Idealna kosmetyczka, idealny gabinet... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-05-09, 13:03   #61
AniaGO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 47
GG do AniaGO
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

W tamtym roku po raz pierwszy odwiedziłam gabinet Pani Beaty Krajnik i byłam bardzo zadowolona. Po pierwsze ma wspaniałe kosmetyczki w swoim gabinecie- są to panie które delikatnie ale skutecznie oczyszczają cerę, ciągle się dokształcają, potrafią wspaniale doradzić. Korzystałam z wielu zabiegów i zawsze wychodziłam z poczuciem że jestem piękna, wypoczęta, czuję się wspaniale itd. Zaznaczam że korzystałąm też z innych gabinetów kosmetycznych ale wpełni zadowolenie daje mi tylko ten gabinet. Niestety obecnie ze względów finansowych nie mogę sobie pozwolić na te wizyty ale gdy tylko sytuacja się zmieni pobiegnę tam czym prędzej. Myślę że idealny gabinet to zasługa nie tylko profesjonalnego sprzętu, pięknego wnętrza ale przedewszystkim osób, które się nami zajmują. To one stwarzają atmosferę ciepła, bezpieczeństwa -(kiedy widzę kosmetyczkę która miota się po gabinecie, nie wie gdzie co postawiła, ma nerwowe ruchy to mam ochotę uciec jak najdalej). Pani Beato jeszcze tam wrócę-już nie mogę się doczekać.
AniaGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-05-18, 12:01   #62
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Droga martiene
Dopiero teraz zauważyłam Twój post (wiem, że późno , ale odpowiadam. A nuż Ci coś pomogę
Otóż mieszkam w Poznaniu i znalazłam tu świetną kosmetyczkę - wcześniej o niej już pisałam:
"Ja do kosmetyczki poszłam pierwszy raz 1,5 roku temu, miałam wtedy 13 lat. Odpowiedniej długo szukałam. W końcu znalazłam - polecona została prze siostrę sąsiada. Od tamtej pory nie zmieniłam kosmetyczki. Dotychczas chodziłam jedynie na oczyszczanie, lecz w ciągu najbliższych dni zamierzam wypróbować tez inne zabiegi. "Moj" salon nie jest tak doskonały jak salon opisany przez panią Beatkę, ale nie jest mu daleko. Salon jest połączony z fryzjerem. Wnętrze jest totalnie rewelacyjne. Urządzone jest na kremowo z elementami klasycystycznymi. Są chyba dwa pomieszczenia zamknięte do zabiegów kosmetycznych. Oraz jedno fryzjerskie oraz służące do wykonywania manicure. Mną zawsze zajmuje się szefowa - jest naprawdę profesjonalistką. Kiedy leci na mnie para lub mam maseczkę zostawia mnie, często włącza muzykę (klasyczną) co pomaga się zrelaksować. Moja twarz niestety się mocno zanieczyszcza, więc na oczyszczanie zawsze ide w piątki, a w poniedziałek mam już śliczną cerę, wszystko zdąży sie zagoić. Kosmetyczka nigdy mnie nie wypuściła mnie bez ochronnego podkładu, tak, że do domu docieram bez szwanku na cerze . Wszystkie zabiegi robi w rękawiczkach, i w ogole zachowuje higienę. Na wszystkie pytania odpowiada i doradza. Co najwazniejsze - jej zalecenia nie kłócą się z tym co mówi dermatolog. A oprócz tego ceny sa dość niskie, mam wręcz wrażenie, że nieproporcjonalnie niskie do jakości zabiegów (oczyszczanie + maska z alg = 56 zł).
Uwielbiam tam chodzić."
Oprócz tego zawsze mogę do niej zadzwonić i poprosić o radę.
Z czystym sumieniem polecam ci jej gabinet:
ANADIOMENE
os. Armii Krajowej 135a
8758703
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-08-08, 23:58   #63
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

mogłyście polecić jakiś dobry gabinet w Lublinie?mam raczej niemiłe doświadczenia, co prawda nigdy nie pozwoliłam na mechaniczne oczyszcanie twarzy, ale byłam już wypuszczana na dwór z resztkami specyfików we włosach, siedziałam w zadymionych klitkach, byłam zostawiana na czas dłuższysamej sobie(może tak powinno być, ale to wywoływało mój niepokój, zwłaszcza gdy skóra zaczynała szczypać, itd, itd...tak więc do pełnego zadowolenia jeszcze daleeeeko, a że do Was mam pełne zaufanie, postanowiłam spytać
a teraz do spania, bo nic tak nie pomaga na cerę jak sen(choć powinnam być w łóżku o 23, ale jakoś tak wyszło...wizaż wciąga
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 08:45   #64
adon
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Cytat:
Napisane przez ewu1999 Pokaż wiadomość
ja moge polecic wam Pania kosmetolog Kasie Kowalska w krakowie ja chodze do niej na zabiegii rf , namowila mnie i jestem bardzo zadowolona widze juz efekty , ale to chodzi glownie o stracenie kilka centymetrow , jesli chodzi o inne zabiegi to tez switnie doradzi podaje wam adres www.instytutdermatologii. com
\

witam Cie ewu1999 mam pytanie czy ta P.Kasia Kowalska to mloda dziewczyna??czy oczyszcza ona twarz??? kiedys chodzilam do kosmetyczki o tym samym nazwisku bylam z niej bardzo zadolowona ale wyjechala... i mam nadzieje ze wrocila ze to ona przymuje w tym gabinecie.
Bardzo prosze Cie o odp
adon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-26, 14:53   #65
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Ja również znalazłam swój gabinet, który jest jak z bajki. Pochodzę z Podhala i chodzę do salonu kosmetycznego ,, La Belle" w NT na oczyszczanie i stylizację paznokcia. Panie kosmetyczki są profesjonalne, a przy tym przemiłe. Najchętniej, by się chodziło tam codziennie. Cieszę się na każdą wizytę w tym salonie Pozdrawiam ,, La Belle"
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 14:30   #66
lilia8843
Raczkowanie
 
Avatar lilia8843
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 271
Dot.: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Hej odświeżam temat, znacie kogoś godnego polecenia w Krakowie?
lilia8843 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 18:02   #67
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Re: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Cytat:
Napisane przez mauricel Pokaż wiadomość
Cechy idealnej kosmetyczki dla mnie najważniesze - pomijam w swojej wypowiedzi profesjonalny sprzęt , czystość bo to dla mnie oczywiste jak słońce że salon kosmetyczny nie może przypominać warzywniaka :
Lubię moją kosmetyczkę za :
- stałe podnoszenie kwalifikacji
- pasja !!!! widoczna gołym okiem
- umiejętność odpowiadania rzeczowo na pytania a mam ich wiele
- higiena osobista oczywiście - ja nie spotkałam jeszcze kosmetyczki z pryszczami , naprawdę
- no i pozytywna energia : sympatia , łagodność i mówienie delikatnie ściszonym głosem a nie ryczenie mi nad uchem podczas relaksującego masażu
- nie może być wścibska i nie lubię kosmetyczek plotkar - tzn która podczas zabiegu opowiada : a ta klientka to a ta siamto brrr
- osoba godna zaufania tak żebym mogła przyjść położyć się i totalnie zrelaksować i oddać bez obaw moją twarz poddając się zabiegom
- nie wciska mi kosmetyków na siłę bo za dobrze mnie zna
- podczas zabiegu moja kosmetyczka wychodzi na 20 minut zasypiam jak dziecko

Idealny salon
- przytulna aranżacja
- dużo ciepłych świateł
- czystość aż chirurgiczna
- moja ulubiona kosmetyczka zapala świece które lubię ponieważ pomaga mi sie naprawdę zrelaksować i włącza ściszoną muzykę - najczęściej śpiew ptaków , deszczu , szum morza
- jednorazowe papciuszki
- czysty , pachnący szlafroczek i kocyk którym przykrywa mnie podczas zabiegu
- toalety i natryski super czyściutkie i też przytulne
- cicho i spokój
- gabinet odizolowany od telefonów ,głośnych rozmów
- wysoka kultura osobista całego zespołu

Szukałam długo ale od ponad 5 lat odwiedzam tylko jeden gabinet Raj na ziemi
Pryszcze (tradzik) nie mają nic wspólnego co do ewent. braku higieny.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-04, 07:39   #68
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

Cytat:
Napisane przez lilia8843 Pokaż wiadomość
Hej odświeżam temat, znacie kogoś godnego polecenia w Krakowie?
Ja moge polecic kolezanke po fachu, Patrycje. Pracuje na krowodrza, jest kosmetologiem z doswiadczeniem. Tylko nie wiem jak u niej z terminami, bo dziewczyna ma duzo klientek, ale naprawde warto. Jesli chcesz namiary, to podam pryw aby nie bylo ze robie reklame
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 21:36   #69
paaulishta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 11
Dot.: Idealna kosmetyczka, idealny gabinet...

A idealny gabinet w Łodzi ? Poleca ktoś coś ?
paaulishta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.