Kosmetyki M.A.C cz. 2 - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2009-09-01, 15:33   #1381
kasiaj85
Moderator

Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 2

ooo KNK to ja też bym podesłała zamienniki cieni może...?

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-01, 16:08   #1382
dominika211
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Zahran Pokaż wiadomość
Właśnie push the edge i brash and bold najbardziej mnie kuszą, na pewno biorę violet trance i off the page tylko zastanawiam się, że te pigmenty mimo że mają pięęęękne kolory to czy będę ich tak używać no i nie wiem co zrobić jutro mam wolne, to wybiorę się i zobaczę je na żywo
Sprawdzalam ten kolor (violet trance) poniewaz uwielbiam wszelkiego rodzaju fiolety i niestety wydal mi sie taki malo napigmentowany i ciezki do nakladania i rozcierania (ciezszy niz matty, ktore posiadam), za to off the page i purple shower sliczny. Paletka fioletowa tez jakas taka wyblakła.
dominika211 jest offline  
Stary 2009-09-01, 16:10   #1383
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Widać tylko we Wrocławiu taki szał na MACa

Marto ja tak właśnie robię z Duraline, wychodza niesamowicie nasycone i trwałe krechy

PS. Paletka doleciała, siedze i sie patrze jak na 8 cud świata, jest świetna Jeszcze tylko cien od Kajol i będzie pełnia szcześcia
Super! Strasznie się cieszę!

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
tylko ja nie umiem tak wtedy namoczyć tego pędzla żeby za dużo duralinu nie było... z pigmnetami - nie ma problemu - moczę pędzel, lekko osuszam, zanurzam w pigmencie, otrzepuję i lecę z koksem... a z prasowańcami jakoś nie umiem... :/

to wtedy domówiłabym jeszcze cienie Steamy, Pink Freeze, Phloof!, Shadowy Lady, Poison Pen, Moon's Reflection, Knight Divine, Swiss Chocolate...no to taka powiedzmy okrojona wishlista... a na końcu mąż by mnie puścił z torbami...
niestety, też nie sądzę żeby spadł bardziej... bo inaczej KNK by musiał muła ze sobą, do samolotu, no tego

no skubaniec jeden właśnie no... ale już Warm Soul się nie kruszy.. Może to ten jeden finisz tak ma. Sheertone mój jest jakby co, może te są bardziej kruche...
Popróbuj z Duralinem, namaczaj ten pędzel tak jedną nóżką
Muł w samolocie

Cytat:
Napisane przez UmbraDomini Pokaż wiadomość
pytałem dziewczyn i mówiły, że były zamówienia, a potem ludzie dzwonili i rezygnowali... chyba od następnej przestane tak bardzo się tym przejmować (taaa, Style Black), albo lepiej poczekam do listopada
Eeee, to faktycznie. Ale i tak nie lubię salonów MACa

Słuchajcie z tymi zamiennikami to się może straszna zadyma zrobić. Z drugiej strony, jeśli nie będzie 25% klamotów, to impreza może się przestać opłacać...

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline  
Stary 2009-09-01, 16:31   #1384
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Popróbuj z Duralinem, namaczaj ten pędzel tak jedną nóżką
Muł w samolocie
będziem próbować

Cytat:
Słuchajcie z tymi zamiennikami to się może straszna zadyma zrobić. Z drugiej strony, jeśli nie będzie 25% klamotów, to impreza może się przestać opłacać...
ja się popłaczę jak nie będzie moich cieni... żeby były, żeby były...
no właśnie, bo to się może KNKowi naszemu nie zwrócić, dla niego bezpieczniej byłoby mieć ze 2-3 zamienniki od każdego... ale z kolei to też i więcej roboty... sama nie wiem - KNK wypowiedz się

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-01, 17:33   #1385
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:

Cytat:

no właśnie, bo to się może KNKowi naszemu nie zwrócić, dla niego bezpieczniej byłoby mieć ze 2-3 zamienniki od każdego... ale z kolei to też i więcej roboty... sama nie wiem - KNK wypowiedz się
Ja tez zaczynam: żeby wszystko było, żeby było

Dlatego grzecznie ( ) zapytałam czy mozna podesłac listę zamienną, bo wiem, że to będzie troche więcej pracy

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Stary 2009-09-01, 17:56   #1386
neroza
Zadomowienie

Kochani bardzo Was proszę napiszcie gdzie mogę zobaczyć roztarte kolory BRĄZOWYCH cieni Mac`a bo na stronie internetowej słabo widac te kolory
Stary 2009-09-01, 18:08   #1387
KNK
Zadomowienie

Cytat:
dotknę powierzchni cienia to się taka śliska powłoka twarda na nim robi... boję się zniszczyć cienie.
Cytat:
tylko ja nie umiem tak wtedy namoczyć tego pędzla żeby za dużo duralinu nie było... z pigmnetami - nie ma problemu - moczę pędzel, lekko osuszam, zanurzam w pigmencie, otrzepuję i lecę z koksem... a z prasowańcami jakoś nie umiem... :/
ja raczej uzywam wody, poprostu wybieram w cieniu jeden mały skrawek ( w cieniach kwadratowych zazwyczaj w rogu, w okrągłych z boku) w którym konsekwentnie uzywam cienia na mokro, oczywiście w tym miejscu troche stwardnieje, ale reszta cienia jest ok i moge uzywać na suchu, z resztą woda az tak nie niszczy ja duraline, ważne żeby pedzelek był mokry ale nie kapał, musiśz sama wyczuc

Cytat:
Napisane przez Tanyia Pokaż wiadomość
KNK nie chce zarzucac Cie pw, więc zapytam tu. Powiem szczerze głównie mi zależy na pędzlach, czy mogę wysłac Ci kolejną listę z zamiennnikami gdyby czegoś nie było? Jak napisałes, że do 25% są braki to zaczęłam się martwic
Cytat:
ooo KNK to ja też bym podesłała zamienniki cieni może...?
bardzo was proszę zadnych zmienników dlatego ze ja przed zakupami spisuje zbiorczo tzn mam zapisane w zeszycie zmówienia kazdej z was, a pózniej spisuje to według kategorii, osobna kartka cieni, rózy, pomadek etc ale juz bez zapisywania co dla kogo, poprostu kolor+ilość, i taka liste podaje pani/panu w salonie a ona pakuje mi to co ma, jeżeli jakiegoś cienia nie ma to ja nie wiem czyj on był, więc nie bede wiedział co mam wiąść wzamian, dopiero jak wróce do wawy to rozkładam wszystkie kosmetyki według zamówień

robie tak poniewaz jest łatwiej podac liste, zgarnąć co ma i tylko przy kasie sprawdzić czy się ilośc zgadza, niz recytować każde zamówienie z osobna, to bardzio skaraca czas zakupów bo pani/pan nie musi biegać po całym salonie przy zamówieniu każdej osoby i kompletowac kosmetyków

a wbrew pozorom to są spore ilości, wkładów cienie juz teraz mam około 50

---------- Dopisano o 18:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:58 ----------

Cytat:

Cytat:
Cytat:
Ja tez zaczynam: żeby wszystko było, żeby było

Dlatego grzecznie ( ) zapytałam czy mozna podesłac listę zamienną, bo wiem, że to będzie troche więcej pracy
spokojnie, ja tez robie zakupy dla siebie i tez sie dokładam, z tego co patrzyłem na zamówienia przy założeniu że braki będą 25% to nie wiele brakuje, a jeszcze dojdzie pare osób więc, powinn0 byc w porządku, mysle że nawet bedzie troche ponad ta kwote

Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-09-01 o 18:58
KNK jest offline  
Stary 2009-09-01, 18:49   #1388
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez neroza Pokaż wiadomość
Kochani bardzo Was proszę napiszcie gdzie mogę zobaczyć roztarte kolory BRĄZOWYCH cieni Mac`a bo na stronie internetowej słabo widac te kolory
http://karlasugar.blogspot.com/2008/...dow-recap.html

http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...hes-eyeshadows

http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...watches-part-1

http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...watches-part-2

http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...shadows-browns

http://www.temptalia.com/mac-cosmeti...-browns-part-2

google pomaga

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
spokojnie, ja tez robie zakupy dla siebie i tez sie dokładam, z tego co patrzyłem na zamówienia przy założeniu że braki będą 25% to nie wiele brakuje, a jeszcze dojdzie pare osób więc, powinn0 byc w porządku, mysle że nawet bedzie troche ponad ta kwote
Dokładnie. Miałbyś masakrę...

martaboy jest offline  
Stary 2009-09-01, 20:46   #1389
kasiaj85
Moderator

Cytat:
już mnie Marta ubiegła
polecam zwłaszcza bloga Karli, moim zdaniem najwierniej oddane odcienie, przynajmniej na moim lapku. A poza tym, polecam google.
o nawet nam wizażyk zrobił odpowiednią ikonkę teraz

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
ja raczej uzywam wody, poprostu wybieram w cieniu jeden mały skrawek ( w cieniach kwadratowych zazwyczaj w rogu, w okrągłych z boku) w którym konsekwentnie uzywam cienia na mokro, oczywiście w tym miejscu troche stwardnieje, ale reszta cienia jest ok i moge uzywać na suchu, z resztą woda az tak nie niszczy ja duraline, ważne żeby pedzelek był mokry ale nie kapał, musiśz sama wyczuc
aha czyli jednak poświęcić ten skrawek. A powiedz mi, jak Ci sie już zrobi ten twardszy kawałek to z niego na mokro można nadal korzystać?

Cytat:
bardzo was proszę zadnych zmienników dlatego ze ja przed zakupami spisuje zbiorczo tzn mam zapisane w zeszycie zmówienia kazdej z was, a pózniej spisuje to według kategorii, osobna kartka cieni, rózy, pomadek etc ale juz bez zapisywania co dla kogo, poprostu kolor+ilość, i taka liste podaje pani/panu w salonie a ona pakuje mi to co ma, jeżeli jakiegoś cienia nie ma to ja nie wiem czyj on był, więc nie bede wiedział co mam wiąść wzamian, dopiero jak wróce do wawy to rozkładam wszystkie kosmetyki według zamówień
ja dokładnie tak myślałam, że tak to robisz że po prostu będąc w salonie masz na liście "Deep Truth: x 4" itp

Cytat:
robie tak poniewaz jest łatwiej podac liste, zgarnąć co ma i tylko przy kasie sprawdzić czy się ilośc zgadza, niz recytować każde zamówienie z osobna, to bardzio skaraca czas zakupów bo pani/pan nie musi biegać po całym salonie przy zamówieniu każdej osoby i kompletowac kosmetyków

Cytat:
to może ja na mszę dam za tydzień, żeby wszystko było???

to mam pytanie czysto teoretyczne: załóżmy że masz do kupienia 10 wkładów jednego koloru a pani będzie miała dostępnych 8... i co wtedy desyduje o tym kto to dostanie? Kolejność składania zamówień? (mam nadzieję, że nie stopień upierdliwości wizażanki bo będę pierwsza do odstrzału... ) hihi

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-09-01 o 20:51
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-01, 21:03   #1390
Tanyia
Zakorzenienie

Kasiu zapraszam do mnie rozpalimy ognisko i odtanczymy jakiś taniec plemienny, żeby była duża dostawa towaru do MACa ;

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Stary 2009-09-01, 21:05   #1391
kasiaj85
Moderator

Cytat:
Kasiu zapraszam do mnie rozpalimy ognisko i odtanczymy jakiś taniec plemienny, żeby była duża dostawa towaru do MACa ;
pomalujemy sie MACiem na barwy indiańskie i odtańczymy taniec Białego Orła...
hihi

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline  
Stary 2009-09-01, 21:10   #1392
Tanyia
Zakorzenienie

Cytat:
pomalujemy sie MACiem na barwy indiańskie i odtańczymy taniec Białego Orła...
hihi

Słuchajcie troche oftopa zrobię. Dostałam takie cienie na pasku z Sephory, nazywa się to Colorful, czy ktoś wie jak to się uzywa?

ZUMBA

Tanyia jest offline  
Stary 2009-09-01, 21:19   #1393
neroza
Zadomowienie

Dziękuję Ci pięknie. Ten pierwszy link najbardziej pomocny. Masz racje google pomaga ale nie zawsze ja próbowałam szukać na spectrze ale nie znalazłam. Sorki ale nie siedze w tym temacie tyle co Ty

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:18 ----------

Cytat:
już mnie Marta ubiegła
polecam zwłaszcza bloga Karli, moim zdaniem najwierniej oddane odcienie, przynajmniej na moim lapku. A poza tym, polecam google.
o nawet nam wizażyk zrobił odpowiednią ikonkę teraz
Wiem masz rację ten blog bardzo pomocny, dziękuję
Stary 2009-09-01, 21:30   #1394
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Dziękuję Ci pięknie. Ten pierwszy link najbardziej pomocny. Masz racje google pomaga ale nie zawsze ja próbowałam szukać na spectrze ale nie znalazłam. Sorki ale nie siedze w tym temacie tyle co Ty
Jeszcze

martaboy jest offline  
Stary 2009-09-01, 21:36   #1395
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
wiem, wiem, nie było AŻ takiego szału, chociaż 3 rzeczy od razu na soldzie były (Brash, Heritage i cień, ale nie pamiętam jaki, bo w ogóle nie było go na miejscu)...

pytałem dziewczyn i mówiły, że były zamówienia, a potem ludzie dzwonili i rezygnowali... chyba od następnej przestane tak bardzo się tym przejmować (taaa, Style Black), albo lepiej poczekam do listopada
A nie mówiłam że takiego szału nie będzie

Ja oczywiście nie wytrzymałam i dzisiaj po pracy pojechałam do Wro po rzeczy (Push the Edge, Crest the Wave, Haunting, Off the Page, Colour Matters, Full of Fuchsia i Obviously Orange oraz nie dla mnie -Lovin It i Photo Realism) - straszny nałóg
Stary 2009-09-01, 21:44   #1396
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
A nie mówiłam że takiego szału nie będzie

Ja oczywiście nie wytrzymałam i dzisiaj po pracy pojechałam do Wro po rzeczy (Push the Edge, Crest the Wave, Haunting, Off the Page, Colour Matters, Full of Fuchsia i Obviously Orange oraz nie dla mnie -Lovin It i Photo Realism) - straszny nałóg
A możesz wrzucić fotki? I poswatchować, jak będzie ci się chciało?

martaboy jest offline  
Stary 2009-09-01, 21:48   #1397
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
A możesz wrzucić fotki? I poswatchować, jak będzie ci się chciało?
Wrzucę ale nie wiem czy znajdę czas jutro czy dopiero w piątek W ogóle to mam zamiar poswatchować moje róże bo ze swatchami cieni się chyba nie uporam.

A paletka to Notoriety (Skintone e/s Quad) a nie Photo Realism i jeszcze róż The Perfect Cheek bo chyba w poprzednim poście nie napisałam.

O raaaaany... zerknęłam na linka do tego cuda z Sephory - powiedzcie że ktoś z was kupił sobie taka zebrę

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-09-01 o 21:57
BrandNewName jest offline  
Stary 2009-09-01, 22:01   #1398
lizzie
Zadomowienie

Cytat:

A paletka to Notoriety (Skintone e/s Quad) a nie Photo Realism i jeszcze róż The Perfect Cheek bo chyba w poprzednim poście nie napisałam.
Też dziś kupiłam ten róż, śliczny jest Reszta kolekcji mi na szczęście nie podeszła, bo bym poszła z torbami pewnie
Stary 2009-09-01, 22:09   #1399
fraise26
Rozeznanie

ja też dzisiaj byłam w MACu i kupiłam paletkę Photo Realism i róż The Perfect Cheek. Na razie jestem zachwycona.

Wiecie może jak wyjąć te cienie z paletki do mojej 15tki?
fraise26 jest offline  
Stary 2009-09-01, 22:28   #1400
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fraise26 Pokaż wiadomość
ja też dzisiaj byłam w MACu i kupiłam paletkę Photo Realism i róż The Perfect Cheek. Na razie jestem zachwycona.

Wiecie może jak wyjąć te cienie z paletki do mojej 15tki?
Ja mam taki patent (nie mój, Korena..) - przy zatrzasku z przodu, są dwa miejsca, za które trzyma się ta górna płaska część quada - cały czas mówimy o czarnej pastkowej właściwej części . Wsywasz czubek noża i szukasz dwóch "klipsów", powinny być na przedniej stronie. Jak to wyciągniesz będziesz widzieć cztery cienie naklejone na kawałek blaszki. Wylewasz na to trochę alkoholu, żeby roztopić klej, albo podgrzewasz nad świeczką całą wyciągniętą z plastiku blaszkę (uważaj, bo się nagrzewa ) i już

Cytat:
podważ lekko!!! (z naciskiem na lekko) z boku pilniczkiem
Lekko mogą nie odejść Oczywiście jeśli mówimy o czwórce

Edytowane przez martaboy
Czas edycji: 2009-09-01 o 22:30
martaboy jest offline  
Stary 2009-09-01, 22:29   #1401
Myszołapka
Zakorzenienie

Ja z pytaniem jak zwykle Czy Pink o'Peach nada się do typowo chłodnej cery ? I jaki kolor mógłby zastąpic nieodżałowana przeze mnie Stradę, którą jeszcze mam co prawda, ale martwię się na zapas

Edytowane przez Myszołapka
Czas edycji: 2009-09-01 o 22:32
Myszołapka jest offline  
Stary 2009-09-01, 22:32   #1402
fraise26
Rozeznanie

Cytat:
Ja mam taki patent (nie mój, Korena..) - przy zatrzasku z przodu, są dwa miejsca, za które trzyma się ta górna płaska część quada - cały czas mówimy o czarnej pastkowej właściwej części . Wsywasz czubek noża i szukasz dwóch "klipsów", powinny być na przedniej stronie. Jak to wyciągniesz będziesz widzieć cztery cienie naklejone na kawałek blaszki. Wylewasz na to trochę alkoholu, żeby roztopić klej, albo podgrzewasz nad świeczką całą wyciągniętą z plastiku blaszkę (uważaj, bo się nagrzewa ) i już

Lekko mogą nie odejść Oczywiście jeśli mówimy o czwórce
dziękuje bardzo za wytłumaczenie. A czy tak "opróżnioną" paletę można potem złożyć w całość i użytkować jak normalną 4rkę? Jest ona magnetyczna?
fraise26 jest offline  
Stary 2009-09-01, 22:37   #1403
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
dziękuje bardzo za wytłumaczenie. A czy tak "opróżnioną" paletę można potem złożyć w całość i użytkować jak normalną 4rkę? Jest ona magnetyczna?
Wydaje mi się, że nie jest magnetyczna, ale w sumie wkłady mają magnesy, a tam jest ta blaszka. Tylko po depotowaniu jest ona trochę <hmmm> zmasakrowana ja oddałam na back2mac

---------- Dopisano o 22:37 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Wrzucę ale nie wiem czy znajdę czas jutro czy dopiero w piątek W ogóle to mam zamiar poswatchować moje róże bo ze swatchami cieni się chyba nie uporam.

Spoko, może być nawet w przyszłym tygodniu Swatche różane by się bardzo przydały

martaboy jest offline  
Stary 2009-09-01, 22:50   #1404
BrandNewName
Zadomowienie

Cytat:
ja na razie tylko z Colour Matters, Full of Fuchsia oraz Push the Edge i Cocomotion, ale czeka Brash na mnie jutro i kusi Off the Page i Maira's Mood (zaklina się, że nie kupi)

a co do cudów z Sephory... to mają jeszcze manicure do naklejania
Maira's Mood mi się nie spodobała ale Off the Page to jest MUST!

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Ja z pytaniem jak zwykle Czy Pink o'Peach nada się do typowo chłodnej cery ? I jaki kolor mógłby zastąpic nieodżałowana przeze mnie Stradę, którą jeszcze mam co prawda, ale martwię się na zapas
Pinch 0'Peach - nada bo sama mam

Cytat:
Spoko, może być nawet w przyszłym tygodniu Swatche różane by się bardzo przydały
Swatche różane będą bo muszę porównać w dziennym świetle The Perfect Cheek z Bloomingiem i właśnie Stradą bo wydaje mi się że to taki chłodniejszy Stradowaty róż. No i jak już będę swatchować te 3 to mogę i poswatchować resztę

I jeszce jedna sprawa - czy zna ktoś podkład jakiejś innej marki podobny do NW15 Studio Fix? Nie żebym z SF nie była zadowolona ale mam ochotę na zmianę a Panie w Douglasie i Sephorze jakoś utrafić z kolorem nie mogą. Pewnie i tak się skończy tym że kupie kolejny SF

Edytowane przez BrandNewName
Czas edycji: 2009-09-01 o 22:53
BrandNewName jest offline  
Stary 2009-09-02, 19:32   #1405
KNK
Zadomowienie

Cytat:
w paletkach jest tylko metal, a MAC magnesy przyczepia do cieni, tak działaja paleki 4 i 15stki które sama układasz

wyjatkiem są gotowe czwórki w których cienie nie maja magnesów tylko sa wklejone dlatego jak wydepotujesz cień z paletki czwórki gotowej, musisz przed przełożeniem do wiekszej paletki przykleic im magnes od spodu, z reguły podczas depotowania paletki sie niszczą i jak napisała Martaboy nadaja się tylko żeby je oddać w back2mac

KNK jest offline  
Stary 2009-09-02, 19:55   #1406
TQC
Raczkowanie

a nie wiecie przypadkiem czy przyjmują w back2mac opakowania po cieniach/rozach bez tego metalowego?(po zdepotowaniu) czy trzeba kombinowac i wklejac z jakichs innych starych cieni?lol
TQC jest offline  
Stary 2009-09-02, 20:05   #1407
martaboy
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
a nie wiecie przypadkiem czy przyjmują w back2mac opakowania po cieniach/rozach bez tego metalowego?(po zdepotowaniu) czy trzeba kombinowac i wklejac z jakichs innych starych cieni?lol
Nie trzeba kombinować, nie patrzą nawet czy te metalowe części są

martaboy jest offline  
Stary 2009-09-02, 20:07   #1408
KNK
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez TQC Pokaż wiadomość
jak oddawałem to nie było problemu, a opakowanie po cieniu było nie tylko bez blaszki ale i bez tej plastikowej części która mozna wyjąc z blaszka do zdepotowania

KNK jest offline  
Stary 2009-09-02, 22:07   #1409
TQC
Raczkowanie

to super, dzieki
TQC jest offline  
Stary 2009-09-02, 22:16   #1410
KNK
Zadomowienie

Cytat:
to mam pytanie czysto teoretyczne: załóżmy że masz do kupienia 10 wkładów jednego koloru a pani będzie miała dostępnych 8... i co wtedy desyduje o tym kto to dostanie? Kolejność składania zamówień? (mam nadzieję, że nie stopień upierdliwości wizażanki bo będę pierwsza do odstrzału... ) hihi
Do zakupowiczek kasia zpaytała o bardzo wazną rzecz, może byc tak że będę miał na liście np 5 cieni Naked Lunch (chyba 6 juz jest ) a w salonie będą 3, wtedy niestety nie będę pytał kto co woli, bo pisanie pw z pytaniami zajełoby mi tydzień poprostu porozdkładam braki sprawiedliwie, a zeby uniknąc sytuacji że jeden ma wszystko a druga osoba z dostanie 2 sztuki, wiem że kazda z was ma jakieś pryiorytety w swoich listach ale jak pisałem ze wzgledu na czas, zdam się na swoja intuicje mysle że mnie rozumiecie

Edytowane przez KNK
Czas edycji: 2009-09-02 o 22:45
KNK jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości