mu 4*, chociaz producent obiecuje ze wlosy po nim beda blyszczaly i tak jest. Gdyby na 2gi dzien byly takie same, na pewno dostalby 5* i bylby idealem

Edytowane przez natalalala
Czas edycji: 2010-10-13 o 14:35
natalalala jest offline  
Stary 2010-10-13, 18:16   #1221
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
też gdzieś choinkę miałam. Wiem, wiem miałam nic nie zamawiać, ale patrzę wagę produktów i równo 1,00kg więc to znak od Lusha
A jak przyjdzie szybko i się przyjmie, to znak, żeby brać kolejne. Heh, a miałam nic nie kupować jeszcze w tym tyg trochę drobiazgów mam dostać. ale nie ode mnie
Maniaczka
Mam dla siebie "złą" wiadomość Kurs Funta 4,49zł To skutecznie potrafi zamydlić oczy

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
no to ja machne swoja opinie o Seanik
moje wlosy-grube, proste, niszcza sie koncowki

Wlosy po nim bardzo ladnie blyszcza To fakt, sa takie bardziej szorstkie, ale zakladam ze to przez brak silikonow, takze nie uwazam tego osobiscie za wade.
Mysle, ze moglabym je rozczesac po nim bez sporych trudnosci, ale tego sie nie podjelam, bo zawsze uzywam na koniec jedwabiu, bez ktorego nie moge juz zyc(tu polecam firme rolland jakby co )
Wada jest taka, ze na drugi dzien, wlosy juz szalu nie robia. Juz lekko sa nieswieze. Normalnie myje co dwa dni. Ale jeszcze bede testować, zeby sie upewnic na 100% przed wystawieniem opinii na KWC.
Na chwile obecna dalabym mu 4*, chociaz producent obiecuje ze wlosy po nim beda blyszczaly i tak jest. Gdyby na 2gi dzien byly takie same, na pewno dostalby 5* i bylby idealem
Ja dziś włosy umyłam Seanikiem i potem nałożyłam jedwab (ale bez odżywki było tym razem) i też miałam takie fajne włosy - super się układają i są takie świeże. Tak więc skłaniam się ku temu aby ostatecznie orzec, że z tego szamponu jestem zadowolona

Edit : Nie ma ktoś ochoty na 1600 gram Lush-a ?

Edytowane przez foxxxy
Czas edycji: 2010-10-13 o 18:51
foxxxy jest offline  
Stary 2010-10-13, 18:51   #1222
quesadila
Raczkowanie

Odebrałam paczkę. Miałam w niej 2 kostki Wiccy Magic Muscles i gdy pani mi ją podawała przez okienko wszyscy się odwrócili, tak pachniało cynamonem

Po otwarciu paczki wieeelki rozczar. Kupiłam drogie body buttery, trochę rzeczy na prezenty i przy wydanych 45 funtach nie dostałam żadnego gratisu! Prosilam o kawałeczek Jungle albo Jasmin and Henna Fluff-Eaze i nic...

W każdym razie wszystko pachnie mi cynamonem, więc dopóki nie użyję tych wszystkich dóbr, nie będę nawet wiedziała, jak naprawdę pachną... Cieszę się na Ego i Schnuggle i biję z myślami, ktorej dziś użyć Wzięłam też dla siebie Snowcake Soap i Lady Catrina [bardzo intrygujące mydło, chyba dziś sobie trochę odkroję ]
Reszta na prezenty

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2010-10-13 o 18:53
quesadila jest offline  
Stary 2010-10-13, 19:14   #1223
niczka
Raczkowanie

foxxxy, ja właśnie szukam innej możliwości dostania Lusha, bo się nie załapałam na wspólne zamówienie Olencjiii. Byłabyś skłonna mnie przygarnąć?
Tylko zupełnie nie wiem ile moja lista marzeń waży, dopiero wieczorem podliczę, jak położę malucha spać. (już zaczynałam myśleć nad własnym zamówieniem, choć przyznam, że koszty przesyłki mnie przerażają trochę...)

Moje zamówienie waży 925g + puszka na szampony. Dziewczyny, macie może doświadczenie, czy warto brać taką prawie kilogramową paczkę samej, czy może na przykład więcej na pół z kimś?

Edytowane przez niczka
Czas edycji: 2010-10-13 o 19:29
niczka jest offline  
Stary 2010-10-13, 19:18   #1224
budgetka
Zakorzenienie

Cytat:
Maniaczka
Mam dla siebie "złą" wiadomość Kurs Funta 4,49zł To skutecznie potrafi zamydlić oczy

Ja dziś włosy umyłam Seanikiem i potem nałożyłam jedwab (ale bez odżywki było tym razem) i też miałam takie fajne włosy - super się układają i są takie świeże. Tak więc skłaniam się ku temu aby ostatecznie orzec, że z tego szamponu jestem zadowolona

Edit : Nie ma ktoś ochoty na 1600 gram Lush-a ?
moze ja bym cos wziela . dam ci znac po 22
budgetka jest offline  
Stary 2010-10-13, 19:35   #1225
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Maniaczka
po co mówiłaś, miałam dopiero pod koniec grudnia zamawiać ale będę silna, przynajmniej się postaram
Edit: A do kiedy chcesz zebrać chętne na te 1600gram??

03.10.2015

Edytowane przez magrat16
Czas edycji: 2010-10-13 o 19:36
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-13, 20:15   #1226
foxxxy
Organizatorka

GG do foxxxy

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Odebrałam paczkę. Miałam w niej 2 kostki Wiccy Magic Muscles i gdy pani mi ją podawała przez okienko wszyscy się odwrócili, tak pachniało cynamonem

Po otwarciu paczki wieeelki rozczar. Kupiłam drogie body buttery, trochę rzeczy na prezenty i przy wydanych 45 funtach nie dostałam żadnego gratisu! Prosilam o kawałeczek Jungle albo Jasmin and Henna Fluff-Eaze i nic...
No jak już mówiłam mi do 200 F nic nie dali tak więc nie jestem zdziwiona (aczkolwiek o nic nie prosiłam )

Ale Ci na poczcie obniuchali paczkę

Cytat:
Napisane przez niczka Pokaż wiadomość
foxxxy, ja właśnie szukam innej możliwości dostania Lusha, bo się nie załapałam na wspólne zamówienie Olencjiii. Byłabyś skłonna mnie przygarnąć?
Tylko zupełnie nie wiem ile moja lista marzeń waży, dopiero wieczorem podliczę, jak położę malucha spać. (już zaczynałam myśleć nad własnym zamówieniem, choć przyznam, że koszty przesyłki mnie przerażają trochę...)

Moje zamówienie waży 925g + puszka na szampony. Dziewczyny, macie może doświadczenie, czy warto brać taką prawie kilogramową paczkę samej, czy może na przykład więcej na pół z kimś?
Koszt wysyłki do 1kg to 7.95 F, a do 2kg 11.95 tak więc jakby nie patrzeć taniej wychodzi biorąc 2kg Potem to żeby najtaniej wyszło to już trzeba 20kg wziąć

Cytat:
Napisane przez budgetka Pokaż wiadomość
moze ja bym cos wziela . dam ci znac po 22
doobra
Cytat:
po co mówiłaś, miałam dopiero pod koniec grudnia zamawiać ale będę silna, przynajmniej się postaram
Edit: A do kiedy chcesz zebrać chętne na te 1600gram??
Genralnie to jak najszybciej co by kurs funta nie poszybował
foxxxy jest offline  
Stary 2010-10-13, 20:57   #1227
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Genralnie to jak najszybciej co by kurs funta nie poszybował
Kurcze, to jednak nie wezmę udziału. Muszę się jakoś ograniczyc. jak weźmiesz to mydełko marcepanowe, to daj znać co to za cudo

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Stary 2010-10-13, 21:09   #1228
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach

Kurs funta straaaasznie kusi
Niby czekam na paczkę aleeee aleeee chętnie bym nabyła jakieś mydeło jeszcze i żel pod prysznic ... i odżywkę skoro tak chwalicie
virtual_reality jest offline  
Stary 2010-10-13, 21:27   #1229
karton
Zakorzenienie

Virtual, a weź nawet nic nie mów
Jak przeczytałam wiadomość foxxxy to od razu zaczęłam myśleć czy aby czegoś jeszcze nie chcę A przecież zrobiłam chyba największe zamówienie z tych Olencjowych

Jestem po demakijażu i muszę znowu powiedzieć (po raz entyyy), że ff i baby face!

Edytowane przez karton
Czas edycji: 2010-10-13 o 21:29
karton jest offline  
Stary 2010-10-13, 21:37   #1230
magrat16
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez karton Pokaż wiadomość
Virtual, a weź nawet nic nie mów
Jak przeczytałam wiadomość foxxxy to od razu zaczęłam myśleć czy aby czegoś jeszcze nie chcę A przecież zrobiłam chyba największe zamówienie z tych Olencjowych

Jestem po demakijażu i muszę znowu powiedzieć (po raz entyyy), że ff i baby face!
eh, ja też czekam na paczuchę. Mała, bo mała, ale radości przyniesie. Szkoda, że paypalem nie można płacić, bo bym teraz najwyżej funtów na zaś nakupowała

03.10.2015
magrat16 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości