H&M w factory - Forum Wizaz.pl
Rejestracja. Proszę czekać
Nie możesz się zalogować? Przypomnij hasło
Masz już konto? Zaloguj się!
Odzyskiwanie utraconego hasła
Odzyskiwanie utraconego hasła. Proszę czekać
Nie posiadasz jeszcze konta? Zarejestruj się!
Masz już konto? Zaloguj się!

Wróć   Forum Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-02-19, 12:00   #1
Żyletka
Przyczajenie

H&M w factory

Czy ktoś może był w tym sklepie i zechce powiedzieć czy opłaca się tam zajrzeć? Chodzi mi o to jakie są ceny, ale także o to jakiej jakości są rzeczy, bo w większości sklepów w factory to akurat pozostawia wiele do życzenia.. Pozdrawiam!
Żyletka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 12:22   #2
evelain1979
Przyczajenie

Re: H&M w factory

też jestaem ciekawa,chciałabym się tam wybrać ale nie wiem czy warto,tym bardziej ,ze musze przejechać ok. 100km
evelain1979 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 12:56   #3
coco.coco
Przyczajenie

Dziewczyny czy chodzi wam poprostu o H&M ??? Co kryje "w factory" bo chyba nie zabardzo rozumiem. Czy to jest nazwa jakiegos centrum? O samym H&M moge duzo napisac bo czesto odwiedzam ten sklep i bardzo lubie,ale nie wiem czy chodzi wam o taka pomoc.
coco.coco jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 14:07   #4
marzena_z
Przyczajenie

W Factory znajduja sie markowe sklepy w ktorych ciuchy mozna kupic duuuuzo taniej ze wzgledu na fabryczne ceny. Bylam tam pare razy, czasem mozna znalezc cos naprawde fajnego, markowego i taniego tylko trzeba dobrze poszukac H&M w factory nie mialam jeszcze okazji odwiedzic ale na pewno zrobie to w najblizszym czasie
marzena_z jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 15:34   #5
Żyletka
Przyczajenie

oczywiście, że chodzi o outlet, czyli sklep, w którym są końcówki serii i przeceniony towar...
Stary 2005-02-19, 17:30   #6
Komanka
Rozeznanie

Blisko domu mam Factory Outlet i często tam zaglądam właśnie ze względu na H&M. Mam już 2 pary spodni tej firmy z factory i bardzo sobie chwalę. Ostatnio napaliłam się na czerwony sztruksowy żakiecik, ale nie było mojgo rozmiaru.
Co do jakości. Nie zauważyłam wadliwych ubrań, ale spostrzegawczośc się przyda (jak w każdym sklepie )
Komanka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 17:35   #7
Lexie
Super-moderator

A mozesz pwoedie jaka rozmiarówka z H$M do Factory trafia?? Bo jek czasem tam jestem, to najczęsciej widzę XS albo S, a to niestety nie moje rozmiary...
Stary 2005-02-19, 17:47   #8
coco.coco
Przyczajenie

No tak...outlet....na poczatku nie skojarzyłam. Bylam w takim sklepie w stanach ale nie H&M. Gdzie w Polsce sa outlety? Z tego co pamietam ceny byly bardzo niskie, wszystkie mozliwe rozmiary i naprawde swietne okazje.
Stary 2005-02-19, 17:56   #9
Edii
Rozeznanie

coco.coco napisał(a):
> No tak...outlet....na poczatku nie skojarzyłam. Bylam w takim sklepie w stanach ale nie H&M. Gdzie w Polsce sa outlety? Z tego co pamietam ceny byly bardzo niskie, wszystkie mozliwe rozmiary i naprawde swietne okazje.

no a w Polsce, jak to w Polsce w Factory outlet moim zdaniem rzadko mozna spotkać prawdziwą okazję czy jakąś perełkę, ale to rzecz gustu
najczęściej jest tam wszystko to, co zwyczajnie nie zeszło przez sezon w sklepach a że po sezonowych wyprzedażach schodzi zdecydowana większość towarów, to zwyczajnie do Factory trafiają po prostu resztki.
Najcześciej są to albo mało chodliwe rozmiary albo mało chodliwe fasony. A Cottonfiled to już przechodzi tam wszystkie wyobrażenia - ciuchy chyba sprzed kilku sezonów. Ale to tylko moje zdanie.
Stary 2005-02-19, 18:17   #10
coco.coco
Przyczajenie

Szkoda ze jest tak skromnie. W sumie w kazdym sklepie jak sa promocje, wprzedaze itp cuda to czesto sa o odpadki i male rozmiary. Niestety czesto wyprzedaz to raj dla dziewczyn o super figurze. Nie powiem ze nigdy nie kupilam niczego na wyprzedazy. Ostatnio spodenki wlasnie w H&M...bardzo lubie tez terranove....czesto mozna kupic cos fajnego za niska cene ( na wyprzedazy oczywiscie )
P.S. Czy mozecie napisac gdzie znajduja sie te outlety? Moze tez sie wybiore
Stary 2005-02-19, 19:06   #11
maja101
Rozeznanie

Ja byłam w factory w H&M i musze powiedzieć że nędza straszna. Nie zapomnę wrażenia jakie na mnie wywarły sukieneczki po 4.99 (!!) które wyglądały jakby jest ktoś żywcem przeniósł z najgorszego okresu PRL-owskich niedoborów. Fasony i kolory tych "ubrań" są straszne - jakieś zwariowane i do niczego nie pasujące (pamiętam na przykład takie wściekle zielone żakiety od których mi się niedobrze zrobiło - nikomu nie byłoby dobrze w takim kolorze).
W ogóle ciuchy H&M to dla mnie tragedia. Nie ubieram się w drogich sklepach i teoretyczne H&M powinien być właśnie dla mnie. Ale raz tam kupiłam spodnie które zaczęły sie pruć po miesiącu. A to były elastyczne spodnie więc "przeciążeń" nie musiały znosić. Stanowczo odradzam jak ktoś ma daleko. Już lepiej iść do szmateksu
maja101 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-02-19, 21:05   #12
Żyletka
Przyczajenie

dzieki bardzo, wlasnie o to mi chodzilo. Pare razy bylam w factory myslac oczywiscie, ze cos znajde.. ale sie zawiodlam; jedynie sklepy sportowe sa OK, a tak to straszne badziewie, ech, co zrobic..
Stary 2007-03-30, 11:05   #13
bizibizi
Przyczajenie

Dot.: Re: H&M w factory

Listę outletów znajdziecie na www.vabbi.pl
Polecam
bizibizi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-30, 11:24   #14
groshek
Raczkowanie

nie polecam, syf, kiła i mogiła. dobrze ktoras z dziewczyn wyzej napisala ze lepiej juz do szmateksu. niby sklepk ogromny, ale tak naprawde to nic w nim nie ma! kolory, fasony w ogole nie wiadomo skad wziete... jesli ktos sie spodziewa super okazji to sie zawiedzie...jedyne co tam kupilam chociaz bylam kilka razy- chcialam dac im szanse to stringi ze snoopkiem i na tym poprzestane, zwyczjnie nie oplaca sie tam jezdzic.
groshek jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 13:40   #15
aniax
Raczkowanie

GG do aniax

Wiecie, wlasnie sie tak zastanawialam czy tam pojechac czy nie... bo podobno takie okazje i w ogóle fajne rzeczy. No, ale skoro Wy macie inne odczucia to moze sobie odpuszcze, bo tlyko czas zmarnuje
aniax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:03   #16
*~An!@~*
Zadomowienie

GG do *~An!@~*
Dot.: H&M w factory

Byłam niedawno w H&M .

Ceny nie są aż tak przerażające jak w niektórych, innych sklepach. Fajne ubrania można nabyć . Gdybym tylko nie oszczędzała pieniędzy na wycieczkę klasową to napewno zrobiłabym duże zakupy .
Placebo "Sleeping With Ghosts"

*~An!@~* jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 18:52   #17
aniax
Raczkowanie

GG do aniax

Cytat:
Napisane przez *~An!@~* Pokaż wiadomość
Byłam niedawno w H&M .

Ceny nie są aż tak przerażające jak w niektórych, innych sklepach. Fajne ubrania można nabyć . Gdybym tylko nie oszczędzała pieniędzy na wycieczkę klasową to napewno zrobiłabym duże zakupy .
Ale chodzi Ci o H&M w Factory , tak ?

Wlasnie tata mnie namawia, zeby jutro sie tam wybrac, aja mu odradzam.. No coz... zobaczymy
aniax jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-02, 20:18   #18
kleo14
Zakorzenienie

osobiscie nie lubie h&m w factory. nie ma tam nic ciekawego
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości