zmiana wizerunku w wakacje ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy Służymy kompleksowymi poradami jak zmienić swój wygląd i styl - makijaż, fryzurę, sposób ubierania się...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2009-06-20, 19:21   #1
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

zmiana wizerunku w wakacje ;)

witam
wszyscy zazwyczaj kojarzą mnie jako słodką dziewczynkę-wiadomo,blond loczki,drobna figura...
chciałabym jednak coś w sobie zmienić.
przede wszystkim staram się przytyć,ale mniejsza o to

zastanawiam się nad zmianą fryzury.
mój naturalny kolor to średni blond,jednak nie chciałabym do niego wracać.loki są naturalne (dlatego prostowanie odpada)
zastanawiam się nad złotym bądź miodowym blondem,ale wciąż nie jestem pewna.
jednocześnie zastanawiam się,czy zapuścić włosy,czy może pocieniować...dlatego proszę was o radę.
za wszystkie posty będę bardzo wdzięczna.
pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 213fy10mniejsze.jpg (32,1 KB, 411 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMGP1036slicznotkacopyvvv.jpg (81,7 KB, 403 załadowań)
xTomsxSweetxPussycatx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:47   #2
Czarna Orchidea
Zakorzenienie

Dot.: zmiana wizerunku w wakacje ;)

skoro chcesz odejsc od blondu to moze sredni brąz? wydaje mi sie ze ladnie bys wygladala.Loki masz naprawde piekne
ale jesli chodzi o dobor koloru wlosow,najlepiej gdybys zamiescila zdjecie z bliska i w naturalnym swietle,gdyz nie widac za bardzo jaki masz kolor cery a to sie liczy
ktoras dziewczyna moze zrobi przerobke w ps,bedziesz wiedziala co i jak
Stary 2009-06-20, 19:52   #3
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

to chyba jedyne zdjęcie z bliska,jakim aktualnie dysponuję...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 30nkpjt.jpg (71,7 KB, 287 załadowań)
Stary 2009-06-20, 19:52   #4
monaa01
Rozeznanie

moim zdaniem ładnie byś wyglądała w tradycyjnym bobie, na obu zdjęciach włosy zaczynają Ci się kręcić poniżej ucha, więc powinno być dobrze bez prostowania, a no i trochę bym przyciemniła kolorek, bo blado wyglądasz
monaa01 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 19:58   #5
laadybird
Raczkowanie

ja bym na rudy zmieniła ..

jak szaleć to szaleć ; ) a do jasnej karnacji rudy by ładnie się komponował

laadybird jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 20:01   #6
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

zapomniałam dopisać!
zdjęcie jest sprzed kilku miesięcy,teraz jestem po kilku sesjach w solarium i wylegiwaniach na słoneczku
ale taki jest mój naturalny kolor cery.

bob?hm,dziś o nim myślałam oczywiście poradziłam się mamy.cóż,stwierdziła,że będę miała mini szopkę na głowie ;D ale kto wie,to może ciekawie wygladać,przecież wystarczy odpowiednia stylizacja.

co do przyciemnienia...ja szczerze mówiąc aktualnie mentalnie nie jestem gotowa na brąz ;D wiem,że to może idiotycznie brzmieć,ale zawsze widziałam siebie tylko i wyłącznie jako blondynkę.więc póki co zastanawiam się nad tym odcieniem-miodowym,złotym,czy może wy macie jakies propozycje?myślałam o czymś cieplejszym

jest jeszcze jeden aspekt.mam bardzo szczupłą twarz i obawiam się,że ciemne kolory mogą mnie jeszcze bardziej wyszczuplić.myślicie,że moje obawy są słuszne?
pozdrawiam i dziękuję za wszystkie odpowiedzi,czekam na nastepne
Stary 2009-06-20, 20:42   #7
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie

Zetnij włosy tak do brody, ale nie zmieniaj koloru
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-20, 22:42   #8
niuniusienka21
Raczkowanie

wg mnie ciemny kolor dla Ciebie nie będzie pasował, ja sama mam dość ciemną karnację a włosy naturalnie brązowe i po przefarbowaniu na bardzo ciemny brąz (wyglądał jak czarny) wyglądałam blado :/ wg mnie wystarczy Ci tylko pocieniować włoski, żebyś nie miała takiej "szopy" ale z długości raczej nie ścinać ew. wrzuć sobie kilka pasemek brązowych, kilka rozjaśnianych blond i kilka dodaj takich miodowych jak chciałaś - taki lekki balejaż z 3 kolorków + Twój naturalny i moim zdaniem będzie ekstra
niuniusienka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 11:09   #9
milk
Rozeznanie

nie ścinaj, farbuj na rudo tak ode mnie.
milk jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 14:24   #10
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

dziekuję bardzo wszystkim wam za rady! jeżeli ktoś jeszcze chciałby coś napisać to bardzo proszę ;D
w każdym razie otrzymałam od was kilka fantastycznych propozycji.wciąż nie umiem się zdecydować ;D wybiorę się do fryzjerki mojej mamy,może ona mi pomoże się zdecydować
Stary 2009-06-21, 16:40   #11
marciqb
Przyczajenie

Nie ścinaj! Mam takie same włosy jak Ty, ni to fale, ni to loki. Jakiś czas temu skróciłam i miałam fryzurkę na 'Kopernika' bądź na 'pazia'.. Lekko, ale mało kobieco.
Długie falowane włosy to zaleta

Jeżeli chodzi o kolor, wiem co chcesz zmienić. Sama miałam bardzo bardzo jasny blond. Przyciemniłam je do słonecznego blondu, ale dalej korci mnie miodowy/karmelowy blond.

Czekam na zdjęcia po zmianach ;>
marciqb jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:21   #12
Arwena84
Zadomowienie

A ja Ci rudego nie polecam. W takim ciemniejszym blondzie byloby Ci ladnie. Brazy mi sie nie podobaja, wiec tu obiektywna byc nie moge. Bob na kreconych wlosach sie srednio sprawdza. Poza tym masz piekne loki, szkoda scinac.
Stary 2009-06-21, 20:32   #13
Delilah*
Raczkowanie

Tez nie polecam sciecia wlosow, moim zdaniem ujmie Ci to sporo uroku. Stylizacja stylizacją, ale podczas wilgoci,rzeczywiscie mozesz wygladać jak Kopernik
Zdecydowanie przyciemnilabym włosy,najlepiej jakiś karmelek albo jasny brąz, albo tak jak pisaly Dziewczyny pasemka (z tego co widzę masz ciemne oczyska, więc bedzie pasowac
Jeśli chodzi o rudosci, to osobiscie Cie w nich nie widzę..
Delilah* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:34   #14
summershine
BAN stały

Masz bardzo ładne włosy, jest ich dużo i mają loki co ja uwielbiam Myślę, że ładnie by Ci było w rudym kolorze. Nie musi to być jakiś ciemny rudy, ale coś jasnego polecam. Ożywi Cię to bardziej, do tego to energiczny kolor i będziesz się bardziej "rzucać w oczy". Podoba mi się bardzo połączenie rudego z lokami. Sama bym tak chciała, jednak po trwałej bardzo niszczą się włosy, więc farbując i mając trwałą - niedługo byłabym bez włosów
Jeśli nie rudy, to może jakiś brązik jasny?
summershine jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 20:57   #15
Żenada
Rozeznanie

Ja bym na Twoim miejscu zapuszczała i przyciemniła włosy do jasnego brązu

Żenada jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 10:44   #16
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

co do długości włosów postanowione-zostawiam długość,jedynie chciałabym pocieniować,żeby lepiej sie układały (przy twarzy również,bo teraz nie chcą się już tak fajnie wywijać jak wczesniej ;D)
co do koloru-widzę,że wszystkie jesteście zgodnie za tym,żeby przyciemnić.

przeglądam teraz różne odcienie-karmelowy blond,miodowy blond...czy ktoś mógłby mi zaproponować jakieś konkretne farby?zależałoby mi również na opiniach osób które mają włosy kręcone-czy niszczy,itp.

jest jeszcze jeden problem-moje włosy mają kolor dość niejednolity.nie widać tego na zdjęciach,ale z tyłu,tak jakby "pod spodem" są ciemniejsze ,jest kilka pasemek platyny,kilka jakby słonecznych blondów itp. no cóż,tak jest po tonerze
martwię się,że kolor potem też wyjdzie mi niejednolity...a to jest raczej pewne.
Stary 2009-06-22, 15:19   #17
niuniusienka21
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez xTomsxSweetxPussycatx Pokaż wiadomość
co do długości włosów postanowione-zostawiam długość,jedynie chciałabym pocieniować,żeby lepiej sie układały (przy twarzy również,bo teraz nie chcą się już tak fajnie wywijać jak wczesniej ;D)
co do koloru-widzę,że wszystkie jesteście zgodnie za tym,żeby przyciemnić.

przeglądam teraz różne odcienie-karmelowy blond,miodowy blond...czy ktoś mógłby mi zaproponować jakieś konkretne farby?zależałoby mi również na opiniach osób które mają włosy kręcone-czy niszczy,itp.

jest jeszcze jeden problem-moje włosy mają kolor dość niejednolity.nie widać tego na zdjęciach,ale z tyłu,tak jakby "pod spodem" są ciemniejsze ,jest kilka pasemek platyny,kilka jakby słonecznych blondów itp. no cóż,tak jest po tonerze
martwię się,że kolor potem też wyjdzie mi niejednolity...a to jest raczej pewne.

i właśnie to jest kolejny powód który jest ZA zrobieniem pasemek
niuniusienka21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-01, 21:31   #18
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

Witam

No więc jestem farbowana na jasno blondynką (naturalnie ciemny blond ze złocistym odcieniem),mam brązowe oczy,dośc jasną cerę (kolor w sumie taki w sam raz).
Znajomi namawiali mnie na pofarbowanie sie na brązowo,ale uważam,że będę wyglądać zbyt blado zdecydowanie najbardziej lubię siebie w blondzie.
Zastanawiam się nad mocniejszym pocieniowaniem włosów przy twarzy i ogólnie,bo zauważyłam,że moje włosy przestały sie tak fajnie kręcić,jak kiedyś,są trochę zbyt ciężkie.
Dołączam zdjęcia i będę wdzięczna za wszelkie sugestie (co do cięcia,co do koloru również może być-bo niedługo czeka mnie farbowanie i nie wiem jaki odcień blondu wybrać ;D)

zapomniałam dodać! pierwsze zdjęcie to dzień po farbowaniu loreal preference bardzo jasny blond a dwa kolejne zdjęcia to już chyba 2 miesiące po farbowaniu-więc trochę ciemniej.

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2009-12-01 o 23:23 Powód: post pod postem
Stary 2009-12-01, 23:26   #19
201704240951
Konto usunięte

Widzę już jakąś zmianę w porównaniu do wakacji
Myślałaś moze o jakimś ciepłym brązie ?
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 18:07   #20
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

a dziekuję tak jak,pisałam,znajomi namawiali mnie na brązowy,ale osobiście stwierdzam,że dzięki blondowi chyba bardziej się wyrózniam z tłumu...natomiast nie umiem się zdecydować co do odcienia.Pozostać przy tej samej farbie...?

Mam jeszcze jedno pytanie.Czy ktoś mógłby mi pomoc w odnalezieniu swojego typu urody?Na testach wyszło mi że jestem latem...ale nie ejstem do końca pewna.Przede wszystkim zależy mi na doborze palety kolorów...

Stary 2009-12-02, 18:56   #21
201704240951
Konto usunięte

Cytat:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Jakbyś mogla odpowiedzieć na te pytania
Potem spróbuję się pobawić w symulacje i coś zmajstrować z brązem.
201704240951 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 20:17   #22
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

1.Na początku robie sie lekko czerwona,a potem złoto-brązawy.
2.Ciemny brąz z lekkim zielonym.Brwi i rzęsy czarne.
3.Brak.
4.Hmm...wydaje mi się,że złotawy.
5.Naturalny to ciemny blond ze złocistym odcieniem.
6.Jasno różowy.
7.Hmmm...wydaje mi się,że dobrze mi w malinowym,zielonym.Jednak moje ulubione kolory to szary,czerwony,róż,fiolet owy,biały.Czasem jestem nie do końca pewna czy dobrze podkreślaja moja urodę.

Bede wdzięczna za inne sugestie jeszcze przede wszystkim co do koloru włosów i fryzury

Stary 2009-12-02, 20:46   #23
stokrotka159
Raczkowanie

Śliczna jesteś
nie nie zmieniaj
może tylko pomysl nad nieuciążliwą grzywką taką dłuższą na bok
stokrotka159 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:17   #24
ckin2u
Zakorzenienie

jeju wygladasz jak lalka z porcelany
ale masz ladna cere i loczki ja tez jestem za grzywka na bok jakos naprawde fajnie scieta i nic bym nie zmieniala, wiem ze czasem chce sie cos zmienic ale czasami warto nie robic nic na sile skoro jest dobrze
ckin2u jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:18   #25
Haylee
Zakorzenienie

Może zajrzyj do wątku o naturalnych lokach i falach, może Twoje włoski zyskają na skręcie - już jakaś odmiana I nie wiem co chcesz zmieniać... Może tylko przeczytać, że jesteś śliczna?
Jeśli szukasz zmiany - zostaw śliczne kręcone włoski i może zmień styl ubierania się?
Stary 2009-12-02, 21:24   #26
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

Dziekuję dziewczyny za wszystkie komentarze Nie,nie napisałam tutaj,aby poczytac komentarze czy jestem ładna czy brzydka (choć to jest mega miłe),tylko ostatnio moi znajomi zaczęli mnie męczyć,żebym przefarbowa ła sie na brązowo i zrobiłą sobie prostą grzywkę -.- obydwa pomysły uznałam za trochę śmieszne ale potem mnie to zastanowiło.
a z ta grzywka na bok to chyba rzeczywiście to będzie dobrze wyjście,bo często włosy mi wpadają do oka -.-

Przeszukam ten wątek,wydaje ,że kiedys już go oglądałam i słyszałam o tym,że lepiej kręcone włosy fajnie pocieniować,ale nie wiem dokłądnie jak i postanowaiłam się was poradzić,po raz drugi

Stary 2009-12-02, 21:28   #27
Haylee
Zakorzenienie

o, tu masz linka do tego wątku : http://www.wizaz.pl/forum/showthread...382142&page=24
poczytaj i zacznij odżywiać włoski a fryzura sama zacznie się zmieniać... znajomych nie słuchaj, niech sami sobie robią grzywki i farbują włosy jak im tak zależy

a co do makijażu - róż do policzków
Stary 2009-12-02, 21:37   #28
xTomsxSweetxPussycatx
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
o, tu masz linka do tego wątku : http://www.wizaz.pl/forum/showthread...382142&page=24
poczytaj i zacznij odżywiać włoski a fryzura sama zacznie się zmieniać... znajomych nie słuchaj, niech sami sobie robią grzywki i farbują włosy jak im tak zależy

a co do makijażu - róż do policzków
Ufff,nareszcie ktos mnie upewnił,że dobrze myslę o tym farbowaniu ;D

własnie!Powiem szczerze,że mam straszne problemy z różem do policzków.Własnie dzięki ustaleniu tego typu urody może będe sobie mogła dobrac odcień.Bo mam już jeden,ale chyba mi nie pasuje,przynajmniej tak mi sie wydaje.

Stary 2009-12-02, 21:45   #29
Nadya
Rozeznanie

uważam, że teraz wygladasz świetnie i nie musisz nic zmieniać
"zobiłam" Cię na rudo, ale jakoś bardziej podbasz mi się w blondzie

Nadya jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-02, 21:51   #30
Exly
Rozeznanie

Zdecydowanie blondzik Masz niesamowicie dziewczęcą, delikatną urodę, o której wiele dziewczyn może tylko pomarzyć A blond dodaje ci takiej niewinności
Jak dla mnie teraz jest bardzo OK. Nie zmieniaj koloru włosów czy ogólnie fryzury pod namową znajomych, bo uwierz mi, nie zawsze są to trafne porady.

Mi osobiście nie podoba się przeróbka na rudo, nie twój kolor
Poczekam, aż któraś z dziewczyn 'zrobi cię' na brązowo, bo jestem ciekawa )

Super loczki, podkreślaj ich skręt bo są bajeczne )

Exly jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości