Jeszcze raz o kolczyku w nosku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki Tutaj możesz zadać pytanie kosmetyczce, wymienić się doświadczeniem, opowiedzieć o swojej pielęgnacji.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-20, 18:26   #1
asia02
Przyczajenie

Jeszcze raz o kolczyku w nosku

Witam, mam pytanko mam już przekłuty nosek bodajze m-c ale po tyg od przekłucia zaczeły się moje problemy z nim, zaczął mi ropieć a na końcu wyszedł mi bąbelek. Przekłuwała mi go kosmetyczka i nie mogę na nią nic powiedzieć bo wszystko było sterylnie zrobione. robiłam już tribiotikiem ale było jeszcze gorzej .Jestem bardzo uparta i postanowiłam przemywać go wodą utlenioną troszkę ten bąbel się zmniejszył, Jestem cielkawa czy zejdzie mi ten bąbel i czy miał ktoś taki problem jak ja i jak go rozwiązał/kolczyka nie wyjmę/. Z góry dziękuje
asia02 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:38   #2
Fisiasia
Rozeznanie

Exclamation Dot.: Jeszcze raz o kolczyku w nosku

tak, ja tak mialam... nie pamietam dokladnie jak dlugo sie ten babel trzymal (chyba cos ok 2 tyg) nie wiem czy masz to samo co ja... nie bede owijac w bawelne, w srodku sie zrobil cos ala pryszcz z ropa, po tych niecalych 2 tyg, przez czas ktory najwidoczniej sie wzburzyl i dojrzal, po prostu go normalnie wycislam, bez zadnych problemow i mega sily... az sie zdziwilam, bo tez nie wiedzialam co to jest do konca :/ syfek z ropa wyszedl, gdy pokazala sie krewka to wiedzialam, ze sie wiecej nie zbabrze, i tak bylo kolczyk w nosie mam juz 6 lat i nic pozatym bablem sie wiecej nie stalo nie przejmuj sie, to minie
Fisiasia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:54   #3
werka1910
BAN stały

Dot.: Jeszcze raz o kolczyku w nosku

zrobiła Ci się ziarnina i niestety może ona odrastać co pewien czas.. trybiotyk na 30 min na ziarninie, potem zmywaleć sola fizjologiczna i tak 2-3 razy dziennie przez 4 dni powinno zniknąc możesz też użyć srodka na kurzajki
werka1910 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 22:40   #4
olala1102
Raczkowanie

nie stosuj wody utlenionej, bo to nic nie da! Do dezynfekcji kup sobie specjalny spray do tego przeznaczony-są w aptekach w takich małych dozownikach. Tak jak kolezanka wczesniej pisała-okłady z tribioticu.
olala1102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 02:02   #5
KochamMichasia
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez werka1910 Pokaż wiadomość
zrobiła Ci się ziarnina i niestety może ona odrastać co pewien czas.. trybiotyk na 30 min na ziarninie, potem zmywaleć sola fizjologiczna i tak 2-3 razy dziennie przez 4 dni powinno zniknąc możesz też użyć srodka na kurzajki
Cytat:
Napisane przez olala1102 Pokaż wiadomość
nie stosuj wody utlenionej, bo to nic nie da! Do dezynfekcji kup sobie specjalny spray do tego przeznaczony-są w aptekach w takich małych dozownikach. Tak jak kolezanka wczesniej pisała-okłady z tribioticu.
Boże jak ja nie rozumiem ludzi którzy gadają o czymś o czym nie mają pojęcia, a szczególnie jeśli chodzi o zdrowie.
Tribioticu nie stosuje się broń Boże na ziarnine, ani się jej nie przekłuwa!
Na ziarnine stosuje się sok z aloesu, stężoną witaminę C, lub usunąć może ją lekarz.
Środka na kurzajki?Namawiasz do tego, żeby wypaliło jej pół nosa?
A woda utleniona na świeżą ranę to już w ogóle koszmar.
Stary 2009-06-21, 10:59   #6
werka1910
BAN stały

wiem co pisze sama mialam ziarnine konsultowałam to z najlepszymi piercerami ktorzy polecaja wlasnie tesposoby, srodek na kurzajki ma maly aplikator i naklada sie go tylko na czubeczek ziarniny - pomaga. I ZAZNACZAM ZE WSZYSTKIE SPOSOBY SA NA NIEPRZEKLUWANA ZIARNINE
werka1910 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 13:19   #7
snide
Zadomowienie

GG do snide

żaden profesjonalny piercer w życiu by Ci nie polecił na początek środków na kurzajki na ziarnine!!! najpierw prócujesz ją zwalczyć mazią z aspiryny i soli fizjologicznej, jaskółczym zielem i innymi specyfikami a jeśli nic nie zadziała to dopiero wtedy się gasz po środki na kurzajki

snidehead.blogspot.com sneakers
facebook.com/snidehead
snide jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 23:18   #8
malka85
Raczkowanie

ja mialam taki babel reguralnie przemywalam sola fizjologiczna i po tygodniu wyplynela ropa i sie zagoilo
inny problem pojawil sie pozniej...wypadl mi kolczyk w nocy i rano mialam wielki problem zeby znowu zalozyc(dodam ze to juz rok po przekluwaniu)kolczyk wszedl do polowy a dalej jakby zaroslo!?wkoncu zalozylam z bolem i odrobina krwi...staralam sie bardzo uwazac ale znow kiedys kolczyk wypadl i znow to samo
mam wrazenie ze mam jaby dwie dziurki?!bo kolczyk w polowie "drogi"zatrzymuje sie i wbija sie wszedzie anie przechodzi

czy ktos z was mial taki problem?
malka85 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - Pytania do kosmetyczki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości