Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2010-01-11, 17:04   #4231
eustachy
Rozeznanie

Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

Cytat:
Napisane przez agniecha4791 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki chciałam się tylko przypomnieć z pytankiem odnośnie Mineralize Skin Finish Natural ,czy dobrze się trzyma na twarzy przy mieszanej/tłustej cerze (jeśli któraś takową posiada), czy nie żółknie w trakcie dnia i czy kryje ??? czy będzie dobry na wiosnę/lato?
Będę ogromnie wdzięczna za podpowiedź , bo jeszcze nigdy nie stosowałam minerałów i nie chciałabym inwestować kasy w coś co się nie sprawdzi.....????
do tej pory używałam tylko kolorowych MSF ale czekam na MSF w kolorze medium i zobaczymy jak się sprawdzi na pewno zdam relację.
eustachy jest offline  
Stary 2010-01-11, 17:15   #4232
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez eustachy Pokaż wiadomość
do tej pory używałam tylko kolorowych MSF ale czekam na MSF w kolorze medium i zobaczymy jak się sprawdzi na pewno zdam relację.
Oki, to czekam z niecierpliwością. Jaki masz odpowiednik w kolorach MAC, że wybrałaś Medium?
agniecha4791 jest offline  
Stary 2010-01-11, 17:20   #4233
m-habibi
Zakorzenienie

GG do m-habibi

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
faktycznie.. totalnie o tym zapomniałam rzeczywiście jest dziwnie zielony na czubeczku

dziękuję Ci Kochana za znalezienie dobrego wytłumaczenia

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
Habibek wszystko wytłumaczy i usprawiedliwi
No niestety dla muszli wytlumaczenia nie mialam
m-habibi jest offline  
Stary 2010-01-11, 17:24   #4234
nieshya
Zadomowienie

To teraz ja mam pytanko do wszytskich MACówek z UK : czy w Bristolu lub jego okolicy jest jakiś outlet, w którym mogłabym kupić MACa ?

Edytowane przez nieshya
Czas edycji: 2010-01-11 o 17:25
nieshya jest offline  
Stary 2010-01-11, 17:35   #4235
She Wolf
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość

Ja mam ten sam korektor (Select Moisturecover) w obu odcieniach - NW20 i NC20 i tak:
NW20 ma bardziej różowy odcień, a NC20 jest bardziej żółtawy. Kiedyś oglądałam filmik na YT, gdzie dziewczyna tłumaczy, że w odcieniach MAC-a jest troszkę na przekór logice - W (warm) to odcienie z różową a C (cool) to odcienie z żółtą bazą.
Jak znajdę chwilę czasu to wkleję zdjęcia obu korektorów dla porównania i poszukam tego filmiku z YT.

Edit:
Znalazłam filmik - KLIK
Ja mam NW20, ktory panna w MACu mi zle dobrala i teraz musze go mieszac z podkladem NC20, zeby jakos go wykorzystac.

Co do filmiku, to dziwczyna ma wiedze i talent, ale ja nie moge zniesc w jaki sposob opowiada. Zamiast mowic prosto z mostu o co jej chodzi to tak zakreca, ze sie odechciewa ogladac po 15 sek. Sorki, ze tak narzekam, ale musialam to z siebie wyrzucic Od razu mi ulzylo

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
To teraz ja mam pytanko do wszytskich MACówek z UK : czy w Bristolu lub jego okolicy jest jakiś outlet, w którym mogłabym kupić MACa ?
Kilka, moze kilkanascie postow wyzej pisalam o dwoch outletach w Anglii, o ktorych wiem. Podalam nawet linki. Jeden jest okolo Oxford a drugi w Portsmouth.
Jest jeszcze jeden ale nie pamietam gdzie, bo jak szukalam na necie to te dwa byly najblizej.
She Wolf jest offline  
Stary 2010-01-11, 17:37   #4236
nieshya
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Ja mam NW20, ktory panna w MACu mi zle dobrala i teraz musze go mieszac z podkladem NC20, zeby jakos go wykorzystac.

Co do filmiku, to dziwczyna ma wiedze i talent, ale ja nie moge zniesc w jaki sposob opowiada. Zamiast mowic prosto z mostu o co jej chodzi to tak zakreca, ze sie odechciewa ogladac po 15 sek. Sorki, ze tak narzekam, ale musialam to z siebie wyrzucic Od razu mi ulzylo
Mi też na początku panna w MAC-u doradziła NW20 i jakoś się z nim męczyłam, ale była to droga przez ciernie. Jak byłam blisko wykoczenia NW tak zupełnie "od strzała" kupiłam NC20 i okazał się strzałem w 10 .

Co do Tiffany - faktycznie, nie ma dziewczyna wybitnego daru wysławiania się i na pewno w pisaniu sprawozdań byłaby kiepska , ale uwielbiam jej makijaże (ahh, te oczy) i stopień rozeznania w odcieniach MAC'a.

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:36 ----------

[QUOTE=She Wolf;16395737]Ja mam NW20, ktory panna w MACu mi zle dobrala i teraz musze go mieszac z podkladem NC20, zeby jakos go wykorzystac.

---------- Dopisano o 16:35 ---------- Poprzedni post napisano o 16:28 ----------

Cytat:
Napisane przez She Wolf Pokaż wiadomość
Kilka, moze kilkanascie postow wyzej pisalam o dwoch outletach w Anglii, o ktorych wiem. Podalam nawet linki. Jeden jest okolo Oxford a drugi w Portsmouth.
Jest jeszcze jeden ale nie pamietam gdzie, bo jak szukalam na necie to te dwa byly najblizej.
OK, dzięki idę poszperać w wątku
nieshya jest offline  
Stary 2010-01-11, 18:07   #4237
She Wolf
Wtajemniczenie

Cytat:
Mi też na początku panna w MAC-u doradziła NW20 i jakoś się z nim męczyłam, ale była to droga przez ciernie. Jak byłam blisko wykoczenia NW tak zupełnie "od strzała" kupiłam NC20 i okazał się strzałem w 10 .

Co do Tiffany - faktycznie, nie ma dziewczyna wybitnego daru wysławiania się i na pewno w pisaniu sprawozdań byłaby kiepska , ale uwielbiam jej makijaże (ahh, te oczy) i stopień rozeznania w odcieniach MAC'a.

OK, dzięki idę poszperać w wątku
Nie ma za co.

Ja tez mam jeszcze koncowke Studio Fix NW20, ale juz dawno nie uzywalam. Fajnie kryje, ale moja twarz wyglada jak swinka Piggy Kupilam sobie F&B NC20 i kolorek jest ok.

Wiesz czasem jak ogladam jej filmiki to sciszam glos - pomaga
She Wolf jest offline  
Stary 2010-01-11, 18:13   #4238
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Ja mam ten sam korektor (Select Moisturecover) w obu odcieniach - NW20 i NC20 i tak:
NW20 ma bardziej różowy odcień, a NC20 jest bardziej żółtawy. Kiedyś oglądałam filmik na YT, gdzie dziewczyna tłumaczy, że w odcieniach MAC-a jest troszkę na przekór logice - W (warm) to odcienie z różową a C (cool) to odcienie z żółtą bazą.
Jak znajdę chwilę czasu to wkleję zdjęcia obu korektorów dla porównania i poszukam tego filmiku z YT.
Kiedyś widziałam tłumaczenie, że NW to Not Warm, a NC Not Cold, ale nie wiem gdzie i nie wiem u kogo, ale chodzi o to samo

Cytat:
Hej Dziewczynki chciałam się tylko przypomnieć z pytankiem odnośnie Mineralize Skin Finish Natural ,czy dobrze się trzyma na twarzy przy mieszanej/tłustej cerze (jeśli któraś takową posiada), czy nie żółknie w trakcie dnia i czy kryje ??? czy będzie dobry na wiosnę/lato?
Będę ogromnie wdzięczna za podpowiedź , bo jeszcze nigdy nie stosowałam minerałów i nie chciałabym inwestować kasy w coś co się nie sprawdzi.....????
Hmmm...ja jestem laikiem w sprawie minerałów, ale wydaje mi się, że jedną z pierwszych zasad podchodzenia do produktu z nazwą "mineralny" dostępnego w sklepach jest to, żeby nie patrzeć na niego jak na minerały, bo zawiera je w ilościach śladowych albo w ogóle wydaje mi się, że to po prostu dobry i chwalony puder a nazwa jest chwytem marketingowym...

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2010-01-11, 19:02   #4239
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Kiedyś widziałam tłumaczenie, że NW to Not Warm, a NC Not Cold, ale nie wiem gdzie i nie wiem u kogo, ale chodzi o to samo
no właśnie ja również o takowym tłumaczeniu słyszałam.. może tutaj to wyczytałam
ale koleżanka na filmiku tłumaczyła to jako Natural Warm i Natural Cold.. w dokładnym rozumieniu to zupełnie co innego

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-01-11, 20:00   #4240
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
No niestety dla muszli wytlumaczenia nie mialam
Wytłumaczyłaś mi rower, więc mi pasi

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Stary 2010-01-11, 20:46   #4241
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
będę pamiętać i następnym razem dam znać

oto co udało mi się wczoraj kupić
większości nie planowałam.. ale jak mówią.. jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

górny rząd od lewej:
Fluidline - Blitz & Glitz, Waveline
Paint Pot - Fresco Rose
pędzelek 219 (nie wiem po co mi drugi )
Mineralize Skinfinish - By Candlelight
róż - Dollymix
pigmenty - Spirtualize, Sweet Sienna (to akurat wcześniejszy zakup )
Studio Tech NW20
korektory - NC20, NW20

środkowy rząd od lewej:
cienie - Chamomile, Pincurl, Modelette, Mulled Cider, Suave Intentions, Love Lace

dolny rząd od lewej:
cienie - Pink Venus, Tilt
cuuuudowności i coś teraz czuję jak fresco rose do mnie mówi "kup mnie, kup"
nadi83 jest offline  
Stary 2010-01-11, 21:35   #4242
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
cuuuudowności i coś teraz czuję jak fresco rose do mnie mówi "kup mnie, kup"
to się spiesz Kochana, bo nie wiem czy go nie wycofują.. na angielskiej stronce MACa już go nie ma

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-01-11, 21:46   #4243
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
będę pamiętać i następnym razem dam znać

oto co udało mi się wczoraj kupić
większości nie planowałam.. ale jak mówią.. jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

górny rząd od lewej:
Fluidline - Blitz & Glitz, Waveline
Paint Pot - Fresco Rose
pędzelek 219 (nie wiem po co mi drugi )
Mineralize Skinfinish - By Candlelight
róż - Dollymix
pigmenty - Spirtualize, Sweet Sienna (to akurat wcześniejszy zakup )
Studio Tech NW20
korektory - NC20, NW20

środkowy rząd od lewej:
cienie - Chamomile, Pincurl, Modelette, Mulled Cider, Suave Intentions, Love Lace

dolny rząd od lewej:
cienie - Pink Venus, Tilt
taka byłaś niezadowolona z zakupów, a tu tyle cudów
OT a kupiłaś coś poza MACiem?
fraise26 jest offline  
Stary 2010-01-11, 21:49   #4244
kasiaj85
Moderator

Cytat:

Pytanko do posiadaczy Mineralize Skin Finish Natural ,czy dobrze się trzyma na twarzy przy mieszanej/tłustej cerze (jeśli któraś takową posiada), czy nie żółknie w trakcie dnia i czy kryje ??? Obejrzałam ostatnio parę filmików na Youtube i zastanawiam się czy będzie dobry na wiosnę/lato?
MSFN posiadam, i bardzo sobie chwalę, nie ciemnieje na twarzy bankowo (jestem dość jasna i zwracam na to szczególną uwagę). Co do matowienia - moja skóra przetłuszcza się partiami (broda, skrzydełka nosa), nie jakoś bardzo mocno ale czasem irytująco ale trudno mi powiedzieć jak MSFN poradzi sobie z tymi partiami bo tam zwykle się Blotuję i na to daję MSFN. Mogę Ci jutro zrobić test

Marti : kolekcja BOSKA! yyy to znaczy, aktualizacja BOSKA hihi Fresco piekny!!! ja tez chcę

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-01-11, 22:10   #4245
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
taka byłaś niezadowolona z zakupów, a tu tyle cudów
OT a kupiłaś coś poza MACiem?
nie to, że niezadowolona, tylko troszkę zawiedziona, zwłaszcza brakiem pigmentów
poza MACiem i owszem.. zegarek.. 3 książki.. i perfumy..

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Marti : kolekcja BOSKA! yyy to znaczy, aktualizacja BOSKA hihi Fresco piekny!!! ja tez chcę
dziękować

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-01-11, 22:28   #4246
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
MSFN posiadam, i bardzo sobie chwalę, nie ciemnieje na twarzy bankowo (jestem dość jasna i zwracam na to szczególną uwagę). Co do matowienia - moja skóra przetłuszcza się partiami (broda, skrzydełka nosa), nie jakoś bardzo mocno ale czasem irytująco ale trudno mi powiedzieć jak MSFN poradzi sobie z tymi partiami bo tam zwykle się Blotuję i na to daję MSFN. Mogę Ci jutro zrobić test

Hi hi hi chyba rozniosłam Fresco-Grypę .
Będę bardzo wdzięczna za relację, test będzie bez blot-a?
Stary 2010-01-11, 23:15   #4247
lirka
Raczkowanie

Cytat:
H.

Ja też takie wytłumaczenie znalazłam kiedyś w necie, chyba na jakimś amerykańskim forum dla wizażystów. I tego się trzymam chociaż zawsze wydawało mi się zastanawiające takie nazwanie przez zaprzeczenie...
lirka jest offline  
Stary 2010-01-11, 23:20   #4248
ranka
Kici kici miau miau

no ja tez to znam i sie tego trzymam
ranka jest offline  
Stary 2010-01-12, 00:02   #4249
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Hi hi hi chyba rozniosłam Fresco-Grypę .
Będę bardzo wdzięczna za relację, test będzie bez blot-a?

Bez Blota
jak się będę świecić jak psu wiadomo co to będę sobie myśleć że to dla dobra wyższego celu

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2010-01-12, 01:28   #4250
KNK
Zadomowienie

Ja znowu przelotem

ktos pytał o róz Style - on jest prawie morelowy, tzn jest w nim minimalna nutka rózu - pozatym jest piekny i daje bardzo świeży efekt

takien 100% swiezej moreli MAC nie ma, w innych firmach też posucha, szukam i szukam i nic, kiedys Bourjois miało taki kolor- ale ja nie lubie ich rózy

KNK jest offline  
Stary 2010-01-12, 10:35   #4251
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Ja znowu przelotem

ktos pytał o róz Style - on jest prawie morelowy, tzn jest w nim minimalna nutka rózu - pozatym jest piekny i daje bardzo świeży efekt

takien 100% swiezej moreli MAC nie ma, w innych firmach też posucha, szukam i szukam i nic, kiedys Bourjois miało taki kolor- ale ja nie lubie ich rózy
Pamiętam, że kiedyś o nim pisałeś Wydaje mi się, że trafi do mojej palety z różami, jak już taka powstanie, bo jeśli chodzi o ciepłe róźe, to jakoś je omijam i mam póki co aż cztery chłodne typy A za Burżujowymi różami też nie przepadam. Ciężko je nałożyć na pędzel... :/

martaboy jest offline  
Stary 2010-01-12, 11:23   #4252
agniecha4791
Zadomowienie

Cytat:
A za Burżujowymi różami też nie przepadam. Ciężko je nałożyć na pędzel... :/
Wiem co masz na myśli mam 1 sztukę TYLKO, kupioną chyba przez pomyłkę bo jest taki kamsztor że żaden pędzel nie może mu dać rady!
Stary 2010-01-12, 11:41   #4253
Tyris
Rozeznanie

Witam wszystkich. Przez ten serwis zaczynam byc kosmetoholiczka Upatrzylam sobie MAC Studio Sculpt podklad i korektor i nie spie po nocach bo rozmyslam jak je zdobyc :/ Na allegro nie ma.. moze to i lepiej bo od 2 lat nie zdarzylo mi sie byc zadowolona z zakupu kosmetykow na tym serwisie aukcyjnym. Na strawberry nie ma... Do Warszawy mi daleko.. Czy ktoras z was kupowlaa moze na ebayu albo innym serwisie zagranicznym? Bo ciekawa jestem jak to moze cenowo wyjsc
Staralam sie przecyztac czesc watku, ale zeby wszystkie wypowiedzi przesledzic musiala bym chyba nie spac w nocy. Wyczytalam ze byly jakies podwyzki Hmm jezeli podkald kosztuje jeszcze wieej niz te 115zl to ja nie wiem.. ciezkie jest zycie studenta
Tyris jest offline  
Stary 2010-01-12, 11:54   #4254
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Wiem co masz na myśli mam 1 sztukę TYLKO, kupioną chyba przez pomyłkę bo jest taki kamsztor że żaden pędzel nie może mu dać rady!
Ja go kocham ze względów sentymentalnych i za zapach... cudoo... A próbowałam już skrobać go wszystkim co tylko wpadło mi w rękę, i dalej nie chce się nakładać. Mam dwa, ale nie używam.

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. Przez ten serwis zaczynam byc kosmetoholiczka Upatrzylam sobie MAC Studio Sculpt podklad i korektor i nie spie po nocach bo rozmyslam jak je zdobyc :/ Na allegro nie ma.. moze to i lepiej bo od 2 lat nie zdarzylo mi sie byc zadowolona z zakupu kosmetykow na tym serwisie aukcyjnym. Na strawberry nie ma... Do Warszawy mi daleko.. Czy ktoras z was kupowlaa moze na ebayu albo innym serwisie zagranicznym? Bo ciekawa jestem jak to moze cenowo wyjsc
Staralam sie przecyztac czesc watku, ale zeby wszystkie wypowiedzi przesledzic musiala bym chyba nie spac w nocy. Wyczytalam ze byly jakies podwyzki Hmm jezeli podkald kosztuje jeszcze wieej niz te 115zl to ja nie wiem.. ciezkie jest zycie studenta
Oj taaaaaak, kosmetykoholizm to skutek zbyt długiego przebywania na wizażu Witamy Podwyżki są co roku, przynajmniej na zachodzie, u nas do naszych zbójeckich cen w zeszłym roku zrobili podwyżkę (cienie z 60 na 66 zł itp.), ale nie wszystkie ceny się zmieniły, więc możliwe, że podkład kosztuje tyle samo nie pytałam, to nie pomogę Jak będziesz zdecydowana, to możemy pomóc z zakupem ewentualnie możesz próbować ustrzelić na ebayu (tylko trzeba uważać na podróby) albo na kilku stronach zakupowych podanych w pierwszym poście. I zgadzam się - życie studenta nie jest takie kolorowe

martaboy jest offline  
Stary 2010-01-12, 12:08   #4255
Tyris
Rozeznanie

No walsnie najbardziej sie boje ze kosmetyk bedzie nieorginalny badz przeterminowany Juz bym nawewt kupila uzywany, bo czasem trafia sie ze komus kolor czy podklad nie podpasuje i chce odsprzedac taniej. Zrazilam sie strasznie do okazji i aukcji. Raz trafilo mi sie ze super sprzedawcaewidentnie uzupelnil podklad jakims tanszym zamiennikiem, a w wieksozsci otrzymuje produkty przeterminowane ze starta data Jak juz mam wydac ponad 70zl na kosmetyk to chociaz chce miec pewnosc ze nie sa to pieniadze wyrzucone w bloto.

Fajnie bylo by miec zaufanego prcownika MACa :P oni maja chyba znizki na asortyment pewnie ze 40% jak nie wiecej
A na wyspach? myslicie ze jest taniej? bo znajoma wlasnie sie wybiera na wizyte do Polski, moze by mi cos kupila tam
Tyris jest offline  
Stary 2010-01-12, 12:33   #4256
MaSS1984
Raczkowanie

GG do MaSS1984 Send a message via Skype™ to MaSS1984

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
A na wyspach? myslicie ze jest taniej? bo znajoma wlasnie sie wybiera na wizyte do Polski, moze by mi cos kupila tam
No oczywiście, że tak. Z resztą nie wiem czy znajdę jakikolwiek kosmetyk taniej w Polsce.

Ale jestem zła. Moja paczka z mac'a gdzieś utknęła. DHL nie wie, status ostatni jaki widnieje to 6/01/10 że nie dowiezione z powodu pogody. I nic więcej nie wiedzą, ale kurde pytam gdzie moja paczka!!! Moje shadestick'i z W&C!!! Moje zapasowe palety!!!
Szlag mnie trafi. Miała być paczka następnego dnia, a zamówienie złożyłam 4 stycznia! Drogi są przejezdne, a DHL do mnie daleko nie ma ze swojej siedziby. Ja nie pojadę tam, bo nie płaciłam za to, aby jeszcze jechać do ich siedziby. Jakbym wiedziała, że tak będzie to bym wolała do sklepu jechać (nie pojechałam z lenistwa, bo po co skoro miałam mieć kosmetyki na następny dzień).
Agresja pełna!!! WrrrrrrrrrrrrrrrRRRRRRRRR RRRrrrrrrrrrrrrrrrrr:pala :
MaSS1984 jest offline  
Stary 2010-01-12, 13:16   #4257
She Wolf
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość

Ale jestem zła. Moja paczka z mac'a gdzieś utknęła. DHL nie wie, status ostatni jaki widnieje to 6/01/10 że nie dowiezione z powodu pogody. I nic więcej nie wiedzą, ale kurde pytam gdzie moja paczka!!! Moje shadestick'i z W&C!!! Moje zapasowe palety!!!
Szlag mnie trafi. Miała być paczka następnego dnia, a zamówienie złożyłam 4 stycznia! Drogi są przejezdne, a DHL do mnie daleko nie ma ze swojej siedziby. Ja nie pojadę tam, bo nie płaciłam za to, aby jeszcze jechać do ich siedziby. Jakbym wiedziała, że tak będzie to bym wolała do sklepu jechać (nie pojechałam z lenistwa, bo po co skoro miałam mieć kosmetyki na następny dzień).

Z DHL tak juz jest
She Wolf jest offline  
Stary 2010-01-12, 14:40   #4258
nadi83
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez MaSS1984 Pokaż wiadomość
No oczywiście, że tak. Z resztą nie wiem czy znajdę jakikolwiek kosmetyk taniej w Polsce.

skup się na celu, skup się na celu a tak serio, to ja już nie raz miałam z nimi różne przeprawy, np. dzwoniłam, mówili, że oni nie dostali od sprzedawcy paczki, on mówił, że im nadał, potem oni, że już powinnam mieć, a potem okazywało sie, że co innego mają w papierach
nowy avatar??

---------- Dopisano o 14:40 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
to się spiesz Kochana, bo nie wiem czy go nie wycofują.. na angielskiej stronce MACa już go nie ma
ło matko, to naprawdę jakies fatum!!! chciałam pigmenty-podnieślic eny i zmniejszyli rozmiar, chciała slimshine gentle shimmer- wycofują, podoba mi się fresco-wycofują...już boję sie o czymkolwiek pomyśleć
nie wiem czy fresco by mi pasował, musze poMACac go u znajomej, nie używa więc w razie czego będzie mój

a i jeszcze mam pytanko (może głupie, ale kto pyta nie błądzi): na stronie angielskiej maca w wycofywanych są wszystkie kolory slimshine a na stronie amerykańskiej chyba tylko dwa, tzn. że poza Uk będzie można dalej je dostać a w Anglii już wcale chyba że w outletach? a jak to będzie w Polsce? którą stroną/polityką marketingową częściej się kierują?

Edytowane przez nadi83
Czas edycji: 2010-01-12 o 14:45
nadi83 jest offline  
Stary 2010-01-12, 15:06   #4259
martiryb
Wtajemniczenie

Cytat:
ło matko, to naprawdę jakies fatum!!! chciałam pigmenty-podnieślic eny i zmniejszyli rozmiar, chciała slimshine gentle shimmer- wycofują, podoba mi się fresco-wycofują...już boję sie o czymkolwiek pomyśleć
nie wiem czy fresco by mi pasował, musze poMACac go u znajomej, nie używa więc w razie czego będzie mój
właśnie o Tobie pomyślałam jak babeczka powiedziała mi, że wycofują Gentle Simmer

Cytat:
a i jeszcze mam pytanko (może głupie, ale kto pyta nie błądzi): na stronie angielskiej maca w wycofywanych są wszystkie kolory slimshine a na stronie amerykańskiej chyba tylko dwa, tzn. że poza Uk będzie można dalej je dostać a w Anglii już wcale chyba że w outletach? a jak to będzie w Polsce? którą stroną/polityką marketingową częściej się kierują?
też to ostatnio widziałam.. z tego wynika, że z Anglii znikają slimshiny? ale w Londynie kobieta powiedziała mi tylko o Gentle Simmer.. nie wiem

mój blog

www.beautyness.pl

martiryb jest offline  
Stary 2010-01-12, 15:41   #4260
Zahran
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
Ja znowu przelotem

Kamil, zerknij na Freda Farugię, ma jeden róż, bardzo intensywny, na granicy pomarańczu-brzoskiwini-moreli, chyba nr 2, nie mam go teraz pod ręką żeby sprawdzić. Ja go bardzo lubię, ale nie wiem czy to kolor którego szukasz...
Zahran jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości